Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIĄTEK Sebastian | 1857 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:10 | |||
2 | PODSIADŁY Paweł | 1859 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:25 | |||
3 | KAMUDA Albina | 1842 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
4 | BARANOWSKI Dariusz | 1923 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:14 | |||
5 | POTONIEC Adrian | 1860 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:00 | |||
6 | KUĆMIERZ Ryszard | 1847 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:23 | |||
7 | OLĘDZKI Marcin | 1855 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
8 | KOWALSKI Dominik | 1810 | HOJNIE OBDARZENI | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:52 | ||
9 | ŻOŁĄDEK Paweł | 1876 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:29:10 | |||
10 | JERECZEK Joanna | 1802 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
11 | KREFTA Izabela | 1804 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
12 | BAGIŃSKI Radosław | 1828 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:51:28 | |||
13 | ZIĘTEK Kamil | 2119 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:12 | |||
14 | KULICA Tomasz | 1796 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:49:05 | ||
15 | TOKARSKI Mariusz | 1821 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:33 | ||
16 | WROBEL Radal | 1875 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:42 | |||
17 | DRĄŻKIEWICZ Krzysztof | 1836 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:21 | |||
18 | GŁOWACKI Wojtek | 1840 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:22 | |||
19 | KABAJ Przemysław | 1841 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:47:51 | |||
20 | HEPPER Lukasz | 1995 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:58 | |||
21 | MEDYGRAŁ Konrad | 2130 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:59 | |||
22 | DRAPA Rafał | 1834 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | |||
23 | SZWEDER Aleksander | 1818 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
24 | DOBOSZ Robert | 1833 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:49 | |||
25 | MOLA Ryszard | 1817 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:57:20 | ||
26 | KUCHNO Tadeusz | 1263 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:52 | ||
27 | WŁODEK Krzysztof | 1822 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:33 | ||
28 | POLAK Jarosław | 1798 | Dziki z Trójmiasta | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:24 | ||
29 | HULEVICH Yury | 2133 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:08 | |||
30 | CHODKOWSKA Patrycja | 1832 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:49 | |||
31 | FILIPCZAK Kamil | 1839 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:47 | |||
32 | URBANEK Adrian | 1871 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:29 | |||
33 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 1813 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:31 | ||
34 | MRÓZ Sebastian | 1852 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:30 | |||
35 | SKUPIŃSKI Patryk | 1864 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:01 | |||
36 | NOWAK Damian | 1854 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:15 | |||
36 | SZCZOTKA Piotr | 1868 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:15 | |||
38 | SZYMAŃSKI Adam | 1797 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:17:44 | ||
39 | ROBAK Sylwester | 1861 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:16 | |||
40 | OLEJARCZYK Katarzyna | 1805 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:29 | ||
41 | ANUSZCZYK Mariusz | 1827 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:52:56 | |||
42 | SIEMIONEK Damian | 1824 | Strong Side | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:53 | ||
42 | GIBNER Dagmara | 1823 | Strong Side | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:53 | ||
44 | MARKOWSKI Robert | 1850 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:17:33 | |||
45 | BAJOŁEK Aleksandra | 2063 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:01 | |||
46 | RUDNIK Jacek | 1808 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:31 | ||
47 | RUDNIK Grażyna | 1807 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:33 | ||
48 | KAPISZ Michał | 1811 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:28:39 | ||
49 | SĘK Paweł | 1812 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:28:37 | ||
50 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 1736 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:43 | ||
51 | OGORZELEC Katarzyna | 1895 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:49 | ||
52 | DUŹ Dominik | 1838 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:39:48 | |||
53 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 1870 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:09:47 | |||
54 | ŻUKOWSKI Lucjan | 1877 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:33:40 | |||
55 | KRACH Marek | 1846 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:33:43 | |||
56 | SZELUGA Rafał | 1869 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:21:36 | |||
57 | PAWLUS Monika | 1856 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:25:26 | |||
58 | WÓJCIK Bartosz | 1874 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:05 | |||
59 | KOWALSKI Kamil | 1809 | Hit dnia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:27:15 | ||
60 | PRZYBYTEK Sławomir | 2120 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:59:21 | |||
61 | PIETRASZEK Andre | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:54 | |||
62 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1862 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:54 | |||
63 | HUZIOR Elżbieta | 1814 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
64 | HUZIOR Roman | 1815 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
65 | KOPEL Grzegorz | 1816 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:03 | ||
66 | SEMENOV Igor | 1863 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:15:33 | |||
67 | MIZERA Damian | 1851 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:16:22 | |||
68 | BORYCHOWSKI Mirosław | 1830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:16:22 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
69 | CHMIEL Dominik | 1831 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:38 | |||
70 | NGUYEN CANH Oskar | 1853 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:38 | |||
71 | CHWARZYNSKA Aldona | 1800 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
72 | KOTARSKA Ewa | 1803 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
73 | CYCHOSZ Aneta | 1801 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:24 | ||
74 | STANIEK Jan | 1866 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:18 | |||
75 | KOŁODZIEJ Dominik | 1844 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:20 | |||
76 | WESELAK Filip | 1872 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:23 | |||
77 | WERSOCKI Marcin | 1820 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:56 | ||
78 | KOZIOŁ Kinga | 1845 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:41:00 | |||
79 | KULA Artur | 1848 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:39:48 | |||
80 | FALKOWSKI Łukasz | 1819 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:55 |
Znaleziono 80 wynik(ów)