Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-23 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1599 |
Wystartowało : | 1599 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 1590 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:00 | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:15 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARDELLI Adaś | 2479 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:54:00 | |||
2 | FIGURA Jakub | 2485 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:10:08 | |||
3 | GIETKO Piotr | 2487 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:12:00 | |||
4 | PIĘTKA Grzegorz | 2457 | BIEGUN OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:12:40 | ||
5 | GÓRECKI Marcin | 2472 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:15:56 | ||
6 | MACIEJEWSKI Mateusz | 2473 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:15:57 | ||
7 | WALENCZYK Marcin | 2498 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:21:23 | |||
8 | GAWIN Michał | 2486 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:22:49 | |||
9 | PRZYBYSZ Adrian | 2493 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:24:16 | |||
10 | MOSIOR Rafał | 2491 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:24:17 | |||
11 | FILIP Jerzy | 2476 | SAME KONIE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:26:24 | ||
12 | TOMASZEWSKI Marcin | 2470 | iToJestOK;) | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:26:25 | ||
13 | KOT Daniel | 2469 | iToJestOK;) | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:26:28 | ||
14 | WOWRA Paweł | 2500 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:29:39 | |||
15 | CHYLIŃSKI Tomasz | 2482 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:32:29 | |||
16 | JANKOWSKI Bartosz | 2488 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:32:29 | |||
17 | ŻYTKOWIAK Michał | 2478 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:34:37 | |||
18 | DWÓRZNIK Mateusz | 2484 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:36:13 | |||
19 | ZWIEFKA Jakub | 2501 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:36:59 | |||
20 | BIZIOR Michał | 2480 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:39:10 | |||
21 | SĘK Dariusz | 2495 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:42:33 | |||
22 | MOLA Ryszard | 2474 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:46:16 | ||
23 | SZWEDER Aleksander | 2475 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:46:16 | ||
24 | RÓŻYCKI Jakub | 2494 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:46:52 | |||
25 | SIEMIĄTKOWSKI Michał | 2496 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:46:52 | |||
26 | KAŁUŻA Mateusz | 2489 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:47:12 | |||
27 | KOSIŃSKI Marcin | 2466 | Harpagan | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:51:58 | ||
28 | LEWICKI Lukasz | 2468 | Harpagan | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:51:58 | ||
29 | JASIŃSKI Radosław | 2465 | Harpagan | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:52:18 | ||
30 | KOSIŃSKI Rafał | 2467 | Harpagan | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:52:19 | ||
31 | GĄSIOR Michał | 2464 | Harpagan | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:53:00 | ||
32 | PLUCHA Grzegorz | 2492 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:53:50 | |||
33 | MAZUREK Joanna | 2459 | CF1 Gorzów Wlkp. | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 03:00:41 | ||
34 | DENYS Dariusz | 2483 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 03:00:42 | |||
35 | MISIŃSKI Paweł | 2471 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 03:00:42 | ||
36 | TCHORZELEWSKI Sylwester | 2497 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 03:00:43 | |||
37 | KOZIOŁ Krzysztof | 2490 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 03:02:57 | |||
38 | WARNICKI Pawel | 2499 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 03:04:45 | |||
39 | SOWIŃSKA Anna | 2462 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 03:39:10 | ||
40 | JANISZ BUCZEK Anna | 2461 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 03:39:14 | ||
41 | WODAŁA Jolanta | 2463 | Gorące Morsy Jarosław | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 03:39:20 | ||
42 | DĄBROWSKI Igor | 2477 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 42 wynik(ów)