Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-08-22 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 730 |
Wystartowało : | 676 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 666 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 08:30 | 08:40 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 08:00 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 170 | RUNMAGEDDON | BOGDANIEC | Elite Kobiet | 1 | K 1 | 08:00 | 00:00:00 | 02:32:12.75 | 02:32:12.75 | 7:14 | 8.3 (100%) | ||
2 | WOROBIEWA Jekatierina | 169 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Elite Kobiet | 2 | K 2 | 08:00 | 00:00:00 | 02:50:13.10 | 02:50:13.10 | +00:18:00 (10.6%) | 8:06 | 7.4 (89.2%) | |
3 | ZAGRODZKA Magdalena | 154 | Carbon Silesia Sport | DĄBROWA GÓRNICZA | Elite Kobiet | 3 | K 3 | 08:00 | 00:00:00 | 03:03:24.10 | 03:03:24.10 | +00:31:11 (17.0%) | 8:44 | 6.9 (83.1%) | |
4 | SZOSTEK Patrycja | 165 | Nie W Szczepionkę Team | WARSZAWA | Elite Kobiet | 4 | K 5 | 08:00 | 00:00:00 | 03:15:44.20 | 03:15:44.20 | +00:43:31 (22.2%) | 9:19 | 6.4 (77.1%) | |
5 | KURAN Halina | 175 | ŁÓDŹ | Elite Kobiet | 5 | K 6 | 08:00 | 00:00:00 | 03:15:52.25 | 03:15:52.25 | +00:43:39 (22.3%) | 9:19 | 6.4 (77.1%) | ||
6 | CHMIELORZ Donata | 151 | Carbon Silesia Sport | LĘDZINY | Elite Kobiet | 6 | K 7 | 08:00 | 00:00:00 | 03:22:43.20 | 03:22:43.20 | +00:50:30 (24.9%) | 9:39 | 6.2 (74.7%) | |
7 | BAJSAROWICZ Marta | 160 | Dragon Runners | GLIWICE | Elite Kobiet | 7 | K 8 | 08:00 | 00:00:00 | 03:30:31.55 | 03:30:31.55 | +00:58:18 (27.7%) | 10:01 | 6 (72.3%) | |
8 | GAŃKO Karolina | 164 | Nie W Szczepionkę Team | DĘBE WIELKIE | Elite Kobiet | 8 | K 20 | 08:00 | 00:00:00 | 03:51:34.30 | 03:51:34.30 | +01:19:21 (34.3%) | 11:01 | 5.4 (65.1%) | |
9 | DĄDELEWSKA Joanna | 168 | Piękni i Bestie | MALBORK | Elite Masters Kobiet | 1 | K 29 | 08:00 | 00:00:00 | 04:14:17.30 | 04:14:17.30 | +01:42:04 (40.1%) | 12:06 | 5 (60.2%) | |
10 | NITECKA Marta | 157 | DENISTEAM | KOZY | Elite Masters Kobiet | 2 | K 33 | 08:00 | 00:00:00 | 04:19:46.45 | 04:19:46.45 | +01:47:33 (41.4%) | 12:22 | 4.9 (59.0%) | |
11 | KOCHANEK Agata | 163 | Kontener Formy | DĘBOGÓRZE | Elite Kobiet | 9 | K 45 | 08:00 | 00:00:00 | 04:28:04.80 | 04:28:04.80 | +01:55:52 (43.2%) | 12:45 | 4.7 (56.6%) | |
12 | GILARSKA Marta | 150 | BIEGOWE NYGUSY | BRWINÓW | Elite Kobiet | 10 | K 50 | 08:00 | 00:00:00 | 04:34:12.50 | 04:34:12.50 | +02:01:59 (44.5%) | 13:03 | 4.6 (55.4%) | |
