Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FABIAN Marcel | 1055 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:25 | ||
2 | SALAMON Mateusz | 1043 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:38 | ||
3 | GRABOWIEC Arkadiusz | 1040 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:52 | ||
4 | KRAWIECKI Mateusz | 1049 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:53 | ||
5 | OŚLIZŁO Tomasz | 1060 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:54 | ||
6 | CHMIELORZ Józef | 1001 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
7 | JACIÓW Paweł | 1069 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:57 | ||
8 | RUTKOWSKI Mariusz | 1076 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:13 | ||
9 | OLICHOWSKI Mateusz | 1075 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:44 | ||
10 | ZIELIŃSKI Tomasz | 1034 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:09 | ||
11 | KALINOWSKI Krystian | 1048 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
12 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 1061 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:59 | ||
13 | BOROWSKI Michał | 1079 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
14 | KARCZ Oskar | 1032 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:02 | ||
15 | DOMINEK Grzegorz | 1019 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:20 | ||
16 | LIPIŃSKI Tomasz | 1026 | Implozja Chełm | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:01 | ||
17 | BUDZISZ Krzysztof | 1052 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:11 | ||
18 | OLEŚ Rafał | 1116 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:17 | ||
19 | KACPERSKI Jacek | 1045 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:30 | ||
20 | MAŁYJUREK Rafał | 1023 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:39 | ||
21 | KALININ Jarosław | 1046 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:59 | ||
22 | KUBER Andrzej | 1078 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:32 | ||
23 | RÓŻAŃSKI Rafal | 1063 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:47 | ||
24 | MARKOWSKI Fabian | 1047 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:51 | ||
25 | OBSZYNSKI Marcin | 1776 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:30 | |||
26 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 1073 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:18:48 | ||
27 | BORYCZKA Mateusz | 1717 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:58 | ||
28 | JOSKOWSKI Marek | 1707 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:05 | ||
29 | STAMATEL Sebastian | 1087 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:19:22 | |||
30 | CZACHURSKI Mateusz | 1017 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:19:24 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WIENDLOCHA Paweł | 1062 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | DNF | 01:19:32 DNF | |||
32 | DOLATA Krzysztof | 1054 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:04 | ||
33 | GĘBARA Łukasz | 1038 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:08 | ||
34 | MATUSIK Adam | 1021 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:28 | ||
35 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 1091 | Enjoy by sport | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:47 | ||
36 | KMIEĆ Adam | 1004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
37 | RYBAK Dawid | 1027 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:55 | ||
38 | MAZUR Damian | 1059 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:21:27 | ||
39 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 1024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:21:28 | ||
40 | WYSŁUCH Iza | 1113 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:14 | |||
41 | KĘDZIORA Bogumił | 1029 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:16 | ||
42 | JUSZKIEWICZ Dominik | 1044 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:24 | ||
43 | KUTERA Jakub | 1307 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:24 | |||
44 | CHŁĄD Aleksander | 1016 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:26 | ||
45 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 1033 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
46 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:48 | ||
MACIUSZEK Julia | 1101 | RUNMAGEDDON | Open Kobiet | 08:00 | DNF | 01:23:55 DNF | |||
48 | MORCZINEK Alan | 1421 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:24:04 | |||
49 | SZKURŁAT Tomasz | 1129 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:24:49 | ||
50 | DROGOSZ Damian | 1002 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:24:56 | ||
51 | SZARUGA Małgorzata | 1102 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:24:58 | ||
52 | PETELCZYC Piotr | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:20 | ||
53 | PASTUSZKA Michał | 1086 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:22 | |||
54 | MORAWSKI Grzegorz | 1085 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:25 | |||
55 | PETRAŻYCKI Sebastian | 1738 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:29 | ||
56 | GRZEGORZYCA Damian | 1037 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:39 | ||
57 | TROJANOWSKI Artur | 1228 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:26:14 | ||
58 | JAŚKO Tomasz | 1302 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:26:19 | |||
59 | OKOŃ Adam | 1708 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:24 | ||
60 | KORDIAK Rafał | 1010 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:40 | ||
61 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 1020 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:47 | ||
62 | WOJAS Michał | 1793 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:48 | |||
63 | DĄBROWSKI Tomasz | 1349 | Carpathian Runners | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:26:51 | ||
64 | MIZGALSKI Jacek | 1015 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
65 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 1022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:54 | ||
66 | SKWAREK Tomasz | 1008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:59 | ||
67 | KLEWANIEC Jakub | 1003 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:59 | ||
68 | GĄSIOROWSKI Karol | 1064 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:12 | ||
69 | JACHIMOWSKI Jarosław | 1071 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:16 | ||
70 | KOZIOŁ Kamil | 1005 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:23 | ||
71 | JUDEK Łukasz | 1083 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:34 | |||
72 | BORECKI Tomasz | 1291 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:08 | |||
73 | PIĄTEK Sebastian | 1857 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:10 | |||
74 | ZAJĄC Dawid | 1438 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:16 | ||
75 | BIELICKI Wojciech | 1030 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:21 | ||
76 | SŁADEK Patryk | 1018 | Ex Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:25 | ||
77 | GIZAK Michał | 1056 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:30 | ||
78 | KOWALCZYK Piotr | 1114 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:40 | ||
79 | TOMAN Karolina | 1111 | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:46 | |||
80 | RUDNICKI Jakub | 1506 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:59 | |||
81 | SEREDA Jakub | 2021 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:01 | |||
82 | ŻOŁĄDEK Paweł | 1876 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:29:10 | |||
83 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 1068 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:29:15 | ||
84 | DUKIEWICZ Dariusz | 1072 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:29:18 | ||
85 | JANOSZ Rafał | 1477 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:48 | |||
86 | KARCZEWSKI Adam | 1270 | SRK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:09 | ||
87 | RUDNICKI Marcin | 1507 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:17 | |||
88 | MALEC Tomasz | 1067 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:29 | ||
89 | NOWIŃSKI Marcin | 1351 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:46 | ||
90 | KOZŁOWSKI Marcin | 2075 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:47 | |||
91 | GRZESIK Piotr | 2070 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:47 | |||
92 | KURACH Stanisław | 1014 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
93 | KUBIESA Jakub | 1006 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
94 | KANIECKI Paweł | 1619 | Blok B Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
95 | HOLEWA Grzegorz | 1621 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
96 | JUSZCZYK Piotr | 1592 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:30:57 | |||
97 | PRZYWARA Paweł | 1604 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:30:58 | |||
98 | KONDRACIUK Piotr | 1677 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:01 | |||
99 | JÓŹWICKI Karol | 1039 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:31:12 | ||
100 | RAKOWSKI Przemysław | 1377 | Melvit team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:31:15 | ||
101 | BRAJER Tomasz | 1354 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:31:16 | ||
102 | STYPA Wojciech | 1120 | CrossTeam Szczecinek | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:31:22 | ||
103 | NALEPKA Piotr | 1279 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:32 | ||
104 | WAŚ Łukasz | 1088 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:31:37 | |||
105 | BRZOSKWINIA Wojciech | 1031 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:00 | ||
106 | KUŹMA Mariusz | 1119 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:02 | ||
107 | BOLC Patryk | 2102 | Melvit team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:07 | ||
108 | STAROSZYŃSKI Dawid | 1785 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:32:21 | |||
109 | KURASIŃSKI Konrad | 1057 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:41 | ||
110 | HANUSIAK Leszek | 1028 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:42 | ||
111 | WASĄG Dawid | 1787 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:33:24 | |||
112 | DĄBROWSKI Krzysztof | 1053 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:33:26 | ||
113 | MIELCZAREK Daniel | 1444 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:50 | ||
114 | MATERNA Roman | 2132 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:52 | |||
115 | KOWALSKI Dominik | 1810 | HOJNIE OBDARZENI | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:33:52 | ||
116 | SZKODA Bartłomiej | 1612 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:56 | |||
117 | BRZESKI Szczepan | 1292 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:34:03 | |||
118 | PARAFINIUK Michał | 1423 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:34 | |||
119 | HUK Mateusz | 1639 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:45 | ||
120 | BARAN Bernard | 1255 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:35:01 | ||
121 | JASZCZYK Andrzej | 1672 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:10 | |||
122 | DOBROWOLSKI Piotr | 1929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:11 | |||
123 | ROSIAK Radosław | 2128 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:12 | |||
124 | NIEMIEC Adrian | 1737 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:35:24 | ||
