Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DALKIEWICZ Dariusz | 3099 | CrossFit Team Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:35 | ||
2 | GAGON Denis | 3100 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:26 | ||
3 | HANDZLIK Tomasz | 3102 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
4 | SEWERYNOWICZ Michał | 3111 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
5 | GOMULARZ Sebastian | 3114 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:47 | ||
6 | GAWRON Marcin | 3128 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:03 | ||
7 | ŁAWRENCZUK Paweł | 3133 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:02 | ||
8 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3135 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:36 | |||
9 | JEZIORSKI Paweł | 3137 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:32 | |||
10 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3108 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:35 | ||
11 | PŁÓCIENNIK Piotr | 3139 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:25:30 | |||
12 | JESKA Tomasz | 3105 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:01 | ||
13 | RYBICKI Marcin | 3140 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
14 | KUR Marcin | 3216 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:00 | |||
15 | PIÓRKOWSKI Adrian | 3232 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:55 | ||
16 | BYRA Michał | 3103 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:08 | ||
17 | DROZDOWSKI Piotr | 3104 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:47 | ||
18 | SZCZOTOK Wiktor | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
19 | GRESZTA Waldemar | 3107 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
20 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 3129 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:49 | ||
21 | CZACH Tobiasz | 3112 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:25 | ||
22 | MĘDRYKOWSKI Damian | 3118 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:45 | ||
23 | CZECHOWSKI Konrad | 3106 | Drużyna Jednorożca | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:58 | ||
24 | BIELECKI Karol | 3113 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:49 | ||
25 | MISIAK Piotr | 3138 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:00 | |||
26 | MUSIAŁ Krzysztof | 3219 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:36 | ||
27 | PLATA Arkadiusz | 3130 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:28 | ||
28 | BAYGER Krystian | 3132 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
29 | HUDZIAK Dariusz | 3136 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:58 | |||
30 | ANTCZAK Borys | 3131 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:30:44 | ||
31 | KOZIOŁ Kamil | 3115 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:26 | ||
32 | ZDEB Maciej | 3209 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:50 | ||
33 | MARKIEWICZ Maksymilian | 3117 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:35 | ||
34 | JURECKI Adrian | 3119 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:52 | ||
35 | ROGUSKI Adam | 3093 | BASTION | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
36 | MACIEJEWSKI Krystian | 3094 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
37 | MIZGALSKI Jacek | 3095 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:51 | ||
38 | STANCLIK Krzysztof | 3096 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:13 | ||
39 | STRADZA Bartłomiej | 3097 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:40 | ||
40 | SZKLARSKI Przemysław | 3098 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:26 | ||
41 | ŁUCZAK Marcin | 3120 | Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej Polski | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:25 | ||
42 | STARZYK Sebastian | 3121 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:17 | ||
43 | SZYMASZEK Bartłomiej | 3122 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:19 | ||
44 | JÓŹWICKI Karol | 3123 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:30 | ||
45 | NOGAŃSKI Paweł | 3124 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:25:18 | ||
46 | CWIRZEN Marcin | 3125 | RMF 4RACING Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
47 | DULĘBA Marcin | 3126 | Scyzory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:28 | ||
48 | OTWINOWSKI Maciej | 3127 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:35 | ||
49 | STAMATEL Sebastian | 3170 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:48 | ||
50 | KRAWCZYK Tomasz | 3225 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:22:10 | ||
51 | KACZMARCZYK Tomasz | 3211 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:22 | ||
52 | ZONTEK Andrzej | 3214 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:13 | ||
53 | RYNKIEWICZ Mateusz | 3226 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:23:54 | ||
54 | KUBIESA Jakub | 3116 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:30 | ||
55 | SŁADEK Patryk | 3142 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:19 | |||
56 | WEIS Michał | 3144 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:09 | |||
57 | HANDZLIK Mateusz | 3101 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
58 | DMOCHOWSKI Sebastian | 3110 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
59 | DROZD Dariusz | 3109 | Eichhörnchen | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:51 | ||
60 | TOCHKA Artsiom | 3229 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:22:05 | ||
61 | SIENKIEWICZ Jakub | 3141 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:25 |
Znaleziono 61 wynik(ów)