Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOBROWOLSKI Piotr | 1929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:11 | |||
2 | TRĘDA Cezary | 1889 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:53 | ||
3 | LOWE Kinga | 1911 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:45 | ||
4 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1957 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:55 | |||
5 | JACZEWSKI Patryk | 1936 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:34 | |||
6 | BRZEZIŃSKI Jacek | 1896 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:52 | ||
7 | REKS Grzegorz | 1949 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:22 | |||
8 | SERÓWKA Jakub | 1951 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:24 | |||
9 | RYTWIŃSKI Michał | 1950 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:25 | |||
10 | GAL Jan | 1933 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:31 | |||
11 | KRYSIŃSKI Wojciech | 1883 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
12 | ORDA Marcin | 2081 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:16 | |||
13 | CHRZANOWSKI Tomasz | 1898 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:49 | ||
14 | GOGOLA Agnieszka | 1900 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:53 | ||
15 | MRÓZ Marcin | 1884 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:05 | ||
16 | MŁYNARCZAK Jakub | 1890 | Mlynki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
17 | MŁYNARCZAK Karolina | 1891 | Młynki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:07 | ||
18 | DYZMA Irmina | 1930 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:02 | |||
19 | KAŁUŻA Robert | 1893 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:57 | ||
20 | BEDNARSKI Rafał | 1892 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:58 | ||
21 | BATKIEWICZ Maciej | 1925 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:29 | |||
22 | ROBAK Rafał | 1920 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:12:20 | ||
23 | GORA Gabriela | 1935 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:12:20 | |||
24 | SKROBOL Wojtek | 1952 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:00:55 | |||
25 | RABASZOWSKI Jacek | 1948 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:00:56 | |||
26 | KUKUCKI Michał | 1941 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:52 | |||
27 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 1906 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:04:13 | ||
28 | KRZEMIŃSKI Damian | 1907 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:04:15 | ||
29 | MRÓZ Robert | 1913 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:13:52 | ||
30 | GROS Dawid | 1888 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:19 | ||
31 | MORAWSKI Bartosz | 1946 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:49 | |||
32 | CIUPKO Andrzej | 1928 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:19 | |||
33 | ŁANOCHA Michał | 1910 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:08:13 | ||
34 | MARCZUK Michał | 1945 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:07:45 | |||
35 | KUCHTA Anna | 2006 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:52 | |||
36 | KOZŁOWSKA Martyna | 2074 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:51 | |||
37 | POPIK Szymon | 1922 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:17 | ||
38 | KAMIŃSKI Artur | 1938 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
39 | PLOCH Marcin | 1894 | Runmageddon Na Wesoło | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:59 | ||
40 | NIDECKI Grzegorz | 1915 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:27 | ||
41 | MATERNA Wojciech | 1921 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:15 | ||
42 | KŁYCHO Tristan | 1879 | Annihilators | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:37 | ||
43 | GICZAN Mariusz | 2039 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:28 | ||
44 | PACEK Cezary | 1878 | AmWerAn Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:30 | ||
45 | STEFAŃSKI Mikołaj | 1955 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:20 | |||
46 | JABŁOŃSKA Dorota | 1881 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:27 | ||
47 | ORLICKA Katarzyna | 1885 | CrossBox OKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:02 | ||
47 | OWCZARSKA Natalia | 1886 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:30 | ||
49 | KRYSIŃSKI Andrzej | 1882 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:08 | ||
50 | WIECZERZAK Rafał | 1887 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:31 | ||
51 | SIEWIOREK Paweł | 2085 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:24 | |||
52 | KURDZIEL Jarosław | 2007 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:24 | |||
53 | PAWLIK Grzegorz | 1916 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:08:16 | ||
54 | SMUŁA Przemysław | 2025 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:25 | |||
55 | BARCIK Kamil | 2065 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
56 | BUŁA Mariusz | 2068 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:31 | |||
57 | DEMBIŃSKA Urszula | 2127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:51 | |||
58 | JASKIEWICZ Mateusz | 1905 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:52 | ||
59 | SZOPA Beniamin | 2088 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:30 | |||
60 | MIKULSKI Mateusz | 2078 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
61 | JASIŃSKA-KWOLEK Krystyna | 1904 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:49 | ||
62 | KOŚCIELNY Jacek | 1940 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:49 | |||
63 | STACHURSKI Bartosz | 1954 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:50 | |||
64 | JASIŃSKA Monika | 1903 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:53 | ||
65 | BARAŃSKI Przemysław | 1924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:05 | |||
66 | LECH Hubert | 1943 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:06 | |||
66 | ZAKRZEWSKA Edyta | 1958 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:33:25 | |||
68 | LECH Marzena | 1944 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
68 | BOBER Helena | 1829 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
70 | JACHIMOWICZ Jarosław | 1902 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:26 | ||
70 | SROKA Karolina | 1917 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
72 | MUSIAŁ Małgorzata | 1914 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
73 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1899 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
73 | KUZARA Joanna | 1908 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
75 | BURZAWA Mateusz | 1897 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:26 | ||
75 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 1901 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
77 | LUPA Ewa | 1912 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
77 | KUZARA Rafał | 1909 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:38 | ||
79 | FLOREK Piotr | 1932 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:35 | |||
80 | SZYPUŁA Dariusz | 1918 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:34 | ||
81 | SZYPUŁA Edyta | 1919 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
82 | SOCHOŃ Sebastian | 1953 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:52:40 | |||
83 | JANOWSKA Żaneta | 1937 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:52:39 | |||
84 | DYZMA Krzysztof | 1931 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:35 |
Znaleziono 84 wynik(ów)