Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCUREK Natalia | 2129 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
2 | KARACZYN Bartłomiej | 2270 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3 | MACHLAŃSKI Łukasz | 2271 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
4 | KOBYŁECKI Tomasz | 2275 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | SZURGOT Piotr | 1238 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | WIERZBOWSKI Paweł | 1253 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | SOCHA Dawid | 1284 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | MARKIEWICZ Maksymilian | 1201 | Alaantkowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
9 | GURDEK Marcin | 1202 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | JAMRÓZ Ryszard | 1203 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | JÓŹWIAK Tadeusz | 1204 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
12 | NICIEJA Krzysztof | 1210 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
13 | NICIEJA Łukasz | 1211 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
14 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 1212 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | ADAMCZAK Mikołaj | 1224 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | BURZYŃSKA Katarzyna | 1225 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
17 | FIJAK Karolina | 1226 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | FIJAK Remigiusz | 1227 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | KOZŁOWSKA Malwina | 1228 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | ŻUCHOWSKI Wojciech | 1239 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
21 | CZERNECKI Ludwik | 1240 | EasySend | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | KAŹMIERCZAK Michał | 1241 | EasySend | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
23 | MALEK Arkadiusz | 1242 | EasySend | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | DUDACY Adam | 1243 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
25 | JACHIRA Krzysztof | 1254 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | BRZEZIŃSKI Jacek | 1255 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | GŁOWACZ Grzegorz | 1256 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
28 | KALINOWSKA Małgorzata | 1257 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
29 | OSTAFIN Joanna | 1268 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
30 | OSTAFIN Paulina | 1269 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
31 | PAŹDZIERKO Paweł | 1270 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
32 | SULIŃSKI Mateusz | 1278 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | UZDOWSKI Daniel | 1279 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | SZUMERT Łukasz | 1286 | KGN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
35 | GROBELNY Piotr | 1287 | KrotoWarriors | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | KARBOWIAK Szymon | 1288 | KrotoWarriors | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | KARWOWSKI Michał | 1285 | KGN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | MARKIEWICZ Agnieszka | 1299 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | SUZIN Nikodem | 1300 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | MALICKI Adam | 1301 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | PŁUCIENNIK Rafał | 1302 | RMF4RT OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | TWOROGAL Robert | 1312 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | SMALERA Nikodem | 1313 | Spartan Race Training Group Rzeszów | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | GRZONDKO Mateusz | 1319 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | LECZNER Marta | 1320 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
46 | GRESZTA Waldemar | 1327 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | BARNAŚ Kinga | 1328 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
48 | DANKOWSKA Emilia | 1334 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
49 | GORZYŃSKA Agata | 1342 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
50 | GUGUŁ Maciej | 1343 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
51 | KOTAS Patrycja | 1349 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
52 | KOWALCZYK Paweł | 1350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
53 | KUCZYŃSKI Grzegorz | 1351 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
54 | MAZUR Magdalena | 1353 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
55 | MISIAK Piotr | 1354 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
56 | PRYCA Mateusz | 1364 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
57 | SIERPIŃSKA Monika | 1365 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
58 | ŠIFFEL Branislav | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
59 | ŠIFFELOVA Henrieta | 1367 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
60 | SŁAPEK Tomasz | 1368 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
61 | GOŁOMBEK Marek | 1560 | #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | KŁOBUCH Daniel | 1205 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | KOŁODZIEJ Karol | 1206 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | KOT Łukasz | 1207 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | LACH Agnieszka | 1208 | Auuuuu | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | BOJARSKI Rafał | 1215 | BBeasts | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | JANICKI Bartosz | 1216 | Beauceron | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | PAPUGA Aleksandra | 1217 | Beauceron | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | STAROŃ Przemysław | 1218 | Befit24team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
70 | PODCZASKA Sylwia | 1220 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
71 | UDRO Przemysław | 1221 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
72 | STRADZA Bartłomiej | 1222 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
73 | GAJEK Anna | 1231 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
74 | PŁATEK Katarzyna | 1232 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
75 | BIELECKI Arkadiusz | 1233 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
76 | BIELECKI Sebastian | 1234 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
77 | GŁOWIENKA Marcin | 1235 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
78 | KNYT Grzegorz | 1236 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | ORYCH Maciej | 1237 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
80 | KRYBUS Artur | 1244 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
81 | SMEREKA Jan | 1245 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
82 | WINCZURA Agata | 1246 | Eko-Okna Runners | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
83 | GÓRKA Łukasz | 1247 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
84 | KOZUBEK Katarzyna | 1248 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
