Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HANUS Piotr | 3527 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:52 | ||
2 | JOSKOWSKI Marek | 3542 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
3 | OKOŃ Adam | 3543 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:37 | ||
4 | JÓSKOWSKI Lucjan | 3526 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
5 | RYMSZEWICZ Tomasz | 3550 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
6 | SZWEDOWICZ Grażyna | 4038 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
7 | LIPIŃSKI Michał | 3596 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:50 | ||
8 | KUPREWICZ Krzysztof | 3546 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:49 | ||
9 | PRAWDZIK Adam | 3549 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:48 | ||
10 | ANDRZEJCZAK Filip | 3592 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:55 | ||
11 | OPOŃSKI Artur | 3605 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:30:56 | |||
12 | KEMICER Monika | 4214 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:31:55 | |||
13 | CHODYRA Karol | 3536 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:33 | ||
14 | GUŚĆ Maciej | 3537 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:34 | ||
15 | HOŁOWNIA Aneta | 3532 | Ełk Force One | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:38 | ||
16 | KOSAK Tomasz | 3533 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:37 | ||
17 | WITEK Tobiasz | 3495 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:57 | ||
18 | KOWALSKI Krzysztof | 3540 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:01 | ||
19 | MOKSIK Jan | 3535 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:11 | ||
20 | POKRANT Dariusz | 3606 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:09 | |||
21 | TOMCZAK Wojciech | 4215 | Kyokushin Węgorzewo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:07 | ||
22 | JERLECKI Jędrzej | 3600 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:51 | |||
23 | DOBRZYCKA Anna | 3545 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
24 | ANDRUKAJTIS Arkadiusz | 3544 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:57 | ||
25 | PAKUŁA Czarek | 3577 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:57 | ||
26 | MRÓZ Marcin | 3576 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
27 | ZAŁUSKA Piotr | 3581 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
28 | KUSTRA Dariusz | 3603 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:44 | |||
29 | ŻUREK Michał | 3595 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
30 | MICKIEWICZ Grażyna | 3547 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
31 | MICKIEWICZ Paweł | 3548 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:08 | ||
32 | BINKOWSKA Nadia | 3531 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:22 | ||
33 | GRAJEK Ivo | 3599 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
34 | MRÓZ Zbigniew | 3604 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:44 | |||
35 | HANKUS Tomasz | 3591 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
36 | GALEJ Mateusz | 3598 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:45 | |||
37 | RYBAŁTOWSKI Kamil | 3607 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:43 | |||
38 | TUTAK Michał | 3529 | Czyny Honor Umiar Jedność | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:32 | ||
39 | OZIMEK Jacek | 3683 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
40 | ZARZYCKI Maciej | 3530 | Czyny Honor Umiar Jedność | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:31 | ||
41 | NIEZBECKI Łukasz | 4221 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
41 | LASZCZKOWSKI Tomasz | 3587 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
43 | BANCEREK Agata | 3585 | SMP Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:38 | ||
43 | DOBROŃSKI Janusz | 3586 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:39 | ||
45 | SZEWCZYK Paweł | 3608 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
46 | KŁOS Sebastian | 3575 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
47 | KAMIŃSKI Paweł | 3574 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:29 | ||
48 | WICHOWSKI Rafał | 3580 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:37 | ||
49 | WITKOWSKI Marek | 3584 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:20 | ||
50 | MOKRAS Adrian | 3589 | Somsiady OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:21 | ||
51 | GÓRNIACZYK Krystian | 3582 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
52 | KRAWCZYK Karina | 3583 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
53 | KAPICA Wojciech | 3568 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:31 | ||
54 | HERÓD Rafał | 3593 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
55 | KORZENIOWSKI Mateusz | 3594 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
56 | KOSIACKI Karol | 3601 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:35 | |||
57 | PASTERNAK Joanna | 3570 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:36 | ||
58 | WALCZAK Danuta | 3652 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:08 | ||
59 | MYSZCZYŃSKA Monika | 3534 | Ełk Force One | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
60 | CHAJEC Patrycja | 3619 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:10 | ||
61 | ZIELINSKI Tomasz | 3528 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:20 | ||
62 | WALKOWSKI Rafał | 3609 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:20 | |||
63 | RYBAK Piotr | 4216 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | ||
64 | KOWALCZYK Marlena | 3602 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | |||
65 | HANKUS Krzysztof | 3494 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:59 | ||
66 | SOBIESZEK Cezary | 3539 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
67 | DĄBROWSKI Daniel | 3571 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
68 | FIJALKOWSKI Kamil | 4202 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:55 | ||
69 | SOBCZAK Łukasz | 3573 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
70 | LEWANDOWSKA Joanna | 3553 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
71 | PETRUS Dominika | 3578 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:13 | ||
72 | FRYSIAK Małgorzata | 3557 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:22 | ||
73 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 3559 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
74 | STUCZYŃSKI Mateusz | 3556 | Ogień w Szopie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
75 | SOKOŁOWSKI Oskar | 3555 | Ogień w Szopie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
76 | OCHOWIAK Klaudia | 3564 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:02 | ||
77 | LISIAK Karina | 3560 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
78 | SIENKIEWICZ Joanna | 3567 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
79 | NARAJEWSKI Grzegorz | 3562 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:08 | ||
80 | MAŁYSZKA Natalia | 3561 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
81 | SIENKIEWICZ Dariusz | 3566 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:19 | ||
82 | OCHOWIAK Paweł | 3565 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
83 | NOWAK Piotr | 3552 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:23 | |||
84 | LEWANDOWSKI Przemysław | 3554 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
85 | PIERWOŁA Tomasz | 3569 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
86 | HAŁASZYN Joanna | 3558 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
87 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 3769 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:33 | |||
88 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 3770 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:33 |
Znaleziono 88 wynik(ów)