Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | REDZIK Mateusz | 3016 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:01 | ||
2 | TRELKA Karol | 3018 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:57 | ||
3 | ZIELIŃSKI Bartosz | 3020 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:06 | ||
4 | ŚWIĘTEK Bartosz | 3023 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:50 | ||
5 | KILIMNIK Tomasz | 3026 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:56 | ||
6 | LECH Mateusz | 3028 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:05 | ||
7 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:16 | ||
8 | BRZOZOWSKI Filip | 3030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:44 | ||
9 | JAGIEŁO Michał | 3031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:58 | ||
10 | KONEWKA Jacek | 3032 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:53 | ||
11 | CHAIEB Sebastian | 3049 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:19 | ||
12 | ŻURAWIK Rafał | 3050 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:18 | ||
13 | LEWICKI Marcin | 3052 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:46 | ||
14 | MARUSZEWSKI Marcin | 3053 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:18 | ||
15 | PAWŁOWSKI Kamil | 3058 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:12 | ||
16 | SALAMON Mateusz | 3061 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:25 | ||
17 | JAGODZKI Daniel | 3062 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:41 | ||
18 | CZACHURSKI Mateusz | 3074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:32 | ||
19 | CZAPRAN Marek | 3075 | xRunners | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:14 | ||
20 | KNOP Marcin | 3078 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:30 | ||
21 | MADEJSKI Krzysztof | 3081 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:09 | ||
22 | TRAPKOWSKI Przemysław | 3086 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:59 | ||
23 | WAŁDOWSKI Dominik | 3087 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:05 | ||
24 | ABRASHIN Nikolai | 3089 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:40:11 | |||
25 | SZCZEPANIAK Marcin | 3085 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:20 | ||
26 | WASIELEWSKI Michał | 3047 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:14 | ||
27 | PRYKOWSKI Tomasz | 3083 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:58 | ||
28 | KATOLIKAU Raman | 3077 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:08 | ||
29 | FARKOWSKI Konrad | 3044 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:51 | ||
30 | OBRĘBSKI Patryk | 3054 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:57 | ||
31 | ORANKIEWICZ Krzysztof | 3055 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:38 | ||
32 | PIELATOWSKI Adam | 3015 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:47 | ||
33 | WRÓBEL Nikodem | 3019 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:06 | ||
34 | URBAŃSKI Kamil | 3057 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:55 | ||
35 | ZGUTKA Tomasz | 3042 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:08 | ||
36 | KURACH Stanisław | 3022 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:27 | ||
37 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3021 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:47 | ||
38 | ARUSZTOWICZ Bartosz | 3024 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:18 | ||
39 | BUGAJ Mariusz | 3025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:39 | ||
40 | KOLIBABSKI Radosław | 3027 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:47 | ||
41 | MORAWSKI Grzegorz | 3046 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
42 | TOMASIK Alan | 3056 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:03 | ||
43 | JAGODZIŃSKI Karol | 3059 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
44 | SADOWSKI Michał | 3060 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:10 | ||
45 | SŁODOWNIK Dominik | 3084 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:19 | ||
46 | NIKIEL Dariusz | 3014 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
47 | SERAFIN Mariusz | 3017 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:38:15 | ||
48 | BYRCZEK Michał | 3072 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
49 | MĘDYGRAŁ Krystian | 3073 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:31 | ||
50 | KALININ Jarosław | 3076 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:09 | ||
51 | ZIOBER Zbigniew | 3088 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:06 | ||
52 | JANUSZEWSKI Bartosz | 3045 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:19 | ||
53 | LEJK Beniamin | 3080 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:31 | ||
54 | KUBER Andrzej | 3079 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:55 | ||
55 | ZYNGER Patryk | 3043 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
56 | KAŁUŻNY Michał | 3011 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:21 | ||
57 | KOWALEWSKI Kasper | 3012 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:39 | ||
58 | MIODEK Adrian | 3013 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:03 | ||
59 | ZALEWSKI Michał | 3006 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:17 | ||
60 | CHMIELORZ Józef | 3007 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:01 | ||
61 | SPRUTTA Mateusz | 3008 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:37 | ||
62 | STYLOK Dawid | 3009 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:36:21 | ||
63 | GUŹDZIOŁ Bartosz | 3010 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
64 | KOSIŃSKI Jakub | 3034 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:34 | ||
65 | PACIOREK Piotr | 3036 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:51 | ||
66 | RZEPKA Rafał | 3037 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:57 | ||
67 | STEG Tomasz | 3038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:23 | ||
68 | TOMAKA Tomasz | 3039 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:05 | ||
69 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3040 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:28 | ||
70 | WITEK Piotr | 3041 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:15 | ||
71 | KUPIS Łukasz | 3063 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:47 | ||
72 | KAŁUŻNY Adam | 3064 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:59 | ||
73 | KOŁODZIEJCZYK Kamil | 3065 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:48 | ||
74 | KRÓL Piotr | 3066 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:17 | ||
75 | MAZUR Damian | 3067 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:34 | ||
76 | KOWALCZYK Dawid | 3068 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:02 | ||
77 | OŚLIZŁO Marek | 3069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:46 | ||
78 | WYPUKOŁ Jakub | 3070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:10 | ||
79 | MARYNCHYN Vadym | 3091 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:48 | |||
80 | MICHEL Christopher | 3092 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:53 | |||
81 | EFENDIEV Yuriy | 3001 | 39RUS | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:18 | ||
82 | BOWNIK Wojciech | 3002 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
83 | CEJKO Dawid | 3003 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:26 | ||
84 | KASCHEL Patryk | 3004 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:35:19 | ||
85 | SZABŁOWSKI Adam | 3005 | BASTION | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:42:02 | ||
86 | KRAWIECKI Mateusz | 3208 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:17 | ||
87 | PAŁDYNA Mateusz | 3082 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:41 | ||
88 | LEWANDOWSKI Linus | 3090 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:58:06 |
Znaleziono 88 wynik(ów)