Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km | Punkt Rege 18km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JUSZKIEWICZ Dominik | 1077 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:28 | 01:11:46 | 01:44:45 | ||
2 | VEPŘEK Martin | 1100 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:33:18 | 01:10:41 | 01:41:38 | |||
3 | ZAWADZKI Piotr | 1101 | Active Flow | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:12:49 | 02:19:56 | 03:14:29 | ||
4 | RYBCZYŃSKI Michał | 1102 | ATLAS RUNNING TEAM | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:51 | 01:29:29 | 02:11:37 | ||
5 | FILAS Rafał | 1103 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:28:41 | 02:57:29 | 04:07:04 | ||
6 | KABAJ Przemysław | 1104 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:12 | 01:18:05 | 01:54:27 | ||
7 | MIELCARZ Tomasz | 1105 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:28 | 01:41:02 | 02:32:22 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||||
8 | GICZAN Mariusz | 1122 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:08 | 02:10:16 | 03:11:48 | ||
9 | SIDORCZUK Dariusz | 1123 | CARDIO Heroes | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:11 | 02:10:15 | 03:51:33 | ||
10 | JUSZCZYK Piotr | 1124 | ĆPAJ_SPORT_WWA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:33:06 | 01:13:52 | 01:46:35 | ||
11 | KARBOWSKI Sławomir | 1125 | CrossFox OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:16 | 01:19:07 | 01:54:13 | ||
12 | CIESLAK Ryszard | 1126 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:01 | 01:29:45 | 02:09:01 | ||
13 | KORDIAK Rafał | 1127 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:56 | 01:18:49 | 01:52:34 | ||
14 | LORANC Paweł | 1128 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:57 | 01:48:58 | 02:46:08 | ||
15 | PAWLICKI Rafał | 1148 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:03 | 01:28:56 | 02:06:21 | ||
16 | ROJEWSKI Piotr | 1149 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:05 | 01:27:50 | 02:04:04 | ||
17 | WOJAS Michał | 1150 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:44 | 01:36:39 | 02:16:50 | ||
18 | BUŁA Mariusz | 1151 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:59 | 01:55:24 | 02:44:48 | ||
19 | SZOPA Beniamin | 1152 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:59:29 | 02:11:54 | 03:06:51 | ||
20 | KUCZBORSKI Jacek | 1154 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:24 | 02:25:20 | 03:25:20 | ||
21 | KULINKOWSKI Rafal | 1171 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:21 | 01:35:05 | 02:16:13 | ||
22 | BIELICKI Wojciech | 1172 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:01:04 | 02:49:59 | ||
23 | ŚLIWA Krzysztof | 1173 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:01:04 | 02:48:58 | ||
24 | IGNACZAK Rajmund | 1174 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:31:43 | 01:05:39 | 01:34:26 | ||
25 | FACISZEWSKI Adam | 1175 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:33 | 01:44:09 | 02:29:21 | ||
26 | KNOP Marcin | 1176 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:14 | 01:18:16 | 01:51:58 | ||
27 | IMBIERSKI Tobiasz | 1177 | Lumberjacks Cross Garage Koszalin | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:44 | 02:12:23 | 03:03:38 | ||
28 | CHODORSKI Łukasz | 1195 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:26 | 01:31:22 | 02:14:58 | ||
29 | CZARNECKI Piotr | 1196 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:20 | 01:14:59 | 01:46:55 | ||
30 | PIETROŃ Łukasz | 1197 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:03 | 01:40:10 | 02:29:15 | ||
31 | PIOTROWSKI Jerzy | 1198 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:26:34 | 02:58:20 | 04:10:17 | ||
32 | SURMACH Andrei | 1199 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:16 | 01:28:06 | 02:07:26 | ||
33 | MICHALSKI Daniel | 1201 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:49 | 02:21:09 | 03:28:32 | ||
34 | KITALA Radosław | 1246 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:04 | 01:34:55 | 02:14:16 | ||
35 | NIEWIADOMSKI Marcin | 1299 | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:58 | 01:55:24 | 02:45:30 | |||
36 | BRZESKI Robert | 1019 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:21 | 01:20:13 | 01:55:36 | ||
37 | BUDZISZ Krzysztof | 1067 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:32:14 | 01:06:26 | 01:36:23 | ||
