Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF 8km : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOCHKA Artsiom | 3229 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:22:05 | ||
2 | KRAWCZYK Tomasz | 3225 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:22:10 | ||
3 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:16 | ||
4 | KRAWIECKI Mateusz | 3208 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:17 | ||
5 | JAGIEŁO Michał | 3031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:22:58 | ||
6 | ZIOBER Zbigniew | 3088 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:06 | ||
7 | MADEJSKI Krzysztof | 3081 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:09 | ||
8 | KRÓL Piotr | 3066 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:17 | ||
9 | JANUSZEWSKI Bartosz | 3045 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:19 | ||
10 | SZCZEPANIAK Marcin | 3085 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:20 | ||
11 | SALAMON Mateusz | 3061 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:25 | ||
12 | SPRUTTA Mateusz | 3008 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:37 | ||
13 | RYNKIEWICZ Mateusz | 3226 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:23:54 | ||
14 | URBAŃSKI Kamil | 3057 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:55 | ||
15 | PRYKOWSKI Tomasz | 3083 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:23:58 | ||
16 | KATOLIKAU Raman | 3077 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:08 | ||
17 | WASIELEWSKI Michał | 3047 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:14 | ||
18 | MARUSZEWSKI Marcin | 3053 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:18 | ||
19 | CEJKO Dawid | 3003 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:26 | ||
20 | DUCHNOWSKI Łukasz | 3934 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:24:32 | ||
21 | BRZOZOWSKI Filip | 3030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:44 | ||
22 | OŚLIZŁO Marek | 3069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:46 | ||
23 | KOŁODZIEJCZYK Kamil | 3065 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:48 | ||
24 | FARKOWSKI Konrad | 3044 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:51 | ||
25 | KAŁUŻNY Adam | 3064 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:24:59 | ||
26 | CHMIELORZ Józef | 3007 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:01 | ||
27 | KALININ Jarosław | 3076 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:09 | ||
28 | WYPUKOŁ Jakub | 3070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:10 | ||
29 | NOGAŃSKI Paweł | 3124 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:25:18 | ||
30 | PŁÓCIENNIK Piotr | 3139 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:25:30 | |||
31 | DOMAŃSKI Krystian | 3243 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:25:31 | |||
32 | JAROSZ David | 3230 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:25:32 | ||
33 | MAZUR Damian | 3067 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:34 | ||
34 | KUPIS Łukasz | 3063 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:47 | ||
35 | MARYNCHYN Vadym | 3091 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:48 | |||
36 | ŚWIĘTEK Bartosz | 3023 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:50 | ||
37 | KONEWKA Jacek | 3032 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:53 | ||
38 | TRAPKOWSKI Przemysław | 3086 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:25:59 | ||
39 | KOWALCZYK Dawid | 3068 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:02 | ||
40 | TOMAKA Tomasz | 3039 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:05 | ||
41 | ŁUCZAK Tomasz | 4043 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:26:05 | ||
42 | BARANOWSKA Katarzyna | 3191 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:26:08 | ||
43 | STEG Tomasz | 3038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:23 | ||
44 | BYRCZEK Michał | 3072 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
45 | CWIRZEN Marcin | 3125 | RMF 4RACING Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
46 | PAŁDYNA Mateusz | 3082 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:41 | ||
47 | LEWICKI Marcin | 3052 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:46 | ||
48 | OBRĘBSKI Patryk | 3054 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:26:57 | ||
49 | GAWRON Marcin | 3128 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:03 | ||
50 | TOMASIK Alan | 3056 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:03 | ||
51 | MOSTKOWSKI Łukasz | 4157 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:03 | |||
52 | WAŁDOWSKI Dominik | 3087 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:05 | ||
53 | PAWŁOWSKI Kamil | 3058 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:12 | ||
54 | WITEK Piotr | 3041 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:15 | ||
55 | DZIÓBEK Lech | 3670 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
56 | ZALEWSKI Michał | 3006 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:17 | ||
57 | GROBELNA Aleksandra | 3134 | Xruners | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
58 | PLATA Arkadiusz | 3130 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:28 | ||
59 | DULĘBA Marcin | 3126 | Scyzory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:28 | ||
60 | MĘDYGRAŁ Krystian | 3073 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:31 | ||
61 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 3194 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:33 | ||
62 | PETELCZYC Piotr | 3217 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:27:36 | ||
63 | KOWALEWSKI Kasper | 3012 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:39 | ||
64 | STAMATEL Sebastian | 3170 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:27:48 | ||
65 | KILIMNIK Tomasz | 3026 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:27:56 | ||
66 | KUBISZYN Tobiasz | 4112 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:28:01 | ||
67 | BŁASZCZYK Łukasz | 3215 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:02 | |||
68 | MORAWSKI Grzegorz | 3046 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
69 | JAGODZIŃSKI Karol | 3059 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
70 | KOMARNICKI Tomasz | 3151 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:03 | ||
71 | ZGUTKA Tomasz | 3042 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:08 | ||
72 | STANCLIK Krzysztof | 3096 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:13 | ||
73 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 3198 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:17 | ||
74 | STARZYK Sebastian | 3121 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:17 | ||
75 | KOWALCZYK Piotr | 3381 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:26 | ||
76 | KOSIŃSKI Jakub | 3034 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:28:34 | ||
77 | DALKIEWICZ Dariusz | 3099 | CrossFit Team Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:35 | ||
78 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3135 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:36 | |||
79 | KĘPA Justyna | 3193 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:40 | ||
80 | KOGUT Karol | 3413 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:46 | |||
81 | PRAWDZIK Adam | 3549 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:48 | ||
82 | KUPREWICZ Krzysztof | 3546 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:49 | ||
83 | LIPIŃSKI Michał | 3596 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:50 | ||
84 | HANUS Piotr | 3527 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:52 | ||
85 | JURECKI Adrian | 3119 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:52 | ||
86 | PIÓRKOWSKI Adrian | 3232 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:28:55 | ||
87 | SZANIAWSKI Marcin | 3210 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:57 | ||
88 | KUR Marcin | 3216 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:00 | |||
89 | GRZYBOWSKI Mateusz | 3988 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:00 | |||
90 | KOCHANIAK Andrzej | 3973 | Włóczybiegi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:00 | ||
91 | CHROSTOWSKI Karol | 3862 | Cross Elite Grajewo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:05 | ||
92 | BEŁDZIKOWSKI Kamil | 3402 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:06 | |||
93 | PIOTROWSKI Maciuś | 3426 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:07 | |||
94 | JANKOWSKI Michał | 3863 | Cross Elite Grajewo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:07 | ||
95 | ŚLIWIŃSKI Marek | 3864 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:09 | ||
96 | SADOWSKI Michał | 3060 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:10 | ||
97 | PTAK Patryk | 4113 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:29:10 | ||
98 | TUR Tobiasz | 4013 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:16 | |||
99 | SŁADEK Patryk | 3142 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:19 | |||
100 | TARKOWSKI Dawid | 3867 | CrossElite | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:23 | ||
101 | GAGON Denis | 3100 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:26 | ||
102 | CZACHURSKI Mateusz | 3074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:32 | ||
103 | OTWINOWSKI Maciej | 3127 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:35 | ||
104 | DYKIER Krzysztof | 3869 | DominatorTeam | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:35 | ||
105 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 4078 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:29:35 | |||
106 | MACIEJEWSKI Łukasz | 4061 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:29:36 | ||
107 | ORANKIEWICZ Krzysztof | 3055 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:38 | ||
108 | JAGODZKI Daniel | 3062 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:41 | ||
109 | DANIELEWICZ Maciej | 3821 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:43 | |||
110 | GŁOWACKI Kamil | 3826 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:44 | |||
111 | MĘDRYKOWSKI Damian | 3118 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:29:45 | ||
112 | KONDRACIUK Piotr | 3180 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:29:45 | |||
113 | ODWROT Mariusz | 3921 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:46 | |||
114 | KOLIBABSKI Radosław | 3027 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:47 | ||
115 | SOBOŃ Mateusz | 3927 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:47 | |||
116 | MARKOWICZ Robert | 3853 | Bary BWO | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:48 | ||
117 | PACIOREK Piotr | 3036 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:51 | ||
118 | KUBER Andrzej | 3079 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:29:55 | ||
119 | MASHUKOV Andrei | 3227 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:29:58 | |||
120 | ZYNGER Patryk | 3043 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
121 | POLEWACZYK Adrian | 3896 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
122 | ZAKHARCHUK Vitalii | 3849 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:03 | |||
123 | MACHURA Marcin | 3659 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:07 | ||
124 | ŁYJAK Adam | 4035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | ||
125 | CZAPRAN Marek | 3075 | xRunners | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:14 | ||
126 | KLIMEK Paweł | 3722 | Never back down! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:14 | ||
127 | EFENDIEV Yuriy | 3001 | 39RUS | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:18 | ||
128 | SŁODOWNIK Dominik | 3084 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:19 | ||
129 | MATUSZCZAK Jakub | 3541 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:19 | ||
130 | MALGIWSKI Włodzimierz | 3680 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:21 | |||
131 | MILEWSKI Rafał | 3251 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:29 | ||
132 | LEJK Beniamin | 3080 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:31 | ||
133 | PETTAS Epameinondas | 3425 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:33 | |||
134 | SZYMEL Jacek | 3155 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:30:37 | ||
135 | ANTCZAK Borys | 3131 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:30:44 | ||
136 | MARCULA Emil | 3639 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:53 | ||
137 | MICHEL Christopher | 3092 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:53 | |||
138 | JAWOREK Rafał | 3628 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:53 | ||
139 | OPOŃSKI Artur | 3605 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:30:56 | |||
140 | TRELKA Karol | 3018 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:30:57 | ||
141 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 3439 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:58 | |||
142 | KOŁODZIEJ Dawid | 4151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:59 | |||