125 | ŚLIWA Krzysztof | 1248 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:25 | ||
126 | SZTANGIERSKI Piotr | 1329 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:30 | |||
127 | PIETRUSZEWSKI Andrzej | 2017 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:34 | |||
128 | BARCZYK Łukasz | 1661 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:37 | |||
129 | GRZANECKI Marcin | 1081 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:36:48 | |||
130 | LIPIEC Paweł | 1652 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:59 | ||
131 | KOCHANEK Bartosz | 1577 | Zagubieni w akcji | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:04 | ||
132 | MUSIAŁ Krzysztof | 1251 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:37:06 | ||
133 | PSUT Kamil | 1035 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:37:08 | ||
134 | BARANOWSKI Dariusz | 1923 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:37:14 | |||
135 | GROCHOCKI Piotr | 2069 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:37:15 | |||
136 | SURMACH Andrei | 1036 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:37:18 | ||
137 | RYŚ Marzena | 1096 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:42 | ||
138 | PRZYBYŁA Marcin | 2044 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:37:50 | ||
139 | ZAWIŁA Patryk | 2035 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:37:51 | |||
140 | ZUGAJ Marek | 1624 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:37:58 | ||
141 | POTONIEC Adrian | 1860 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:00 | |||
142 | CIESLAK Ryszard | 1009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:38:10 | ||
143 | CHROST Andrzej | 1080 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:38:34 | |||
144 | WAŃKOWICZ Adrian | 1333 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:41 | |||
145 | DUDEK Marcin | 1586 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:49 | |||
146 | BEDYK Maciej | 1012 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:38:54 | ||
147 | ŁYSIK Piotr | 2123 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:39:01 | ||
148 | KRÓL Damian | 2002 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:01 | |||
149 | WALCZAK Julian | 2122 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:39:03 | ||
150 | HORBATIUK Patryk | 1970 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:15 | ||
151 | ŚLEDŹ Rafał | 1971 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:16 | ||
152 | BURY Mariusz | 1402 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:39:19 | |||
153 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 1414 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:39:20 | |||
154 | BERNACKI Łukasz | 1959 | #DAMRADE | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:36 | ||
155 | STAROWICZ Wojciech | 1960 | #DAMRADE | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:36 | ||
156 | DOMAŃSKI Karol | 1651 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:51 | ||
157 | MORA Karol | 1348 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:39:54 | ||
158 | BRACHACZEK Bartosz | 1386 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:05 | ||
159 | MYŚLIWIEC Radosław | 1684 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:17 | |||
160 | SOKOŁOWSKI Maciej | 1323 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:40:24 | |||
161 | PODSIADŁY Paweł | 1859 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:25 | |||
162 | PUTYRA Damian | 1780 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:28 | |||
163 | TUTAJ Jakub | 1121 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:40:36 | ||
164 | MUGDA Sebastian | 1501 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
165 | WIGLUSZ Grzegorz | 1337 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
166 | RYDZ Marcin | 1237 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
167 | OLIWA Damian | 1623 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:46 | ||
168 | GĄSZCZ Krzysztof | 1407 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:48 | |||
169 | WĘCLEWSKI Wojciech | 1455 | Normalny Związek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:01 | ||
170 | BOGOBOWICZ Marek | 1454 | Normalny Związek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:01 | ||
171 | KOZAK Maciej | 1305 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:03 | |||
172 | TARGOWSKI Michał | 1013 | Drużyna Pana Michała | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:41:05 | ||
173 | BERLIŃSKI Marcin | 1581 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:15 | |||
174 | CHOMA Krzysztof | 1546 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:16 | ||
175 | ANOWSKI Adrian | 1569 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:31 | ||
176 | BODNAR Adrian | 1290 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:32 | |||
177 | WALICKI Michał | 1332 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:34 | |||
178 | NAPIERALSKI Krzysztof | 1799 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:39 | ||
179 | KANAFA Piotr | 1483 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:42 | |||
180 | BEDNARSKI Paweł | 1640 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:41:43 | ||
181 | CIAK Radosław | 1665 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:41:46 | |||
182 | KUĆMIERZ Ryszard | 1847 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:23 | |||
183 | HOMAN Grzegorz | 1411 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:42:27 | |||
184 | MOCHNACZ Szymon | 2011 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:42:31 | |||
185 | ZIMIŃSKI Paweł | 1077 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:42:35 | ||
186 | STUDZIŃSKI Maciej | 1694 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:35 | |||
187 | WOJCIECHOWSKI Adam | 2032 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:42:50 | |||
188 | KACZWIŃSKI Paweł | 1758 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:42:53 | |||
189 | KRYSZTOFIAK Damian | 1118 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:43:03 | ||
190 | PAKUŁA Bartosz | 1264 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:43:18 | ||
191 | JÓSKOWSKI Lucjan | 1706 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:18 | ||
192 | HELLER Szymon | 1467 | Tata Stasia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:43:33 | ||
193 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1092 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:35 | ||
194 | KĘDZIORA Paweł | 1978 | Wielkopolscy Gladiatorzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:43:41 | ||
195 | HEJAK Błażej | 1977 | Wielkopolscy Gladiatorzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:43:42 | ||
196 | PRANGE Jakub | 1979 | Wielkopolscy Gladiatorzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:43:43 | ||
197 | RYBIŃSKI Kamil | 1508 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:43:50 | |||
198 | BACHURA Grzegorz | 1470 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:43:52 | |||
199 | BONNEY Andrew | 1400 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:43:54 | |||
200 | WALCZYK Adam | 1699 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:55 | |||
201 | KAMUDA Albina | 1842 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
202 | PONTUS Piotr | 1124 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:43:59 | ||
203 | GRZEBUŁA Łukasz | 1126 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:44:00 | ||
204 | KRAJEWSKI Tomasz | 1125 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:44:02 | ||
205 | KISIELEWSKI Krystian | 1304 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:44:05 | |||
206 | BĘTLEJEWSKI Marek | 2066 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:44:14 | |||
207 | BAŁDAK Piotr | 2104 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:44:15 | |||
208 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1097 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:17 | ||
209 | ŁAWNICZAK Justyna | 1108 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:21 | ||
210 | DZIURZYŃSKI Krzysztof | 1618 | Blok B Przemyśl | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:29 | ||
211 | ADAMCZEWSKI Filip | 1976 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:40 | ||
212 | ROKICKI Mateusz | 1429 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:46 | |||
213 | WYSOCKI Adrian | 2034 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:44:56 | |||
214 | DOMAŃSKI Marcin | 1987 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:45:01 | |||
215 | MĘDRALA Artur | 2008 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:45:04 | |||
216 | MYRLAK Maciej | 1773 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:45:18 | |||
217 | RYTWIŃSKI Michał | 1950 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:25 | |||
218 | WIECH Adrian | 1700 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:45:27 | |||
219 | CZUBAK Damian | 1985 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:45:29 | |||
220 | PISKORSKI Adam | 1575 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:48 | ||
221 | GÓRECKI Krzysztof | 1298 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:45:49 | |||
222 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 1473 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:50 | |||
223 | TRĘDA Cezary | 1889 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:53 | ||
224 | CEREMUGA Robert | 1468 | UKS Orzesze | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:57 | ||
225 | SKOWROŃSKI Andrzej | 1532 | Byle Dobiec Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:46:02 | ||
226 | RÓG Gerhard | 2116 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:46:16 | |||
227 | WIERZBA-KUREK Dominika | 1336 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:46:26 | |||
228 | KUREK Marcin | 1306 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:46:26 | |||
229 | CZAJA Piotr | 1123 | CrossTeam Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:46:39 | ||
230 | BARAN Michał | 1342 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:46:40 | ||
231 | RUDY Przemysław | 1344 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:46:41 | ||
232 | KUPCZYK Krzysztof | 1768 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:42 | |||
233 | JAREMCZUK Michał | 1756 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:42 | |||
234 | PLUCIŃSKI Jakub | 1011 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:46:43 | ||
235 | GAŁECKI Michał | 1405 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:46:45 | |||
236 | JARAWKA Natalia | 1755 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:49 | |||
237 | PAWLICKI Rafał | 1721 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:59 | ||
238 | PISKORSKA Iwona | 1466 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:47:02 | ||
239 | SZCZESNY Damian | 1232 | BraveRunnersOCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:47:09 | ||
240 | GIERSZ Andrzej | 1633 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:17 | ||
241 | LORANC Paweł | 1122 | Denisteam | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:47:17 | ||
242 | MICHALAK Artur | 1650 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:18 | ||
243 | WŁODARCZYK Jan | 1367 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:47:19 | ||
244 | NOWIŃSKI Mateusz | 2115 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:38 | |||
245 | KAWĘCKI Artur | 1649 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:44 | ||
246 | ORCZYK Kamil | 2062 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:47:48 | ||
