Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1097 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:17 | ||
2 | TROJAN Anna | 1127 | BeFit24Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:14 | ||
3 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1092 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:35 | ||
4 | LECHMAN Bozena | 1540 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:53 | ||
5 | KAMUDA Albina | 1842 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
6 | LEŚNICZAK Barbara | 1418 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 02:11:49 | |||
7 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 1459 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:04:31 | ||
8 | WYCZYŃSKA Bożena | 1614 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:27 | |||
9 | WNOROWSKA Magdalena | 1457 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:09:07 | ||
10 | JERECZEK Joanna | 1802 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
11 | LOWE Kinga | 1911 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:50:45 | ||
12 | BAJOREK Monika | 1240 | FIT MORE RYBNIK | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:30:19 | ||
13 | BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata | 1276 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
14 | STASZCZAK Emilia | 1325 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:22 | |||
15 | BUDZIK Jolanta | 1277 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
16 | REKSYN Malgorzata | 1656 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:20:37 | ||
17 | KORNACKA Agnieszka | 1597 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:07:34 | |||
18 | STACHOWICZ Sylwia | 1465 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:36:12 | ||
19 | GOGOLA Agnieszka | 1900 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:01:53 | ||
20 | MŁYNARCZAK Karolina | 1891 | Młynki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:07 | ||
21 | OLEJARCZYK Katarzyna | 1805 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:29 | ||
22 | KUCHTA Anna | 2006 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:52 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
23 | BOROWSKA Agnieszka | 1552 | Klono Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:42 | ||
24 | CIĄGŁO Danuta | 1984 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:03:36 | |||
25 | BAJOŁEK Aleksandra | 2063 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:23:01 | |||
26 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 1347 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 03:14:58 | ||
27 | RUDNIK Grażyna | 1807 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:29:33 | ||
28 | ORLICKA Katarzyna | 1885 | CrossBox OKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:06:02 | ||
29 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 1736 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:43 | ||
30 | OGORZELEC Katarzyna | 1895 | TABREW | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:49 | ||
31 | CHWALISZ Anna | 1549 | GANG MACIEJA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:15 | ||
32 | HUZIOR Elżbieta | 1814 | Morsy Barona Orzesze | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:03:11 | ||
33 | BOBER Helena | 1829 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:34:07 | |||
34 | KOTARSKA Ewa | 1803 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:57:12 | ||
35 | KAŁKOWSKA Karolina | 1759 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:56:25 | |||
36 | SZADZEWICZ Monika | 1645 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:44:23 | ||
37 | MUSIAŁ Małgorzata | 1914 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
38 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1899 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:33 | ||
39 | SZYPUŁA Edyta | 1919 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
40 | WŁOCZEWSKA Joanna | 1792 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:06:28 | |||
41 | DYBICH Dominika | 2050 | LUJ Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:46:40 |
Znaleziono 41 wynik(ów)