Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FALARSKI Lucjan | 3279 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:37 | ||
2 | SKRZYPEK Mateusz | 3298 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:38 | ||
3 | GREIBIG Michaela | 3302 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:17 | ||
4 | KOSMALA Marcin | 3327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:12 | |||
5 | KOWALSKI Adam | 3328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:48 | |||
6 | PRZYSTAW Maxim | 3338 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
7 | SZMYT Marcin | 3345 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:27 | |||
8 | WITKOWSKI Dariusz | 3466 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:19 | ||
9 | SAK Marcin | 3341 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:12 | |||
10 | SCHMIDT Paweł | 3271 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
11 | MŁYNARCZYK Tatiana | 3282 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
12 | MAJOWSKI Michał | 3261 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
13 | PIELA Dorota | 3337 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:53 | |||
14 | KOTOMSKA Renata | 3273 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
15 | BORECKI Krzysztof | 3277 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
16 | BUDZYŃSKI Adam | 3278 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:10 | ||
17 | KRYCZKA Tomasz | 3332 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:57 | |||
18 | SKLEPOWICZ Jacek | 3431 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:44 | |||
19 | CHUSTECKI Michał | 3316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:36 | |||
20 | KOWNACKI Krzysztof | 3329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:23 | |||
21 | SAWALA Eryk | 3342 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:46 | |||
22 | JUDEK Łukasz | 3320 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:36 | |||
23 | KAMIŃSKI Krzysztof | 3321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
24 | PABIN Paweł | 3336 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:22 | |||
25 | ŻARŁOK Kamil | 3350 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:21 | |||
26 | MILEWSKI Rafał | 3251 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:29 | ||
27 | PISKORSKA Iwona | 3305 | Piskuś Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
28 | PISKORSKI Adam | 3306 | Piskuś Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
29 | RZESZOTARSKI Jacek | 3308 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:12 | ||
30 | ZAPIÓR Marcin | 4208 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:21 | |||
31 | RYSZCZYK Adam | 3340 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:26 | |||
32 | ŻURAWKA Paweł | 3293 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:24 | ||
33 | WTOREK Ilona | 3357 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:15 | ||
34 | BUGAŃSKI Damian | 3355 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
35 | STEFAN Grzegorz | 3265 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:12 | ||
36 | NAPIERAJ Katarzyna | 3356 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:17 | ||
37 | SZMIDT Tomasz | 4212 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
38 | SŁOMIŃSKI Błażej | 3287 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
39 | KOWALEWSKA Ewa | 3297 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
40 | KROCZEK Łukasz | 3330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
41 | PTAK Patrycja | 3284 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:08 | ||
42 | BUDZYŃSKI Paweł | 3314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:21 | |||
43 | PTAK Daniel | 3283 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
44 | WALKIEWICZ Michał | 3299 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
45 | KRZEMIEŃ Sławomir | 3452 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
46 | CĘCELEWSKI Jarosław | 3272 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
47 | KROCZEK Olga | 3331 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
48 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 3296 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
49 | MARZEC Paweł | 3281 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
50 | WRZOSEK Karolina | 3267 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | ||
51 | WRZOSEK Patryk | 3268 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:10 | ||
52 | NIEZBECKA Mariola | 4189 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:34 | |||
53 | KOMOROWSKA Sylwia | 3324 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:23 | |||
54 | OLEKSY Adam | 3275 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:30 | ||
55 | KOMOROWSKI Tomasz | 3325 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:30 | |||
56 | KACZMAREK Artur | 3274 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:31 | ||
57 | WŁOCH Michał | 3313 | Zabiegani Częstochowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:51 | ||
58 | FRYLICH Tomasz | 3318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
59 | KOC Tomasz | 3322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:52 | |||
60 | WYPYCH Adam | 3347 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
61 | GRZEGORZYCA Szymon | 3709 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
62 | JARZĄBEK Victoria | 3710 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
63 | FRANICA Mateusz | 3260 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:16 | ||
64 | BRODALA Karol | 3294 | K.S. Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
65 | GOĆKIEWICZ Miron | 3254 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:49 | ||
66 | SAK Cezary | 3300 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:06 | ||
67 | MOL Wojtek | 3310 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
68 | DOŃCZEWSKI Jakub | 3253 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
69 | KNOT Martyna | 3471 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
70 | CIEMAŁA Szczepan | 3309 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
71 | ZDUŃCZYK Sylwia | 3707 | Biosfera | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
72 | SKOWROŃSKA Maja | 3256 | AROO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
73 | WISNIOWSKI Mirosław | 3259 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
74 | BAGIŃSKA Laura | 4076 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:27 | |||
75 | SZURMIEJ Karolina | 3346 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:40 | |||
76 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3255 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
77 | ZABOROWSKI Filip | 3348 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
78 | NOWAK Tymoteusz | 3264 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:10 | ||
79 | NOWAK Agnieszka | 3263 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
80 | KOMOŃ Dawid | 3323 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
81 | SZAFRAN Jakub | 3883 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
82 | CIESIELSKI Sebastian | 3252 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
83 | MALINOWSKA Katarzyna | 3301 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:47 | ||
84 | SUSKA Joanna | 3687 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
85 | STEFAŃSKA Magdalena | 4207 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:46 | |||
86 | CHORZELEWSKI Michał | 3315 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:44 | |||
87 | ROŻEK Sandra | 3285 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
88 | MALARA Dalia | 3262 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:07 | ||
89 | KRAJEWSKA Magdalena | 4201 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:51 | ||
90 | MARKIEWICZ Oskar | 3334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:13 | |||
91 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 3304 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | ||
92 | MARKIEWICZ Anna | 3303 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | ||
93 | KUBIAK Kaj | 3333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:11 | |||
94 | HORĘZGA Dorota | 3662 | Wataha- Łączy Nas Bieganie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | ||
95 | MUCHA Robert | 3257 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | ||
96 | PLUSKWA Jacek | 3724 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:14 | ||
97 | FURGAŁ Ryszard | 3825 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:15 | |||
98 | RÓŻALSKI Łukasz | 3339 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:17 | |||
99 | ANDRZEJCZAK Joanna | 3269 | Devil's Team Łęczyca | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:16 | ||
100 | STANISZEWSKI Jakub | 3270 | Devil's Team Łęczyca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
101 | MARCINIAK Anna | 3280 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
102 | FELISIAK Rafał | 3462 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
103 | SKRĘTEK Paulina | 3432 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:56 | |||
104 | MUSIAŁ Karol | 3872 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:08 | ||
105 | NIEZBECKI Łukasz | 3588 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:05 | ||
106 | MIŁOWICKA Karolina | 3335 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
107 | GRAJEWSKI Olgierd | 3319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
108 | SZYLKA Justyna | 4011 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | |||
109 | SAWALA Sławomir | 3343 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:45 |
Znaleziono 109 wynik(ów)