38 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 1106 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:34 | 01:41:00 | 02:33:02 | ||
39 | ALEKSANDROWICZ Daniel | 1107 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:08 | 01:26:32 | 02:05:12 | ||
40 | CEMPULIK Michał | 1108 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:21 | 01:34:10 | 02:16:55 | ||
41 | GAJOCHA Michał | 1109 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:48 | 01:43:04 | 02:24:02 | ||
42 | GĄSIOR Tomasz | 1110 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:03 | 02:13:41 | 03:09:53 | ||
43 | GERSTNER Tomasz | 1111 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:22 | 01:40:52 | 02:24:51 | ||
44 | HAJEWSKI Michał | 1112 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:42 | 01:30:33 | 02:09:15 | ||
45 | KOWALSKI Dominik | 1113 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:02 | 01:22:13 | 01:58:26 | ||
46 | KOZIOŁ Kamil | 1114 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:22 | 01:17:17 | 01:51:31 | ||
47 | KULICA Tomasz | 1115 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:17 | 01:23:36 | 02:02:24 | ||
48 | PATYK Piotr | 1116 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:38 | 01:26:13 | 02:04:33 | ||
49 | PETELCZYC Piotr | 1117 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:37 | 01:16:03 | 01:50:09 | ||
50 | PODSIADŁY Paweł | 1118 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:58 | 01:21:10 | 01:59:09 | ||
51 | SZKLARSKI Przemysław | 1119 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:25 | 01:20:55 | 01:57:35 | ||
52 | WRZOSEK Patryk | 1120 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:20 | 01:44:39 | 02:31:25 | ||
53 | WYLĘŻEK Mateusz | 1121 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:07 | 01:19:29 | 01:53:31 | ||
54 | SARAPATA Dawid | 1129 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:53:51 | 01:54:32 | 02:46:08 | ||
55 | KOLASIŃSKI Jakub | 1131 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:23 | 01:34:06 | 02:17:07 | ||
56 | PABIN Paweł | 1132 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:07 | 01:21:56 | 01:58:10 | ||
57 | PIOTROWSKI Kamil | 1133 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:37:32 | 01:18:23 | 01:54:01 | ||
58 | SIEKIERSKI Paweł | 1134 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:48 | 01:15:40 | 01:46:52 | ||
59 | NOWIŃSKI Marcin | 1135 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:19 | 01:19:27 | 01:53:35 | ||
60 | JURKIEWICZ Krzysztof | 1137 | dRUNk | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:59:51 | 02:16:02 | 03:14:02 | ||
61 | WOJTKOWIAK Jacek | 1138 | dRUNk | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:24 | 02:16:03 | 03:14:37 | ||
62 | JANISZEWSKI Grzegorz | 1139 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:11 | 01:31:13 | 02:09:39 | ||
63 | TKACZYK Przemysław | 1140 | EDC Runners | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:38 | 01:42:35 | 02:30:56 | ||
64 | GÓRNIAK Robert | 1141 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:18 | 01:42:16 | 02:26:52 | ||
65 | GREGOR Adam | 1142 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:47:03 | 01:36:30 | 02:23:38 | ||
66 | KURTYKA Przemysław | 1143 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:58 | 01:27:50 | 02:03:24 | ||
67 | SKUPIEŃ Michał | 1144 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:45 | 01:22:52 | 01:58:32 | ||
68 | ZIARKOWSKI Mirosław | 1145 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:44 | 01:22:57 | 01:59:59 | ||
69 | KAMIŃSKI Zbigniew | 1155 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:48 | 02:04:54 | 02:58:09 | ||
70 | SŁODKOWSKI Marek | 1156 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:50:37 | 01:44:04 | 02:28:54 | ||
71 | KNIAŹ Tomasz | 1157 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:03 | 01:27:55 | 02:09:58 | ||
72 | WISNIEWSKI Daniel | 1158 | Hells heaven ocr szczecin | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:46 | 01:31:25 | 02:13:48 | ||
73 | FETLIŃSKI Grzegorz | 1159 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:51:26 | 01:51:49 | 02:43:08 | ||
74 | GORSIAK Jacek | 1160 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:33 | 01:23:28 | 02:00:00 | ||
75 | SIENKIEWICZ Kamil | 1161 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:31 | 01:24:23 | 02:04:31 | ||
76 | WIECZOREK Krzysztof | 1162 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:51:26 | 01:51:49 | 02:43:09 | ||