247 | KABAJ Przemysław | 1841 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:47:51 | |||
248 | FERDYNAND Mateusz | 1379 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:00 | ||
249 | KOWALCZYK Piotr | 2001 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:02 | |||
250 | ALTBAUM-BŁAZIK Marta | 1740 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:48:10 | |||
251 | SCHMIDT Paweł | 1115 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:48:13 | ||
252 | DERLATKA Mateusz | 2109 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:48:15 | |||
253 | WIECZOREK Dariusz | 1335 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:17 | |||
254 | SZANIAWSKI Marcin | 1245 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:21 | ||
255 | KAZUBEK Michał | 1281 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:24 | ||
256 | BRZEZINKA Mariusz | 1391 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:29 | ||
257 | WOLAŃSKI Michał | 1340 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:35 | |||
258 | SZARY Michał | 1366 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:42 | ||
259 | OGIERMAN Mariusz | 1365 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:42 | ||
260 | NIESŁONY Dominika | 2047 | Ex Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:44 | ||
261 | PAPIERZ Mateusz | 2013 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:54 | |||
262 | MATEJCZYK Artur | 1384 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:59 | ||
263 | DORS Grzegorz | 1750 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:48:59 | |||
264 | KULICA Tomasz | 1796 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:49:05 | ||
265 | FILIPIAK Krzysztof | 1380 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:49:14 | ||
266 | BATURA Adrian | 1378 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:49:15 | ||
267 | DRABICKI Dawid | 1988 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:16 | |||
268 | MIESZCZANIN Adrian | 1313 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:49:17 | |||
269 | GROMOTKA Janusz | 1753 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:24 | |||
270 | ŚLIWKA Paweł | 1510 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:48 | |||
271 | GURDAK Radosław | 1475 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:49 | |||
272 | KUPREWICZ Grzegorz | 1416 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:49:53 | |||
273 | POTOCZEK Piotr | 1735 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:08 | ||
274 | ORDA Marcin | 2081 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:16 | |||
275 | JÓŹWIK Grzegorz | 1674 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:50:33 | |||
276 | LOWE Kinga | 1911 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:45 | ||
277 | CHRZANOWSKI Tomasz | 1898 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:49 | ||
278 | BRZEZIŃSKI Jacek | 1896 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:52 | ||
279 | PIASECKI Jakub | 2015 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:59 | |||
280 | PIASECKI Norbert | 2016 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:51:01 | |||
281 | KRZYŻANOWSKI Julian | 1458 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:51:03 | ||
282 | ZDANUCZYK Mateusz | 1341 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:51:09 | |||
283 | KOŚCIELNIAK Barbara | 1720 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:09 | ||
284 | HANUSEK Piotr | 1241 | FIT MORE RYBNIK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:51:13 | ||
285 | JACHOWSKI Andrzej | 1267 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:51:23 | ||
286 | BAGIŃSKI Radosław | 1828 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:51:28 | |||
287 | GAL Jan | 1933 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:31 | |||
288 | JACZEWSKI Patryk | 1936 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:34 | |||
289 | CZUBA Marek | 1474 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:51:50 | |||
290 | BUCZYNSKI Dariusz | 1293 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:52:05 | |||
291 | WEJKNIS Krzysztof | 1256 | OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:52:08 | ||
292 | DĄBROWSKI Kamil | 1747 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:52:17 | |||
293 | PIETRZYK Filip | 2018 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:27 | |||
294 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 1602 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:30 | |||
295 | CZYŻEWSKI Dominik | 1986 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:32 | |||
296 | SIMON Adam | 1321 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:52:34 | |||
297 | KOCIK Janusz | 1538 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:41 | ||
298 | FILIP Jerzy | 1990 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:41 | |||
299 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1957 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:55 | |||
300 | IWANICKA Jolanta | 1412 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:52:56 | |||
301 | ANUSZCZYK Mariusz | 1827 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:52:56 | |||
302 | IWANICKI Mateusz | 1413 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:52:58 | |||
303 | JERECZEK Joanna | 1802 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
304 | KREFTA Izabela | 1804 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
305 | KOTULA Paweł | 1678 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:07 | |||
306 | STRĄK Tomek | 1327 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:53:09 | |||
307 | BŁOŃSKI Maciej | 1632 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:09 | ||
308 | LEGIEŃ Jakub | 1681 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:09 | |||
309 | SUCHOCKI Kamil | 2118 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:53:11 | |||
310 | BEDNARCZYK Mariusz | 1981 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:12 | |||
311 | KOPER Dawid | 1285 | Wiedźmiński cech kaczki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:53:14 | ||
312 | ZELL Jacek | 1627 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:20 | ||
313 | DRĄŻKIEWICZ Krzysztof | 1836 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:21 | |||
314 | GŁOWACKI Wojtek | 1840 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:22 | |||
315 | REKS Grzegorz | 1949 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:22 | |||
316 | BARCZYK David | 1660 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:23 | |||
317 | DALECKA Magdalena | 1748 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:29 | |||
318 | ZIĘTAK Andrzej | 1795 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:29 | |||
319 | KOWALIK Maciej | 1679 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:32 | |||
320 | WEJNER-POLASIK Ewelina | 1543 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:34 | ||
321 | JEZIORSKI Marcin | 1303 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:53:49 | |||
322 | LECHMAN Bozena | 1540 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
323 | KRYSIŃSKI Wojciech | 1883 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
324 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 1253 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:54:00 | ||
325 | ŠANA Radek | 1691 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:54:00 | |||
326 | BRZOSTEK Tomasz | 2067 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:11 | |||
327 | T. Paweł | 1433 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:54:14 | |||
328 | PABIAN Karol | 1422 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:23 | |||
329 | POMIANEK Michał | 1427 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:25 | |||
330 | SZPUNAR Daniel | 1786 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:54:38 | |||
331 | BARCZ Bartłomiej | 1399 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:41 | |||
332 | WITKOWSKI Paweł | 1790 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:54:44 | |||
333 | KALETA Sebastian | 1622 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:54:45 | ||
334 | SKAKODUB Mykhailo | 2022 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:54:45 | |||
335 | ŁĘPICKI Mateusz | 1249 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:54:53 | ||
336 | SARZAŁA Tomasz | 1605 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:54 | |||
337 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 2079 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:54:56 | |||
338 | KRZYŻAK Tomasz | 1766 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:54:59 | |||
339 | KULPIŃSKI Bartosz | 1620 | Blok B Przemyśl | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:55:02 | ||
340 | MIERZICKI Marcel | 1041 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:55:04 | ||
341 | MŁYNARCZAK Jakub | 1890 | Mlynki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
342 | WIETRZYCKI Marcin | 1462 | Rebellion Of Free Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:55:22 | ||
343 | SERÓWKA Jakub | 1951 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:24 | |||
344 | RUCKI Bartosz | 1319 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:55:33 | |||
345 | KŁODNICKI Grzegorz | 1760 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:55:33 | |||
346 | TOKARSKI Mariusz | 1821 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:33 | ||
347 | WŁODEK Krzysztof | 1822 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:33 | ||
348 | FUDALA Damian | 1437 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:55:46 | ||
349 | CIASTOŃ Bartłomiej | 1436 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:55:46 | ||
350 | ROZPERSKI Jacek | 1541 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:53 | ||
351 | PLOCH Marcin | 1894 | Runmageddon Na Wesoło | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:55:59 | ||
352 | DYZMA Irmina | 1930 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:02 | |||
353 | SŁABASZEWSKI Kamil | 1242 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:56:03 | ||
354 | WITKOWSKI Dariusz | 1385 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:56:03 | ||
355 | MICHALSKI Bartłomiej | 2009 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:06 | |||
356 | MŁYNARCZAK Karolina | 1891 | Młynki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:07 | ||
357 | HULEVICH Yury | 2133 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:08 | |||
358 | ZIĘTEK Kamil | 2119 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:12 | |||
359 | GŁADYSZ Marcin | 1398 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:56:34 | ||
360 | PAWLAK Kamil | 2101 | Iron Studio | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:37 | ||
361 | DOPIERALSKI Dariusz | 2135 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:38 | |||
362 | KOMORNICKI Krzysiek | 2100 | Iron Studio | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:56:40 | ||
363 | PŁONKA Wojciech | 2020 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:46 | |||
364 | GUMNY Maciej | 1589 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:57:00 | |||
364 | SZCZYGIEŁ Sebastian | 1611 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:57:02 | |||
366 | MRÓZ Marcin | 1884 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:05 | ||
367 | MOLA Ryszard | 1817 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:57:20 | ||
368 | STAŃKO Jerzy | 1324 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:57:33 | |||
369 | SROCZYŃSKI Igor | 2026 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:57:34 | |||
370 | PORĘBSKI Michał | 1709 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:38 | ||
