Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOLEC Rafał | 2290 | CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2 | KOSIŃSKI Tomasz | 1907 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3 | KRAJEWSKA Milena | 1914 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
4 | CICHOSZ Szymon | 1953 | Kawaleria | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
5 | LEWANDOWSKI Marek | 2024 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
6 | KRAWCZAK Emil | 1908 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
7 | KRAWCZYK Sebastian | 1915 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
8 | LASEK Piotr | 1916 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
9 | JANDA Rafał | 1922 | CF Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
10 | LEMBAS Mateusz | 1923 | Chore mózgi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
11 | SOKOŁOWSKI Artur | 1929 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
12 | KOWALCZYK Emil | 1930 | Dziki Zgon Kościan | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
13 | GÓRECKI Adam | 1932 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
14 | SULSKI Łukasz | 1933 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
15 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 1934 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | FAJKUS Fryderyk | 1935 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
17 | SOBIK Michał | 1936 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
18 | SZADKOWSKA Anna | 1955 | MUD GOATS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
19 | CAŁKA Krzysztof | 1956 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
20 | JEZIOR Bartosz | 1957 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
21 | KOTOWICZ-CZERNIAWSKA Katarzyna | 1958 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
22 | MIKOŁAJCZYK Anna | 1959 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
23 | NOWAKOWSKI Emil | 1961 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
24 | PAWUŚ Daniel | 1962 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
25 | KANIOWSKI Kamil | 1980 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
26 | KRAWCZYK Rafał | 1981 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
27 | WILAMEK Jakub | 1982 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
28 | GABRYELSKI Paweł | 1983 | Szpagry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
29 | STECYK Tomek | 1984 | Szpagry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
30 | PŁACZEK Ania | 1986 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
30 | ROGALA Anna | 1987 | Termy Rzymskie Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
32 | ERTMAŃSKI Jakub | 2004 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
33 | FABIA Janusz | 2005 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | FILIPOWICZ Magdalena | 2006 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
35 | FORNALSKI Irek | 2007 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
36 | GAWENDA Arkadiusz | 2008 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
37 | GÓRAS Dariusz | 2010 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
38 | ŁODYGOWSKI Michał | 2025 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
39 | MAJDA Wojciech | 2026 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
40 | MAJEWSKI Witold | 2027 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
41 | MAJKOWSKI Łukasz | 2028 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
42 | MALEWSKI Andrzej | 2029 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
43 | MAŃKA Sławomir | 2030 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
44 | MARZEC Marek | 2031 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
45 | MIERZEJEWSKI Wiktor | 2032 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
46 | MIKOŁAJCZYK Malwina | 2033 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
47 | WILŻYŃSKI Kamil | 2054 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
48 | WAŃKOWICZ Adrian | 2051 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
49 | WĄTOR Piotr | 2052 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
50 | WILCZAK Barbara | 2053 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
51 | MIKOŁAJCZYK Piotr | 2034 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
52 | MOCNY Michał | 2035 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
53 | MRÓZ Zbigniew | 2036 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
54 | OBTUŁOWICZ Dawid | 2037 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
55 | PAWLIŃSKI Łukasz | 2040 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
56 | PESZEK Łukasz | 2041 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
57 | PAK Dominik | 2038 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
58 | PASZKE Patryk | 2039 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
59 | PODGURSKY Yaroslav | 2042 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
60 | JÓZEF Tomasz | 1910 | ADS Masna | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
61 | DŁUGOSZ Patrycja | 1911 | ADS Masna Krytyczna | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
61 | OCHWAT Aleksandra | 1912 | ADS Masna Krytyczna | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
63 | PŁUSKA Michał | 1913 | Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
64 | MUCHA Robert | 1917 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
65 | PACHACZ Rafał | 1919 | Biegnę wolno bo mi wolno | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
66 | PTAK Patryk | 1920 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
67 | GROH Thomas | 1921 | CF Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
68 | PUZ Anna | 1924 | Chore mózgi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
69 | WAŚ Dagmara | 1925 | Chore mózgi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
70 | BARTKOWIAK Artur | 1927 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
71 | KRZYMIŃSKI Kamil | 1928 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
72 | PATER Maciej | 1937 | Gorlicki Klub Sportów Walki GKSW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
73 | BRODA Adam | 1938 | Grupa Mocnego Uderzenia | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
74 | FALGIER Klaudia | 1939 | Grupa Mocnego Uderzenia | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