143 | KWIATKOWSKI Michal | 3634 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:02 | ||
144 | MIODEK Adrian | 3013 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:03 | ||
145 | LECH Mateusz | 3028 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:05 | ||
146 | KOSMALA Marcin | 3327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:12 | |||
147 | MATERNA Roman | 3516 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:12 | |||
148 | ARUSZTOWICZ Bartosz | 3024 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:18 | ||
149 | KOWNACKI Krzysztof | 3329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:23 | |||
150 | CZACH Tobiasz | 3112 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:25 | ||
151 | KOZIOŁ Kamil | 3115 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:26 | ||
152 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3040 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:28 | ||
153 | WOROBIEWA Jekatierina | 3199 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:31:29 | ||
154 | JÓŹWICKI Karol | 3123 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:30 | ||
155 | KUBIESA Jakub | 3116 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:30 | ||
156 | MARKIEWICZ Maksymilian | 3117 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:35 | ||
157 | JUDEK Łukasz | 3320 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:36 | |||
158 | PUDYSZ Jacek | 3643 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:36 | ||
159 | BUGAJ Mariusz | 3025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:31:39 | ||
160 | ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej | 3184 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:39 | |||
161 | OGONOWSKI Tomek Freddy | 3519 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:40 | |||
162 | KARCZEWSKI Andrzej | 3512 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:41 | |||
163 | WIETRZYŃSKI Maciej | 3157 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:43 | ||
164 | JANCZEWSKI Marcin | 3627 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:43 | ||
165 | GOMULARZ Sebastian | 3114 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:47 | ||
166 | WOJAS Michał | 3768 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:48 | |||
167 | ZDEB Maciej | 3209 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:50 | ||
168 | WIELECHOWSKA Natalia | 3213 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:31:51 | ||
169 | KUBISZYN Tadeusz | 4111 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:53 | ||
170 | KEMICER Monika | 4214 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:31:55 | |||
171 | WITEK Kamil | 3158 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:57 | ||
172 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 3152 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:31:58 | ||
173 | REDZIK Mateusz | 3016 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:01 | ||
174 | ZACHAREWICZ Paweł | 4179 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:02 | |||
175 | PAŁKA Adam | 3424 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:05 | |||
176 | WRÓBEL Nikodem | 3019 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:06 | ||
177 | KOGUT Dawid | 3412 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:06 | |||
178 | ZONTEK Andrzej | 3214 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:13 | ||
179 | BURBUL Przemysław | 3163 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:16 | ||
180 | JANUSZEWSKI Andrzej | 3178 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:18 | |||
181 | SZYMASZEK Bartłomiej | 3122 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:19 | ||
182 | STAROSZYŃSKI Dawid | 4171 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:20 | |||
183 | KAŁUŻNY Michał | 3011 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:21 | ||
184 | SZOSKA Sławomir | 4209 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:22 | ||
185 | KNOP Marcin | 3078 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:30 | ||
186 | MAREK Anna | 3190 | Eichhörnchen | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:32:32 | ||
187 | UŁANOWICZ Przemysław | 3362 | CZADERZY GIŻYCKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:35 | ||
188 | MUSIAŁ Krzysztof | 3219 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:36 | ||
189 | MAŁANOWSKI Marek | 3361 | CZADERZY GIŻYCKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:37 | ||
190 | WOJCIECH Mateusz | 3931 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:39 | |||
191 | MARCÓWKA Paweł | 3638 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:45 | ||
192 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3021 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:32:47 | ||
193 | KOWALSKI Adam | 3328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:48 | |||
194 | KUKAWSKI Łukasz | 3417 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:48 | |||
195 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 3129 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:49 | ||
196 | BIELECKI Karol | 3113 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:49 | ||
197 | ZABOROWSKI Filip | 3348 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
198 | WITEK Karol | 3382 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:32:51 | ||
199 | WŁOCH Michał | 3313 | Zabiegani Częstochowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:51 | ||
200 | KRYSZAK Kazimierz | 4042 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:32:56 | ||
201 | DARGACZ Dominik | 4041 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:32:56 | ||
202 | GRESZTA Waldemar | 3107 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
203 | PUCHACZ Michael | 3154 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
204 | JÓŹWIK Grzegorz | 3792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
205 | MÓWIŃSKI Patryk | 3228 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:32:59 | |||
206 | MISIAK Piotr | 3138 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:00 | |||
207 | KAMIŃSKI Zbigniew | 3150 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:00 | ||
208 | JESKA Tomasz | 3105 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:01 | ||
209 | WEJKNIS Krzysztof | 3156 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:01 | ||
210 | ŁAWRENCZUK Paweł | 3133 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:02 | ||
211 | JOSKOWSKI Marek | 3542 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
212 | JÓSKOWSKI Lucjan | 3526 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
213 | MACIEJEWSKI Krystian | 3094 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
214 | KRASICKI Kacper | 4153 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:05 | |||
215 | ZIELIŃSKI Bartosz | 3020 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:06 | ||
216 | KRAKOWIAK Damian | 4119 | Fc Biec Się nie Chcę | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:06 | ||
217 | LASKOWSKI Tomasz | 3164 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:14 | ||
218 | PIETRAŚ Mariusz | 4005 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:17 | |||
219 | ŻURAWIK Rafał | 3050 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:18 | ||
220 | CHAIEB Sebastian | 3049 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:19 | ||
221 | RUCIŃSKI Piotr | 4114 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:19 | ||
222 | RUCIŃSKI Rafał | 4115 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:20 | ||
223 | NIŹNIK Borys | 3641 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:21 | ||
224 | KACZMARCZYK Tomasz | 3211 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:22 | ||
225 | KURACH Stanisław | 3022 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:27 | ||
226 | NOWICKI Marcin | 3610 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:30 | ||
227 | JENDRYCHOWSKI Łukasz | 4226 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:01:58 | 00:33:30 | |||
228 | GAŁAT Kamil | 3721 | Never back down! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:31 | ||
229 | ŻELAZNY Bartosz | 4180 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:31 | |||
230 | RÓŻEŃSKI Szymon | 3149 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:32 | ||
231 | OKOŃ Adam | 3543 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:37 | ||
232 | KOZA Robert | 3779 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:38 | ||
233 | CHMIELEWSKI Marcin | 4141 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:38 | |||
234 | GRUDZIŃSKI Jacek | 4116 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:39 | ||
235 | KUCZAWSKI Mikołaj | 3752 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:44 | |||
236 | BROŻEK Artur | 3726 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:45 | ||
237 | SZCZECH Szymon | 3611 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:46 | ||
238 | PIELATOWSKI Adam | 3015 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:47 | ||
239 | DROZD Dariusz | 3109 | Eichhörnchen | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:51 | ||
240 | KEMPISTY Michał | 4217 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:51 | |||
241 | ANDRZEJCZAK Filip | 3592 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:55 | ||
242 | KISIELEWSKI Krystian | 3179 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:55 | |||
243 | DĄBROWSKI Igor | 4080 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:33:56 | |||
244 | RZEPKA Rafał | 3037 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:33:57 | ||
245 | KALINOWSKI Emil | 3832 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:57 | |||
246 | WITEK Paweł | 3185 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:33:58 | |||
247 | SITEK Kasper | 3844 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:00 | |||
248 | BAJZERT Filip | 3817 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:01 | |||
249 | KWIATKOWSKI Marcin | 4121 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:04 | ||
250 | WITECKI Filip | 4122 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:05 | ||
251 | KOWALEWSKI Filip | 3653 | Hutnik Warszawa OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:06 | ||
252 | MACIEJEWSKI Radek | 3836 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:11 | |||
253 | KUBAS Michał | 3633 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:15 | ||
254 | ZAPIÓR Marcin | 4208 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:21 | |||
255 | PABIN Paweł | 3336 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:22 | |||
256 | ŻURAWKA Paweł | 3293 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:24 | ||
257 | SZKLARSKI Przemysław | 3098 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:26 | ||
258 | BIENIASZ Bogusław | 3744 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:26 | |||
259 | RABIZO Kamil | 3841 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:29 | |||
260 | CYBULSKI Filip | 3904 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:29 | |||
261 | SPORYS Krzysztof | 4170 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:29 | |||
261 | PIASTOWSKA Karolina | 4160 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:30 | |||
263 | MERGNER Rafał | 4051 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:30 | ||
264 | KAPICA Wojciech | 3568 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:31 | ||
265 | JEZIORSKI Paweł | 3137 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:32 | |||
266 | CICHOCKI Marcin | 3666 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:34 | |||
267 | SZKURŁAT Tomasz | 3167 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:34:35 | ||
268 | BORECKI Krzysztof | 3277 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
269 | ROGUSKI Adam | 3093 | BASTION | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
270 | PAKUZOVÁ Andrea | 3971 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:44 | ||
271 | DROZDOWSKI Piotr | 3104 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:47 | ||
272 | JABŁONKA Bartek | 3949 | Jelenie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:48 | ||
273 | CZYŻKOWSKI Łukasz | 3878 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:49 | ||
274 | BAŻAN Paweł | 4138 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:49 | |||
275 | MATYSIEWICZ Józef | 3757 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:50 | |||
276 | JERLECKI Jędrzej | 3600 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:51 | |||
277 | SZWALEC Łukasz | 3689 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:51 | |||
278 | HANKUS Tomasz | 3591 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
279 | HUK Mateusz | 4029 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
280 | CHUDY Dariusz | 4142 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:52 | |||
281 | LASOTA Jakub | 3951 | Jelenie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
282 | MATUŠŮ Martin | 3970 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:54 | ||
283 | MACKIEWICZ Tomasz | 4068 | WENGLORZ TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:56 | ||
284 | WITEK Tobiasz | 3495 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:57 | ||
