Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-09 |
Miejsce : | POZNAŃ |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 503 |
Wystartowało : | 492 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 486 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Masters 50+ |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 10:00 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Split 5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BĄK Daniel | 2003 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 14 | M 14 | 07:45 | 00:00:00 | 00:30:14 | 01:02:38.70 | 01:02:38.70 | 6:15 | 9.6 (100%) | |||
2 | OLICHOWSKI Mateusz | 2086 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 17 | M 17 | 07:45 | 00:00:00 | 00:30:43 | 01:04:05.35 | 01:04:05.35 | +00:01:26 (2.3%) | 6:24 | 9.4 (97.9%) | ||
3 | ŻURAWIK Rafał | 2130 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 21 | M 21 | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:15 | 01:06:33.95 | 01:06:33.95 | +00:03:55 (5.9%) | 6:39 | 9 (93.8%) | ||
4 | STANCLIK Krzysztof | 2013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 25 | M 26 | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:11 | 01:08:21.65 | 01:08:21.65 | +00:05:42 (8.4%) | 6:50 | 8.8 (91.7%) | ||
5 | WÓJCIK Adam | 2027 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 26 | M 27 | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:51 | 01:08:35.50 | 01:08:35.50 | +00:05:56 (8.7%) | 6:51 | 8.7 (90.6%) | ||
6 | JAŃCZUK Przemysław | 2082 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 29 | M 31 | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:59 | 01:10:19.65 | 01:10:19.65 | +00:07:40 (10.9%) | 7:01 | 8.5 (88.5%) | ||
7 | MARCINKOWSKI Adam | 2092 | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 32 | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:39 | 01:10:37.90 | 01:10:37.90 | +00:07:59 (11.3%) | 7:03 | 8.5 (88.5%) | |||
8 | BYRCZEK Michał | 2079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 30 | M 33 | 07:45 | 00:00:00 | 00:35:18 | 01:10:48.55 | 01:10:48.55 | +00:08:09 (11.5%) | 7:04 | 8.5 (88.5%) | ||
9 | RÓŻAŃSKI Rafal | 2075 | Tsunami Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 1 | M 37 | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:17 | 01:12:32.15 | 01:12:32.15 | +00:09:53 (13.6%) | 7:15 | 8.3 (86.5%) | ||
10 | PASTUSZKA Paweł | 2026 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 34 | M 41 | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:16 | 01:15:24.60 | 01:15:24.60 | +00:12:45 (16.9%) | 7:32 | 8 (83.3%) | ||
11 | JAKUSZEK Piotr | 2032 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 35 | M 42 | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:47 | 01:15:58.20 | 01:15:58.20 | +00:13:19 (17.5%) | 7:35 | 7.9 (82.3%) | ||
12 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 2044 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 7 | M 43 | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:49 | 01:16:16.45 | 01:16:16.45 | +00:13:37 (17.9%) | 7:37 | 7.9 (82.3%) | ||
13 | KOMARNICKI Tomasz | 2030 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 38 | M 46 | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:11 | 01:17:10.95 | 01:17:10.95 | +00:14:32 (18.8%) | 7:43 | 7.8 (81.3%) | ||
14 | GAGON Denis | 2016 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 39 | M 47 | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:49 | 01:17:37.50 | 01:17:37.50 | +00:14:58 (19.3%) | 7:45 | 7.7 (80.2%) | ||
15 | BERNACKI Grzegorz | 2084 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 48 | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:29 | 01:17:54.50 | 01:17:54.50 | +00:15:15 (19.6%) | 7:47 | 7.7 (80.2%) | ||
16 | KORDIAK Rafał | 2017 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 55 | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:54 | 01:21:09.40 | 01:21:09.40 | +00:18:30 (22.8%) | 8:06 | 7.4 (77.1%) | ||
17 | PRZĄDKA Marcin | 2083 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 43 | M 59 | 07:45 | 00:00:00 | 00:39:54 | 01:22:36.65 | 01:22:36.65 | +00:19:57 (24.2%) | 8:15 | 7.3 (76.0%) | ||
18 | KĘDZIORA Bogumił | 2039 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 44 | M 60 | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:36 | 01:22:58.55 | 01:22:58.55 | +00:20:19 (24.5%) | 8:17 | 7.2 (75.0%) | ||