371 | MAMIŃSKI Krystian | 1496 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:57:39 | |||
372 | GALBARCZYK Bartosz | 1991 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:57:39 | |||
373 | PÓŹNIAK Kamil | 1369 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:57:43 | ||
374 | ZARZYKA Łukasz | 1370 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:57:44 | ||
375 | MICHALCZYK Wiktor | 1710 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:44 | ||
376 | HOLLANDER Adam | 1269 | SPICHLERZ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:57:49 | ||
377 | PIETROŃ Łukasz | 1687 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:51 | |||
378 | WIECZOREK Krzysztof | 1701 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:53 | |||
379 | ORCZYK Dawid | 2061 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:57:56 | ||
380 | MAŁYJUREK Ola | 1094 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | ||
381 | NAPIERAJ Katarzyna | 1117 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | ||
382 | KUBATEK Kamil | 2114 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:09 | |||
383 | FRYDLER Bartosz | 2121 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:11 | ||
384 | KRÓLAK Kornel | 1762 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:58:20 | |||
385 | KAPICA Wojciech | 1387 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:58:25 | ||
386 | WIŚNIEWSKI Marcin | 2055 | NAFCIARZE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:58:28 | ||
387 | URBANEK Adrian | 1871 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:29 | |||
388 | MRÓZ Sebastian | 1852 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:30 | |||
389 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 1813 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:31 | ||
390 | TORBIŃSKI Rafał | 1531 | amatory | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:58:35 | ||
391 | FLIEGERT Paweł | 1667 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:36 | |||
392 | FLIEGERT Szymon | 1668 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:36 | |||
393 | DYDYNA Krzysztof | 1642 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:50 | ||
394 | KAŁUŻA Robert | 1893 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:57 | ||
395 | BEDNARSKI Rafał | 1892 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:58 | ||
396 | CIEŚLUKIEWICZ Damian | 1383 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:59:04 | ||
397 | JURCZAK Piotr | 1719 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:18 | ||
398 | MILCZANOWSKI Daniel | 1771 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:19 | |||
399 | CUDEK Albert | 1746 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:23 | |||
400 | SASINOWSKI Krzysztof | 1441 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:59:24 | ||
401 | KOKOTEK Alicja | 1463 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:24 | ||
402 | POLAK Jarosław | 1798 | Dziki z Trójmiasta | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:24 | ||
403 | DĘBEK Marcin | 1749 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:34 | |||
404 | WÓJCIK Rafał | 2103 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:59:36 | ||
405 | HABDAS Patryk | 1300 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:59:37 | |||
406 | RYCHLEWSKI Adam | 1783 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:37 | |||
407 | PŁODOWSKI Marcin | 1779 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:40 | |||
408 | WOJTKOWIAK Jacek | 1967 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:59:43 | ||
409 | WOJTOWICZ Łukasz | 1522 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:49 | |||
410 | PISKORZ Jacek | 1503 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:50 | |||
411 | ŁOJKO Rafał | 1493 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:54 | |||
412 | MIELCARZ Tomasz | 1227 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:59:58 | ||
413 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 1229 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:59:59 | ||
414 | CZEREPAK Grzesiek | 1585 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:00:00 | |||
415 | DYOLOG Sergiy | 1297 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:00:03 | |||
416 | KOSTUCHA Damian | 1634 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:00:03 | ||
417 | GORSIAK Jacek | 1408 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:00:04 | |||
418 | HOŁOWACZ Kamil | 1537 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:00:28 | ||
419 | BIEL Mikołaj | 1450 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:00:38 | ||
420 | CHMIEL Dominik | 1831 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:38 | |||
421 | NGUYEN CANH Oskar | 1853 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:38 | |||
422 | ŻAROWSKI Adam | 1451 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:00:40 | ||
423 | WROBEL Radal | 1875 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:42 | |||
424 | GORAUS Karol | 1993 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:00:42 | |||
425 | DOBOSZ Robert | 1833 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:49 | |||
426 | SKROBOL Wojtek | 1952 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:00:55 | |||
427 | RABASZOWSKI Jacek | 1948 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:00:56 | |||
428 | HEPPER Lukasz | 1995 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:58 | |||
429 | MEDYGRAŁ Konrad | 2130 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:59 | |||
430 | CHADOV Andrey | 1718 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:00:59 | ||
431 | SOLIWODA Tomasz | 1530 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:01:06 | ||
432 | NOWAK Damian | 1854 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:15 | |||
432 | SZCZOTKA Piotr | 1868 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:15 | |||
434 | MATERNA Wojciech | 1921 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:15 | ||
435 | POPIK Szymon | 1922 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:17 | ||
436 | ŻUCHOWSKI Maciej | 1547 | Flying Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:01:18 | ||
437 | KOZŁOWSKI Sebastian | 1490 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:01:34 | |||
438 | SAK Cezary | 1239 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:01:35 | ||
439 | DYZMA Krzysztof | 1931 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:35 | |||
440 | MORAWSKI Bartosz | 1946 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:49 | |||
441 | KUKUCKI Michał | 1941 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:52 | |||
442 | GOGOLA Agnieszka | 1900 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:53 | ||
443 | WIECHETEK Jarosław | 1788 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:02 | |||
444 | GRUNDKOWSKI Oskar | 1670 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:10 | |||
445 | ŁOPUCH Robert | 1445 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:13 | ||
446 | TROJAN Anna | 1127 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | ||
447 | DRAPA Rafał | 1834 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | |||
448 | ROBAK Sylwester | 1861 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:16 | |||
449 | HAMMER Marcelina | 1410 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
450 | KAMIŃSKI Artur | 1938 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
451 | HYĆKO Oskar | 1996 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:02:24 | |||
452 | WIŚNIEWSKI Kamil | 1231 | Bractwo Wilka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:02:27 | ||
453 | KLIK Paweł | 1596 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:27 | |||
454 | SZYMAŃSKI Marcin | 1542 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:33 | ||
455 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 1673 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:39 | |||
456 | KACZOROWSKI Tomasz | 1482 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:40 | |||
457 | ZABORSKI Damian | 1525 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:41 | |||
458 | WITKOWSKI Marek | 1230 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:02:44 | ||
459 | JĘCZMYK Łukasz | 1478 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:44 | |||
460 | BRĄCZYK Ewa | 1662 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:49 | |||
461 | KOIS Mateusz | 1676 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:49 | |||
462 | KRYSTOŃ Łukasz | 1765 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:02:51 | |||
463 | BUDZYŃSKI Paweł | 1294 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:02:52 | |||
464 | KUCHNO Tadeusz | 1263 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:52 | ||
465 | MENET Grzegorz | 1770 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:57 | |||
466 | KRUPA Wojciech | 1763 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:58 | |||
467 | SARBINOWSKK Piotr | 2059 | SARBIN TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:02:58 | ||
467 | PIOTROWIAK Rafał | 2083 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:02:59 | |||
469 | SKUPIŃSKI Patryk | 1864 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:01 | |||
470 | ŚLIWOWSKI Adrian | 1322 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:03 | |||
471 | MITAS Darek | 1498 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:03 | |||
472 | GÓRECKI Łukasz | 1299 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:07 | |||
473 | HERÓD Rafał | 1382 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:03:13 | ||
474 | RADNY Michał | 1725 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:03:16 | ||
475 | AKSAMIT Paweł | 1739 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:03:17 | |||
476 | STANIASZEK Michał | 1513 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:19 | |||
477 | MROŻEK Michał | 1500 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:19 | |||
478 | WYCZYŃSKA Bożena | 1614 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:27 | |||
479 | CIĄGŁO Danuta | 1984 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:03:36 | |||
480 | SZCZUKOWSKI Michał | 1328 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:38 | |||
481 | SZOSTEK Patrycja | 1110 | B4SPORT Future of OCR 2022 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:03:43 | ||
482 | FILIPCZAK Kamil | 1839 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:47 | |||
483 | CHODKOWSKA Patrycja | 1832 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:49 | |||
484 | KASZA Damian | 1965 | OMK Smoczka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:03:49 | ||
485 | KRUPA Łukasz | 1966 | OMK Smoczka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:03:49 | ||
486 | KWILIŃSKA Weronika | 1417 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:03:53 | |||
487 | CZAJKOWSKI Marek | 1394 | TiimBO | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:03:53 | ||
488 | KONECKA Klaudia | 1761 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:03:54 | |||
489 | GROCHOT Magdalena | 1095 | Koniu Squad | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:59 | ||
490 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 1906 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:04:13 | ||
491 | KRZEMIŃSKI Damian | 1907 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:04:15 | ||
492 | SACHAJKO Sławek | 1690 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:04:18 | |||
493 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 1459 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:04:31 | ||