285 | CZECHOWSKI Konrad | 3106 | Drużyna Jednorożca | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:34:58 | ||
286 | ŻEBROWSKI Jacek | 3443 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:00 | |||
287 | CZAJKA Marcin | 3668 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:00 | |||
288 | PICH Kamil | 4069 | WENGLORZ TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:05 | ||
289 | GIETEK Kamil | 3808 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:06 | ||
290 | LASKOWSKI Paweł | 3785 | Dantom | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:07 | ||
291 | ŁABĘCKI Daniel | 3784 | Dantom | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:08 | ||
292 | KRYSZTOFIAK Damian | 3632 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:14 | ||
293 | SULŻYCKI Rafał | 4110 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:14 | ||
294 | JAKUBOWSKA Aleksandra | 4107 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
295 | KULMINSKI Rafał | 4048 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
296 | ZAJĄC Paweł | 3617 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:16 | ||
297 | DRABIŃSKI Jacek | 3716 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:16 | ||
298 | KULMIŃSKI Marcin | 4047 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:16 | ||
299 | WŁODARCZYK Mirosław | 4109 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:17 | ||
300 | SAMBULSKI Radosław | 4167 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:17 | |||
301 | KUPREWICZ Grzegorz | 4088 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:18 | |||
302 | LUBIŃSKI Mariusz | 4108 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:18 | ||
303 | WITKOWSKI Dariusz | 3466 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:19 | ||
304 | KASCHEL Patryk | 3004 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:35:19 | ||
305 | WALAS Damian | 3783 | CrossElite | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:21 | ||
306 | ŁUCZAK Marcin | 3120 | Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej Polski | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:25 | ||
307 | KLIMCZUK Tomasz | 4224 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:27 | |||
308 | KOZLOWSKI Dawid | 3879 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:29 | ||
309 | STANISŁAWSKI Fabian | 3165 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:35:31 | ||
310 | MIROŃCZUK Piotr | 4211 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:32 | |||
311 | CHODYRA Karol | 3536 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:33 | ||
312 | GUŚĆ Maciej | 3537 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:34 | ||
313 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3108 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:35 | ||
314 | RYGIELSKI Karol | 3763 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:37 | |||
315 | CYGANIK Magdalena | 3667 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:41 | |||
316 | ANTOSIK Igor | 3663 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:41 | |||
317 | KOŚKA Grzegorz | 4016 | Baltic Seals | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:42 | ||
318 | KUSTRA Dariusz | 3603 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:44 | |||
319 | DABROWSKA Dagmara | 4015 | Baltic Seals | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:44 | ||
320 | LASKOWSKI Grzegorz | 3809 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:46 | ||
321 | ORŁOWSKI Kamil | 4025 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:46 | ||
322 | WOJEWODA Sylwester | 3811 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:47 | ||
323 | STOSZ Bartosz | 4172 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:47 | |||
324 | GÓRSKI Grzegorz | 4022 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:48 | ||
325 | KULINKOWSKI Piotr | 4024 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:49 | ||
326 | MIZGALSKI Jacek | 3095 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:51 | ||
327 | CHROŚNIAK Jacek | 4018 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:56 | ||
328 | WINKLER Arkadiusz | 4019 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
329 | STACHELEK Wojciech | 3810 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:59 | ||
330 | KRYNICKI Mariusz | 4223 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | |||
331 | DZIRBA Izabela | 3979 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:00 | |||
332 | KOWALSKI Krzysztof | 3540 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:01 | ||
333 | MERGNER Łukasz | 4050 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:03 | ||
334 | KASKA Mateusz | 3992 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:04 | |||
335 | SMOLARKIEWICZ Konrad | 3147 | Dragon Ball Wronki | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:36:05 | ||
336 | KANIEWSKI Michał | 3222 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
337 | KORDEK Jarosław | 3796 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
338 | SZESZKO Tomasz | 3798 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:11 | ||
339 | RYMSZEWICZ Tomasz | 3550 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
340 | SZWEDOWICZ Grażyna | 4038 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
341 | BOGUSKI Adrian | 3807 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
342 | GHANI Faisal Abdul | 3985 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:14 | |||
343 | ROSINSKI Szymon | 4007 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:17 | |||
344 | STYLOK Dawid | 3009 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:36:21 | ||
345 | OLEJNIK Tomek | 4092 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
346 | LANG Konrad | 3753 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:36:23 | |||
347 | ROSIŃSKI Piotr | 4006 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:24 | |||
348 | PISKORSKA Iwona | 3305 | Piskuś Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
349 | PISKORSKI Adam | 3306 | Piskuś Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
350 | KARSKI Tomasz | 4117 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
351 | KACZMAREK Michal | 3991 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:27 | |||
352 | JAŠEK Roman | 3968 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:28 | ||
353 | KULIK Dariusz | 3961 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:30 | ||
354 | KAMIŃSKI Krzysztof | 3321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
355 | ANIOŁEK Piotr | 4075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
356 | WOJCIECHOWSKI Kacper | 3848 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:34 | |||
357 | CHUSTECKI Michał | 3316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:36 | |||
358 | MĘDRZYCKI Paweł | 3517 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:37 | |||
359 | SKRZYPEK Mateusz | 3298 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:38 | ||
360 | BARAN Grzegorz | 3597 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:40 | |||
361 | ADAMIEC Janusz | 4203 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:40 | |||
362 | ZAWADZKI Rafał | 4199 | KLUSKA ON THE TRACK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:36:41 | ||
363 | DYBAŁA Łukasz | 4081 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:41 | |||
364 | RYBAŁTOWSKI Kamil | 3607 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:43 | |||
365 | GALEJ Mateusz | 3598 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:45 | |||
366 | BARCIK Karolina | 3718 | KLUSKA ON THE TRUCK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:36:46 | ||
367 | FRKALA Jan | 3966 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:46 | ||
368 | PAWLICKI Damian | 3367 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:49 | ||
369 | BRZUSKA Przemysław | 3366 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:49 | ||
370 | CHUDZIK Mariusz | 3391 | Sportera OCR Łódź | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:53 | ||
371 | KACZOR Marcin | 3859 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:54 | ||
372 | ZAWOJEK Andrzej | 3860 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:54 | ||
373 | ZYCH Zbyszek | 3861 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:55 | ||
374 | JAROSZEWSKI Paweł | 3830 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:56 | |||
375 | WRÓBEL Michał | 4072 | WOJACY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:59 | ||
376 | PODNAJMER Piotr | 3976 | Ziel-oni | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:59 | ||
377 | CZPAK Daniel | 4031 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
378 | FILIP Kuba | 3981 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:02 | |||
379 | GĄGOL Marek | 4073 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
380 | STERNA Maciej | 4074 | ZAMENA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
381 | SŁOMIŃSKI Błażej | 3287 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
382 | OFIARA Kamil | 4032 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
383 | STĘPIEŃ Wojciech | 4095 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:04 | |||
384 | SZMIDT Tomasz | 4212 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
385 | GRZYMAŁA Michał | 4135 | Turck | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
386 | STEMPOWICZ Paweł | 4137 | Turck | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:06 | ||
387 | TOMCZAK Wojciech | 4215 | Kyokushin Węgorzewo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:07 | ||
388 | MIKUCKI Artur | 4136 | Turck | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:07 | ||
389 | POKRANT Dariusz | 3606 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:09 | |||
390 | BUDZYŃSKI Adam | 3278 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:10 | ||
391 | MOSKAL Przemysław | 3518 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
392 | MOKSIK Jan | 3535 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:11 | ||
393 | PASIOWIEC Krzysztof | 3684 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
394 | MATEJCZYK Artur | 3464 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
395 | GAWROŃSKI Artur | 3624 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
396 | MATEJCZYK Marcin | 3465 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
397 | ADAMIEC Tomasz | 3385 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
398 | PIEKARSKI Grzegorz | 3761 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:13 | |||
399 | JURKIEWICZ Piotr | 3750 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:19 | |||
400 | BUDZYŃSKI Paweł | 3314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:21 | |||
401 | KUREK Andrzej | 3835 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:24 | |||
402 | ORCZYK Kamil | 4067 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:26 | ||
403 | ZDUŃCZYK Patryk | 3850 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:28 | |||
404 | KARASEK Tomas | 3969 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:28 | ||
405 | ORCZYK Dawid | 4066 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:29 | ||
406 | HORÁK Martin | 3967 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:30 | ||
407 | MOREK Michał | 3786 | Dzieci Kukurydzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:31 | ||
408 | MICHALSKI Kacper | 4156 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:32 | |||
409 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3171 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:33 | ||
410 | GODYCKA-ĆWIRKO Agnieszka | 3906 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:33 | |||
411 | GODYCKI-ĆWIRKO Andrzej | 4188 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:34 | |||
412 | KOSAK Tomasz | 3533 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:37 | ||
413 | HOŁOWNIA Aneta | 3532 | Ełk Force One | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:38 | ||
414 | DUBIEL Radosław | 3365 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:38 | ||
415 | MAŃKA Dominik | 4131 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:38 | ||
416 | STRADZA Bartłomiej | 3097 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:40 | ||
417 | KASZKUR Krzysztof | 3912 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:41 | |||
418 | KRAWCZYK Magdalena | 4130 | Silni bo zawzięci | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:41 | ||
419 | PRZYSTAW Maxim | 3338 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
420 | PŁATKOWSKI Waldemar | 3521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
421 | DMOCHOWSKI Sebastian | 3110 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
422 | BŁAWAT Jakub | 3819 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
423 | PŁATKOWSKI Jacek | 3520 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:43 | |||
424 | SCHAB Michał | 4008 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:43 | |||
425 | ZIÓŁKOWSKI Przemysław | 3162 | Monkeys' Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:43 | ||
426 | MALISZEWSKI Kamil | 4001 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:46 | |||
427 | KOPECKÝ Jakub | 3414 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:47 | |||