77 | OŻÓG Mateusz | 1164 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:00:21 | 02:17:21 | 03:20:28 | ||
78 | MAROŃ Tomasz | 1165 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:46 | 01:23:53 | 02:02:54 | ||
79 | MAZGAJ Konrad | 1166 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:47:21 | 01:40:20 | 02:23:53 | ||
80 | MYRLAK Maciej | 1167 | Koniu Squad | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:48:40 | 01:49:38 | 02:39:11 | ||
81 | RADNY Michał | 1168 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:39 | 01:24:48 | 02:00:33 | ||
82 | WŁODARCZYK Jan | 1169 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:38 | 01:25:19 | 02:00:23 | ||
83 | PIONK Tadeusz | 1170 | Kontener Formy | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:24 | 01:22:43 | 01:59:47 | ||
84 | KARCZ Oskar | 1039 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:00 | 01:10:37 | 01:43:22 | ||
85 | GORZEŃ Krzysztof | 1178 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:36 | 01:50:12 | 02:39:23 | ||
86 | RAKOWSKI Przemysław | 1179 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:40:48 | 01:27:44 | 02:04:05 | ||
87 | ADAMCZEWSKI Arkadiusz | 1181 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:24 | 01:35:22 | 02:17:58 | ||
88 | BAGDZIŃSKI Daniel | 1182 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:25 | 01:33:50 | 02:12:54 | ||
89 | MIKULEWICZ Przemysław | 1183 | MOVE. TEAM | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:44:25 | 01:33:41 | 02:12:50 | ||
90 | BATURA Adrian | 1184 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:26 | 02:09:18 | 02:55:49 | ||
91 | FERDYNAND Mateusz | 1185 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:23 | 02:09:17 | 02:55:55 | ||
92 | FILIPIAK Krzysztof | 1186 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:25 | 02:09:19 | 02:55:53 | ||
93 | WACHOWIAK Krzysztof | 1187 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:06:25 | 02:09:08 | 02:55:50 | ||
94 | BEDNARSKI Paweł | 1188 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:56 | 03:58:59 | 05:01:49 | ||
95 | ROGUSKI Rafał | 1189 | Ninja Elements | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:56:38 | 02:26:45 | 03:24:24 | ||
96 | POLIT Bartłomiej | 1191 | Ninja team | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:52:36 | 01:50:12 | 02:39:24 | ||
97 | FALKOWSKI Łukasz | 1192 | NNJL | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:10 | 01:30:19 | 03:13:39 | ||
98 | BOGOBOWICZ Marek | 1193 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:50 | 01:37:25 | 02:28:10 | ||
99 | MISIURA Wiktor | 1202 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:15 | 02:31:03 | 03:15:24 | ||
100 | WEJKNIS Krzysztof | 1203 | OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:49:17 | 01:43:43 | 02:30:30 | ||
101 | WASĄG Dawid | 1204 | OCR Team Biłgoraj | Open Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:45:27 | 01:34:33 | 02:17:00 | ||
102 | WOŁOSZYN Tomasz | 1205 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:48:36 | 01:36:59 | 02:15:53 | ||
103 | MOSTOWSKI Radosław | 1206 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:42:46 | 01:35:06 | 02:14:25 | ||
104 | OGIŃSKI Szymon | 1207 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:28 | 01:26:44 | 02:01:28 | ||
105 | KANIECKI Paweł | 1208 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:36:20 | 01:15:51 | 01:47:58 | ||
106 | DOMAŃSKI Karol | 1210 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:43:15 | 01:30:30 | 02:11:01 | |||
107 | KOZON Emil | 1211 | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:28:41 | 03:32:43 | 04:40:07 | |||
108 | KUBRYCHT Michal | 1212 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:34:02 | 01:12:25 | 01:45:58 | |||
109 | MACHURA Marcin | 1213 | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:39:01 | 01:24:36 | 02:02:52 | |||
110 | WALICKI Michał | 1214 | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:41:25 | 01:32:13 | 02:11:22 | |||
111 | CIOCH Krzysztof | 1146 | Fit_zołza przybij piątkę | Open Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 01:01:59 | 03:58:59 | 05:01:47 | ||
112 | WĘCLEWSKI Wojciech | 1194 | Normalny Związek | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:46:49 | 01:39:00 | 02:27:52 | ||
113 | JESKA Tomasz | 1130 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 10:10 | 00:00:00 | 00:38:08 | 01:22:13 | 01:56:38 | ||
114 | WIECZOREK Mateusz | 1373 | xRunners | Elite Mężczyzn | 10:10 | 00:11:49 | 00:42:09 | 01:28:38 | 02:09:16 |
Znaleziono 114 wynik(ów)