Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHMIELORZ Józef | 1001 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
2 | SKWAREK Tomasz | 1008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:59 | ||
3 | CHŁĄD Aleksander | 1016 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:26 | ||
4 | JUSZKIEWICZ Dominik | 1044 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:24 | ||
5 | KMIEĆ Adam | 1004 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
6 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 1020 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:47 | ||
7 | MATUSIK Adam | 1021 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:28 | ||
8 | MARKOWSKI Fabian | 1047 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:51 | ||
9 | DOLATA Krzysztof | 1054 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:04 | ||
10 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:48 | ||
11 | SZKURŁAT Tomasz | 1129 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:24:49 | ||
12 | MORAWSKI Grzegorz | 1085 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:25 | |||
13 | JACHIMOWSKI Jarosław | 1071 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:16 | ||
14 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 1073 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:18:48 | ||
15 | DOMINEK Grzegorz | 1019 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:20 | ||
16 | KĘDZIORA Bogumił | 1029 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:16 | ||
17 | ZIMIŃSKI Paweł | 1077 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:42:35 | ||
18 | PONTUS Piotr | 1124 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:43:59 | ||
19 | GIZAK Michał | 1056 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:28:30 | ||
20 | MIERZICKI Marcel | 1041 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:55:04 | ||
21 | TARGOWSKI Michał | 1013 | Drużyna Pana Michała | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:41:05 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
22 | KACPERSKI Jacek | 1045 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:30 |
Znaleziono 22 wynik(ów)