85 | NEUMAN Grzegorz | 1249 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
86 | SZAGANIEC Dariusz | 1250 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
87 | WIERZBOWSKA Magdalena | 1251 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
87 | WIERZBOWSKA Monika | 1252 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
89 | KRÓLIKOWSKA Anna | 1261 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
90 | ŁUCKA Paulina | 1262 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
91 | MACIEJAS Daniel | 1263 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
92 | MARKUCKA Joanna | 1264 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
93 | MASTEJ Jakub | 1265 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
94 | MŁYNARCZYK Tatiana | 1266 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
95 | NIZIURSKA Marzanna | 1267 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
96 | PIĘKOŚ Monika | 1271 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
97 | PIERZCHAŁA Mateusz | 1272 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
98 | PŁANETA Arkadiusz | 1273 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
99 | PRZYGODA Maciej | 1274 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
100 | PTASIŃSKI Kacper | 1275 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
101 | RADWANEK Rafał | 1276 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
102 | ROJEK Maciej | 1277 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
103 | WITKOWSKI Karol | 1280 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
104 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 1281 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
105 | KRUPKA Piotr | 1290 | Mroczne Jeże | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
106 | KOŁODZIEJ Krystian | 1291 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
107 | GRYCKIEWICZ Mirosław | 1293 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
108 | MALINOWSKA Katarzyna | 1294 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
109 | KNOT Martyna | 1295 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
110 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 1296 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
111 | SIERECKI Zbigniew | 1297 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
112 | GRZESIAK Tomasz | 1298 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
113 | ZIELINSKA Ewelina | 1303 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
114 | KISZNIEWSKI Aleksander | 1304 | Run&Salsa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
115 | MROWIEC Dawid | 1305 | Run&Salsa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
116 | BARAŃSKI Grzegorz | 1309 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
117 | RZESZOTARSKI Jacek | 1310 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
118 | HOLZGETHAN Florian | 1315 | Suicide Squad Running Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
119 | BOJDA Zdzisław | 1316 | ŚWIRY STELA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
120 | ZIEMIŃSKI Tomasz | 1317 | ŚWIRY STELA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
121 | LESIECKI Tomasz | 1318 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | SZCZYGIEŁ Jakub | 1323 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
123 | AL-ASKARI Marek | 1326 | xRunners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
124 | BOHDZIEWICZ Paweł | 1329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
125 | BORZĘCKI Damian | 1330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
126 | BRĄCZYK Ewa | 1331 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
127 | BURKOWSKA Ewa | 1332 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
128 | CZYŻEWSKI Krzysztof | 1333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
129 | HOLECZEK Damian | 1344 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
130 | JASIAK Adrian | 1346 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
131 | MIZERA Krzysztof | 1355 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
132 | MROZEK Mirosława | 1356 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
133 | NIEWITECKI Marcin | 1357 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
134 | PALCZEWSKA Marta | 1358 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
135 | PASZEK Dawid | 1359 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
136 | PŁONKA Łukasz | 1361 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | PRUŚ Mieczysław | 1363 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
138 | STARZYK Sebastian | 1369 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
139 | SZLĘZAK Mateus | 1370 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
140 | SZUWALSKI Dawid | 1371 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
141 | WIERZBICKI Adam | 1372 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | GORZYNSKA Agnieszka | 1516 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
143 | GORGOLIŃSKI Dariusz | 1569 | BZ WBK Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
144 | KARASIEWICZ Weronika | 2261 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
145 | ZIÓŁEK Karolina | 1282 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
146 | LASEK Leszek | 1283 | KALLIPSO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
147 | TOMANA Marcin | 1289 | LESZCZAKI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
148 | RADWAŃSKI Łukasz | 1223 | cisnymy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
149 | SZÓSTEK-PALACZ Paula | 1229 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
150 | ZADROŻNY Piotr | 1230 | Drzwi do marzeń | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
151 | KORYTNICKA Marlena | 1258 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
152 | KOWALSKA-GALIKOWSKA Małgorzata | 1259 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
153 | KOZIOŁ Kamil | 1260 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
154 | SZCZUBKOWSKA Anna | 1311 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
155 | DRATWA Daniel | 1336 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
156 | FABER Sylwia | 1337 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
157 | FRANKEL - DOMINIK Marta | 1338 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
158 | FUDALI Jakub | 1339 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
159 | GOFRON Karol | 1340 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
160 | GÓRNY Robert | 1341 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
161 | WÓJCIK Katarzyna | 1373 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
162 | MEINERT Jakub | 1452 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
163 | OCIEPA Piotr | 1539 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
164 | FEDOROWICZ Marta | 1145 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ŻYGADŁO Justyna | 1324 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | DNF |
Znaleziono 165 wynik(ów)