494 | PRZYBYŁO Mateusz | 1460 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:04:32 | ||
495 | RYBARSKI Przemysław | 1782 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:04:33 | |||
496 | MACIEJOWSKI Grzegorz | 1728 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:04:37 | ||
497 | TRYBUŚ Kamil | 1330 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:04:45 | |||
498 | CHROMIK Patryk | 1584 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:49 | |||
499 | SIKORSKI Paweł | 1607 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:51 | |||
500 | BARAN Łukasz | 1288 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:04:57 | |||
501 | CHUDOBA Agnieszka | 1535 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:01 | ||
501 | KILARSKA Barbara | 1536 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:02 | ||
503 | SZWAJCOWSKI Mirosław | 2125 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:04 | |||
504 | PINDELSKI Patryk | 2019 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:10 | |||
505 | DĄBROWSKI Igor | 2060 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:05:11 | ||
506 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1339 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:05:14 | |||
507 | GIEMZA Michał | 2112 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:19 | |||
508 | BARAN Daniel | 2105 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:20 | |||
509 | DRAB Marcin | 2110 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:22 | |||
510 | WIŚNIEWSKA Maria | 2031 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:24 | |||
511 | BASISTA Filip | 2106 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:24 | |||
512 | BASISTA Maciej | 2107 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:24 | |||
513 | KORNAGA Kamil | 2000 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:26 | |||
514 | JABŁOŃSKA Dorota | 1881 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:27 | ||
515 | GICZAN Mariusz | 2039 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:28 | ||
516 | OWCZARSKA Natalia | 1886 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:30 | ||
517 | WIECZERZAK Rafał | 1887 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:31 | ||
518 | GRALEC Dariusz | 1025 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:05:36 | ||
519 | BILIŃSKA Joanna | 1982 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:48 | |||
520 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | 2004 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:48 | |||
521 | ADAMCZYK Karolina | 1578 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:49 | |||
522 | ORLICKA Katarzyna | 1885 | CrossBox OKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:02 | ||
523 | ŚMIGER Patryk | 2024 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:06:10 | |||
524 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 1345 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:06:13 | ||
525 | MODERSKI Mateusz | 1772 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:06:16 | |||
526 | PASTUSZKA Jakub | 1070 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:06:21 | ||
527 | BATKIEWICZ Maciej | 1925 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:29 | |||
528 | PROWADZISZ Arek | 1505 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:06:51 | |||
529 | KONOWALSKI Dawid | 1486 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:06:52 | |||
530 | KAPUŚCIARZ Jakub | 1998 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:06:57 | |||
531 | SZKLARZ Krzysztof | 1975 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:06:59 | ||
532 | WESOŁOWSKI Jerzy | 2029 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:07:16 | |||
533 | WESOŁOWSKI Jakub | 2028 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:07:20 | |||
534 | KUBUS Paweł | 2005 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:07:22 | |||
535 | GILNER Mariusz | 1752 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:07:29 | |||
536 | BAGDZIŃSKI Daniel | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:07:33 | |||
537 | KORNACKA Agnieszka | 1597 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:07:34 | |||
538 | BĄK Martyna | 1741 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:07:41 | |||
539 | KITALA Radosław | 1286 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:42 | ||
540 | MOSTOWSKI Radosław | 1283 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:42 | ||
541 | ZARZYCKI Tobiasz | 1284 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:43 | ||
542 | ŻUK Wiktoria | 1615 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:44 | |||
543 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 1576 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:45 | ||
544 | MARCZUK Michał | 1945 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:07:45 | |||
545 | CHROMÝ David | 1664 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:07:58 | |||
546 | ŁĄTKA Robert | 1065 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:08:02 | ||
547 | ŁANOCHA Michał | 1910 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:08:13 | ||
548 | PAWLIK Grzegorz | 1916 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:08:16 | ||
549 | ŁOBODA Krzysztof | 1727 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:08:42 | ||
550 | PARTYKA Magdalena | 1729 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:08:42 | ||
551 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 1610 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:08:47 | |||
552 | CZERWIŃSKI Roman | 1261 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:08:56 | ||
553 | LANGIEWICZ Łukasz | 1262 | RAWLPLUG 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:08:56 | ||
554 | WNOROWSKA Magdalena | 1457 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:09:07 | ||
555 | ŁĘGOWIK Grzegorz | 1682 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:07 | |||
556 | LUTEREK Michał | 1456 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:09:08 | ||
557 | TUREK Aneta | 1696 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:10 | |||
558 | SKIBA Łukasz | 2023 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:09:16 | |||
559 | WÓJCIK Mateusz | 2033 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:09:17 | |||
560 | ORZECH Bartosz | 1778 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:23 | |||
561 | HUDASZEK Przemysław | 1754 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:23 | |||
562 | WCISŁO Karol | 2046 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:09:28 | ||
563 | BŁĄD Rafał | 2041 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:09:33 | ||
564 | BIELESZ Maciej | 2040 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:09:35 | ||
565 | MATYSEK Ireneusz | 1683 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:42 | |||
566 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 1870 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:09:47 | |||
567 | STANOCH Jarek | 1693 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:02 | |||
568 | ŁABUZ Sabina | 1104 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:10:02 | ||
569 | PELCZAR Tomasz | 1686 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:03 | |||
570 | MULLER Rafał | 1223 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:10:04 | ||
571 | PŁAZA Artur | 1315 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:10:06 | |||
572 | GRAZDA Paweł | 2042 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:10:06 | ||
573 | ŁYSZCZAK Grzegorz | 2043 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:10:07 | ||
574 | SOWA Szczepan | 2045 | Crossteam Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:10:07 | ||
575 | KIEŚ Damian | 1397 | Vege Butchers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:10:12 | ||
576 | DOMEK Beata | 1404 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:10:14 | |||
577 | TRZASKALIK Ireneusz | 1331 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:10:23 | |||
578 | CZECHOWSKI Konrad | 1244 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:10:25 | ||
579 | CHOJNACKI Kamil | 1745 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:10:42 | |||
580 | URBAŃSKI Mikołaj | 1247 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:11:08 | ||
581 | CHOJNACKI Rafał | 1246 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:11:08 | ||
582 | KRYSIŃSKI Andrzej | 1882 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:08 | ||
583 | KIEŚ Mateusz | 1595 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:09 | |||
584 | BŁASIŃSKI Piotr | 1289 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:11:16 | |||
585 | KRAJEWSKI Michał | 1233 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:11:19 | ||
586 | GROS Dawid | 1888 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:19 | ||
587 | CIUPKO Andrzej | 1928 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:19 | |||
588 | NIDECKI Grzegorz | 1915 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:27 | ||
589 | SZOPA Beniamin | 2088 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:30 | |||
590 | BUŁA Mariusz | 2068 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:31 | |||
591 | SZYMAŃSKA Kinga | 1106 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:11:34 | ||
592 | GUMINIAK Kamila | 1409 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
593 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1424 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
594 | BARCIK Kamil | 2065 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
595 | MIKULSKI Mateusz | 2078 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
596 | BEDNARZ Adrian | 1390 | ROWEROWI RYCERZE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:46 | ||
597 | LEŚNICZAK Barbara | 1418 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:49 | |||
598 | ŁASKAWSKI Michał | 1343 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:52 | ||
599 | FOREMNY Adrian | 1449 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:12:03 | ||
600 | DOMAGALSKI Artur | 1447 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:12:05 | ||
601 | DOMAGALSKI Marek | 1448 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:12:05 | ||
602 | GUTOWICZ Marcin | 1590 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:06 | |||
603 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 1479 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:12:11 | |||
604 | PILSAK Agnieszka | 1425 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:12:11 | |||
605 | LATOSI Adrian | 1308 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:11 | |||
606 | GRĄBSKI Rafał | 1588 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:16 | |||
607 | ROBAK Rafał | 1920 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:12:20 | ||
608 | GORA Gabriela | 1935 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:12:20 | |||
609 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 1613 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:21 | |||
610 | ŚPIEWOK Paweł | 1443 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:12:36 | ||
611 | LIBERADZKI Marcin | 2131 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:37 | |||
612 | STEFAN Grzegorz | 1235 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:42 | ||
613 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 1942 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:42 | |||
614 | KOSMOWSKI Łukasz | 1260 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:43 | ||
615 | STANEK Jakub | 1865 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:44 | |||
