Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-04 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1499 |
Wystartowało : | 1215 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 1202 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSTASZEWSKI Paweł | 2099 | ULICZNE RZEZIMIESZKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2 | BUDZYŃSKI Arkadiusz | 2106 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3 | GORGIEL Krzysztof | 2114 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | DACIEK Sebastian | 2164 | 26-600 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | FAIGA Dariusz | 2182 | FORDSTORE EURO-CAR | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | MICHAŁOWSKI Piotr | 2203 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | BODIS Peter | 2223 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
8 | BUCHOWSKI Andrzej | 2224 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
9 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 2259 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | ADAMCZYK Hubert | 2293 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
11 | ZIENKIEWICZ Dariusz | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
12 | LEWANDOWSKI Marek | 2024 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
13 | KUSIAK Wojciech | 1004 | Biegnę wolno bo mi wolno | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
14 | GURDEK Marcin | 1202 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | JAMRÓZ Ryszard | 1203 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | ŻUCHOWSKI Wojciech | 1239 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
17 | GŁOWACZ Grzegorz | 1256 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | PŁUCIENNIK Rafał | 1302 | RMF4RT OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | GRESZTA Waldemar | 1327 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | KOWALCZYK Paweł | 1350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | ŠIFFEL Branislav | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | MISIAK Wiesław | 1379 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
23 | BYWALEC Stanislaw | 1503 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
24 | CIERPICKI Marcin | 1504 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
25 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 1528 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
26 | MIECZYKOWSKI Krzysztof | 1531 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
27 | GOŁOMBEK Marek | 1560 | #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
28 | BIEGOŃ Karol | 1562 | ADRENALINA FITNESS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | SOKÓŁ Marian | 1583 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | SŁUGOCKI Janusz | 1590 | FRAGLESY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | TRACZ Sławomir | 1610 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | SŁOWIK Łukasz | 1641 | Solaris Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | MATAK Janusz | 1711 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
34 | MATYSEK Ireneusz | 1712 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | ROMAŃCZUK Tomasz | 1790 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
36 | GOŹDZIK Edward | 1811 | Spartan SGX Warsaw | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
37 | DZIEŻA Grzegorz | 1823 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
38 | MICHROWSKI Sławomir | 1879 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
39 | NOVOSEL Mario | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
40 | SIKORA Paweł | 1893 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
41 | LASEK Piotr | 1916 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
42 | SOKOŁOWSKI Artur | 1929 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
43 | STECYK Tomek | 1984 | Szpagry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
44 | GÓRAS Dariusz | 2010 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
45 | MAJEWSKI Witold | 2027 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
46 | NIEVIAROUSKI Kiryl | 2079 | KONIUCHY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | SYPEK Andrzej | 2091 | ScrewTeam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
48 | MAREK Robert | 1527 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
49 | SZEWCZYK Paweł | 1551 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
50 | SOBIESZEK Cezary | 1029 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
51 | KOSIARKIEWICZ Krzysztof | 1132 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
52 | PAWELEC Marek | 1134 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
53 | SZAGANIEC Dariusz | 1250 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
54 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 1296 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | SIERECKI Zbigniew | 1297 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | BARAŃSKI Grzegorz | 1309 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
57 | RZESZOTARSKI Jacek | 1310 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
58 | SĘDZICKI Mateusz | 1314 | SRTG Poznań | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
59 | BOJDA Zdzisław | 1316 | ŚWIRY STELA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | ZIEMIŃSKI Tomasz | 1317 | ŚWIRY STELA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
61 | LESIECKI Tomasz | 1318 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | HOLECZEK Damian | 1344 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
63 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 1377 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
64 | WISNIOWSKI Mirosław | 1383 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
65 | BUGAJ Marcin | 1389 | Crossfit Solvay | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
66 | ZIELINSKI Piotr | 1400 | CWC ALBATROSY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
67 | SZYMAŃSKI Adam | 1411 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
68 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 1414 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
69 | DASZEWSKI Lech | 1416 | FireEagles | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
70 | ŁOPUCH Robert | 1440 | KONIUCHY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
71 | PETRYCKI Marcin | 1471 | pump!T | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
72 | CZADERSKI Czesław | 1487 | SWD TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
73 | CZADERSKI Krzysztof | 1488 | SWD TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
74 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1564 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
75 | CZEKURŁAN Jacek | 1570 | Cross freaks Goleniów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
76 | SIEMIENIUK Igor | 2277 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
77 | ŁEBEK Arkadiusz | 1602 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
78 | KRYWULT Mariusz | 1633 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
79 | BARANOWSKI Hubert | 1674 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
80 | JANOWSKI Piotr | 1696 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
81 | JASKOWIEZ Jurek | 1698 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
82 | KALETA Krzysztof | 1700 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
83 | KARCZ Jacek | 1701 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
84 | KRZESZOWIEC Jacek | 1705 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
85 | LIS Daniel | 1708 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
86 | RADKA Włodzimierz | 1718 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
87 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 1740 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
88 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 1763 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
89 | ZYGUŁA Mateusz | 1776 | OCR Team Master's Gym | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
90 | KRUPA Grzegorz | 1782 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
91 | ZIARNIECKI Piotr | 1787 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
92 | MATEJCZYK Artur | 1788 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
93 | MATEJCZYK Marcin | 1789 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
94 | PŁONKA Paweł | 1830 | TEAM DORIS KRAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
95 | GLINKA Michał | 1855 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
96 | KRAWCZYK Grzegorz | 1868 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
97 | RODACKI Grzegorz | 1888 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
98 | SCHMIDT Paweł | 1890 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
99 | MUCHA Robert | 1917 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
100 | BRODA Adam | 1938 | Grupa Mocnego Uderzenia | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
101 | BORKOWSKI Łukasz | 1944 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
102 | GŁAZ Jacek | 1946 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
103 | STANISZ Krzysztof | 1952 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
104 | CERBA Jaroslaw | 1996 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
105 | DUBIS Jaroslaw | 2003 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
106 | KOCOLOWSKI Jurek | 2015 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
107 | STOSZ Bartosz | 2048 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
108 | BIEŃKOWSKI Leszek | 2269 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
109 | HUZIOR Roman | 2121 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
110 | JEZIORNY Ryszard | 2124 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
111 | KAJA Robert | 2125 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
112 | MILAK Arkadiusz | 2175 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
113 | MUSIOŁ Mariusz | 2186 | FORDSTORE EURO-CAR | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
114 | SZYSZKO Marcin | 2190 | FORDSTORE EURO-CAR | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
115 | HORÁK Martin | 2207 | SRTG Havířov | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
116 | KARASEK Tomas | 2208 | SRTG Haviřov | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
117 | KRAWCZYK Krzysztof | 2213 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
118 | PAWLAK Zenon | 2216 | Wejherowski Klub Morsów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
119 | KOCIK Dariusz | 2234 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
120 | ŚWIĄTEK Bronisław | 2252 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
121 | LASEK Leszek | 1283 | KALLIPSO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | TOMANA Marcin | 1289 | LESZCZAKI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
123 | GÓRNY Robert | 1341 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
124 | TURNIAK Dariusz | 2050 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
125 | BRZESKI Robert | 2278 | Cross elite | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
126 | WIECHETEK Artur | 1900 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:18 |
Znaleziono 126 wynik(ów)