Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZANIAWSKI Marcin | 3210 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:57 | ||
2 | WITEK Kamil | 3158 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:57 | ||
3 | STANISŁAWSKI Fabian | 3165 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:35:31 | ||
4 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3171 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:33 | ||
5 | KANIEWSKI Michał | 3222 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
6 | WIETRZYŃSKI Maciej | 3157 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:43 | ||
7 | SZYMEL Jacek | 3155 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:30:37 | ||
8 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3173 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
9 | KUDRA Dominik | 3174 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
10 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3224 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:29 | ||
11 | BURBUL Przemysław | 3163 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:16 | ||
12 | MÓWIŃSKI Patryk | 3228 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:59 | |||
13 | BŁASZCZYK Łukasz | 3215 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:02 | |||
14 | PASTUSZKA Jakub | 3169 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:39 | ||
15 | LASKOWSKI Tomasz | 3164 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:14 | ||
16 | MIERZICKI Marcel | 3166 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:39:52 | ||
17 | SZKURŁAT Tomasz | 3167 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:34:35 | ||
18 | SMOLARKIEWICZ Konrad | 3147 | Dragon Ball Wronki | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:36:05 | ||
19 | MASHUKOV Andrei | 3227 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:29:58 | |||
20 | PETELCZYC Piotr | 3217 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:27:36 | ||
21 | WEJKNIS Krzysztof | 3156 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:01 | ||
22 | WESZKA Sandro | 3148 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:39:38 | ||
23 | KOMARNICKI Tomasz | 3151 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:03 | ||
24 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 3152 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:58 | ||
25 | PUCHACZ Michael | 3154 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
26 | JANUSZEWSKI Andrzej | 3178 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:18 | |||
27 | KISIELEWSKI Krystian | 3179 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:55 | |||
28 | KONDRACIUK Piotr | 3180 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:29:45 | |||
29 | OCIEPA Piotr | 3181 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:26 | |||
30 | ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej | 3184 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:39 | |||
31 | WITEK Paweł | 3185 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:58 | |||
32 | KĄDZIELSKI Mirosław | 3221 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
33 | JAROSZ David | 3230 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:25:32 | ||
34 | DOMAŃSKI Krystian | 3243 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:25:31 | |||
35 | KAMIŃSKI Zbigniew | 3150 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:00 | ||
36 | SŁONIEWSKI Rafał | 3168 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:53 | ||
37 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 3071 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
38 | SZARY Adam | 3146 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:12 | ||
39 | OCHMAN Marek | 3145 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:28 | ||
40 | PLICH Janusx | 3183 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:46 | |||
41 | GRALEC Dariusz | 3159 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:39 | ||
42 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 3161 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
43 | CZERWONIEC Andrzej | 3177 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:21 | |||
44 | SZCZĘCH Damian | 3223 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:17 | ||
45 | WŁODARCZYK Jan | 3220 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
46 | MOSTOWSKI Radosław | 3172 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:13 | ||
47 | RÓŻEŃSKI Szymon | 3149 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:32 | ||
48 | OGIŃSKI Artur | 3182 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:35 | |||
49 | ZIÓŁKOWSKI Przemysław | 3162 | Monkeys' Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:43 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WYPYCH Zbigniew | 3175 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | DNF | DNF |
Znaleziono 50 wynik(ów)