616 | MIRKOWICZ Aleksandra | 2010 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:44 | |||
617 | DĘBOWSKI Dominik | 1533 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:47 | ||
618 | OLEJARZ Sebastian | 1534 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:47 | ||
619 | DROST Rafał | 1969 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:12:47 | ||
620 | KAMEJSZA Emil | 1974 | Smart Speedy Warriors | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:12:59 | ||
621 | DOBRANJA Kamil | 1973 | Smart Speedy Warriors | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:13:00 | ||
622 | SZULC Piotr | 1517 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:13:07 | |||
623 | STANKIEWICZ Witek | 1514 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:13:08 | |||
624 | RADWAŃSKI Łukasz | 1428 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:13:10 | |||
625 | KACZOR Dominik | 1544 | DUCK-Trans | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:19 | ||
626 | KACZOR Stanisław | 1545 | DUCK-Trans | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:23 | ||
627 | OLECH Grzegorz | 1565 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:24 | ||
628 | BUKOWSKI Marek | 1583 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:36 | |||
629 | MICHALSKI Mateusz | 1442 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:13:45 | ||
630 | MRÓZ Robert | 1913 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:13:52 | ||
631 | WILCZEK Marcin | 1521 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:13:56 | |||
632 | - - | 1564 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:59 | |||
633 | LEŚ Michał | 2096 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:23 | ||
634 | HOŁOWATY Renata | 2094 | Dzikie Żbiki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:23 | ||
635 | CHRZĄSZCZ Piotr | 2092 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:24 | ||
636 | CURZYDŁO Bogdan | 2093 | Dzikie Żbiki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:24 | ||
637 | BOBYK Paweł | 2091 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
638 | ROMAN Krzysztof | 2098 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
639 | STADNYK Janusz | 2099 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | ||
640 | SOCHA Alicja | 2117 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | |||
641 | KOZŁOWSKI Sylwester | 2095 | Dzikie Żbiki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:29 | ||
642 | FLEJTUCH Tobiasz | 2111 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:30 | |||
643 | MARCZYŃSKI Jacek | 1395 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:14:33 | ||
644 | SZYMAŃSKI Piotr | 1432 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:14:33 | |||
645 | GAŃKO Mateusz | 1128 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:14:51 | ||
646 | SOBCZUK Mateusz | 1512 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:15:02 | |||
647 | BOROŃ Marcin | 1471 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:15:03 | |||
648 | SEMENOV Igor | 1863 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:15:33 | |||
649 | JAMRÓZ Kamil | 1726 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:55 | ||
650 | LENCZNAR Mateusz | 1723 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:00 | ||
651 | LENCZNAR Dawid | 1722 | Garbate Rumuny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:03 | ||
652 | MIZERA Damian | 1851 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:16:22 | |||
653 | BORYCHOWSKI Mirosław | 1830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:16:22 | |||
654 | SZOSTEK Wojciech | 1243 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:16:32 | ||
655 | MILEWSKI Szymon | 1961 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:00 | ||
656 | PETROVIĆ Lazar | 1962 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:01 | ||
657 | RAKOCZY Bartosz | 1963 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:03 | ||
658 | MORTKA Piotr | 1599 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:17:22 | |||
659 | MARKOWSKI Robert | 1850 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:17:33 | |||
660 | SZYMAŃSKI Adam | 1797 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:17:44 | ||
661 | PISZCZYK Leszek | 1567 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:51 | ||
662 | CAŁKA Krzysztof | 1566 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:51 | ||
663 | STANIEWICZ Natalia | 1568 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:52 | ||
664 | DUROK Przemysław | 1296 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:18:58 | |||
665 | STACHURA Natalia | 1265 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:18:59 | ||
666 | JACKOWSKI Piotr | 1254 | OCR BANINO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:02 | ||
667 | BARTNIK Patryk | 1980 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:19:07 | |||
668 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 2003 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:19:08 | |||
669 | KŁYCHO Tristan | 1879 | Annihilators | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:37 | ||
670 | PALUCH Wojciech | 1571 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:19:39 | ||
671 | HARASIMOWICZ Kamil | 1570 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:19:40 | ||
672 | LORENOWICZ Agnieszka | 1278 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:46 | ||
673 | JASIŃSKA-KWOLEK Krystyna | 1904 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:49 | ||
674 | KOŚCIELNY Jacek | 1940 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:49 | |||
675 | ROZMUS Łukasz | 1317 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:50 | |||
676 | STACHURSKI Bartosz | 1954 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:50 | |||
677 | RYNDAK Rafał | 1280 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:51 | ||
678 | DEMBIŃSKA Urszula | 2127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:51 | |||
679 | JASKIEWICZ Mateusz | 1905 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:52 | ||
680 | DAWID Żaneta | 1295 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:53 | |||
681 | JASIŃSKA Monika | 1903 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:53 | ||
682 | BUDEK Maciek | 2108 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:19:55 | |||
683 | BAŃKOWSKI Kacper | 2064 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:20:04 | |||
684 | ŁUKASZEWICZ Maciej | 2076 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:20:04 | |||
685 | WIDUCH Ryszard | 1334 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:20:09 | |||
686 | BOROWSKA Jadwiga | 1582 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:17 | |||
687 | OLEJNIK Marek | 1777 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:18 | |||
688 | CHAPANIONEK Krzysztof | 1744 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:19 | |||
689 | SIEWIOREK Paweł | 2085 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:24 | |||
690 | KURDZIEL Jarosław | 2007 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:24 | |||
691 | SMUŁA Przemysław | 2025 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:25 | |||
692 | STEFANIUK Bartosz | 2087 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:20:30 | |||
693 | STASIAK Dawid | 1609 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:35 | |||
694 | KUTYŁA Marek | 1680 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:35 | |||
695 | KOMOROWSKA Karolina | 1655 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:37 | ||
696 | REKSYN Malgorzata | 1656 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:37 | ||
697 | ZAWADZKI Piotr | 1435 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:21:18 | |||
698 | WILCZEK Lukasz | 1268 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:21:20 | ||
699 | STEFANIAK Marek | 1326 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:21:27 | |||
700 | PISULA Anna | 1100 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:21:31 | ||
701 | SZELUGA Rafał | 1869 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:21:36 | |||
702 | MOŚ Bartosz | 1499 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:22:25 | |||
703 | ZAWADZKA Monika | 1368 | Kontener Formy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:22:36 | ||
704 | KRAJEWSKI Tomasz | 1734 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:22:46 | ||
705 | DOMAŃSKI Rafał | 1733 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:22:50 | ||
706 | MAZUR Robert | 1638 | Mazury_biegaja | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:52 | ||
707 | MATKOWSKA Martyna | 1419 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:22:53 | |||
708 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 1637 | Mazury_biegaja | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:53 | ||
709 | WIELGUS Łukasz | 2030 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:22:57 | |||
710 | PERKOWSKA Paulina | 2014 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:22:58 | |||
711 | BAJOŁEK Aleksandra | 2063 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:01 | |||
712 | CZARNIK Marek | 1392 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:23:16 | ||
713 | PORĘBSKI Jarosław | 1688 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:23:17 | |||
714 | MARKOWICZ Ewelina | 1090 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:23:39 | ||
715 | SIEMIONEK Damian | 1824 | Strong Side | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:53 | ||
715 | GIBNER Dagmara | 1823 | Strong Side | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:53 | ||
717 | JANIKOWSKI Patryk | 1671 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:24:17 | |||
718 | Paweł | 1658 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:24:17 | |||
719 | SARAD Krzysztof | 1393 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:24:18 | ||
720 | STEFAŃSKI Mikołaj | 1955 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:20 | |||
721 | PACEK Cezary | 1878 | AmWerAn Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:30 | ||
722 | ONISK Jarek | 1601 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:24:33 | |||
723 | KALETA Anna | 1098 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:24:39 | ||
724 | BIELICKI Paweł | 1926 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:25:03 | |||
725 | KAŹMIERCZAK Daniel | 1939 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:25:04 | |||
726 | KARABON Tomasz | 1485 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:25:24 | |||
727 | PAWLUS Monika | 1856 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:25:26 | |||
728 | NIKIEL Dariusz | 1685 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:25:36 | |||
729 | PACZKOWSKI Tomasz | 1464 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:25:45 | ||
730 | VEČEŘA Jan | 1698 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:25:59 | |||
731 | ŠKRABAL Petr | 1692 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:25:59 | |||
732 | SICIARZ Aleksandra | 1606 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:37 | |||
733 | DĄBROWSKI Adam | 1358 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:39 | ||
734 | BYRTUS Józef | 1357 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:40 | ||
735 | PASTERKA Faustyna | 1364 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:41 | ||
736 | JUREK Kacper | 1481 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:43 | |||
737 | GŁAZ Jacek | 1361 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:44 | ||
738 | FETLIŃSKI Grzegorz | 1359 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:46 | ||
