Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2021-10-17 |
Place : | LESKO |
Distance : | 21 km |
Registered : | 1034 |
Started : | 983 |
Not finished : | 5 |
Finished : | 978 |
On the track : | 3 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Seria | Start time | Ściana z Opon 12km | Net time 21km | Clock time 21km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUDZISZ Krzysztof | 1052 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 8 | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:11 | 02:40:30.80 | 02:40:30.80 | 7:38 | 7.9 (100%) | |||
2 | RUTKOWSKI Mariusz | 1076 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 11 | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:13 | 02:41:11.95 | 02:41:11.95 | +00:00:41 (0.4%) | 7:40 | 7.8 (98.7%) | ||
3 | RÓŻAŃSKI Rafal | 1063 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 16 | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:47 | 02:51:39.85 | 02:51:39.85 | +00:11:09 (6.5%) | 8:10 | 7.3 (92.4%) | ||
4 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 1033 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 4 | M 28 | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:45 | 02:59:50.45 | 02:59:50.45 | +00:19:19 (10.7%) | 8:33 | 7 (88.6%) | ||
5 | PETELCZYC Piotr | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 5 | M 33 | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:20 | 03:04:18.20 | 03:04:18.20 | +00:23:47 (12.9%) | 8:46 | 6.8 (86.1%) | ||
6 | DROGOSZ Damian | 1002 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 6 | M 48 | 07:40 | 00:00:00 | 01:24:56 | 03:13:22.90 | 03:13:22.90 | +00:32:52 (17.0%) | 9:12 | 6.5 (82.3%) | ||
7 | KORDIAK Rafał | 1010 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 7 | M 56 | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:40 | 03:20:56.55 | 03:20:56.55 | +00:40:25 (20.1%) | 9:34 | 6.3 (79.7%) | ||
8 | KURACH Stanisław | 1014 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 58 | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | 03:21:24.25 | 03:21:24.25 | +00:40:53 (20.3%) | 9:35 | 6.3 (79.7%) | ||
9 | MIZGALSKI Jacek | 1015 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 9 | M 84 | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:53 | 03:36:50.25 | 03:36:50.25 | +00:56:19 (26.0%) | 10:19 | 5.8 (73.4%) | ||
10 | CIESLAK Ryszard | 1009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10 | M 152 | 07:40 | 00:00:00 | 01:38:10 | 04:00:18.65 | 04:00:18.65 | +01:19:47 (33.2%) | 11:26 | 5.2 (65.8%) | ||
11 | KRYSZTOFIAK Damian | 1118 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 11 | M 179 | 07:40 | 00:00:00 | 01:43:03 | 04:08:03.65 | 04:08:03.65 | +01:27:32 (35.3%) | 11:48 | 5.1 (64.6%) | ||
12 | KUBIESA Jakub | 1006 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 289 | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | 04:30:24.65 | 04:30:24.65 | +01:49:53 (40.6%) | 12:52 | 4.7 (59.5%) | ||
13 | CZAJA Piotr | 1123 | CrossTeam Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 311 | 07:40 | 00:00:00 | 01:46:39 | 04:33:36.80 | 04:33:36.80 | +01:53:06 (41.3%) | 13:01 | 4.6 (58.2%) | ||
14 | ŁĄTKA Robert | 1065 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 14 | M 436 | 07:40 | 00:00:00 | 02:08:02 | 04:57:38.55 | 04:57:38.55 | +02:17:07 (46.1%) | 14:10 | 4.2 (53.2%) | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||||||||||
15 | GRALEC Dariusz | 1025 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 766 | 07:40 | 00:00:00 | 02:05:36 | 06:32:18.85 | 06:32:18.85 | +03:51:48 (59.1%) | 18:40 | 3.2 (40.5%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
WIENDLOCHA Paweł | 1062 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | DNF | 01:19:32 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 16 results.