Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOWAK Krzysztof | 1807 | Skanerka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2 | PUDYSZ Jacek | 1808 | Skanerka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3 | SZAFRAŃSKI Bartek | 1836 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
4 | SZCZEPANIK Dorota | 1837 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
5 | MARCINIAK Artur | 1877 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
6 | MICHALCZYK Adrian | 1878 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
7 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 1741 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
8 | PAZIK Marek | 1742 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
9 | SZKLARZ Marcin | 1743 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
10 | RZEŹNICZEK Klaudia | 1745 | Dieta na 5 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
11 | BINKOWSKA Nadia | 1746 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
12 | FIDYT Katarzyna | 1747 | Gym For You | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
13 | JELEŃ Martyna | 1748 | Gym For You | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
14 | MANDECKI Jan | 1765 | Never_Lucky | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
15 | REDOSZ Kacper | 1766 | Never_Lucky | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
16 | JANKOWSKI Adrian | 1767 | Nimaletko | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
17 | ROŻEK Patrycja | 1768 | Nimaletko | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
18 | ROŻEK Patryk | 1769 | Nimaletko | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
19 | PURCHALAK Paweł | 1770 | No Limit Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
20 | BÓJKO Adam | 1771 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
21 | DOBROWOLSKI Jacek | 1772 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
22 | ROMAŃCZUK Tomasz | 1790 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
23 | DZIĘCIOŁ Łukasz | 1791 | Painkillers | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
24 | GOŁĘBIOWSKI Marcin | 1792 | Painkillers | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
25 | MROZIK Magdalena | 1801 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
25 | MROZIK Michał | 1802 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
27 | JANECKI Kamil | 1809 | Śląski Tajfun Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
28 | GOŹDZIK Edward | 1811 | Spartan SGX Warsaw | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
29 | GOŹDZIK Paweł | 1812 | Spartan SGX Warsaw | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
30 | BOBER Daria | 1821 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
31 | CIOCHOŃ Bernadetta | 1822 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
32 | DZIEŻA Grzegorz | 1823 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
33 | GRYCA Jakub | 1817 | ŚWIRY STELA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
34 | LEŚKÓW Joanna | 1818 | ŚWIRY STELA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
35 | BRZEZINKA Mariusz | 1819 | szwagry_team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
36 | LEBIODA Marcin | 1820 | szwagry_team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
37 | ZWOLIŃSKI Michał | 1838 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
38 | PIONK Tadeusz | 1840 | The Legends | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
39 | JACHIRA Klaudia | 1841 | trener24h.com.pl | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
40 | HUDASZEK Zbigniew | 1844 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
41 | KARCZMARCZYK Krzysztof | 1859 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
42 | KLIMEK Magdalena | 1860 | Team Doris Kraków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
43 | KLUBA Klaudia | 1861 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
44 | KNAPCZYK Dominik | 1863 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
45 | KOGUT Dawid | 1864 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
46 | KOLANOWSKI Kacper | 1865 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
47 | MICHROWSKI Sławomir | 1879 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
48 | MUSIOLIK Mariusz | 1880 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
49 | NIEZBECKA Mariola | 1881 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
50 | NOVOSEL Mario | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
51 | PATON Iwona | 1883 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
52 | SIKORA Paweł | 1893 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
53 | STRADZA Kamil | 1895 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
54 | ZABŁOCKA Maria | 1902 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
55 | SĘDZICKI Mateusz | 1314 | SRTG Poznań | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
56 | BUDZISZ Rafał | 1466 | Poskładani 3City | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALSKA Justyna | 1735 | ANWILTEAM | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
58 | JAGODA Anna | 1736 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
59 | STANCLIK Marcin | 1737 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
60 | WRZOSEK Karolina | 2267 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
61 | PACEK Cezary | 1739 | CROSS HEROES WIELICZKA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
62 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 1740 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
63 | BELICKI Dominik | 1749 | HDG | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
64 | DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara | 1750 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
65 | JAWOREK Rafał | 1751 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
66 | KALWAT Katarzyna | 1752 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
67 | KUBIESA Jakub | 1753 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
68 | ŁASKI Mikołaj | 1754 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
69 | MAZUR Robert | 1755 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
70 | PLUCIŃSKI Damian | 1756 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
71 | POKORSKA Kasia | 1757 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
72 | POKORSKI Rafał | 1758 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
73 | SKAWIŃSKI Konrad | 1759 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
74 | SZPAKIEWICZ Jarek | 1760 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
75 | MIOTK Ryszard | 1761 | KOMANDO FLAKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
76 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 1763 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
77 | BOĆKO Hubert | 1764 | Never_Lucky | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
78 | KURSZEWSKI Krzysztof | 1773 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
79 | ANYŻEWSKA Izabela | 1777 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
80 | ANYŻEWSKI Tomek | 1778 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
81 | BARANOWSKI Artur | 1779 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
