Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | URBANIAK Grzegorz | 2095 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2 | OSTASZEWSKI Paweł | 2099 | ULICZNE RZEZIMIESZKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3 | ANTECKI Kamil | 2100 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | BOJAN Gabriela | 2105 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
5 | BUDZYŃSKI Arkadiusz | 2106 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
6 | FUSIK Andrzej | 2112 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
7 | GAJDECZKA Adam | 2113 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
8 | GORGIEL Krzysztof | 2114 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
9 | GRZYBOWSKI Mateusz | 2115 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
10 | GRZYBOWSKI Patryk | 2116 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
11 | KĘDZIOR Kamil | 2127 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
12 | KLAR Konrad | 2128 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
13 | KOSZELA Beata | 2130 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
14 | KOZUCH Mariusz | 2131 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
15 | KUBACKI Dominik | 2133 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
16 | POMIANEK Maciej | 2145 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
17 | PUCHACZ Michael | 2146 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
18 | RUDUCHA Piotr | 2147 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
19 | RUSINEK Paweł | 2148 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
20 | RYBARKIEWICZ Mateusz | 2149 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
21 | RYDZIK Wiktor | 2150 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
22 | WIDAJ Krzysztof | 2160 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
23 | WIEDEHOEFT Katarzyna | 2161 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
24 | WÓJCIK Zbyszek | 2162 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
25 | ŻOCHOWSKA Kamila | 2163 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
26 | LEŚNIEWSKA Lilianna | 2243 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
27 | ADAMCZYK Hubert | 2293 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
28 | KASZKUR Krzysztof | 2126 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
29 | OLESZKO Marcin | 2144 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
30 | KOZAK Wojciech | 2071 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | TOMCZAK Dariusz | 2078 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
32 | HOŁDA Dominik | 2065 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
33 | CEGIELSKI Paweł | 2063 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
34 | CHOIŃSKI Krzysztof | 2064 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | MRUKOWICZ Rafal | 2072 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | HAŁOŃ Jakub | 2073 | Ekipa Górska Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | NIEVIAROUSKI Kiryl | 2079 | KONIUCHY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | KULIK Dominika | 2080 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | ŁUCZAK Justyna | 2081 | LoftFitness Team Extreme | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | CHROŚNIAK Jacek | 2061 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | WINKLER Arkadiusz | 2062 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
42 | KUBIK Marta | 2066 | Ciećmoruchy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | KWIATKOWSKI Marcin | 2067 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | STRZELECKI Piotr | 2069 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
45 | JEDNORÓG Mateusz | 2070 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | GOLEC Łukasz | 2074 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | KĘDZIOR Jakub | 2076 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | PŁATEK Mariusz | 2077 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | DUDEK Paulina | 1762 | KONIUCHY OCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | TADZIK Tomasz | 1954 | KONIUCHY OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | AWENCIUK Andrzej | 1458 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 1459 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | ŁOŚ Tomasz | 1461 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
54 | POLKOWSKI Tomasz | 1620 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | WÓJCIK Michał | 2083 | PE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 2084 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | MEDYGRAŁ Konrad | 2289 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
58 | YEREMIEV Anton | 2086 | PUNKS NOT DEAD-KOPI WAGENBURG BLEIBT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
59 | GHANI Faisal Abdul | 2087 | Punks Not Dead-KOPI WAGENBURG BLEIBT!! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
60 | KACZMAREK Michal | 2089 | Punks Not Dead-KOPI WAGENBURG BLEIBT!! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
61 | KRAWCZYK Magdalena | 2092 | Silni bo zawzięci | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
62 | MAŃKA Dominik | 2093 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
63 | MAŃKA Mateusz | 2094 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
64 | DASZKIEWICZ Przemysław | 2096 | Sport Factory Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
65 | FILARECKA Agnieszka | 2097 | Sport Factory Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
66 | BABIŃSKI Rafał | 2101 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
67 | BIEŃKOWSKI Leszek | 2269 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
68 | BISKUP Michał | 2102 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
69 | BŁASZCZAK Damian | 2103 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
70 | BŁASZCZAK Sławek | 2104 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
71 | CHANEK Maciej | 2107 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
72 | CICHY Paweł | 2108 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
73 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 2109 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
74 | DAWIDZIAK Wojciech | 2110 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
75 | DOMAŃSKI Damian | 2111 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
76 | HABROWSKI Łukasz | 2117 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
77 | HEPPER Łukasz | 2118 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
78 | HRUŠKA Pavla | 2294 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
79 | HUZIOR Elżbieta | 2120 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
80 | HUZIOR Roman | 2121 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
81 | JAROSZ Robert | 2122 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
82 | JĘDRZEJCZAK Łukasz | 2123 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
83 | JEZIORNY Ryszard | 2124 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
84 | KAJA Robert | 2125 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
85 | KOZŁOWSKA Alicja | 2260 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
86 | KUBLA Mateusz | 2284 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
87 | ŁAWNICZAK Andżelika | 2134 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
88 | LEHMANN Dawid | 2135 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
89 | LORENTOWICZ Michał | 2136 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
90 | MADZIARA Aneta | 2137 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
91 | MAZGAJ Konrad | 2138 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
92 | MICOREK Michał | 2139 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
93 | MIKULSKI Dawid | 2140 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
94 | NAJDEREK Michał | 2142 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
95 | NOWAKOWSKI Marcin | 2143 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
96 | RYGIELSKI Karol | 2151 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
97 | RYGIELSKI Łukasz | 2152 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
98 | STASIEWICZ Artur | 2153 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
99 | STASIEWICZ Grzegorz | 2154 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
100 | STEC Michał | 2155 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
101 | SZAFRAN Mirosław | 2156 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
102 | SZÓSTAK Jarosław | 2157 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
103 | TYCZYŃSKI Adrian | 2273 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
104 | WARDZAŁA Jakub | 2158 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
105 | WĄSOWSKI Tomek | 2262 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
106 | WEJKNIS Krzysztof | 2159 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
107 | FORGIEL Karolina | 2191 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
108 | JAKUBCZAK Agnieszka | 2229 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
109 | VU Anh Tuan | 2082 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
110 | BRZESKI Robert | 2278 | Cross elite | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 110 wynik(ów)