428 | BAYGER Krystian | 3132 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
429 | GUŹLIŃSKI Damian | 3990 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:47 | |||
430 | CAŁKA Krzysztof | 3959 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
431 | SOBIECH Piotr | 4169 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:48 | |||
432 | KUSTRA Mariusz | 4000 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:48 | |||
433 | TARNOWSKI Kamil | 3767 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:49 | |||
434 | MAŃKA Mateusz | 4132 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
435 | BURDA Bogusława | 4222 | Silni bo zawzięci | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
436 | PIELA Dorota | 3337 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:53 | |||
437 | WAWRZYNIAK Sławomir | 3438 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:59 | |||
438 | REITMAJER Bartosz | 4164 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:59 | |||
439 | CHOMICKA Renata | 3196 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:38:00 | ||
440 | BARTNIK Józef | 3399 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:01 | |||
441 | PASZKIEWICZ Arkadiusz | 4200 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:05 | |||
442 | HAWEL Rafał | 3800 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
443 | ILCZYSZYN Julita | 3801 | poRUNbani | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
444 | ŁĘPICKI Mateusz | 3453 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:07 | ||
445 | JASTRZĘBSKI Rafał | 3815 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:12 | ||
446 | HANUSIAK Leszek | 3626 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:13 | ||
447 | DUDEK Piotr | 3880 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
448 | SERAFIN Mariusz | 3017 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:38:15 | ||
449 | KOZIOŁ Krzysztof | 3881 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:15 | ||
450 | RYŚ Marzena | 3644 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
451 | HAĆ Łukasz | 3748 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:16 | |||
452 | ŻARŁOK Kamil | 3350 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:21 | |||
453 | PLEWKA Daniel | 4093 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:21 | |||
454 | ŻUREK Michał | 3595 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
455 | OCIEPA Piotr | 3181 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:26 | |||
456 | DUBIS Jarosław | 3824 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:26 | |||
457 | WYCZYŃSKA Bożena | 4128 | PUMA_Starogard | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
458 | JELEŃ Monika | 4127 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:31 | ||
459 | SOLECKI Kamil | 3433 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:33 | |||
460 | HERÓD Rafał | 3593 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
461 | KORZENIOWSKI Mateusz | 3594 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
462 | WAJDA Rafał | 3354 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:34 | ||
463 | DYDUCH Dominika | 3747 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:34 | |||
464 | BORKOWSKI Damian | 3888 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:34 | ||
465 | GRZELAK Adam | 3889 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:35 | ||
466 | OGIŃSKI Artur | 3182 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:35 | |||
467 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 3847 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:36 | |||
468 | SZCZECH Tomasz | 3766 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:36 | |||
469 | WAWRYNIUK Paweł | 3705 | Bez Przygotowania | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:38 | ||
470 | PASTUSZKA Jakub | 3169 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:39 | ||
471 | WÓJCIK Rafał | 3706 | Bez Przygotowania | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
472 | SKOLIMOWSKI Konrad | 3720 | MUD MEN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
473 | SĘDROWSKI Krystian | 3731 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:41 | ||
474 | ŁUCZAK Radosław | 4090 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:41 | |||
475 | SCHMIDT Paweł | 3271 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
476 | JOWSA Arkadiusz | 3730 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
477 | BARAN Grzegorz | 4181 | DON'T WORRY, BE HAPPY! :) | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
478 | MŁYNARCZYK Tatiana | 3282 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
479 | PIERZGALSKI Piotr | 4027 | Decathlon Płock | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
480 | DĄBROWSKI Janusz | 4182 | DON'T WORRY, BE HAPPY! :) | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
481 | SKLEPOWICZ Jacek | 3431 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:44 | |||
482 | SZYMICZEK Marian | 4052 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
483 | SEWERYNOWICZ Michał | 3111 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
484 | OPARA Maja | 3858 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:50 | ||
485 | JANKIEWICZ Marek | 3857 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:51 | ||
486 | RASNOSVKY Mykyta | 3924 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:52 | |||
487 | GRZYBEK Bartosz | 3908 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:53 | |||
488 | SZOSTEK Patrycja | 3436 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
489 | WYSZOMIRSKI Marek | 3369 | Duch puszczy | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:54 | ||
490 | BOGUSKI Adam | 4140 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
491 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 3930 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:55 | |||
492 | KLIPO Mateusz | 4065 | TDR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:56 | ||
493 | MARGAS Adam | 3723 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:56 | ||
494 | OBARSKA Katarzyna | 4190 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:56 | |||
495 | PIASECKI Dariusz | 4159 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:56 | |||
496 | DUBLASZEWSKI Marcin | 3962 | R.Ambo Druga Crew | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:57 | ||
497 | GRYŻEWSKI Karol | 3797 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | ||
498 | ŚWIĄTCZAK Anita | 4191 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
499 | RYTELEWSKI Michał | 3960 | OCR Spartans Olsztyn | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:58 | ||
500 | DEPTUŁA Jarosław | 3822 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:04 | |||
501 | JAWORSKI Marcin | 4150 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:04 | |||
502 | DEPTUŁA Michał | 3823 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:05 | |||
503 | NIEZBECKI Łukasz | 3588 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:05 | ||
504 | SZABARKIEWICZ Wojciech | 4173 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:05 | |||
505 | MARIAŃSKA Amelia | 3837 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:06 | |||
506 | WOJNAROWSKI Zygmunt | 3307 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
507 | KOWALSKI Konrad | 3618 | Crossfit Łuków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
508 | RYBKA Zuzanna | 3286 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
509 | MAŁEK Hanna | 3636 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
510 | JĘDROSZ Aleksandra | 4213 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:10 | |||
511 | SZCZOTOK Wiktor | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
512 | NIKIEL Dariusz | 3014 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
513 | MARZEC Paweł | 3281 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
514 | GREIBIG Michaela | 3302 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:17 | ||
515 | GRAJEK Ivo | 3599 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
516 | MAZGAJ Konrad | 3917 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
517 | ANTECKI Kamil | 3898 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
518 | BINKOWSKA Nadia | 3531 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:22 | ||
519 | GREC Klaudia | 3192 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:23 | ||
520 | KOMORZYCKI Robert | 3631 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:23 | ||
521 | KOTOMSKA Renata | 3273 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
522 | CĘCELEWSKI Jarosław | 3272 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
523 | JEZIORSKI Marcin | 3911 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:28 | |||
524 | KIELISIAK Marek | 3629 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:30 | ||
525 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 4010 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:30 | |||
526 | ZIMIŃSKI Paweł | 3789 | Generacja Gdańsk | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:31 | ||
527 | KRZYŚPIAK Jakub | 3795 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:32 | ||
528 | SÉBASTIEN Letexier | 3429 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:34 | |||
529 | JÓZEFOWSKI Robert | 3794 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:36 | ||
530 | WESZKA Sandro | 3148 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:39:38 | ||
531 | IMIŃSKI Piotr | 3910 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:38 | |||
532 | DRASZAWKA Łukasz | 3472 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:40 | ||
533 | DŁUGOŁĘCKI Jakub | 3746 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:40 | |||
534 | BAŁAZY Marcin | 3370 | GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
535 | WICHEREK Mateusz | 3523 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
536 | SOKÓŁ Magdalena | 3189 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
537 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3913 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
538 | SPECJALSKI Piotr | 3928 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
539 | MIROTA Rafał | 3538 | GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
540 | MELNYK Diana | 3873 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
541 | ŻAK Dominik | 3938 | Batalion Ortalion | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
542 | LATUSZEK Kamil | 3935 | Batalion Ortalion | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
543 | MAKOWSKI Radomir | 3755 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:43 | |||
544 | OSIK Grzegorz | 3874 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:43 | ||
545 | GMIŃSKI Kamil | 4070 | Wing Tsun Kung Fu Kozienice | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:43 | ||
546 | MRÓZ Zbigniew | 3604 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:44 | |||
547 | MŁOT Mateusz | 3936 | Batalion Ortalion | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:44 | ||
548 | KRAKOWIAK Maciej | 4086 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | |||
549 | KWIATKOWSKI Kajetan | 3656 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:46 | ||
550 | MŁOT Paweł | 3937 | Batalion Ortalion | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:47 | ||
551 | DUDYCZ Piotr | 3876 | My tylko zwiedzamy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:50 | ||
552 | MERGNER Daniel | 4049 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:50 | ||
553 | KUCZYŃSKI Paweł | 3614 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:51 | ||
554 | BYCHAWSKI Łukasz | 3875 | My tylko zwiedzamy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:51 | ||
555 | OGIŃSKI Szymon | 4003 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:51 | |||
556 | MIERZICKI Marcel | 3166 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:39:52 | ||
557 | POŚNIK Jan | 3479 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:52 | ||
558 | GORYNSKI Krzysztof | 3877 | My tylko zwiedzamy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:52 | ||
559 | MYRLAK Maciej | 4158 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:52 | |||
560 | GUSTA Dominik | 3511 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:53 | |||
561 | KWAŚNIK Izabela | 4089 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:53 | |||
562 | CHMIELEWSKI Józef | 3507 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:56 | |||
563 | KRYCZKA Tomasz | 3332 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:57 | |||
564 | PAKUŁA Czarek | 3577 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:57 | ||
565 | MRÓZ Marcin | 3576 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
566 | ZAŁUSKA Piotr | 3581 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
567 | NAU Piotr | 3422 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:01 | |||
568 | RUSZNICA Klaudia | 3470 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:03 | ||
569 | GRABOWSKI Jakub | 3907 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:03 | |||
570 | BUNIEK Mateusz | 3469 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
571 | MICKIEWICZ Paweł | 3548 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:08 | ||