13 | KULIGOWSKA Małgorzata | 179 | Fit & More Rybnik | RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 3 | K 54 | 08:00 | 00:00:00 | 04:39:38.65 | 04:39:38.65 | +02:07:25 (45.6%) | 13:18 | 4.5 (54.2%) | |
14 | CHOMICKA Renata | 149 | ALEX OPTIMA Team | BIALYSTOK | Elite Kobiet | 11 | K 55 | 08:00 | 00:00:00 | 04:41:07.35 | 04:41:07.35 | +02:08:54 (45.9%) | 13:23 | 4.5 (54.2%) | |
15 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 159 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite Kobiet | 12 | K 62 | 08:00 | 00:00:00 | 04:47:49.65 | 04:47:49.65 | +02:15:36 (47.1%) | 13:42 | 4.4 (53.0%) | |
16 | SZYCHUŁDA Joanna | 171 | United Runners | WĄBRZEŹNO | Elite Kobiet | 13 | K 64 | 08:00 | 00:00:00 | 04:50:28.80 | 04:50:28.80 | +02:18:16 (47.6%) | 13:49 | 4.3 (51.8%) | |
17 | ZDUNIEWICZ Emilia | 167 | OUTDOOR TRAINING | BIAŁYSTOK | Elite Kobiet | 14 | K 67 | 08:00 | 00:00:00 | 05:01:53.40 | 05:01:53.40 | +02:29:40 (49.6%) | 14:22 | 4.2 (50.6%) | |
18 | JABŁOŃSKA Dorota | 166 | OUTDOOR TRAINING | OSTROŁĘKA | Elite Kobiet | 15 | K 75 | 08:00 | 00:00:00 | 05:08:02.60 | 05:08:02.60 | +02:35:49 (50.6%) | 14:40 | 4.1 (49.4%) | |
19 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 153 | Carbon Silesia Sport | TYCHY | Elite Kobiet | 16 | K 84 | 08:00 | 00:00:00 | 05:21:10.35 | 05:21:10.35 | +02:48:57 (52.6%) | 15:17 | 3.9 (47.0%) | |
20 | DUŹNIAK Urszula | 155 | DENISTEAM | BUJAKÓW | Elite Kobiet | 17 | K 96 | 08:00 | 00:00:00 | 05:51:23.00 | 05:51:23.00 | +03:19:10 (56.7%) | 16:43 | 3.6 (43.4%) | |
21 | STACHOWICZ Monika | 158 | DENISTEAM | BIELSKO-BIAŁA | Elite Kobiet | 18 | K 97 | 08:00 | 00:00:00 | 05:51:23.50 | 05:51:23.50 | +03:19:10 (56.7%) | 16:43 | 3.6 (43.4%) | |
22 | KRÓLIKOWSKA Anna | 161 | Husaria Race Team | MODLNICZKA | Elite Kobiet | 19 | K 98 | 08:00 | 00:00:00 | 05:53:58.35 | 05:53:58.35 | +03:21:45 (57.0%) | 16:51 | 3.6 (43.4%) | |
23 | SZYMAŃSKA Kinga | 172 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elite Kobiet | 20 | K 99 | 08:00 | 00:00:00 | 05:54:21.75 | 05:54:21.75 | +03:22:09 (57.0%) | 16:52 | 3.6 (43.4%) | |
24 | HANDZLIK Agnieszka | 156 | DENISTEAM | PORĄBKA | Elite Kobiet | 21 | K 100 | 08:00 | 00:00:00 | 05:54:26.30 | 05:54:26.30 | +03:22:13 (57.1%) | 16:52 | 3.6 (43.4%) | |
25 | KLICH Sonia | 152 | Carbon Silesia Sport | SOSNOWIEC | Elite Kobiet | 22 | K 101 | 08:00 | 00:00:00 | 05:58:07.35 | 05:58:07.35 | +03:25:54 (57.5%) | 17:03 | 3.5 (42.2%) | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
RYŚ Marzena | 162 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Kobiet | 08:00 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 26 wynik(ów)