Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | HUSARIA RACE TEAM | michal kwiatkowski Emil Marcula Adam Łyjak Natalia Wielechowska Paweł Marcówka | 02:43:37.70 02:48:09.20 02:51:36.10 03:01:27.65 03:03:08.45 | 14:27:57.000 |
2 | KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII | Krzysztof Kuprewicz Adam Prawdzik Grażyna Szwedowicz Tomasz Rymszewicz Anna Dobrzycka | 02:31:46.35 02:31:46.45 03:02:36.70 03:03:56.35 03:25:28.95 | 14:35:32.000 |
3 | RUN TEAM PIĄTNICA | Grzegorz Laskowski Sylwester Wojewoda Wojciech Stachelek Adrian Boguski Kamil Gietek | 03:01:03.80 03:01:49.10 03:23:22.75 03:25:04.70 03:33:09.95 | 16:24:27.000 |
4 | UBRECENE PRINCEZNY | Andrea Pakuzová Jan Frkala Martin Matušů Roman Jašek Martin Horák | 03:11:59.35 03:15:27.10 03:15:29.10 03:24:54.95 03:24:59.25 | 16:32:48.000 |
5 | CROSSELITE | DAWID TARKOWSKI Sławomir Szoska Damian Walas Katarzyna Puszczewicz Oleksandr Maliushytskyi | 02:41:27.05 03:15:13.25 03:18:12.25 03:47:37.10 03:47:39.15 | 16:50:08.000 |
6 | OUTDOOR TRAINING | Marcin Matejczyk Artur Matejczyk Dariusz Witkowski Dariusz Kulik Renata Chomicka | 03:17:08.90 03:17:09.00 03:24:10.50 03:29:27.40 03:32:12.95 | 17:00:06.000 |
7 | CALYPSO TEAM SUWAŁKI | Grzegorz Górski Kamil Orłowski Piotr Kulinkowski Piotr Andrzejewski KINGA DĄBROWSKA | 03:09:21.90 03:21:45.70 03:21:47.45 03:35:39.90 03:35:40.20 | 17:04:12.000 |
8 | RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY | Artur Brożek Czarek Pakuła Marcin Mróz Piotr Załuska Agnieszka Szatkowska | 03:00:09.00 03:28:13.20 03:28:26.85 03:29:03.40 03:38:41.20 | 17:04:32.000 |
9 | WKURW_TEAM | Adrian Polewaczyk Marzena Łaskowska Tomasz Łaskowski Karol Podbielski Michał Smogorzewski | 02:51:00.00 03:25:49.50 03:25:57.30 03:26:18.75 03:56:25.45 | 17:05:29.000 |
10 | CARBON OCR RACING TEAM | Robert Koza Marcin Kaczor Andrzej Zawojek Zbyszek Zych Michał Majowski | 02:58:31.85 03:32:01.45 03:32:01.70 03:32:01.95 03:42:51.95 | 17:17:25.000 |
11 | POWER TRAINING | Rafał Kulminski Łukasz mergner Rafał Mergner Marcin Kulmiński Zygmunt Wojnarowski | 03:13:36.80 03:31:13.55 03:31:13.85 03:31:14.35 03:41:42.85 | 17:28:58.000 |
12 | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | Dawid Kozlowski Łukasz Czyżkowski Tomasz Szeszko Karol Gryżewski Adam Margas | 02:59:49.20 03:20:25.15 03:29:43.30 03:59:09.15 04:09:10.85 | 17:58:16.000 |
13 | DZIADY OCR | Sławomir Jastrzębski Paweł Schmidt Renata Piłat Mirosław Kądzielski Magdalena Wnorowska | 03:39:40.00 03:40:10.35 03:41:31.00 03:43:40.70 03:47:03.55 | 18:32:04.000 |
14 | SPORTERA OCR | Tomasz Adamiec Szymon Chaber Piotr Zabłocki Paweł Kazimierczak Emil Kwaśniak | 03:18:44.95 03:49:12.20 03:49:12.80 03:56:32.55 04:13:06.50 | 19:06:46.000 |
15 | DIRTY SPARROWS | Radosław Dubiel Piotr Drozdowski Nadia Binkowska Bartosz Guździoł Malwina Kozłowska | 03:23:57.15 03:29:45.45 03:40:47.75 04:17:30.05 04:23:23.70 | 19:15:22.000 |
