Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 2259 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2 | KUJAWA Małgorzata | 2276 | Nam biegać nie kazano. | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3 | BIENIECKI Jaro | 2286 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
4 | KLYMCHUK Vladyslav | 1478 | Spartan Race Training Group Rzeszów | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
5 | KURTEK Justyna | 1378 | Befit24team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
6 | MISIAK Wiesław | 1379 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
7 | JANULIS Sebastian | 1380 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
8 | PAPROCKA Marta | 1381 | Biegnę wolno bo mi wolno | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
9 | KLAŚ Monika | 1390 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | MAREK Joanna | 1391 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | MARZEC Zofia | 1392 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | SŁOMKA Sylwia | 1393 | Crossfit Solvay | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
13 | WOJAS Magdalena | 1394 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
14 | FELKOWSKI Mariusz | 1406 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
15 | FILAPEK Bartosz | 1407 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
16 | SERKIZ Piotr | 1408 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
17 | DURA Kamil | 1409 | Duroski | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
18 | SZCZERBAL Joanna | 1405 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
19 | GUMIELA Adam | 1420 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
20 | FILEWSKA Izabela | 1421 | HEROBOX | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
21 | JEDYKIEWICZ Marta | 1422 | HEROBOX | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
22 | ZIELIŃSKA IGNASZAK Iwona | 1423 | HEROBOX | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
23 | ZDUŃCZYK Sylwia | 1434 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
24 | JABŁONKA Bartek | 1435 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
25 | KACPRZAK Łukasz | 1436 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
26 | LASOTA Jakub | 1437 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
27 | MÓWIŃSKI Patryk | 1449 | Nam biegać nie kazano. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
28 | PROCHOWSKA Beata | 1450 | Nam biegać nie kazano. | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | TUKALSKI Michał | 1451 | Nam biegać nie kazano. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | JUREČEK Radek | 1453 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | KOVAŘÍK Tomáš | 1454 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
32 | VEČEŘA Jan | 1455 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
33 | DUDEK Piotr | 1456 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
34 | GUZEK Kamil | 1479 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
35 | KĘPSKA Dominika | 1480 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
36 | PLUTA Katarzyna | 1481 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
37 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 1482 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
38 | URBAŃSKI Damian | 1483 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
39 | KRAS Patrycja | 1484 | SRTG Tarnów | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
40 | BŁĄKAŁA Andrzej | 1475 | Runners squad :) Elite | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
41 | LACHOWSKI Adam | 1476 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
42 | MELICH Tomasz | 1477 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
43 | BRYŁA Paweł | 1501 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
44 | BRZOZOWSKI Maciej | 1502 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
45 | BYWALEC Stanislaw | 1503 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
46 | CIERPICKI Marcin | 1504 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
47 | CYRYS Mateusz | 1505 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
48 | CZAJKOWSKA Barbara | 1506 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
49 | CZECHOWSKI Konrad | 1507 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
50 | DOROBISZ Grzegorz | 1508 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
51 | DROZD Dariusz | 1509 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
52 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 1528 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
53 | MATERA Sławomir | 1529 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
54 | MIECZYKOWSKI Krzysztof | 1531 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
55 | MIŚTA Przemysław | 1532 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
56 | MOLENDA Jarek | 1533 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
57 | MRÓWKA Adrianna | 1534 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
58 | NAWROCKA Agnieszka | 1535 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
59 | NIEDŹWIEDŹ Krzysztof | 1536 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
60 | WIDUCH Ryszard | 1555 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
61 | WIECZOREK Dariusz | 1556 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
62 | WRÓBLEWSKI Marek | 1557 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
63 | ZAJĄC Paweł | 1558 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
64 | ZAPIÓR Marcin | 1559 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
65 | LECH Jakub | 1638 | Run&Salsa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
66 | KĘPIŃSKA Monika | 1642 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
67 | KORCZAK Łukasz | 1643 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
68 | JEŻ Robert | 2090 | ScrewTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
69 | SYPEK Andrzej | 2091 | ScrewTeam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
70 | MAREK Anna | 1526 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
71 | MAREK Robert | 1527 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
72 | NIEMCZYK Marcel | 1537 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
73 | NOWOWIEJSKI Jakub | 1538 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
74 | PAPIEWSKA Natalia | 1542 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
75 | PASIOWIEC Krzysztof | 1543 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
76 | ORDON Dorota | 1540 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
77 | PAŁASZYŃSKA Beata | 1541 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
78 | PIASEK Wojciech | 1544 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
79 | PIECZABA Patryk | 1545 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
80 | PRZYBYŁOWICZ Wojciech | 1546 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
81 | RÒŻYCKA Hanna | 1547 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
82 | SCHAB Michał | 1548 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
83 | SMOŁA Agnieszka | 1549 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
84 | STADNIK Karol | 1550 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
85 | SZEWCZYK Paweł | 1551 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
86 | SZKUDLAREK Artur | 1552 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
87 | TOBIASZ Katarzyna | 1553 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
88 | WENDEL Maciek | 1554 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
89 | KAMIŃSKA Marta | 1219 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
90 | PURCHALAK Karolina | 1292 | No Limit Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
91 | SKOLIMOWSKI Konrad | 1306 | RunZet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
92 | WÓJCIK Rafał | 1308 | RunZet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
93 | MUCHA Marek | 1376 | Apostles of Stars | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
94 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 1377 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
95 | PAPROCKI Bartłomiej | 1382 | Biegnę wolno bo mi wolno | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
96 | WISNIOWSKI Mirosław | 1383 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
97 | KOZAK Karolina | 1384 | Chachor Club | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
