Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUCZAK Tomasz | 4043 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:26:05 | ||
2 | MACIEJEWSKI Łukasz | 4061 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:29:36 | ||
3 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 4078 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:29:35 | |||
4 | ŁYJAK Adam | 4035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | ||
5 | RUCIŃSKI Piotr | 4114 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:19 | ||
6 | RUCIŃSKI Rafał | 4115 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:20 | ||
7 | GÓRSKI Grzegorz | 4022 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:48 | ||
8 | WRÓBEL Michał | 4072 | WOJACY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:59 | ||
9 | DABROWSKA Dagmara | 4015 | Baltic Seals | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:44 | ||
10 | KOŚKA Grzegorz | 4016 | Baltic Seals | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:42 | ||
11 | KULMINSKI Rafał | 4048 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
12 | KRYSZAK Kazimierz | 4042 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:32:56 | ||
13 | OLEJNIK Tomek | 4092 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
14 | DARGACZ Dominik | 4041 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:32:56 | ||
15 | KUPREWICZ Grzegorz | 4088 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:18 | |||
16 | HUK Mateusz | 4029 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
17 | ANIOŁEK Piotr | 4075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
18 | DYBAŁA Łukasz | 4081 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:41 | |||
19 | PICH Kamil | 4069 | WENGLORZ TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:05 | ||
20 | ORŁOWSKI Kamil | 4025 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:46 | ||
21 | KULINKOWSKI Piotr | 4024 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:49 | ||
22 | KEMPISTY Michał | 4217 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:51 | |||
23 | OFIARA Kamil | 4032 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
24 | CZPAK Daniel | 4031 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
25 | GĄGOL Marek | 4073 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
26 | STERNA Maciej | 4074 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
27 | MERGNER Łukasz | 4050 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:03 | ||
28 | MERGNER Rafał | 4051 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:30 | ||
29 | KULMIŃSKI Marcin | 4047 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:16 | ||
30 | MACKIEWICZ Tomasz | 4068 | WENGLORZ TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:56 | ||
31 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 4020 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
32 | DĄBROWSKA Kinga | 4021 | Calypso Team Suwałki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:46 | ||
33 | STĘPIEŃ Wojciech | 4095 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:04 | |||
34 | ORCZYK Kamil | 4067 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:26 | ||
35 | KOCHANEK Paweł | 4063 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
36 | KOCHANEK Agata | 4037 | KONTENER FORMY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:58 | ||
37 | DĄBROWSKI Igor | 4080 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:56 | |||
38 | ORCZYK Dawid | 4066 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:29 | ||
39 | ŻEBROWSKI Daniel | 4036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
40 | PLEWKA Daniel | 4093 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:21 | |||
41 | CHROŚNIAK Jacek | 4018 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:56 | ||
42 | WINKLER Arkadiusz | 4019 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
43 | PIERZGALSKI Piotr | 4027 | Decathlon Płock | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
44 | SZYMICZEK Marian | 4052 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
45 | FETLIŃSKI Grzegorz | 4034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:04 | ||
46 | KRAKOWIAK Maciej | 4086 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | |||
47 | KWAŚNIK Izabela | 4089 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:53 | |||
48 | GMIŃSKI Kamil | 4070 | Wing Tsun Kung Fu Kozienice | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:43 | ||
49 | SAWICKI Kacper | 4094 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:59 | |||
50 | ŁUCZAK Radosław | 4090 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:41 | |||
51 | TUROWSKA Patrycja | 4040 | Łomża Hardcore Squad | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
52 | RUNO Michał | 4039 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:40 | ||
53 | MERGNER Daniel | 4049 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:50 | ||
54 | WALKIEWICZ Grzegorz | 4059 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
54 | LIPIŃSKI Grzegorz | 4225 | Run Bitches Run | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
54 | ZIELIŃSKA Magdalena | 4060 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | ||
57 | POPŁAWSKA Aleksandra | 4058 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
58 | SZNEJDER Anita | 4026 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:53 | ||
59 | KRZYWICKI Leszek | 4023 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
60 | LANGIEWICZ Łukasz | 4056 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
61 | KORZEŃ Dajana | 4044 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
62 | KUKIEŁKA Marcin | 4045 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
63 | MALINA Przemyslaw | 4055 | RAWLPLUG 100 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
64 | BASZYŃSKA Waleria | 4053 | RAWLPLUG 100 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:34 | ||
65 | CZERWIŃSKI Roman | 4054 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
66 | KUCIAPSKI Adrian | 4064 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
67 | CYGAN Katarzyna | 4062 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
68 | MOSIOLEK Robert | 4071 | WOJACY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
68 | SULSKI Łukasz | 4030 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:53 | ||
70 | DZIEDZIC Bogusława | 4082 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | |||
71 | DZIEDZIC Irek | 4083 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:49:56 |
Znaleziono 71 wynik(ów)