Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 3194 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:33 | ||
2 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 3198 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:17 | ||
3 | GROBELNA Aleksandra | 3134 | Xruners | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
4 | KURAŚ Beata | 3203 | xRunners | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:00 | ||
5 | KĘPA Justyna | 3193 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:40 | ||
6 | GREC Klaudia | 3192 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:23 | ||
7 | WOROBIEWA Jekatierina | 3199 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:31:29 | ||
8 | LIMANOWSKA Olga | 3202 | trener24h.com.pl | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
9 | GARLACZ Justyna | 3231 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:42:59 | ||
10 | BARANOWSKA Katarzyna | 3191 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:26:08 | ||
11 | CHMIELORZ Donata | 3186 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
12 | LASKA Anna | 3195 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:54 | ||
13 | MAREK Anna | 3190 | Eichhörnchen | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:32:32 | ||
14 | PTASIŃSKA Kinga | 3201 | Sportera OCR | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KRAUSE Magda | 3212 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | DNF | DNF |
Znaleziono 15 wynik(ów)