572 | WEIS Michał | 3144 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:09 | |||
573 | ABRASHIN Nikolai | 3089 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:40:11 | |||
574 | SAK Marcin | 3341 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:12 | |||
575 | RZESZOTARSKI Jacek | 3308 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:12 | ||
576 | WYSOCKA Klaudia | 3187 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:40:14 | ||
577 | DRYPA Krzysztof | 3905 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:01:12 | 00:40:17 | |||
578 | MAKARENKOV Sergii | 3419 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:19 | |||
579 | WOJEWÓDZKA Adrianna | 3932 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:19 | |||
580 | ŚLESICKI Mateusz | 3890 | Speedsters | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:19 | ||
581 | PANKOWSKI Michał | 3922 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:01:14 | 00:40:19 | |||
582 | PLISZEWSKI Piotr | 3427 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:20 | |||
583 | KŁOSOWSKI Karol | 3630 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:20 | ||
584 | STANKIEWICZ Paweł | 3647 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:21 | ||
584 | SKRZYNIARZ Rafał | 3645 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:22 | ||
586 | GARBACZ Damian | 3408 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:23 | |||
587 | MAŁECKI Mateusz | 3679 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | |||
588 | MICHULEC Oliwia | 3919 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
589 | MROZIK Mariusz | 3451 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:26 | ||
590 | MICHULEC Kinga | 3918 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:26 | |||
591 | HANDZLIK Tomasz | 3102 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
592 | SZMYT Marcin | 3345 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:27 | |||
593 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 4020 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
594 | CIEŚLICKI Kamil | 4143 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:28 | |||
595 | JANKOWSKI Mariusz | 3672 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:29 | |||
596 | OZIMEK Jacek | 3683 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
597 | ZARZYCKI Maciej | 3530 | Czyny Honor Umiar Jedność | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:31 | ||
598 | TUTAK Michał | 3529 | Czyny Honor Umiar Jedność | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:32 | ||
599 | KRYNICKI Mariusz | 3999 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:36 | |||
600 | SADOWSKI Mateusz | 4166 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:36 | |||
601 | FALARSKI Lucjan | 3279 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:37 | ||
602 | PIETRZAK Mateusz | 4161 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:37 | |||
603 | KORZENIECKI Tomasz | 3995 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:39 | |||
604 | MAKOWSKI Wojciech | 3756 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | |||
605 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 3161 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
606 | MAŃKOWSKI Krzysztof | 3359 | CTS OLSZTYN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:43 | ||
607 | KONECKI Marcin | 3358 | CTS OLSZTYN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:44 | ||
608 | RADWAN Bartłomiej | 4163 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
609 | POŁEĆ Eliza | 3360 | CTS OLSZTYN | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:44 | ||
610 | DĄBROWSKA Kinga | 4021 | Calypso Team Suwałki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:46 | ||
611 | KOZACZUK Darek | 3998 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:46 | |||
612 | PÓŁGĘSEK Bartosz | 3791 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:47 | ||
613 | SMOGORZEWSKI Michał | 3972 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:47 | ||
614 | GÓRSKI Łukasz | 3790 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:51 | ||
615 | SŁONIEWSKI Rafał | 3168 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:53 | ||
616 | ŻYLSKI Janusz | 3444 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:53 | |||
617 | DOBRZYCKA Anna | 3545 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
618 | MICKIEWICZ Grażyna | 3547 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
619 | GOŁĘBIEWSKI Krzysztof | 3827 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:56 | |||
620 | KURDELSKI Michał | 3793 | Just 5 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
621 | ANDRUKAJTIS Arkadiusz | 3544 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:57 | ||
622 | HUDZIAK Dariusz | 3136 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:58 | |||
623 | HANKUS Krzysztof | 3494 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:59 | ||
624 | BURDYN Mateusz | 3974 | WRT | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:00 | ||
625 | TKACZYK Marcin | 4012 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:01 | |||
626 | ROGALSKI Witold | 3925 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:03 | |||
627 | RYBICKI Marcin | 3140 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
628 | FRANASZEK Tomasz | 3939 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:05 | ||
629 | SOBIESZEK Cezary | 3539 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
630 | WALENCIK Marek | 3940 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:07 | ||
631 | KASCHE Denny | 3411 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:08 | |||
632 | PTAK Patrycja | 3284 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:08 | ||
633 | PTAK Daniel | 3283 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
634 | CHOJNOWSKA Ewa | 3406 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:10 | |||
635 | CZAJKOWSKI Kamil | 3978 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:10 | |||
636 | CHILIŃSKI Eryk | 3405 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:11 | |||
637 | NAJECHALSKI Konrad | 4002 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:11 | |||
638 | MAGDAŃSKI Paweł | 3916 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:13 | |||
639 | LIMANOWSKA Olga | 3202 | trener24h.com.pl | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
640 | WŁODARCZYK Jan | 3220 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
641 | SZCZĘCH Damian | 3223 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:17 | ||
642 | FIGÓRSKI Paweł | 3980 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:17 | |||
643 | KAŹMIERCZAK Robert | 3675 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:21 | |||
644 | GAWAŁKIEWICZ Anna | 3695 | #Dmuchana Palma CREW | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:21 | ||
645 | POLAŃSKI Kamil | 3696 | #Dmuchana Palma CREW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:21 | ||
646 | BEDNARCZYK Sebastian | 3740 | Żyje dla nóg! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:26 | ||
647 | STEMPLEWSKI Łukasz | 3765 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:27 | |||
648 | ŻEBROWSKI Adrian | 3741 | Żyje dla nóg! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:30 | ||
649 | DANILUK Mateusz | 4145 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:31 | |||
650 | PODBIELSKI Karol | 3398 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
651 | SZOPA Beniamin | 3648 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
652 | ŁASKAWSKI Michał | 3476 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
653 | ŁASKOWSKI Tomasz | 3397 | wkurw_team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
654 | ŁASKOWSKA Marzena | 3396 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
655 | SZATKOWSKA Agnieszka | 3480 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
656 | CHMIELEWSKI Tomasz | 3508 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
657 | GUSZCZA Łukasz | 3410 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | |||
658 | TUROWSKA Patrycja | 4040 | Łomża Hardcore Squad | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
659 | FIJAŁKOWSKI Piotr | 3510 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:39 | |||
660 | PINOCY Szymon | 3478 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:40 | ||
661 | RUNO Michał | 4039 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:40 | ||
662 | PASTUSZKA Artur | 3477 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
663 | GRZYBOWSKI Patryk | 3989 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:42 | |||
664 | SAWALA Sławomir | 3343 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:45 | |||
665 | LANGIEWICZ Łukasz | 4056 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
666 | SAWALA Eryk | 3342 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:46 | |||
667 | ŻEBROWSKI Daniel | 4036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
668 | KRAWCZYK Rafał | 4195 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:51 | ||
669 | KISZKA Piotr | 3374 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:53 | ||
670 | KOCHANEK Agata | 4037 | KONTENER FORMY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:58 | ||
671 | KOCHANEK Paweł | 4063 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
672 | MOL Paweł | 3383 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:00 | ||
673 | SZABŁOWSKI Adam | 3005 | BASTION | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:42:02 | ||
674 | WILAMEK Jakub | 4197 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
675 | ALBIGOWSKA Magdalena | 4193 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:07 | ||
676 | BYRA Michał | 3103 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:08 | ||
677 | REGULSKA Ewa | 3205 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:42:10 | |||
678 | SZULC Arkadiusz | 3711 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:13 | ||
679 | LIBERADZKI Marcin | 3678 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:13 | |||
680 | SZULC Monika | 3712 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
681 | LISIECKI Rajmund | 4210 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:18 | ||
682 | KOWALSKI Michał | 3997 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:18 | |||
683 | GILARSKA Marta | 4017 | BIEGOWE NYGUSY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:19 | ||
684 | SCHULZ Jędrzej | 3725 | POGromcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:20 | ||
685 | OLECH Grzegorz | 3376 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:21 | ||
686 | BIŃKOWSKI Maciej | 3965 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:21 | ||
687 | MALIUSHYTSKYI Oleksandr | 3780 | CrossElite | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:23 | ||
688 | PIETROŃ Monika | 3654 | Lemon Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:23 | ||
689 | LUTEREK Michał | 4091 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:24 | |||
690 | PUSZCZEWICZ Katarzyna | 3781 | CrossElite | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:25 | ||
691 | WNOROWSKA Magdalena | 3943 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:25 | ||
692 | RYSZCZYK Adam | 3340 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:26 | |||
693 | PACHOLCZYK Radosław | 3590 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:28 | ||
694 | ZABŁOCKI Piotr | 3489 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:29 | ||
695 | KAMIŃSKI Paweł | 3574 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:29 | ||
696 | BĘDKOWSKI Marcin | 3400 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:30 | |||
697 | KARAMON Patryk | 3457 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
698 | FURMAŃCZUK Mateusz | 3719 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
699 | PACHOLCZYK Jarosław | 3389 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:32 | ||
700 | MORAWSKI Bartosz | 3839 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:32 | |||
701 | KŁOS Sebastian | 3575 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
702 | FURGAŁA Piotr | 3799 | Odurzeni RUNmarichuaną | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
703 | ROMANOWSKA Joanna | 3842 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
704 | ZAWISTOWSKA Izabela | 3732 | www.ikonka.com.pl | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
705 | KOWNACKA Ewelina | 3676 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:34 | |||
706 | CHABER Szymon | 3311 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:35 | ||
707 | WICHOWSKI Rafał | 3580 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:37 | ||
708 | GRALEC Dariusz | 3159 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:39 | ||
709 | BAJCZYK Adrian | 3612 | Amatitu | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:39 | ||
710 | ZDEBEL Dariusz | 3493 | STG-KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:40 | ||
711 | STECKI Patryk | 4133 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
711 | WYSOCKI Robert | 4134 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
713 | ANTKOWIAK Krzysztof | 3816 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:43 | |||
714 | BAŁAMUT Marta | 3218 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:42:46 | ||