16 | KRATOS TRZEBNICA | Mateusz SKRZYPEK Ewa Kowalewska Michał Walkiewicz Sławomir Krzemień Grzegorz Grzybowski | 03:12:00.35 04:00:24.25 04:01:11.45 04:01:18.35 04:02:10.00 | 19:17:03.000 |
17 | SMP TEAM | Łukasz Niezbecki Tomasz Laszczkowski Łukasz Niezbecki Agata Bancerek Janusz Dobroński | 03:39:30.85 03:54:59.00 03:54:59.00 03:54:59.40 03:54:59.40 | 19:19:26.000 |
18 | BIEGOWE NYGUSY | Marta Gilarska Renata Karaś Justyna Zasadowska Bartosz Zasadowski rajmund lisiecki | 03:41:40.75 03:52:22.75 03:56:51.90 03:56:52.25 03:58:57.50 | 19:26:42.000 |
19 | FABRYKA ZDROWIA BYTÓW | Justyna Lisowska Joanna Jereczek ANETA CIERSON Ewa Kotarska Iwona Szymańska | 03:45:42.35 03:45:42.60 03:45:42.80 04:14:47.60 04:14:47.65 | 19:46:40.000 |
20 | WATAHA | Michał Lipiński Krystian Bayger Dominik Kudra Anna Pacocha Mariusz Szymczak | 03:05:46.65 03:29:21.45 03:51:31.75 04:41:08.50 04:41:08.90 | 19:48:54.000 |
21 | PORUNBANI | Rafał Hawel Julita Ilczyszyn Małgorzata Samborska Karolina Maćkowiak Piotr Kowalski | 03:29:42.75 03:29:51.40 03:51:20.60 04:38:34.50 04:38:38.75 | 20:08:05.000 |
22 | MONKEYS' TEAM | Patryk Karamon Mateusz Furmańczuk Ernest Gmiter Krystian Popławski Marek Rokosz | 03:48:09.10 03:48:21.15 04:17:22.45 04:17:28.45 04:22:24.55 | 20:33:44.000 |
23 | ROSSMANN | Jakub Wilamek Magdalena Albigowska Rafał Krawczyk Dominika Barszcz Marta Lachtara | 04:00:37.35 04:00:36.65 04:00:37.30 04:22:10.05 04:22:10.85 | 20:46:10.000 |
24 | ACTIVE FLOW | Katarzyna Gałuszyńska Piotr Górecki Mirosław Bohun Łukasz Gałuszyński Piotr Modelski | 04:09:40.45 04:09:40.50 04:09:41.00 04:09:41.60 04:09:41.75 | 20:48:23.000 |
25 | #POLISHRUNTEAMBXL | Malgorzata Rogowska-Flis Adam Niewczas Karol Prosinski Wioletta Skorek Andrzej Buczynski | 04:07:52.85 04:08:27.90 04:10:19.05 04:19:32.35 04:19:33.30 | 21:05:43.000 |
26 | ŁOWCY PIEROŻKÓW | Damian Majewski Jacek Jasiński Natalia Jakubiak Dominik Czardybon Łukasz zwierzchowski | 03:55:14.75 04:18:42.15 04:19:04.35 04:21:00.20 04:46:06.45 | 21:40:06.000 |
27 | X- FORCE TEAM | Agnieszka Margielewicz Przemysław Michalak Magdalena Kołpak Przemysław Kozłowski tomasz Margielewicz | 04:22:09.30 04:22:09.95 04:22:09.95 04:22:10.00 04:22:11.10 | 21:50:48.000 |
28 | PIĘKNI I BESTIE | KAJETAN KWIATKOWSKI Martyna Knot Jakub Szafran Magdalena Krajewska Arkadiusz Markiewicz | 03:31:37.15 04:17:28.60 04:40:50.75 04:54:56.20 04:55:05.15 | 22:19:56.000 |
29 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | Michał Sewerynowicz Cezary SOBIESZEK Lilianna Leśniewska Martyna Dzierżanowska Sebastian Dmochowski | 04:03:27.60 04:25:13.65 04:43:00.35 04:55:56.50 04:58:36.85 | 23:06:12.000 |
30 | TIGRES DEL PAPA | Adam Stangreciak Tomasz Markiewicz Anna Pietrzak Justyna Salamon Adam Kurzawa | 04:20:27.50 04:20:28.75 04:54:22.40 04:54:28.45 04:54:39.25 | 23:24:24.000 |
31 | ORGANIC TEAM | Małgorzata Frysiak Agnieszka Konieczyńska Klaudia Ochowiak Karina Lisiak Joanna Sienkiewicz | 04:51:47.90 04:51:48.15 04:55:09.30 04:55:10.05 04:55:11.10 | 24:29:05.000 |
Znaleziono 31 wynik(ów)