97 | RAPACZ Sebastian | 1385 | Chachor Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
99 | SAKWA Marcin | 1386 | Chachor Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
100 | ŚLĘZAK Michał | 1387 | CROSS HEROES WIELICZKA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
101 | BŁASIŃSKI Piotr | 1388 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
102 | BUGAJ Marcin | 1389 | Crossfit Solvay | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
103 | CZAJKOWSKA Karolina | 1395 | CWC ALBATROSY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
104 | KACZMAREK Filip | 1396 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
105 | KOZAK Maryla | 1397 | CWC ALBATROSY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
106 | ŁAPIŃSKI Grzegorz | 1398 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
107 | ZIELIŃSKA Agnieszka | 1399 | CWC ALBATROSY | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
108 | ZIELINSKI Piotr | 1400 | CWC ALBATROSY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
109 | DUBIEL Radosław | 1403 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
110 | LEŚNIAK Dorota | 1404 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
111 | DURA Magdalena | 1410 | Duroski | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
112 | SZYMAŃSKI Adam | 1411 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
113 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 1412 | Dzik z duszą Sarenki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
114 | PIĄTEK Ewa | 1413 | Dzik z duszą Sarenki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
115 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 1414 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
116 | GUCIK Piotr | 1415 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
117 | DASZEWSKI Lech | 1416 | FireEagles | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
118 | TULEJKO Katarzyna | 1417 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
119 | GAJEWSKI Łukasz | 1418 | Gentlemenels | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
120 | GROT Michał | 1419 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
121 | CIUPEK Robert | 1424 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
122 | GARBACZ Damian | 1425 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
123 | HANUSIAK Leszek | 1426 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | OZGA Marcin | 1427 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
125 | WLODARCZYK Bartosz | 1431 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
126 | ŻAK Jakub | 1432 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
127 | ZARZECZNY Marcin | 1433 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
128 | PERCZYŃSKI Łukasz | 1438 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
129 | RÓŻYCKI Norbert | 1439 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
130 | ŁOPUCH Robert | 1440 | KONIUCHY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
131 | MACHOWIAK Tomasz | 1441 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
132 | PRUCHNIAK Wojciech | 1442 | M-STAL PUŁAWY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
133 | NESTOROWICZ Grzegorz | 1443 | MCK Run Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
134 | SEREDYN Michał | 1444 | MCK Run Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
135 | HAUSER Mariusz | 1445 | Mustangi Gliwice | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
136 | NOWAK Marcin | 1446 | Mustangi Gliwice | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
137 | BORUCKA Sylwia | 1447 | Nam biegać nie kazano. | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
138 | KOZIOŁ Krzysztof | 1457 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
139 | JABŁOŃSKA Dorota | 1460 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
140 | TARASEWICZ Paweł | 1463 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
141 | ZDUNIEWICZ Emilia | 1464 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
142 | LASKOWSKI Tomasz | 1465 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
143 | GARNUSZEK Anita | 1467 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | PŁONKA Jakub | 1468 | Prisjakt Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | WILIWIS Karol | 1469 | Prisjakt Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | ZAJĄC Łukasz | 1470 | Prisjakt Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | PETRYCKI Marcin | 1471 | pump!T | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | SZAFRAN Beata | 1472 | pump!T | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | BULENDA Paweł | 1473 | Run&Salsa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | BŁASZCZYK Karol | 1485 | Strike Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | SKOTNICKI Piotr | 1486 | Strike Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | CZADERSKI Czesław | 1487 | SWD TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | CZADERSKI Krzysztof | 1488 | SWD TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | KŁOSOWSKI Karol | 1489 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
155 | STANKIEWICZ Paweł | 1490 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
156 | KOCHANEK Paweł | 1491 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
157 | KOMASA Arkadiusz | 1493 | The Gutter Cats | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
158 | KOMASA Grzegorz | 1494 | The Gutter Cats | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
159 | KORZENIOWSKA Joanna | 1495 | WW team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
160 | KOWALIK Anna | 1496 | WW team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
161 | LITWINEK Marek | 1497 | WW team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
162 | BORAWSKI Piotr | 1500 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
163 | DUCHNOWSKI Tomasz | 1510 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
164 | FIRLEJ Marek | 1511 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
165 | FRANCUZ Paweł | 1512 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
166 | FRYC Paulina | 1513 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
167 | GĘBUSIA Grzegorz | 1514 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
168 | GŁOS Grzegorz | 1515 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
169 | HATKA Tomasz | 1517 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
170 | HAWRYŁO Łukasz | 1518 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
171 | JAHNS Adam | 1519 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
172 | JASEK Marcin | 1520 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
173 | JEDYNAK Mateusz | 1521 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
174 | KOGUT Karol | 1522 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
175 | KOMOROWSKA Sylwia | 1523 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
176 | KOMOROWSKI Tomasz | 1524 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
177 | KUBLIN Robert | 1525 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
178 | KOŁODZIEJSKI Daniel | 1814 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
179 | WICHEREK Mateusz | 1899 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
180 | KAMINSKI Piotr | 2279 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
181 | KWAŚNIAK Emil | 2206 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
182 | KOZAKOWSKA Anna | 1375 | Ancymonki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
183 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 1401 | CWC ALBATROSY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
184 | RAJMAN Rafał | 1402 | DACHBUD EXTREME TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
185 | RZEMIŃSKI Grzegorz | 1428 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
186 | TARNOWSKI Tomasz | 1429 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
187 | TOPOREK Krzysztof | 1430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
188 | MACIUSZKO Wiesia | 1462 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
189 | MATLENGIEWICZ Anna | 1530 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
190 | PIĘTA Filip | 2280 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
191 | PASTUSZKA Paweł | 1909 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
192 | SOSZYŃSKI Robert | 1644 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
193 | WAWRYNIUK Paweł | 1307 | RunZet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 193 wynik(ów)