715 | STRÓŻEWSKI Łukasz | 3613 | Amatitu | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:48 | ||
716 | SYCH Monika | 4096 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
717 | ROSA Arkadiusz | 3492 | STG-KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:49 | ||
718 | SOSZYŃSKI Robert | 3488 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:49 | ||
719 | KWAŚNIAK Emil | 3388 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
720 | KLIMIUK Kamil | 3368 | Duch puszczy | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:53 | ||
721 | ZASADOWSKA Justyna | 3855 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | ||
722 | ZASADOWSKI Bartosz | 3856 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
723 | KLAMAN Katarzyna | 4220 | FabrykaZdrowiaBytów | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
724 | KĄDZIELSKI Mirosław | 3221 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
725 | CZARNECKI Jakub | 3622 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
726 | MROZIK Michał | 3887 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
727 | TAPEREK Mariusz | 3650 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:58 | ||
728 | LISOWSKA Justyna | 3948 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:58 | ||
729 | GARLACZ Justyna | 3231 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:42:59 | ||
730 | KARAŚ Renata | 3854 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:59 | ||
731 | MROZIK Magdalena | 3886 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:59 | ||
732 | KURAŚ Beata | 3203 | xRunners | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:00 | ||
733 | PETRUS Karolina | 3491 | STG Katowice | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:01 | ||
734 | ŻEBIAŁOWICZ Marta | 3771 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:09 | |||
735 | GUŹDZIOŁ Bartosz | 3010 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
736 | BOWNIK Wojciech | 3002 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
737 | ABRAMCZYK Marta | 3620 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
738 | GOSZCZYŃSKA Wioleta | 3625 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
739 | KUKIEŁKA Marcin | 4045 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
740 | MARKIEWICZ Tomasz | 3660 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
741 | STANGRECIAK Adam | 3661 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
742 | KORZEŃ Dajana | 4044 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
743 | ZYSKOWSKI Kuba | 3851 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:16 | |||
744 | BIELA Anna | 3977 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
745 | GAŁAN Tomasz | 3953 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:20 | ||
746 | SAWICKI Maciej | 3843 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:21 | |||
747 | JAWORSKI Bartłomiej | 3831 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:22 | |||
748 | GRZEGORZYCA Szymon | 3709 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
749 | JARZĄBEK Victoria | 3710 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
750 | NOWAK Agnieszka | 3840 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:28 | |||
751 | ZAJĄC Paweł | 3954 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:28 | ||
752 | OLEKSY Adam | 3275 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:30 | ||
753 | KACZMAREK Artur | 3274 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:31 | ||
754 | CZERWIŃSKI Roman | 4054 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
755 | BASZYŃSKA Waleria | 4053 | RAWLPLUG 100 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:34 | ||
756 | LASZCZKOWSKI Tomasz | 3587 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
757 | KOSIERADZKI Paweł | 3996 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:36 | |||
758 | MALINA Przemyslaw | 4055 | RAWLPLUG 100 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
759 | BANCEREK Agata | 3585 | SMP Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:38 | ||
760 | DOPIERAŁA Łukasz | 3891 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:39 | ||
761 | DOBROŃSKI Janusz | 3586 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:39 | ||
762 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 3745 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:39 | |||
763 | NIEZBECKI Łukasz | 4221 | SMP Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
764 | RODZIK Joanna | 3390 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
765 | GUZEK Kamil | 3386 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:42 | ||
766 | ŚNIEŻEK Marcin | 4009 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:47 | |||
767 | PASZKE Patryk | 4004 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:47 | |||
768 | SIECZKOWSKA Agata | 4205 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:49 | |||
769 | GEMBAL Marek | 3984 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:53 | |||
770 | RZESZOWSKI Tomasz | 3522 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:53 | |||
771 | CIERSON Aneta | 4219 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:53 | ||
772 | LASKA Anna | 3195 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:54 | ||
773 | JERECZEK Joanna | 3946 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:55 | ||
774 | KNYT Grzegorz | 3870 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:55 | ||
775 | KIELISIAK Małgorzata | 3450 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:56 | ||
776 | LEWANDOWSKI Marcin | 3915 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:57 | |||
777 | PALII Vladyslav | 3778 | BroRun | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:57 | ||
778 | IGNATENKO Artem | 3777 | BroRun | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:59 | ||
779 | FETLIŃSKI Grzegorz | 4034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:04 | ||
780 | KUROWSKI Łukasz | 3882 | Ojejqjejq | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
781 | NADOLSKI Marcin | 3868 | DCT Drużyna Biegowa | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:06 | ||
782 | WRZOSEK Karolina | 3267 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | ||
783 | WRZOSEK Patryk | 3268 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:10 | ||
784 | SZARY Adam | 3146 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:12 | ||
785 | WTOREK Ilona | 3357 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:15 | ||
786 | FRANICA Mateusz | 3260 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:16 | ||
787 | NAPIERAJ Katarzyna | 3356 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:17 | ||
788 | BUGAŃSKI Damian | 3355 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
789 | BOŚKA Patryk | 3820 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:20 | |||
790 | WITKOWSKI Marek | 3584 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:20 | ||
791 | WASZCZYŃSKI Kamil | 3437 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:20 | |||
792 | CZERWONIEC Andrzej | 3177 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:21 | |||
793 | MOKRAS Adrian | 3589 | Somsiady OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:21 | ||
794 | OCHMAN Marek | 3145 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:28 | ||
795 | KLINOWSKI Andrzej | 3615 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:29 | ||
796 | PROCNER Marcin | 3616 | BLACK GAME TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:29 | ||
797 | SAWICKI Dariusz | 3964 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
798 | BESSER Tomek | 3963 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
799 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 3296 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
800 | WALKIEWICZ Michał | 3299 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
801 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 3387 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
802 | SOWIŃSKI Kamil | 3806 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
803 | MAJOWSKI Michał | 3261 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
804 | KRZEMIEŃ Sławomir | 3452 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
805 | KUREK Tomasz | 3914 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:37 | |||
806 | KOWALEWSKA Ewa | 3297 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
807 | GÓRNIAK Robert | 3805 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
808 | BONIN Mateusz | 3903 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
809 | NIEWCZAS Adam | 4102 | #polishrunteamBXL | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
810 | SZYCHUŁDA Joanna | 3649 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:40 | ||
811 | USZKO Paweł | 3929 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:40 | |||
812 | ZAJĄC Julia | 3490 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
813 | MARKOWSKI Lukasz | 3640 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
814 | BOHUN Mirosław | 3698 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
815 | NOWAK Zbigniew | 3920 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:41 | |||
816 | MACIEJEWSKI Robert | 4098 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
817 | KORNYSZKO Maciej Kajetan | 3415 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
818 | MARCHLEWICZ Dawid | 3637 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | ||
819 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 3699 | Active Flow | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:42 | ||
820 | WYSOCKI Bartosz | 3933 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:43 | |||
821 | KROCZEK Łukasz | 3330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
822 | KROCZEK Olga | 3331 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
823 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 3700 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
824 | ŁAKOMIEC Maciej | 3897 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:45 | |||
825 | GÓRECKI Piotr | 3702 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:46 | ||
826 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 3701 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:46 | ||
827 | BIAŁEK Marcin | 4139 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:46 | |||
828 | KELLER Tomasz | 3505 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
829 | KRAWCZYK Karina | 3583 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
830 | KELLER Izabela | 3504 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
831 | ZAŁUSKI Paweł | 3442 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:49 | |||
832 | GÓRNIACZYK Krystian | 3582 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
833 | LENART Paweł | 3496 | Szczyty Możliwości | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
834 | SZEWCZYK Dominika | 4100 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
835 | DERWICH Dominika | 3407 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:52 | |||
836 | ZAŁUSKI Adam | 3441 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
837 | KUDRA Dominik | 3174 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
838 | GRYGO Adrian | 4183 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
839 | KACPRZAK Łukasz | 3950 | Jelenie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
840 | RÓŻYCKI Norbert | 3952 | Jelenie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
841 | WALKIEWICZ Grzegorz | 4059 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
842 | POPŁAWSKA Aleksandra | 4058 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
843 | SZEWCZYK Paweł | 3608 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
844 | MODELSKI Piotr | 3703 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | ||
845 | ZIELIŃSKA Magdalena | 4060 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | ||
845 | LIPIŃSKI Grzegorz | 4225 | Run Bitches Run | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
847 | RYBAK Piotr | 4216 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | ||
848 | KOWALCZYK Marlena | 3602 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | |||
849 | PROSINSKI Karol | 4104 | #polishrunteamBXL | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:06 | ||
850 | ROGOWSKA-FLIS Malgorzata | 4105 | #polishrunteamBXL | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:09 | ||
851 | SKOREK Wioletta | 4106 | #polishrunteamBXL | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:10 | ||
852 | PROSINSKA Agnieszka | 4103 | #polishrunteamBXL | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:10 | ||
853 | KOZŁOWSKA Malwina | 3448 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:11 | ||
854 | HYRA Katarzyna | 3829 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:16 | |||
855 | WIACEK Joanna | 3852 | #polishrunteamBXL | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
856 | GOLĘDZINOWSKA Marzena | 3986 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | |||
857 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 3987 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:19 | |||
858 | PTASIŃSKA Kinga | 3201 | Sportera OCR | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
