Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Harrachov |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 954 |
Wystartowało : | 892 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 881 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:50 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | 16km | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAUSMANN Frank | 1177 | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 6 | 08:20 | 00:00:00 | 02:08:19 | 03:01:50.55 | 03:01:50.55 | 8:39 | 6.9 (100%) | ||||
2 | BENEŠ Petr | 1061 | Sběrači borůvek | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 13 | 08:20 | 00:00:00 | 02:19:27 | 03:13:13.55 | 03:13:13.55 | +00:11:23 (5.9%) | 9:12 | 6.5 (94.2%) | ||
3 | KEDRŠT Daniel | 1083 | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 16 | 08:20 | 00:00:00 | 02:23:57 | 03:21:15.55 | 03:21:15.55 | +00:19:25 (9.6%) | 9:35 | 6.3 (91.3%) | |||
4 | CHVASTEK David | 1067 | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 26 | 08:20 | 00:00:00 | 02:23:46 | 03:29:22.90 | 03:29:22.90 | +00:27:32 (13.2%) | 9:58 | 6 (87.0%) | |||
5 | VEPŘEK Karel | 1121 | Sběrači borůvek | Elite Masters Mężczyzn | 9 | M 32 | 08:20 | 00:00:00 | 02:33:25 | 03:39:14.35 | 03:39:14.35 | +00:37:23 (17.1%) | 10:26 | 5.7 (82.6%) | ||
6 | WIENDLOCHA Paweł | 1042 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10 | M 33 | 08:20 | 00:00:00 | 02:38:34 | 03:39:44.10 | 03:39:44.10 | +00:37:53 (17.2%) | 10:27 | 5.7 (82.6%) | ||
7 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 1008 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 40 | 08:30 | 00:00:00 | 02:44:47 | 03:50:25.20 | 03:50:25.20 | +00:48:34 (21.1%) | 10:58 | 5.5 (79.7%) | ||
8 | ŠÍPEK Martin | 1111 | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 68 | 08:20 | 00:00:00 | 03:09:58 | 04:16:30.25 | 04:16:30.25 | +01:14:39 (29.1%) | 12:12 | 4.9 (71.0%) | |||
9 | DROP Łukasz | 1047 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 72 | 08:20 | 00:00:00 | 03:12:22 | 04:18:09.05 | 04:18:09.05 | +01:16:18 (29.6%) | 12:17 | 4.9 (71.0%) | ||
10 | PIONK Tadeusz | 1023 | Kontener Formy | Elite Masters Mężczyzn | 16 | M 81 | 08:30 | 00:00:00 | 03:11:50 | 04:25:26.95 | 04:25:26.95 | +01:23:36 (31.5%) | 12:38 | 4.7 (68.1%) | ||
11 | RESPONDEK Leszek | 1021 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 18 | M 85 | 08:20 | 00:00:00 | 03:27:28 | 04:27:04.20 | 04:27:04.20 | +01:25:13 (31.9%) | 12:43 | 4.7 (68.1%) | ||
12 | KUBASA Jiří | 1092 | Elite Masters Mężczyzn | 19 | M 98 | 08:20 | 00:00:00 | 03:16:36 | 04:32:56.95 | 04:32:56.95 | +01:31:06 (33.4%) | 12:59 | 4.6 (66.7%) | |||
13 | CHROST Andrzej | 1066 | Elite Masters Mężczyzn | 21 | M 114 | 08:30 | 00:00:00 | 03:24:05 | 04:37:40.35 | 04:37:40.35 | +01:35:49 (34.5%) | 13:13 | 4.5 (65.2%) | |||
14 | KOZŁOWSKI Radosław | 1003 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 22 | M 131 | 08:20 | 00:00:00 | 03:22:17 | 04:46:39.30 | 04:46:39.30 | +01:44:48 (36.6%) | 13:39 | 4.4 (63.8%) | ||
15 | SIEGL Josef | 1110 | Elite Masters Mężczyzn | 25 | M 202 | 08:20 | 00:00:00 | 03:41:59 | 05:08:55.35 | 05:08:55.35 | +02:07:04 (41.1%) | 14:42 | 4.1 (59.4%) | |||
16 | RUDNICKI Krzysztof | 1107 | Elite Masters Mężczyzn | 26 | M 207 | 08:30 | 00:00:00 | 03:45:46 | 05:10:33.20 | 05:10:33.20 | +02:08:42 (41.4%) | 14:47 | 4.1 (59.4%) | |||
17 | BOHATÝ Martin | 1064 | Švábi.cz | Elite Masters Mężczyzn | 27 | M 266 | 08:20 | 00:00:00 | 03:55:49 | 05:25:52.20 | 05:25:52.20 | +02:24:01 (44.2%) | 15:31 | 3.9 (56.5%) | ||
18 | LEWANDOWSKI Przemysław | 1130 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 30 | M 297 | 08:30 | 00:00:00 | 03:55:59 | 05:36:30.95 | 05:36:30.95 | +02:34:40 (46.0%) | 16:01 | 3.7 (53.6%) | ||
19 | MIKUŠ Michal | 1096 | Elite Masters Mężczyzn | 31 | M 316 | 08:20 | 00:00:00 | 04:08:48 | 05:39:39.40 | 05:39:39.40 | +02:37:48 (46.5%) | 16:10 | 3.7 (53.6%) | |||
20 | GABELGAARD Claus | 1073 | Elite Masters Mężczyzn | 33 | M 393 | 08:20 | 00:00:00 | 04:37:25 | 05:57:46.55 | 05:57:46.55 | +02:55:56 (49.2%) | 17:02 | 3.5 (50.7%) | |||
21 | MOUPIC Jan | 1098 | Elite Masters Mężczyzn | 36 | M 498 | 08:20 | 00:00:00 | 04:16:37 | 06:27:34.10 | 06:27:34.10 | +03:25:43 (53.1%) | 18:27 | 3.3 (47.8%) | |||
22 | BŁASIŃSKI Piotr | 1062 | Elite Masters Mężczyzn | 38 | M 632 | 08:30 | 00:00:00 | 05:20:41 | 07:16:20.30 | 07:16:20.30 | +04:14:29 (58.3%) | 20:46 | 2.9 (42.0%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)