Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MROZIK Mariusz | 3451 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:26 | ||
2 | MATEJCZYK Artur | 3464 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
3 | OGONOWSKI Tomek Freddy | 3519 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:40 | |||
4 | MATEJCZYK Marcin | 3465 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
5 | KARCZEWSKI Andrzej | 3512 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:41 | |||
6 | MATERNA Roman | 3516 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:12 | |||
7 | MĘDRZYCKI Paweł | 3517 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:37 | |||
8 | MOSKAL Przemysław | 3518 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
9 | PŁATKOWSKI Waldemar | 3521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
10 | PŁATKOWSKI Jacek | 3520 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:43 | |||
11 | GUSTA Dominik | 3511 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:53 | |||
12 | RUSZNICA Klaudia | 3470 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:03 | ||
13 | BUNIEK Mateusz | 3469 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
14 | FIJAŁKOWSKI Piotr | 3510 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:39 | |||
15 | CHMIELEWSKI Tomasz | 3508 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
16 | SZOPA Beniamin | 3648 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
17 | SZATKOWSKA Agnieszka | 3480 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
18 | KOWALIK Karol | 3513 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
19 | MAŁEK Hanna | 3636 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
20 | KARAMON Patryk | 3457 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
21 | FURMAŃCZUK Mateusz | 3719 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
22 | ZDEBEL Dariusz | 3493 | STG-KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:40 | ||
23 | PETRUS Karolina | 3491 | STG Katowice | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:01 | ||
24 | ROSA Arkadiusz | 3492 | STG-KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:49 | ||
25 | ŁASKAWSKI Michał | 3476 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
26 | POŚNIK Jan | 3479 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:52 | ||
27 | PASZKIEWICZ Arkadiusz | 4200 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:05 | |||
28 | KELLER Izabela | 3504 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
29 | KELLER Tomasz | 3505 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
30 | WICHEREK Mateusz | 3523 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
31 | CHMIELEWSKI Józef | 3507 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:56 | |||
32 | PINOCY Szymon | 3478 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:40 | ||
33 | PASTUSZKA Artur | 3477 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
34 | ŁĘPICKI Mateusz | 3453 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:07 | ||
35 | DRASZAWKA Łukasz | 3472 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:40 | ||
36 | MIELCARZ Marcin | 3468 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:23 | ||
37 | LENART Paweł | 3496 | Szczyty Możliwości | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
38 | DANKOWSKA Emilia | 3509 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:51 | |||
39 | KIELISIAK Małgorzata | 3450 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:56 | ||
40 | GMITER Ernest | 3456 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:28 | ||
41 | POPŁAWSKI Krystian | 3460 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
42 | NIEBRZEGOWSKA Agnieszka | 3445 | Crossfit Ursus | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:14 | ||
43 | SIEK Urszula | 3446 | Crossfit Ursus | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
44 | SOCHA Sylwia | 3447 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:13 | ||
45 | ROKOSZ Marek | 3461 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:45 | ||
46 | KOZŁOWSKA Malwina | 3448 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:11 | ||
47 | KRÓLAK Kornel | 3514 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
48 | OGRODOWCZYK Krzysztof | 3760 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
49 | KRAVETSKYI Anton | 4087 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
50 | CHERNIAVSKA Anna | 3482 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:02 | ||
51 | WÓJCIAK Ewelina | 4206 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:03 | |||
52 | KUCHARSKA Sylwia | 3467 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:22 | ||
53 | KWIATKOWSKI Robert | 3485 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:10 | ||
54 | PACOCHA Anna | 3501 | WATAHA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
55 | SZYMCZAK Mariusz | 3503 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
56 | KOTAS Patrycja | 3475 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
57 | PIOTROWSKI Jerzy | 3474 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
58 | WOCHNIAK Michał | 3524 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:32 | |||
59 | PAJĄK Anna | 3502 | WATAHA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
60 | JAGODZIŃSKI Damian | 3500 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
61 | KAZULA Damian | 3458 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:58 | ||
62 | KOŚCIELNIAK Adam | 4192 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:51 | ||
63 | PIETRZAK Anna | 3498 | Tigres Del Papa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
64 | RYBKA Zuzanna | 3286 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
65 | KURZAWA Adam | 3497 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
66 | RZESZOWSKI Tomasz | 3522 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:53 | |||
67 | SALAMON Justyna | 3499 | Tigres del Papa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
68 | TOMCZAK Jacek | 4204 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
69 | SPIONKOWSKI Samuel | 4129 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:45 | ||
70 | SOBCZYK Ligia | 3655 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:36 | ||
71 | KOPEĆ Kamil | 3459 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:32 |
Znaleziono 71 wynik(ów)