Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2019-05-03 |
Place : | Ełk |
Distance : | 21 km |
Registered : | 1192 |
Started : | 1143 |
Not finished : | 8 |
Finished : | 1135 |
On the track : | 6 |
PDF results : | |
List of winners : | Elite Drużynowa Kobiety |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Seria | Start time | Point_RMG 8km | Net time 21km | Clock time 21km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZWEDOWICZ Grażyna | 4038 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 1 | K 10 | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | 03:02:36.70 | 03:02:36.70 | 8:41 | 6.9 (100%) | |||
2 | PAKUZOVÁ Andrea | 3971 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 2 | K 14 | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:44 | 03:11:59.35 | 03:11:59.35 | +00:09:22 (4.9%) | 9:08 | 6.6 (95.7%) | ||
3 | DOBRZYCKA Anna | 3545 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 3 | K 22 | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | 03:25:28.95 | 03:25:28.95 | +00:22:52 (11.1%) | 9:47 | 6.1 (88.4%) | ||
4 | ŁASKOWSKA Marzena | 3396 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 4 | K 23 | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | 03:25:49.50 | 03:25:49.50 | +00:23:12 (11.3%) | 9:48 | 6.1 (88.4%) | ||
5 | KOTOMSKA Renata | 3273 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 5 | K 25 | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | 03:27:51.75 | 03:27:51.75 | +00:25:15 (12.1%) | 9:53 | 6.1 (88.4%) | ||
6 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3913 | Open Masters Kobiet | 6 | K 33 | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | 03:33:11.60 | 03:33:11.60 | +00:30:34 (14.3%) | 10:09 | 5.9 (85.5%) | |||
7 | BURDA Bogusława | 4222 | Silni bo zawzięci | Open Masters Kobiet | 7 | K 35 | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | 03:33:13.55 | 03:33:13.55 | +00:30:36 (14.4%) | 10:09 | 5.9 (85.5%) | ||
8 | MICKIEWICZ Grażyna | 3547 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 8 | K 44 | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | 03:38:30.95 | 03:38:30.95 | +00:35:54 (16.4%) | 10:24 | 5.8 (84.1%) | ||
9 | MICHULEC Kinga | 3918 | Open Masters Kobiet | 9 | K 50 | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:26 | 03:41:20.45 | 03:41:20.45 | +00:38:43 (17.5%) | 10:32 | 5.7 (82.6%) | |||
10 | PIŁAT Renata | 3713 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 10 | K 51 | 10:15 | 00:00:00 | 03:41:31.00 | 03:41:31.00 | +00:38:54 (17.6%) | 10:32 | 5.7 (82.6%) | |||
11 | JERECZEK Joanna | 3946 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11 | K 58 | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:55 | 03:45:42.60 | 03:45:42.60 | +00:43:05 (19.1%) | 10:44 | 5.6 (81.2%) | ||
12 | CIERSON Aneta | 4219 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 12 | K 59 | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:53 | 03:45:42.80 | 03:45:42.80 | +00:43:06 (19.1%) | 10:44 | 5.6 (81.2%) | ||
13 | WNOROWSKA Magdalena | 3943 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 13 | K 61 | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:25 | 03:47:03.55 | 03:47:03.55 | +00:44:26 (19.6%) | 10:48 | 5.5 (79.7%) | ||
14 | SZULC Monika | 3712 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 14 | K 65 | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | 03:48:13.95 | 03:48:13.95 | +00:45:37 (20.0%) | 10:52 | 5.5 (79.7%) | ||
15 | JELEŃ Monika | 4127 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 15 | K 70 | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:31 | 03:50:17.60 | 03:50:17.60 | +00:47:40 (20.7%) | 10:57 | 5.5 (79.7%) | ||
16 | CHOJNOWSKA Ewa | 3406 | Open Masters Kobiet | 16 | K 74 | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:10 | 03:51:16.25 | 03:51:16.25 | +00:48:39 (21.0%) | 11:00 | 5.4 (78.3%) | |||