75 | FORNALIK Julia | 1940 | Grupa Mocnego Uderzenia | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
76 | PASZKOWSKI Łukasz | 1941 | Grupa Mocnego Uderzenia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
77 | KAWARSKI Jaroslaw | 1942 | Hajer z Jankowic | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | BORKOWSKI Łukasz | 1944 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
79 | GŁAZ Jacek | 1946 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
80 | GRUSZNIS Zuzanna | 1947 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
81 | JANAŚ Jakub | 1948 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
82 | MATUSZCZAK Jakub | 1949 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
83 | MICHALSKI Adrian | 1950 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
84 | RUTKOWSKI Szymon | 1951 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
85 | STANISZ Krzysztof | 1952 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
86 | PAWUŚ Dawid | 1963 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
87 | WAWRO Artur | 1964 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
88 | WILCZEK Adrian | 1965 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
89 | WINIARSKI Eryk | 1966 | NaRowerzeSamochodem | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
90 | LEWKO Mateusz | 1967 | PędziLewko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
91 | STASZEL- ŁATAS Tomasz | 1968 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
92 | SUŁEK Agnieszka | 1969 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
93 | TYRKIN Paweł | 1970 | Pisiont Groszy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
94 | KLOCKIEWICZ Zbyszko | 1971 | Płonące Racice | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
95 | STANKOWSKI Dawid | 1972 | Płonące Racice | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
96 | ŚLUBOWSKA Katarzyna | 1973 | PMS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
96 | ŚLUBOWSKA Malwina | 1974 | PMS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
98 | LACH Przemysław | 1975 | Prosy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
99 | NIEDZIOCHA Łukasz | 1976 | Prosy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
100 | GWIS Kamil | 1977 | RADOM JAZDA! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
101 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 1978 | RADOM JAZDA! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
102 | GOŁĄB Witold | 1979 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
103 | BŁASZCZYK Borys | 1988 | The Beboks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
104 | PARADOWSKI Piotr | 1989 | The Beboks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
105 | ZAGÓRSKI Maciek | 1990 | The Beboks | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
106 | MATEŃKO Bartosz | 1991 | www.bartoszmatenko.com | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
107 | ULANOWSKI Michał | 2266 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
108 | KUZEMKO Bartosz | 1992 | xRunners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
109 | BŁANIK Michał | 1993 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
110 | BOGDAŁ Adam | 1994 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
111 | CERBA Jaroslaw | 1996 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
112 | CHOLEWA Wiesław | 1997 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
113 | CZERWIŃSKI Michał | 1998 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
114 | CZULAK Jakub | 1999 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
115 | CZYSZCZOŃ Dominik | 2000 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
116 | DĄBROWA Piotr | 2001 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
117 | DARIIA Maksymenko | 2002 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
118 | DUBIS Jaroslaw | 2003 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
119 | GROCHOWSKI Jaroslaw | 2011 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
120 | JANIK Łukasz | 2012 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
121 | JUNKIER Mateusz | 2013 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
122 | KAMYCZEK Adam | 2014 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
123 | KOCOLOWSKI Jurek | 2015 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
124 | KOŁBUC Rafał | 2016 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
125 | KORDAS Monika | 2017 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
126 | KORDAS Rafał | 2018 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
127 | KULIGOWSKA Małgorzata | 2020 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
128 | KUSEK Grzegorz | 2021 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
129 | KWIATKOWSKI Michal | 2022 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
130 | LESIAK Łukasz | 2023 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
131 | MACIUSZEK Tomasz | 2281 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
132 | SAPOK Daniel | 2043 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
133 | SHULIK Svitlana | 2044 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
134 | SŁAWIK Paweł | 2282 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
135 | SMIRNOV Maks | 2265 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
136 | ŚNIEŻEK Marcin | 2045 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
137 | SOBASZEK Damian | 2046 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
138 | STEMPLEWSKI Łukasz | 2047 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
139 | STOSZ Bartosz | 2048 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
140 | WILŻYŃSKI Łukasz | 2055 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
141 | ZAWADZKI Kordian | 2056 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
142 | ZIELIŃSKI Mateusz | 2058 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
143 | ŻMUDA Kamil | 2060 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
144 | TURNIAK Dariusz | 2050 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
145 | BURBUL Przemysław | 1995 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
146 | KOWALIK Krzysztof | 2019 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
147 | GNATOWSKI Rafał | 2009 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:02:05 | |||
148 | ZIENIEWSKI Łukasz | 2059 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:02:06 |
Znaleziono 148 wynik(ów)