739 | GŁAZ Magdalena | 1362 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:47 | ||
740 | POLUS Piotr Peter | 1042 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:26:59 | ||
741 | KOWALSKI Kamil | 1809 | Hit dnia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:27:15 | ||
742 | PTASIŃSKI Piotr | 1528 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:16 | ||
743 | WANDAS Maciej | 1529 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:18 | ||
744 | KRAWCZYK Bartosz | 1527 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:20 | ||
745 | KITA Grzegorz | 1843 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:34 | |||
746 | SIEMBIDA Krystian | 1371 | LIPNI BIEGACZE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:27:38 | ||
747 | BRYŁKA Sebastian | 1743 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:27:43 | |||
748 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 1105 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:27:48 | ||
749 | WIERZBICKI Dariusz | 1702 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:28:11 | |||
750 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 1659 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:28:14 | |||
751 | SĘK Paweł | 1812 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:28:37 | ||
752 | KAPISZ Michał | 1811 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:28:39 | ||
753 | KNICZ Wioletta | 1999 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:02 | |||
754 | WÓJCIK Bartosz | 1874 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:05 | |||
755 | OSTATEK Jakub | 1714 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:29:11 | ||
756 | KLIMOWICZ Marcin | 1711 | DELTA SZWADRON COOL KOMANDO WILKÓW ALFA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:29:12 | ||
757 | BRYL Dominik | 1712 | Delta Szwadron Super Cool Komado Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:29:13 | ||
758 | WITKOWSKI Maciej | 1703 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:29:21 | |||
759 | SYNOWIEC Jaroslaw | 1695 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:29:21 | |||
760 | ROSMANOWSKI Rafał | 1689 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:29:25 | |||
761 | BEDNAREK Michał | 1372 | Luxbryle | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:29:27 | ||
762 | SOSNOWSKI Tomasz | 1373 | Luxbryle | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:29:28 | ||
763 | OLEJARCZYK Katarzyna | 1805 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:29 | ||
764 | RUDNIK Jacek | 1808 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:31 | ||
765 | RUDNIK Grażyna | 1807 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:33 | ||
766 | KOZŁOWSKA Martyna | 2074 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:51 | |||
767 | KUCHTA Anna | 2006 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:52 | |||
768 | PIETRASZEK Andre | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:54 | |||
769 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1862 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:54 | |||
770 | FALKOWSKI Łukasz | 1819 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:55 | ||
771 | WERSOCKI Marcin | 1820 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:56 | ||
772 | KAMIŃSKA Natalia | 2072 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:15 | |||
772 | KŁODARSKI Adam | 2073 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:17 | |||
774 | BAJOREK Monika | 1240 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:30:19 | ||
775 | KOZANECKA Żaneta | 1539 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:30:20 | ||
776 | BARAN Kacper | 2036 | Bagienne Leszcze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:24 | ||
777 | WOJTASIK Marta | 1112 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:30:36 | |||
778 | DĄDELEWSKA Oliwia | 1107 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:30:36 | ||
779 | JABŁOŃSKA Sylwia | 1476 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:30:45 | |||
780 | MACIĄG Krzysztof | 1494 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:30:45 | |||
781 | BARAN Robert | 2037 | Bagienne Leszcze | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:46 | ||
782 | SMOLIŃSKI Patryk | 2038 | Bagienne Leszcze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:52 | ||
783 | PACIOREK Piotr | 1274 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:04 | ||
784 | ORLEF Magdalena | 1273 | Team Świnia | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:05 | ||
785 | CHAIEB Natalia | 1271 | Team Świnia | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:11 | ||
786 | BARANOWSKI Maciej | 2134 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:15 | |||
787 | LEONIAK Łucja | 1103 | Tsunami Szczecinek | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:31:16 | ||
788 | RYSZCZYK Adam | 1275 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:16 | ||
789 | STANIEK Jan | 1866 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:18 | |||
790 | KOŁODZIEJ Dominik | 1844 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:20 | |||
791 | WESELAK Filip | 1872 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:31:23 | |||
792 | SKOKOWSKA Anna | 1626 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:51 | ||
793 | CHAIEB Sebastian | 1272 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:32:01 | ||
794 | PUŁA Karolina | 1389 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:01 | ||
795 | SZOKALAK Milena | 1461 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:02 | ||
795 | KOZAK Gabriela | 2129 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:10 | |||
797 | PODGÓRSKI Michał | 1388 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:12 | ||
798 | MAJWALD Marcela | 1312 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:32:54 | |||
799 | POPCZYŃSKI Krystian | 1630 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:32:56 | ||
800 | KRÓL Magdalena | 1629 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:32:57 | ||
801 | SŁODKOWSKI Marek | 1631 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:32:58 | ||
802 | JAGIEŁŁO Michał | 1628 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:32:59 | ||
803 | MAJWALD Janusz | 1311 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:33:19 | |||
804 | KWAŚNY Iwona | 1492 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:33:20 | |||
805 | CHARCHUT Robert | 1472 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:33:20 | |||
806 | WRONA Anna | 1523 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:33:20 | |||
807 | PAKUŁA Ewa | 1381 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:33:23 | ||
808 | ZAKRZEWSKA Edyta | 1958 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:33:25 | |||
809 | ŻUKOWSKI Lucjan | 1877 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:33:40 | |||
810 | KRACH Marek | 1846 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:33:43 | |||
811 | STEFANIAK Dariusz | 2027 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:56 | |||
812 | GÓRZNY Krzysztof | 1994 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:57 | |||
813 | KUCZBORSKI Jacek | 1574 | Śląskie Misie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:58 | ||
814 | KAWA Krzysztof | 1593 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:59 | |||
815 | KAWA Mateusz | 1594 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:34:00 | |||
816 | BARAŃSKI Przemysław | 1924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:05 | |||
817 | LECH Hubert | 1943 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:06 | |||
818 | LECH Marzena | 1944 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
818 | BOBER Helena | 1829 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
820 | KRUPIŃSKA Wiola | 1764 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:14 | |||
821 | KOWALSKA Patrycja | 1488 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:34:15 | |||
822 | TUREK Jarosław | 1520 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:34:15 | |||
823 | TURCZYK Michał | 2090 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:15 | |||
824 | KARDAS Karolina | 1675 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:34:42 | |||
825 | ABLAIEVA Mavile | 1716 | Dusza wojownika | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:55 | ||
826 | RUTKOWSKI Łukasz | 1781 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:58 | |||
827 | ŚLIWICKI Mirosław | 1784 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:02 | |||
828 | LATOSZEWSKA Kamila | 1769 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:02 | |||
829 | ŁĄCKA Agata | 1653 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:35:43 | ||
830 | SKONIECZKO Adam | 1654 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:35:44 | ||
831 | MICHNIACKI Adam | 1420 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:35:46 | |||
832 | ZDAŃKOWSKI Mateusz | 1453 | My tu tylko po medale | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:11 | ||
833 | STACHOWICZ Sylwia | 1465 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:12 | ||
834 | KRZYSTEK Iga | 1452 | My tu tylko po medale | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:12 | ||
835 | BIELECKA Katarzyna | 1353 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:36:16 | ||
836 | TOŁKACZEWSKI Jakub | 2058 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:36:37 | ||
837 | SYKUŁA Maciej | 1516 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:38 | |||
838 | ABRAMCZYL Michał | 1469 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:38 | |||
839 | SOBAŃSKI Marcin | 2057 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:36:38 | ||
840 | MATRACKA Magdalena | 1573 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:36:42 | ||
841 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1572 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:36:43 | ||
842 | OLSZEWSKI Marek | 1625 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:37:22 | ||
843 | JAROSZ Marcin | 1715 | Dentons | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:37:27 | ||
844 | WITEK Małgorzata | 1616 | Auuuuu | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:37:33 | ||
845 | STAWOWA Karolina | 1515 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:41 | |||
846 | TRZCIŃSKI Kamil | 1519 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:42 | |||
847 | WITEK Sławomir | 1617 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:37:42 | ||
848 | ZAGUBIEŃ Ania | 1526 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:53 | |||
848 | KOZON Emil | 1491 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:54 | |||
850 | SEROCKA Basia | 2049 | LECHPAK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:07 | ||
851 | PIANKOWSKA Marta | 2048 | LECHPAK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:14 | ||
852 | LECH Rafał | 1964 | LECHPAK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:16 | ||
853 | FLORCZYK Janusz | 1587 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:38:18 | |||
854 | MUCHA Patryk | 1563 | Latające Świnie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:38:19 | ||
855 | JOPEK Mateusz | 2071 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:22 | |||
856 | POPŁAWSKI Kuba | 2084 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:24 | |||
857 | WOJTCZAK Jakub | 1635 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:38:47 | ||
858 | ZANDER Kamil | 1636 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:38:47 | ||
859 | MICHALSKA Nikola | 1497 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:38:55 | |||