19 | BURAS Radoslaw | 2033 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 46 | M 62 | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:56 | 01:23:11.50 | 01:23:11.50 | +00:20:32 (24.7%) | 8:19 | 7.2 (75.0%) | ||
20 | CIESLAK Ryszard | 2015 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 64 | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:17 | 01:24:12.25 | 01:24:12.25 | +00:21:33 (25.6%) | 8:25 | 7.1 (74.0%) | ||
21 | GĄSIOROWSKI Karol | 2076 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 47 | M 68 | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:46 | 01:25:44.05 | 01:25:44.05 | +00:23:05 (26.9%) | 8:34 | 7 (72.9%) | ||
22 | WĘGLARZ Waldemar | 2095 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 14 | M 76 | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:01 | 01:30:38.35 | 01:30:38.35 | +00:27:59 (30.9%) | 9:03 | 6.6 (68.8%) | ||
23 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 2085 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 77 | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:26 | 01:31:05.45 | 01:31:05.45 | +00:28:26 (31.2%) | 9:06 | 6.6 (68.8%) | ||
24 | GIZAK Michał | 2064 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 48 | M 78 | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:14 | 01:32:16.45 | 01:32:16.45 | +00:29:37 (32.1%) | 9:13 | 6.5 (67.7%) | ||
25 | DROP Łukasz | 2080 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 16 | M 79 | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:32 | 01:32:27.70 | 01:32:27.70 | +00:29:49 (32.2%) | 9:14 | 6.5 (67.7%) | ||
26 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 2067 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 17 | M 82 | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:02 | 01:34:41.75 | 01:34:41.75 | +00:32:03 (33.8%) | 9:28 | 6.3 (65.6%) | ||
27 | PIEŁA Szymon | 2072 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 49 | M 91 | 07:45 | 00:00:00 | 00:51:08 | 01:39:18.70 | 01:39:18.70 | +00:36:40 (36.9%) | 9:55 | 6 (62.5%) | ||
28 | MACHURA Marcin | 2073 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 25 | M 94 | 07:45 | 00:00:00 | 00:44:07 | 01:40:24.95 | 01:40:24.95 | +00:37:46 (37.6%) | 10:02 | 6 (62.5%) | ||
29 | GÓRNIAK Robert | 2024 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 18 | M 112 | 07:45 | 00:00:00 | 00:55:48 | 01:45:46.35 | 01:45:46.35 | +00:43:07 (40.8%) | 10:34 | 5.7 (59.4%) | ||
30 | RAKOWSKI Przemysław | 2046 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 50 | M 120 | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:46 | 01:48:34.00 | 01:48:34.00 | +00:45:55 (42.3%) | 10:51 | 5.5 (57.3%) | ||
31 | LISIECKI Rajmund | 2001 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 20 | M 155 | 07:45 | 00:00:00 | 01:02:41 | 02:01:38.40 | 02:01:38.40 | +00:58:59 (48.5%) | 12:09 | 4.9 (51.0%) | ||
32 | SZAFRAN Jakub | 2050 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 51 | M 161 | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:20 | 02:03:55.50 | 02:03:55.50 | +01:01:16 (49.4%) | 12:23 | 4.8 (50.0%) | ||
33 | GRALEC Dariusz | 2036 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 21 | M 167 | 07:45 | 00:00:00 | 01:07:49 | 02:04:41.55 | 02:04:41.55 | +01:02:02 (49.8%) | 12:28 | 4.8 (50.0%) | ||
34 | SAWICKI Kacper | 2094 | Elite Mężczyzn | 52 | M 171 | 07:45 | 00:00:00 | 01:07:30 | 02:05:12.45 | 02:05:12.45 | +01:02:33 (50.0%) | 12:31 | 4.8 (50.0%) | |||
35 | WITKOWSKI Kuba | 2074 | Szarki OCR | Elite Mężczyzn | 53 | M 175 | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:20 | 02:06:16.75 | 02:06:16.75 | +01:03:38 (50.4%) | 12:37 | 4.8 (50.0%) | ||
36 | RESPONDEK Leszek | 2038 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 22 | M 239 | 07:45 | 00:00:00 | 01:25:24 | 02:21:05.20 | 02:21:05.20 | +01:18:26 (55.6%) | 14:06 | 4.3 (44.8%) | ||
37 | TUTAJ Jakub | 2077 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 23 | M 249 | 07:45 | 00:00:00 | 01:03:59 | 02:24:00.90 | 02:24:00.90 | +01:21:22 (56.5%) | 14:24 | 4.2 (43.8%) | ||
38 | DOMAN Łukasz | 2061 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 24 | M 367 | 07:45 | 00:00:00 | 01:56:15 | 03:56:01.20 | 03:56:01.20 | +02:53:22 (73.5%) | 23:36 | 2.5 (26.0%) |
Znaleziono 38 wynik(ów)