Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOLC Patryk | 2102 | Melvit team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:07 | ||
2 | BAŁDAK Piotr | 2104 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:44:15 | |||
3 | NOWIŃSKI Mateusz | 2115 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:38 | |||
4 | RÓG Gerhard | 2116 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:46:16 | |||
5 | FRYDLER Bartosz | 2121 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:11 | ||
6 | KUBATEK Kamil | 2114 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:09 | |||
7 | DOPIERALSKI Dariusz | 2135 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:38 | |||
8 | KOMORNICKI Krzysiek | 2100 | Iron Studio | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:40 | ||
9 | PAWLAK Kamil | 2101 | Iron Studio | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:37 | ||
10 | SUCHOCKI Kamil | 2118 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:53:11 | |||
11 | WÓJCIK Rafał | 2103 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:59:36 | ||
12 | DERLATKA Mateusz | 2109 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:48:15 | |||
13 | BUDEK Maciek | 2108 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:19:55 | |||
14 | CHRZĄSZCZ Piotr | 2092 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:24 | ||
15 | BOBYK Paweł | 2091 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
16 | CURZYDŁO Bogdan | 2093 | Dzikie Żbiki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:24 | ||
17 | FLEJTUCH Tobiasz | 2111 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:30 | |||
18 | LEŚ Michał | 2096 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:23 | ||
19 | ROMAN Krzysztof | 2098 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
20 | KOZŁOWSKI Sylwester | 2095 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:29 | ||
21 | STADNYK Janusz | 2099 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
22 | HOŁOWATY Renata | 2094 | Dzikie Żbiki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:23 | ||
23 | SOCHA Alicja | 2117 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | |||
24 | GIEMZA Michał | 2112 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:19 | |||
25 | BARAN Daniel | 2105 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:20 | |||
26 | BASISTA Filip | 2106 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:24 | |||
27 | DRAB Marcin | 2110 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:22 | |||
28 | BASISTA Maciej | 2107 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:24 |
Znaleziono 28 wynik(ów)