Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYJUREK Ola | 1094 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | ||
2 | WIERZBA-KUREK Dominika | 1336 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:46:26 | |||
3 | IWANICKA Jolanta | 1412 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:52:56 | |||
4 | WYSŁUCH Iza | 1113 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:14 | |||
5 | ŁAWNICZAK Justyna | 1108 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:21 | ||
6 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1339 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:05:14 | |||
7 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1097 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:17 | ||
8 | TROJAN Anna | 1127 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | ||
9 | MARKOWICZ Ewelina | 1090 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:23:39 | ||
10 | GROCHOT Magdalena | 1095 | Koniu Squad | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:59 | ||
11 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1092 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:35 | ||
12 | KWILIŃSKA Weronika | 1417 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:03:53 | |||
13 | PISKORSKA Iwona | 1466 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:47:02 | ||
14 | HAMMER Marcelina | 1410 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
15 | DOMEK Beata | 1404 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:10:14 | |||
16 | WEJNER-POLASIK Ewelina | 1543 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:34 | ||
17 | LECHMAN Bozena | 1540 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
18 | DAWID Żaneta | 1295 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:53 | |||
19 | STACHURA Natalia | 1265 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:18:59 | ||
20 | KAMUDA Albina | 1842 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
21 | WOJTASIK Marta | 1112 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:30:36 | |||
22 | MIRKOWICZ Aleksandra | 2010 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:44 | |||
23 | MATKOWSKA Martyna | 1419 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:22:53 | |||
24 | KOŚCIELNIAK Barbara | 1720 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:09 | ||
25 | GUMINIAK Kamila | 1409 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:44 | |||
26 | JARAWKA Natalia | 1755 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:49 | |||
27 | LEONIAK Łucja | 1103 | Tsunami Szczecinek | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:31:16 | ||
28 | LEŚNICZAK Barbara | 1418 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:49 | |||
29 | NAPIERAJ Katarzyna | 1117 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | ||
30 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 1673 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:39 | |||
31 | PILSAK Agnieszka | 1425 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:12:11 | |||
32 | CHAIEB Natalia | 1271 | Team Świnia | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:11 | ||
33 | ORLEF Magdalena | 1273 | Team Świnia | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:05 | ||
34 | ALTBAUM-BŁAZIK Marta | 1740 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:48:10 | |||
35 | DALECKA Magdalena | 1748 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:29 | |||
36 | KOKOTEK Alicja | 1463 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:24 | ||
37 | MAJWALD Marcela | 1312 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:32:54 | |||
38 | KALETA Anna | 1098 | OCR WITCHES | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:24:39 | ||
39 | STEFANIAK Katarzyna | 1109 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:47:16 | |||
40 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 1459 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:04:31 | ||
41 | ŻUK Wiktoria | 1615 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:44 | |||
42 | WYCZYŃSKA Bożena | 1614 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:27 | |||
43 | WNOROWSKA Magdalena | 1457 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:09:07 | ||
44 | JERECZEK Joanna | 1802 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
45 | KREFTA Izabela | 1804 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
46 | KILARSKA Barbara | 1536 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:02 | ||
46 | CHUDOBA Agnieszka | 1535 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:01 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
48 | SZYMAŃSKA Kinga | 1106 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:11:34 | ||
49 | BOROWSKA Jadwiga | 1582 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:17 | |||
50 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 1105 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:27:48 | ||
51 | ADAMCZYK Karolina | 1578 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:49 | |||
52 | ZAWADZKA Monika | 1368 | Kontener Formy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:22:36 | ||
53 | LOWE Kinga | 1911 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:45 | ||
54 | BAJOREK Monika | 1240 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:30:19 | ||
55 | LORENOWICZ Agnieszka | 1278 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:46 | ||
56 | PASTERKA Faustyna | 1364 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:41 | ||
57 | KOWALSKA Patrycja | 1488 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:34:15 | |||
58 | PARTYKA Magdalena | 1729 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:08:42 | ||
59 | KOZANECKA Żaneta | 1539 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:30:20 | ||