859 | LEWANDOWSKI Przemysław | 3554 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
860 | BUCZYNSKI Andrzej | 4101 | #polishrunteamBXL | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
861 | LEWANDOWSKA Joanna | 3553 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
862 | CHMIELORZ Donata | 3186 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
863 | KRAWCZYK Robert | 4097 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
864 | OBUCHOWSKI Marek | 3759 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:29 | |||
865 | KOTARSKA Ewa | 3947 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:29 | ||
866 | MIKICIUK Natalia | 3838 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:30 | |||
867 | KORZENIAK Wojciech | 3813 | Team Saiyan Kisielice | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:30 | ||
868 | ZIEMANN Tomasz | 3942 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
869 | CZARDYBON Dominik | 3955 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
870 | SZLIJA Sławomir | 3866 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:33 | ||
871 | NEUMANN Przemysław | 3814 | Team Saiyan Kisielice | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:34 | ||
872 | MAJEWSKI Damian | 4123 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:35 | ||
873 | ABRYSZYŃSKA Karolina | 3865 | CrossElite | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:36 | ||
874 | GRUBBA Rafał | 3812 | Team Saiyan Kisielice | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:37 | ||
875 | DAMIAN Fibic | 4144 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
876 | JOCHIMCZYK Witold | 4126 | Pociulani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
877 | FIBIC Tomasz | 4146 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
878 | KUŚ Michał | 4155 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:40 | |||
879 | JASIŃSKI Jacek | 3957 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:44 | ||
880 | BIEGAŃSKI Marcin | 3743 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:47 | |||
881 | BIEGAŃSKA Agnieszka | 3742 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:50 | |||
882 | JAKUBIAK Natalia | 3956 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:50 | ||
883 | KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata | 3692 | #blues brothers# | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:03 | ||
884 | ZOZULA Artur | 3694 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:05 | ||
885 | PRZEDPEŁSKI Mariusz | 3693 | #blues brothers# | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:06 | ||
886 | MYSZCZYŃSKA Monika | 3534 | Ełk Force One | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
887 | JANYK Jędrzej | 4125 | Pociulani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
888 | WALCZAK Danuta | 3652 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:08 | ||
889 | CHAJEC Patrycja | 3619 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:10 | ||
890 | MURAWSKI Arkadiusz | 3758 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:12 | |||
891 | SKÓRA Przemek | 3926 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:13 | |||
892 | BAJSAROWICZ Marta | 3899 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:14 | |||
893 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 3751 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:18 | |||
894 | FRĄCZYK Jędrzej | 3983 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:19 | |||
895 | ZIELINSKI Tomasz | 3528 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:20 | ||
896 | WALKOWSKI Rafał | 3609 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:20 | |||
897 | SKOWROŃSKA Maja | 3256 | AROO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
898 | NORWA Michał | 3657 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:27 | ||
899 | KNOPIK Łukasz | 3691 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:27 | ||
900 | VOYTOVYCH Halyna | 3658 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:28 | ||
901 | NIEZBECKA Mariola | 4189 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:34 | |||
902 | SZYMAŃSKA Iwona | 4118 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:35 | ||
903 | MOL Wojtek | 3310 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
904 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3255 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
905 | MICHALAK Oskar | 3681 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | |||
906 | GNIOTA Lidia | 3945 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
907 | CYGAN Katarzyna | 4062 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
908 | SZURMIEJ Karolina | 3346 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:40 | |||
909 | KUCIAPSKI Adrian | 4064 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
910 | KOSACKA Ola | 4152 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:40 | |||
911 | SZNEIDROWSKA Agnieszka | 3688 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:44 | |||
912 | KOMOŃ Dawid | 3323 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
913 | WIDUCH Ryszard | 3846 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:48 | |||
914 | GOĆKIEWICZ Miron | 3254 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:49 | ||
915 | SZNEJDER Anita | 4026 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:53 | ||
916 | SAWICKI Kacper | 4094 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:59 | |||
917 | DOŃCZEWSKI Jakub | 3253 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
918 | KOWALIK Karol | 3513 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
919 | KLUZA Wiktor | 3993 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
920 | WISNIOWSKI Mirosław | 3259 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
921 | RFLENSKAYA Nataliya | 3686 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
922 | BAGIŃSKA Laura | 4076 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:27 | |||
923 | TROJANOWSKI Rafał | 3651 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:28 | ||
924 | CHWARZYNSKA Aldona | 3944 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
925 | ŁEBEK Arkadiusz | 3635 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:31 | ||
926 | ZDUŃCZYK Sylwia | 3707 | Biosfera | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
927 | SZYMCZAK Jacek | 3690 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | |||
928 | KNOT Martyna | 3471 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
929 | BRODALA Karol | 3294 | K.S. Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
930 | CIESIELSKI Sebastian | 3252 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
931 | TOMCZAK Joanna | 4176 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:37 | |||
932 | TOMCZAK Artur | 4175 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:38 | |||
933 | KRZYWICKI Leszek | 4023 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
934 | SZPUREK Sylwia | 4174 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
935 | NADOBNIK Bartosz | 3775 | BARDZO ŁADNIE 2/10 XD | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:48 | ||
936 | SIMINIAK Weronika | 3776 | BARDZO ŁADNIE 2/10 XD | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:49 | ||
937 | CIEMAŁA Szczepan | 3309 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
938 | GAJDA Daniel | 4147 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:56 | |||
939 | 3717 | 01:55:37 | 00:47:59 | ||||||
940 | JASIŃSKI Piotr | 3673 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | |||
941 | DUŹNIAK Urszula | 3363 | DENISTEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:01 | ||
942 | KRAVETSKYI Anton | 4087 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
943 | PATEREK Wojciech | 3685 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
944 | CHERNIAVSKA Anna | 3482 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:02 | ||
945 | BARANOWICZ Jan | 3664 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:02 | |||
946 | GAJDA Kinga | 4148 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:02 | |||
947 | WÓJCIAK Ewelina | 4206 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:03 | |||
948 | WOJTAS Aleksandra | 3525 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:07 | |||
949 | IHNATOWICZ Łukasz | 3909 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:07 | |||
950 | KOZŁOWSKA Sylwia | 3416 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:08 | |||
951 | GRZYBIŃSKI Dawid | 3409 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:09 | |||
952 | BAJSAROWICZ Zuzanna | 3900 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:11 | |||
953 | TUROWSKA Anna | 4177 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:11 | |||
954 | KOMOROWSKA Sylwia | 3324 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:23 | |||
955 | KOMOROWSKI Tomasz | 3325 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:30 | |||
956 | HANDZLIK Barbara | 3364 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:35 | ||
957 | MALISZEWSKA Agnieszka | 3380 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:37 | ||
958 | LEWANDOWSKI Marek | 3677 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:37 | |||
959 | KACZMARCZYK Monika | 3377 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:39 | ||
960 | KOWALCZYK Grzegorz | 4085 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:46 | |||
961 | BARSZCZ Dominika | 4194 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
962 | LACHTARA Marta | 4196 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
963 | OGRODOWCZYK Krzysztof | 3760 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
964 | MADERA Kamil | 3754 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
965 | KRÓLAK Kornel | 3514 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
966 | FIJALKOWSKI Kamil | 4202 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:55 | ||
967 | DĄBROWSKI Daniel | 3571 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
968 | SOBCZAK Łukasz | 3573 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
969 | SERDIUK Ruzana | 3430 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | |||
970 | SAK Cezary | 3300 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:06 | ||
971 | MUSIAŁ Karol | 3872 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:08 | ||
972 | PAWELEC Aleksandra | 3642 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:08 | ||
973 | HUK Marcin | 3671 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:09 | |||
974 | BUNIKOWSKA Emilia | 3621 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:09 | ||
975 | NOWAK Tymoteusz | 3264 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:10 | ||
976 | CZARNIECKI Dominik | 3669 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:10 | |||
977 | KARAŚ Sylwia | 3674 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:10 | |||
978 | NOWAK Agnieszka | 3263 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
979 | RYBAK Piotr | 3579 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
980 | STEFAN Grzegorz | 3265 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:12 | ||
981 | HORODECKA Monika | 3828 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:12 | |||
982 | STASZKIEWICZ Mateusz | 3845 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:12 | |||
983 | PETRUS Dominika | 3578 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:13 | ||
984 | SOBCZYK Sabina | 3646 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:17 | ||
985 | NIWIŃSKI Hubert | 4184 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:26 | ||
986 | GMITER Ernest | 3456 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:28 | ||
987 | NIWIŃSKA Kinga | 3682 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
988 | GDANIEC Dariusz | 3395 | Whiskey Tango | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
989 | POPŁAWSKI Krystian | 3460 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
990 | KOPEĆ Kamil | 3459 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:32 | ||
991 | FIRST Tomasz | 3804 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
992 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 4185 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:40 | ||
993 | ROKOSZ Marek | 3461 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:45 | ||
994 | KURZAWA Adam | 3497 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
995 | SALAMON Justyna | 3499 | Tigres del Papa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:50 | ||
996 | KOŚCIELNIAK Adam | 4192 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:51 | ||
997 | DZIEDZIC Irek | 4083 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:49:56 | |||
998 | KAZULA Damian | 3458 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:58 | ||
999 | PIETRZAK Anna | 3498 | Tigres Del Papa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
1000 | DZIEDZIC Bogusława | 4082 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | |||
1001 | MARCINIAK Anna | 3280 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
1002 | KOZŁOWSKI Przemysław | 3734 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
1003 | MICHALAK Przemysław | 3737 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:18 | ||