17 | SAMBORSKA Małgorzata | 4046 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 17 | K 75 | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:41 | 03:51:20.60 | 03:51:20.60 | +00:48:43 (21.1%) | 11:00 | 5.4 (78.3%) | ||
18 | KARAŚ Renata | 3854 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 18 | K 78 | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:59 | 03:52:22.75 | 03:52:22.75 | +00:49:46 (21.4%) | 11:03 | 5.4 (78.3%) | ||
19 | ZASADOWSKA Justyna | 3855 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 19 | K 83 | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | 03:56:51.90 | 03:56:51.90 | +00:54:15 (22.9%) | 11:16 | 5.3 (76.8%) | ||
20 | SZNEJDER Anita | 4026 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Kobiet | 20 | K 98 | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:53 | 04:01:17.35 | 04:01:17.35 | +00:58:40 (24.3%) | 11:29 | 5.2 (75.4%) | ||
21 | MALISZEWSKA Agnieszka | 3380 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 21 | K 117 | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:37 | 04:10:04.05 | 04:10:04.05 | +01:07:27 (27.0%) | 11:54 | 5 (72.5%) | ||
22 | HANDZLIK Barbara | 3364 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 22 | K 120 | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:35 | 04:11:56.65 | 04:11:56.65 | +01:09:19 (27.5%) | 11:59 | 5 (72.5%) | ||
23 | KOTARSKA Ewa | 3947 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 23 | K 124 | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:29 | 04:14:47.60 | 04:14:47.60 | +01:12:10 (28.3%) | 12:07 | 4.9 (71.0%) | ||
24 | SOSZ Anna | 3434 | Open Masters Kobiet | 24 | K 156 | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:01 | 04:24:24.95 | 04:24:24.95 | +01:21:48 (30.9%) | 12:35 | 4.8 (69.6%) | |||
25 | MYSZCZYŃSKA Monika | 3534 | Ełk Force One | Open Masters Kobiet | 25 | K 173 | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:07 | 04:32:25.65 | 04:32:25.65 | +01:29:48 (33.0%) | 12:58 | 4.6 (66.7%) | ||
26 | DZIEDZIC Bogusława | 4082 | Open Masters Kobiet | 26 | K 177 | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | 04:33:28.20 | 04:33:28.20 | +01:30:51 (33.2%) | 13:01 | 4.6 (66.7%) | |||
27 | NIWIŃSKA Kinga | 3682 | Open Masters Kobiet | 27 | K 181 | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | 04:37:37.20 | 04:37:37.20 | +01:35:00 (34.2%) | 13:13 | 4.5 (65.2%) | |||
28 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 3559 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 28 | K 208 | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | 04:51:48.15 | 04:51:48.15 | +01:49:11 (37.4%) | 13:53 | 4.3 (62.3%) | ||
29 | SOKÓŁ Magdalena | 3189 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 29 | K 212 | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:41 | 04:53:24.45 | 04:53:24.45 | +01:50:47 (37.8%) | 13:58 | 4.3 (62.3%) | ||
30 | KRAJEWSKA Magdalena | 4201 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 30 | K 220 | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:51 | 04:54:56.20 | 04:54:56.20 | +01:52:19 (38.1%) | 14:02 | 4.3 (62.3%) | ||
31 | MARKIEWICZ Anna | 3303 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 31 | K 221 | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | 04:55:05.60 | 04:55:05.60 | +01:52:28 (38.1%) | 14:03 | 4.3 (62.3%) | ||
32 | MAŁYSZKA Natalia | 3561 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 32 | K 225 | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:06 | 04:55:13.20 | 04:55:13.20 | +01:52:36 (38.1%) | 14:03 | 4.3 (62.3%) | ||
33 | KOZIEŁŁO-POKLEWSKA Agnieszka | 3892 | TBS KATOWICE | Open Masters Kobiet | 33 | K 240 | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | 05:25:29.95 | 05:25:29.95 | +02:22:53 (43.9%) | 15:29 | 3.9 (56.5%) |
Total 33 results.