60 | BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata | 1276 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
61 | LUBELSKA Dominika | 1234 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:44:05 | ||
62 | STASZCZAK Emilia | 1325 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:22 | |||
63 | BRĄCZYK Ewa | 1662 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:49 | |||
64 | BUDZIK Jolanta | 1277 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
65 | KOMOROWSKA Karolina | 1655 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:37 | ||
66 | REKSYN Malgorzata | 1656 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:37 | ||
67 | KONECKA Klaudia | 1761 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:03:54 | |||
68 | KORNACKA Agnieszka | 1597 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:07:34 | |||
69 | CHODKOWSKA Patrycja | 1832 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:49 | |||
70 | BIELECKA Katarzyna | 1353 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:36:16 | ||
71 | JABŁOŃSKA Sylwia | 1476 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:30:45 | |||
72 | TUREK Aneta | 1696 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:10 | |||
73 | KWAŚNY Iwona | 1492 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:33:20 | |||
74 | WRONA Anna | 1523 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:33:20 | |||
75 | BĄK Martyna | 1741 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:07:41 | |||
76 | SICIARZ Aleksandra | 1606 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:37 | |||
77 | STACHOWICZ Sylwia | 1465 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:12 | ||
78 | KRZYSTEK Iga | 1452 | My tu tylko po medale | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:12 | ||
79 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 1637 | Mazury_biegaja | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:53 | ||
80 | KOZAK Gabriela | 2129 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:10 | |||
80 | SZOKALAK Milena | 1461 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:02 | ||
82 | PUŁA Karolina | 1389 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:32:01 | ||
83 | STACHNIAK Kornelia | 2086 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:31 | |||
84 | GOGOLA Agnieszka | 1900 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:53 | ||
85 | WRUK Agata | 1524 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:43:32 | |||
86 | MICHALSKA Nikola | 1497 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:38:55 | |||
87 | MŁYNARCZAK Karolina | 1891 | Młynki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:07 | ||
88 | DYZMA Irmina | 1930 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:02 | |||
89 | ŁĄCKA Agata | 1653 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:35:43 | ||
90 | KARDAS Karolina | 1675 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:34:42 | |||
91 | SKOKOWSKA Anna | 1626 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:51 | ||
92 | STAWOWA Karolina | 1515 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:41 | |||
93 | ZAGUBIEŃ Ania | 1526 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:37:53 | |||
94 | GORA Gabriela | 1935 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:12:20 | |||
95 | STANIEWICZ Natalia | 1568 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:52 | ||
96 | WIŚNIEWSKA Maria | 2031 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:24 | |||
97 | PAKUŁA Ewa | 1381 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:33:23 | ||
98 | BILIŃSKA Joanna | 1982 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:48 | |||
99 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 1906 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:04:13 | ||
100 | GŁAZ Magdalena | 1362 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:26:47 | ||
101 | GĄSTALIK Anna | 1554 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
102 | OLEJARCZYK Katarzyna | 1805 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:29 | ||
103 | KRUPIŃSKA Wiola | 1764 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:14 | |||
104 | SZCZAP Magdalena | 1431 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:02:50 | |||
105 | GIBNER Dagmara | 1823 | Strong Side | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:53 | ||
106 | WILK Anna | 1352 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:02:25 | ||
107 | BUCZYŃSKA Ewa | 1553 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
108 | KUCHTA Anna | 2006 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:52 | |||
109 | KOZŁOWSKA Martyna | 2074 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:51 | |||
110 | BOROWSKA Agnieszka | 1552 | Klono Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
111 | CIĄGŁO Danuta | 1984 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:03:36 | |||
112 | STALMACH Justyna | 1561 | Klono Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:31 | ||
113 | BAJOŁEK Aleksandra | 2063 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:01 | |||
114 | CHABROWSKA Joanna | 2056 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:47:34 | ||
115 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 1347 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:58 | ||
116 | NIESŁONY Dominika | 2047 | Ex Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:44 | ||
117 | ABLAIEVA Mavile | 1716 | Dusza wojownika | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:34:55 | ||
118 | LATOSZEWSKA Kamila | 1769 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:35:02 | |||
119 | MATRACKA Magdalena | 1573 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:36:42 | ||
120 | RUDNIK Grażyna | 1807 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:33 | ||
121 | JABŁOŃSKA Dorota | 1881 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:27 | ||