82 | KASIŃSKI Łukasz | 1781 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
83 | KRUPA Grzegorz | 1782 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
84 | KWIATKOWSKI Romek | 1783 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
85 | SZYMBORSKA Milena | 1785 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
86 | WYCIECHOWSKI Norbert | 1786 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
87 | ZIARNIECKI Piotr | 1787 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
88 | MATEJCZYK Artur | 1788 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
89 | MATEJCZYK Marcin | 1789 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
90 | CYMERYS Michał | 1793 | Poskładani 3City | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
91 | KOSIOR-MURAWSKA Ewa | 1794 | Poskładani 3City | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
92 | MARTIN Richard | 1795 | Post-it notes | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
93 | WOJCIK Agata | 1796 | Post-it notes | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
94 | DRASZAWKA Łukasz | 1797 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
95 | DUDEK Kamila | 1798 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
96 | GĄSKA Paweł | 1799 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
97 | KOPEĆ Iza | 1800 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
98 | WILK Sylwia | 1803 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
99 | PIERWOŁA Tomasz | 1804 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
100 | WALCZAK Danuta | 1805 | Poznań Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
101 | WOŹNA Karolina | 1813 | Spartan SGX Warsaw | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
102 | PACHOLCZYK Radosław | 1815 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
103 | ZARĘBA Justyna | 1816 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
104 | FALKIEWICZ Sylwia | 1824 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
105 | FURMANIUK Ewa | 1825 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
106 | KRAUSZOWSKA-JELONEK Magdalena | 1826 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
107 | LASOTA Jakub | 1827 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
108 | OLKUSKA Anna | 1828 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
109 | ORLIK Monika | 1829 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
110 | PŁONKA Paweł | 1830 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
111 | PRUCIA Katarzyna | 1831 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
112 | PRUCIA Michał | 1832 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
113 | RYDZEWSKA Emilia | 1833 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
114 | SALETNIK Aleksandra | 1834 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
115 | SZAFRAŃSKA Magdalena | 1835 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
116 | RÓG Sebastian | 1845 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
117 | POKORSKI Szymon | 1847 | WALKA KOSTRZYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
118 | ACHTELIK Dawid | 1848 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
119 | BŁACH Kamil | 1850 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
120 | BOGDAN Gabriel | 1851 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
121 | CIACIURA Magdalena | 1852 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
122 | DUBIK Kamil | 1853 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
123 | GLINKA Michał | 1855 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
124 | HORNIK Dariusz | 1857 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
125 | JACHIRA Patryk | 1858 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
126 | KORCZYK Tomasz | 1866 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
127 | KOSECKI Karol | 1867 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
128 | KRAWCZYK Grzegorz | 1868 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
129 | KRUPA Tomasz | 1869 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
130 | KUCHARCZYK Jakub | 1870 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
131 | KUPREWICZ Grzegorz | 1871 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
132 | LEKSTON Bartłomiej | 1873 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
133 | LESZCZYŃSKI Paweł | 1874 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
134 | LESZCZYŃSKI Piotr | 1875 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
135 | PIASECKI Jakub | 1884 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
136 | PIECH Łukasz | 1885 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
137 | PISIŃSKI Dominik | 1886 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
138 | REIS Marcin | 1887 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
139 | RODACKI Grzegorz | 1888 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
140 | SAK Marcin | 1889 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
141 | SCHMIDT Paweł | 1890 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
142 | ŚCIBIK Łukasz | 1891 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
143 | SIKOŃCZYK Miłosz | 1892 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
144 | SYREWICZ Sylwia | 1896 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
145 | ZAGÓRA Tomasz | 1903 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
146 | LIMANÓWKA Jakub | 2274 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
147 | KURACIŃSKI Kacper | 1872 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
148 | SZCZEPANIK Marta | 2272 | Team Doris Kraków | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
149 | ŻUREK Dariusz | 1985 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
150 | ZAJKO Michał | 1744 | CrossFit Z16 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:16 | ||
151 | GRABOWSKI Jakub | 1063 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Elite Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | ||
152 | WIECHETEK Artur | 1900 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | |||
153 | ZAJĄC Paweł | 1738 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | ||
154 | SZUBIŃSKI Michał | 1784 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | ||
155 | WALERIAŃCZYK Kamil | 1846 | Unstoppable Runners Piotrkowice | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | ||
156 | SZWALEC Łukasz | 1897 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | |||
157 | TWARÓG Grzegorz | 1898 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 | |||
158 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 1839 | The Legends | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:19 | ||
159 | BARAŃSKI Radosław | 1780 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:19 | ||
160 | ZDEBSKI Hubert | 1905 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:19 | |||
161 | KLUBA Magdalena | 1862 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:49 | |||
162 | FRANCZAK Robert | 1854 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:49 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
MAJ Piotr | 2098 | Team Doris Kraków | Open Mężczyzn | 09:45 | DNF |
Znaleziono 163 wynik(ów)