Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 3930 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:55 | |||
2 | OPOŃSKI Artur | 3605 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:30:56 | |||
3 | MILEWSKI Rafał | 3251 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:29 | ||
4 | DOMAŃSKI Krystian | 3243 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:25:31 | |||
5 | KOSAK Tomasz | 3533 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:37 | ||
6 | DUCHNOWSKI Łukasz | 3934 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:24:32 | ||
7 | FRYLICH Tomasz | 3318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
8 | KOC Tomasz | 3322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:52 | |||
9 | WYPYCH Adam | 3347 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
10 | PASZKIEWICZ Arkadiusz | 4200 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:05 | |||
11 | KACZMAREK Michal | 3991 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:27 | |||
12 | MAKOWSKI Wojciech | 3756 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | |||
13 | ROSINSKI Szymon | 4007 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:17 | |||
14 | ROSIŃSKI Piotr | 4006 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:24 | |||
15 | ADAMIEC Janusz | 4203 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:40 | |||
16 | WŁODARCZYK Mirosław | 4109 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:17 | ||
17 | GRAJEWSKI Olgierd | 3319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:58 | |||
18 | CHRZANOWSKI Andrzej | 4187 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||||
19 | MIKUCKI Artur | 4136 | Turck | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:07 | ||
20 | GRYGO Adrian | 4183 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:57 |
Znaleziono 20 wynik(ów)