122 | ORLICKA Katarzyna | 1885 | CrossBox OKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:02 | ||
122 | OWCZARSKA Natalia | 1886 | CrossBox OKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:05:30 | ||
124 | BANDYK Izabela | 1355 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:00:39 | ||
125 | KRÓL Magdalena | 1629 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:32:57 | ||
126 | WITEK Małgorzata | 1616 | Auuuuu | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:37:33 | ||
127 | SZOSTEK Patrycja | 1110 | B4SPORT Future of OCR 2022 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:03:43 | ||
128 | DROST Małgorzata | 1968 | R&G | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
129 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 1736 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:43 | ||
130 | OGORZELEC Katarzyna | 1895 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:49 | ||
131 | WASILEWSKA Monika | 1731 | Organic Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:40:49 | ||
132 | MAGDZIARZ Paulina | 1730 | Organic Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:40:49 | ||
133 | WOŹNIAK Elżbieta | 1551 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
134 | CHWALISZ Anna | 1549 | GANG MACIEJA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
135 | DEMBIŃSKA Urszula | 2127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:51 | |||
136 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 2003 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:19:08 | |||
137 | PAWLUS Monika | 1856 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:25:26 | |||
138 | JASIŃSKA-KWOLEK Krystyna | 1904 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:49 | ||
139 | BAŁUCKA Gabriela | 1580 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:44 | |||
140 | SKOWYRA Dorota | 1608 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:44 | |||
141 | JASIŃSKA Monika | 1903 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:53 | ||
142 | HUZIOR Elżbieta | 1814 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
143 | SEKUŁA Katarzyna | 1376 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:19:28 | ||
144 | DOLIBÓG Ewa | 1374 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:19:27 | ||
145 | ZAKRZEWSKA Edyta | 1958 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:33:25 | |||
146 | LECH Marzena | 1944 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
146 | BOBER Helena | 1829 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
148 | PERKOWSKA Paulina | 2014 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:22:58 | |||
149 | ZIELINSKA Kasia | 1647 | Na przypale albo wcale!!! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:24 | ||
150 | CHWARZYNSKA Aldona | 1800 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
151 | KOTARSKA Ewa | 1803 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
152 | CYCHOSZ Aneta | 1801 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:24 | ||
153 | KNICZ Wioletta | 1999 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:02 | |||
154 | KAŁKOWSKA Karolina | 1759 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:56:25 | |||
155 | ŁABUZ Sabina | 1104 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:10:02 | ||
156 | BUJAK Jessica | 1663 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:04:45 | |||
157 | KAMIŃSKA Natalia | 2072 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:15 | |||
158 | HOŁOWATY Renata | 2094 | Dzikie Żbiki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:23 | ||
159 | SZADZEWICZ Monika | 1645 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:23 | ||
160 | SOCHA Alicja | 2117 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:14:26 | |||
161 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 1732 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:47 | ||
162 | SROKA Karolina | 1917 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
163 | MUSIAŁ Małgorzata | 1914 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
164 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1899 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
164 | KUZARA Joanna | 1908 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:37 | ||
166 | LUPA Ewa | 1912 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
167 | SZYPUŁA Edyta | 1919 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
168 | JANOWSKA Żaneta | 1937 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:52:39 | |||
169 | PIANKOWSKA Marta | 2048 | LECHPAK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:14 | ||
170 | SEROCKA Basia | 2049 | LECHPAK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:07 | ||
171 | WŁOCZEWSKA Joanna | 1792 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:06:28 | |||
172 | BUDEK Weronika | 1983 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:51:27 | |||
173 | KOZIOŁ Kinga | 1845 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:41:00 | |||
174 | BARCZYSZYN Aleksandra | 1742 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:09:12 | |||
175 | KLIMEK Paulina | 1972 | Śląskie Misie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:44 | ||
176 | ZIEMBA Katarzyna | 1705 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:40:47 | |||
177 | TARNÓWKA Anna | 2052 | LUJ Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:40 | ||
178 | DYBICH Dominika | 2050 | LUJ Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:40 | ||
179 | KUMANOWICZ Magdalena | 1767 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:18:31 | |||
180 | - - | 1564 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:59 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
MACIUSZEK Julia | 1101 | RUNMAGEDDON | Open Kobiet | 08:00 | DNF | 01:23:55 DNF |
Znaleziono 181 wynik(ów)