Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2021-06-27 |
Place : | Ełk |
Distance : | 21 km |
Registered : | 1009 |
Started : | 966 |
Not finished : | 15 |
Finished : | 951 |
On the track : | 13 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | 08:00 | Mieszkanka Ełku | Mieszkanka Gminy Ełk | Mieszkaniec Ełku | Mieszkaniec Gminy Ełk | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Seria | Start time | Poręcze Wąskie 7km | Net time 21km | Clock time 21km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARKOWICZ Robert | 1956 | Bary Barczewo | RUSZAJNY | Open Masters Mężczyzn | 6 | M 63 | 10:45 | 00:00:00 | 01:34:42 | 02:58:29.75 | 02:58:29.75 | 8:29 | 7.1 (100%) | ||
2 | FIGURA Jakub | 2030 | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyzn | 26 | M 83 | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:44 | 03:07:30.30 | 03:07:30.30 | +00:09:00 (4.8%) | 8:55 | 6.7 (94.4%) | ||
3 | KORSUNAS Sergejus | 1960 | OCR Baltic warriors | VILNIUS | Open Masters Mężczyzn | 9 | M 91 | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:59 | 03:09:23.45 | 03:09:23.45 | +00:10:53 (5.8%) | 9:01 | 6.7 (94.4%) | |
4 | CHRZANOWSKI Andrzej | 2031 | EŁK | Open Masters Mężczyzn | 11 | M 113 | 10:45 | 00:00:00 | 01:41:25 | 03:19:57.20 | 03:19:57.20 | +00:21:27 (10.7%) | 9:31 | 6.3 (88.7%) | ||
5 | KRUKOWSKI Kamil | 1965 | ZGORZELEC | Open Mężczyzn | 46 | M 125 | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:27 | 03:22:34.85 | 03:22:34.85 | +00:24:05 (11.9%) | 9:38 | 6.2 (87.3%) | ||
6 | KRYSIŃSKI Wojciech | 2028 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 69 | M 163 | 10:45 | 00:00:00 | 02:13:24 | 03:31:28.90 | 03:31:28.90 | +00:32:59 (15.6%) | 10:04 | 6 (84.5%) | |
7 | CYGANIK Magdalena | 1976 | Good Luck Pruszcz Gdański | PRUSZCZ GDAŃSKI | Open Kobiet | 4 | K 10 | 10:45 | 00:00:00 | 02:01:04 | 03:47:30.25 | 03:47:30.25 | +00:49:00 (21.5%) | 10:50 | 5.5 (77.5%) | |
8 | ANTOSIK Igor | 1975 | Good Luck Pruszcz Gdański | GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 33 | M 215 | 10:45 | 00:00:00 | 02:01:02 | 03:47:30.40 | 03:47:30.40 | +00:49:00 (21.5%) | 10:50 | 5.5 (77.5%) | |
9 | GAJEWSKI Kamil | 1962 | JASŁO | Open Mężczyzn | 129 | M 260 | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:49 | 03:56:33.00 | 03:56:33.00 | +00:58:03 (24.5%) | 11:15 | 5.3 (74.6%) | ||
10 | OWCZARSKA Natalia | 2029 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12 | K 22 | 10:45 | 00:00:00 | 02:19:35 | 03:58:57.10 | 03:58:57.10 | +01:00:27 (25.3%) | 11:22 | 5.3 (74.6%) | |
11 | MRÓZ Adrian | 2018 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 147 | M 285 | 10:45 | 00:00:00 | 02:31:12 | 04:01:07.85 | 04:01:07.85 | +01:02:38 (26.0%) | 11:28 | 5.2 (73.2%) | |
12 | KAMIŃSKI Marcin | 2017 | Melvit team | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 148 | M 286 | 10:45 | 00:00:00 | 04:01:08.00 | 04:01:08.00 | +01:02:38 (26.0%) | 11:28 | 5.2 (73.2%) | ||
13 | MIERZEJEWSKI Adam | 2020 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 151 | M 290 | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:50 | 04:01:14.90 | 04:01:14.90 | +01:02:45 (26.0%) | 11:29 | 5.2 (73.2%) | |
14 | BOLC Patryk | 2019 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 152 | M 291 | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:55 | 04:01:16.40 | 04:01:16.40 | +01:02:46 (26.0%) | 11:29 | 5.2 (73.2%) | |
15 | KRYSIŃSKI Andrzej | 2027 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 206 | M 373 | 10:45 | 00:00:00 | 02:19:34 | 04:15:44.50 | 04:15:44.50 | +01:17:14 (30.2%) | 12:10 | 4.9 (69.0%) | |
16 | MARKOWSKI Robert | 1966 | MARKI | Open Masters Mężczyzn | 123 | M 609 | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:47 | 04:54:50.85 | 04:54:50.85 | +01:56:21 (39.5%) | 14:02 | 4.3 (60.6%) | ||
17 | FORBERGER Tomasz | 1961 | PIASECZNO | Open Masters Mężczyzn | 124 | M 610 | 10:45 | 00:00:00 | 02:39:18 | 04:54:52.30 | 04:54:52.30 | +01:56:22 (39.5%) | 14:02 | 4.3 (60.6%) | ||
18 | KARWAT Dawid | 1964 | RAWA MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 416 | M 652 | 10:45 | 00:00:00 | 02:52:01 | 05:06:59.15 | 05:06:59.15 | +02:08:29 (41.9%) | 14:37 | 4.1 (57.7%) | ||
19 | GOTNER Oskar | 1963 | RAWA MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 490 | M 747 | 10:45 | 00:00:00 | 02:51:50 | +01:17:07 | 24:32 | 2.4 (33.8%) | ||||
20 | KŁOS Sebastian | 2026 | Melvit team | DRĘŻEWO | Open Masters Mężczyzn | 148 | M 750 | 10:45 | 00:00:00 | (0.0%) |
Total 20 results.