860 | PIASECKI Michał | 1502 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:39:01 | |||
861 | KOZDROŃ Mateusz | 1489 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:39:03 | |||
862 | DUŹ Dominik | 1838 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:39:48 | |||
863 | KULA Artur | 1848 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:39:48 | |||
864 | JAGIELUK Jurand | 1221 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:40:25 | ||
865 | WASILEWSKA Monika | 1731 | Organic Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:40:49 | ||
866 | MAGDZIARZ Paulina | 1730 | Organic Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:40:49 | ||
867 | KUNICKI Robert | 1222 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:41:00 | ||
868 | KOZIOŁ Kinga | 1845 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:41:00 | |||
869 | KOMAR Tomasz | 1643 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:41:32 | ||
870 | TARNÓWKA Paweł | 2053 | LUJ Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:41:37 | ||
871 | STASZCZAK Emilia | 1325 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:22 | |||
872 | GĄSTALIK Anna | 1554 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
873 | MAROŃ Tomasz | 1557 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
874 | BOROWSKA Agnieszka | 1552 | Klono Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
875 | WISNIOWSKI Mirosław | 1226 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:47 | ||
876 | TOMCZYK Mateusz | 2089 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:42:51 | |||
877 | PRZECHRZTA Jacek | 1559 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:53 | ||
878 | CHANDRYSIAK Maciej | 1548 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:13 | ||
879 | DUBIS Jarosław | 1550 | GANG MACIEJA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
880 | WOŹNIAK Elżbieta | 1551 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
881 | CHWALISZ Anna | 1549 | GANG MACIEJA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
882 | HABRASZKA Mateusz | 1555 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:20 | ||
883 | JEMIELNIAK Piotr | 1556 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:21 | ||
884 | RESPONDEK Leszek | 1560 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:21 | ||
885 | TOMASZEWICZ Adam | 1562 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:21 | ||
886 | PONSKI Cezary | 1504 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:31 | |||
887 | STACHNIAK Kornelia | 2086 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:31 | |||
888 | WRUK Agata | 1524 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:32 | |||
889 | KOWALCZYK Tomasz | 1487 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:38 | |||
890 | RYCKO Marcin | 1509 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:38 | |||
891 | LUBELSKA Dominika | 1234 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:44:05 | ||
892 | PINDUR Patryk | 1558 | Klono Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:08 | ||
893 | SZADZEWICZ Szymon | 1646 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:23 | ||
894 | SZADZEWICZ Monika | 1645 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:23 | ||
895 | ZIELINSKA Kasia | 1647 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:24 | ||
896 | JACHIMOWICZ Jarosław | 1902 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:26 | ||
897 | BURZAWA Mateusz | 1897 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:26 | ||
898 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 1648 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:27 | ||
899 | CIOCH Krzysztof | 1641 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:28 | ||
900 | PIASECKI Hubert | 1644 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:29 | ||
901 | STALMACH Justyna | 1561 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:31 | ||
902 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1899 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
903 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 1901 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
904 | SZYPUŁA Dariusz | 1918 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:34 | ||
905 | FLOREK Piotr | 1932 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:35 | |||
906 | MUSIAŁ Małgorzata | 1914 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
907 | LUPA Ewa | 1912 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
908 | SZYPUŁA Edyta | 1919 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
909 | BUCZYŃSKA Ewa | 1553 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
910 | SROKA Karolina | 1917 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
911 | KUZARA Joanna | 1908 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
912 | KUZARA Rafał | 1909 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:38 | ||
913 | PIOTROWSKI Artur | 1426 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:44:40 | |||
914 | GÓRKA Krzysztof | 2124 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:44:42 | |||
915 | ANDRZEJEWSKI Łukasz | 1825 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:44:43 | |||
916 | KRÓLAK Mariusz | 1415 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:44:46 | |||
917 | SZYMANSKI Mikolaj | 1518 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:46:01 | |||
918 | JEŻEWSKI Marcin | 1480 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:46:04 | |||
919 | KANIEWSKI Michal | 1484 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:46:04 | |||
920 | MAKOWSKI Maciej | 1495 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:46:05 | |||
921 | KOZŁOWSKI Teofil | 2051 | LUJ Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:19 | ||
922 | ŻYŁA Piotr | 2054 | LUJ Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:31 | ||
923 | BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata | 1276 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
924 | BUDZIK Jolanta | 1277 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
925 | TARNÓWKA Anna | 2052 | LUJ Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:40 | ||
926 | DYBICH Dominika | 2050 | LUJ Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:40 | ||
927 | STEFANIAK Katarzyna | 1109 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:47:16 | |||
928 | CHABROWSKA Joanna | 2056 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:47:34 | ||
929 | BUDEK Weronika | 1983 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:51:27 | |||
930 | FILAS Rafał | 1989 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:51:27 | |||
931 | JANOWSKA Żaneta | 1937 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:52:39 | |||
932 | MATEJA Grzegorz | 1724 | kojoty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:52:40 | ||
933 | SOCHOŃ Sebastian | 1953 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:52:40 | |||
934 | ZAJĄC Paweł | 1794 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:52:42 | |||
935 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 1736 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:43 | ||
936 | OGORZELEC Katarzyna | 1895 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:49 | ||
937 | KAŁKOWSKA Karolina | 1759 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:56:25 | |||
937 | NOWAK Maciej | 1775 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:56:26 | |||
939 | CHWARZYNSKA Aldona | 1800 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
940 | KOTARSKA Ewa | 1803 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
941 | CYCHOSZ Aneta | 1801 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:24 | ||
942 | LELOCH Michał | 1363 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:59:15 | ||
943 | GAŃKO Aleksander | 1360 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:59:15 | ||
944 | PRZYBYTEK Sławomir | 2120 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:59:21 | |||
945 | BANDYK Patryk | 1356 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 02:59:44 | ||
946 | BANDYK Izabela | 1355 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:00:39 | ||
947 | BAŁUCKA Gabriela | 1580 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:44 | |||
948 | SKOWYRA Dorota | 1608 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:44 | |||
949 | WILK Anna | 1352 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:02:25 | ||
950 | WOJTEK Kamil | 1434 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 03:02:25 | |||
951 | SZCZAP Magdalena | 1431 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:02:50 | |||
952 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 1600 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 03:02:50 | |||
953 | KOPEL Grzegorz | 1816 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:03 | ||
954 | HUZIOR Elżbieta | 1814 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
955 | HUZIOR Roman | 1815 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
956 | BUJAK Jessica | 1663 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:04:45 | |||
957 | DRĄG Tomasz | 1666 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 03:04:48 | |||
958 | WŁOCZEWSKA Joanna | 1792 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:06:28 | |||
959 | BARCZYSZYN Aleksandra | 1742 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:09:12 | |||
960 | WITKOWSKI Rafał | 1791 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:09:12 | |||
961 | PLATE Piotr | 1947 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:10:43 | |||
962 | NAKWASKI Bartek | 1774 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:10:44 | |||
963 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 1732 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:47 | ||
964 | DENDRA Marcin | 1346 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:58 | ||
965 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 1347 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:58 | ||
966 | KUMANOWICZ Magdalena | 1767 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:18:31 | |||
967 | JURKOWSKI Karol | 1757 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:18:31 | |||
968 | GORZEŃ Krzysztof | 1375 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 03:19:26 | ||
969 | DOLIBÓG Ewa | 1374 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:19:27 | ||
970 | SEKUŁA Katarzyna | 1376 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:19:28 | ||
971 | STEFANIAK Maciej | 2126 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:43 | |||
972 | KLIMEK Paulina | 1972 | Śląskie Misie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:44 | ||
973 | OŻÓG Mateusz | 1446 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:45 | ||
974 | ZIEMBA Katarzyna | 1705 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:47 | |||
975 | PODKAŃSKI Jacek | 1603 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
976 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 1082 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||||
977 | ROSŁON Rafał | 1316 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
978 | OLĘDZKI Marcin | 1855 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
979 | SIEWIERSKI Maciej | 1430 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
980 | SZWEDER Aleksander | 1818 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
981 | DROST Małgorzata | 1968 | R&G | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
982 | GILEWSKI Mateusz | 1992 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
983 | KACZYCA Marek | 1997 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 983 wynik(ów)