1004 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3715 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:25 | ||
1005 | SIENKIEWICZ Jakub | 3141 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:25 | |||
1006 | KOŁPAK Magdalena | 3733 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:27 | ||
1007 | PAKOS Adriana | 3204 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:50:28 | |||
1008 | SZTUKOWSKA Katarzyna | 3739 | X-FORCE TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:29 | ||
1009 | KONOPACKI Grzegorz | 3697 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | ||
1010 | MARGIELEWICZ Tomasz | 3736 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | ||
1011 | MARGIELEWICZ Agnieszka | 3735 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:32 | ||
1012 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 4154 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:32 | |||
1013 | TOCZYŁOWSKI Maciej | 3738 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
1014 | HANDZLIK Mateusz | 3101 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
1015 | PIOTROWSKI Jerzy | 3474 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
1016 | DANKOWSKA Emilia | 3509 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:51 | |||
1017 | KOC Tomasz | 3322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:52 | |||
1018 | WYPYCH Adam | 3347 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
1019 | SULSKI Łukasz | 4030 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:53 | ||
1020 | SOSZ Sebastian | 3435 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:54 | |||
1021 | MOSIOLEK Robert | 4071 | WOJACY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
1022 | FRYLICH Tomasz | 3318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
1023 | SOSZ Anna | 3434 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:01 | |||
1024 | DZIERŻANOWSKA Martyna | 4033 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:02 | ||
1025 | MUSKAŁA Maciej | 3421 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:03 | |||
1026 | LEŚNIEWSKA Lilianna | 3871 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:03 | ||
1027 | BORYSEWICZ Wiktor | 4077 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:03 | |||
1028 | MATAK Janusz | 3420 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:12 | |||
1029 | ANDRZEJCZAK Joanna | 3269 | Devil's Team Łęczyca | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:16 | ||
1030 | RÓŻALSKI Łukasz | 3339 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:17 | |||
1031 | STANISZEWSKI Jakub | 3270 | Devil's Team Łęczyca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
1032 | KUCHARSKA Sylwia | 3467 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:22 | ||
1033 | MIELCARZ Marcin | 3468 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:23 | ||
1034 | PIERZCHAŁA Mateusz | 3153 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:33 | ||
1035 | OSTAFIN Joanna | 3375 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:35 | ||
1036 | TKACZENKO Martyna | 3729 | Siostry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
1037 | SAMBORSKA Małgorzata | 4046 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
1038 | SZAFRAN Jakub | 3883 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
1039 | JANOWSKA Żaneta | 3728 | Siostry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
1040 | GUMIELA Adam | 3371 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:46 | ||
1041 | RUTKOWSKI Adam | 3772 | ABC Elewacje TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:50 | ||
1042 | SŁOMIŃSKI Karol | 3773 | ABC Elewacje TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:51 | ||
1043 | TURCZEWSKI Sebastian | 3774 | ABC Elewacje TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
1044 | ROŻEK Sandra | 3285 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
1045 | MALARA Dalia | 3262 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:07 | ||
1046 | KWIATKOWSKI Robert | 3485 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:10 | ||
1047 | SIEK Urszula | 3446 | Crossfit Ursus | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
1048 | SOCHA Sylwia | 3447 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:13 | ||
1049 | NIEBRZEGOWSKA Agnieszka | 3445 | Crossfit Ursus | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:14 | ||
1050 | KOTAS Patrycja | 3475 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
1051 | WOCHNIAK Michał | 3524 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:32 | |||
1052 | KOSIACKI Karol | 3601 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:35 | |||
1053 | PASTERNAK Joanna | 3570 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:36 | ||
1054 | SZYMCZAK Mariusz | 3503 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
1055 | RAMIEGA Cezary | 3449 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
1056 | JAGODZIŃSKI Damian | 3500 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
1057 | PACOCHA Anna | 3501 | WATAHA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
1058 | PAJĄK Anna | 3502 | WATAHA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
1059 | FISIAK Agnieszka | 3982 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:51 | |||
1060 | OCHOWIAK Klaudia | 3564 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:02 | ||
1061 | MAŁYSZKA Natalia | 3561 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
1062 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 3559 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
1063 | LISIAK Karina | 3560 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
1064 | NARAJEWSKI Grzegorz | 3562 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:08 | ||
1065 | SUSKA Joanna | 3687 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:11 | |||
1066 | MOSTOWSKI Radosław | 3172 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:13 | ||
1067 | KEMPIŃSKA Magdalena | 3834 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:13 | |||
1068 | KEMPIŃSKA Izabela | 3833 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:13 | |||
1069 | KADYKAŁO Natalia | 4124 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
1070 | KALNIUK Tomasz | 3378 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
1071 | FELISIAK Rafał | 3462 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
1072 | SIENKIEWICZ Joanna | 3567 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
1073 | SIENKIEWICZ Dariusz | 3566 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:19 | ||
1074 | HAŁASZYN Joanna | 3558 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
1075 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3173 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
1076 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 3071 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
1077 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3224 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:29 | ||
1078 | OCHOWIAK Paweł | 3565 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
1079 | PIERWOŁA Tomasz | 3569 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
1080 | PLICH Janusx | 3183 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:46 | |||
1081 | MAĆKOWIAK Karolina | 3803 | poRUNbani | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:14 | ||
1082 | KOWALSKI Piotr | 3802 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
1083 | FRYSIAK Małgorzata | 3557 | Organic Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:22 | ||
1084 | NOWAK Piotr | 3552 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:23 | |||
1085 | SPIONKOWSKI Samuel | 4129 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:45 | ||
1086 | TOMCZAK Jacek | 4204 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
1087 | GOŹDZIK Klaudia | 3483 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:51 | ||
1088 | STUCZYŃSKI Mateusz | 3556 | Ogień w Szopie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
1089 | SOKOŁOWSKI Oskar | 3555 | Ogień w Szopie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
1090 | NIZIŃSKA Magda | 3714 | EKIPA KAROLA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
1091 | ĆWIK Paulina | 3787 | EKIPA KAROLA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:00 | ||
1092 | DOMIŃCZYK Przemysław | 3373 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
1093 | KACZMAREK Katarzyna | 3788 | EKIPA KAROLA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
1094 | JAKUBCZAK Paulina | 3392 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:03 | ||
1095 | DĄDELEWSKA Joanna | 3197 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:55:04 | ||
1096 | LAMUS Patrycja | 3384 | Sportera | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:05 | ||
1097 | SZYLKA Justyna | 4011 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | |||
1098 | PLUSKWA Jacek | 3724 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:14 | ||
1099 | FURGAŁ Ryszard | 3825 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:15 | |||
1100 | ZARĘBA Justyna | 3393 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:21 | ||
1101 | BIELECKI Marcin | 3902 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:29 | |||
1102 | BIELECKA Karolina | 3901 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
1103 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 3769 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:33 | |||
1104 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 3770 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:33 | |||
1105 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 3487 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:37 | ||
1106 | CHORZELEWSKI Michał | 3315 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:44 | |||
1107 | STEFAŃSKA Magdalena | 4207 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:46 | |||
1108 | MALINOWSKA Katarzyna | 3301 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:47 | ||
1109 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 3486 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:50 | ||
1110 | JĘDRAS Ewa | 3484 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:51 | ||
1111 | BIAŁOSKÓRSKA Paulina | 3481 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
1112 | WALKOWICZ Hubert | 4186 | Sportera OCR Łódź | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:55:56 | ||
1113 | KOT Kamila | 4084 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
1114 | CZECHOWSKI Arkadiusz | 4079 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
1115 | LEWANDOWSKI Linus | 3090 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | 00:58:06 | |||
1116 | MUCHA Robert | 3257 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:10 | ||
1117 | KUBIAK Kaj | 3333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:11 | |||
1118 | MARKIEWICZ Oskar | 3334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:13 | |||
1119 | HORĘZGA Dorota | 3662 | Wataha- Łączy Nas Bieganie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | ||
1120 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 3304 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | ||
1121 | MARKIEWICZ Anna | 3303 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | ||
1122 | MIŁOWICKA Karolina | 3335 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
1123 | GRAJEWSKI Olgierd | 3319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
1124 | KRAJEWSKA Magdalena | 4201 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:51 | ||
1125 | SKRĘTEK Paulina | 3432 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:56 | |||
1126 | CHOŁOTA Sylwia | 3665 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:00 | |||
1127 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 3188 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:00:21 | ||
1128 | ŁASKAWIEC Patryk | 3893 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:34 | ||
1129 | KOZIEŁŁO-POKLEWSKA Agnieszka | 3892 | TBS KATOWICE | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | ||
1130 | SIBIELAK Marta | 3895 | TBS KATOWICE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:00 | ||
1131 | WILCZEK Marcin | 3885 | Plusk | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:35 | ||
1132 | SOBCZYK Ligia | 3655 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:36 | ||
1133 | RYCHLICKA Ines | 3884 | Plusk | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:36 | ||
1134 | MAJEWSKI Robert | 3894 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:47 | ||
1135 | ZIELINSKA Ewelina | 3233 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:05:38 | |||
1136 | BRZESKI Robert | 3941 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1137 | HYLLA Jan | 3749 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1138 | CHRZANOWSKI Andrzej | 4187 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1139 | SŁODKI Tomasz | 4168 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1140 | RUŁA Tomasz | 3762 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
1141 | PIŁAT Renata | 3713 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WYPYCH Zbigniew | 3175 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | DNF | DNF | |||
KRAUSE Magda | 3212 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | DNF | DNF |
Znaleziono 1143 wynik(ów)