Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAVANOVICH Vitali | 1366 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:29:58 | 01:03:29 | |||
2 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1221 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:30:25 | 01:04:29 | ||
3 | SZATA Łukasz | 1317 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:34:23 | 01:11:49 | |||
4 | TYCZYNO Wojciech | 1252 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:12 | 01:16:04 | ||
5 | PAZOŁA Korneliusz | 1251 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:05 | 01:16:11 | ||
6 | GIZAK Michał | 1228 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:32 | 01:16:29 | ||
7 | DUNAJ Kamil | 1275 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:07 | 01:17:51 | |||
8 | RYBSZLEGER Piotr | 1313 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:23 | 01:18:12 | |||
9 | GUTOWICZ Marcin | 1281 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:40 | 01:19:33 | |||
10 | ZIMIŃSKI Paweł | 1261 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:09 | 01:19:48 | ||
11 | ODWROT Mariusz | 1301 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:12 | 01:21:15 | |||
12 | ZACHAREK Piotr | 1326 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:27 | 01:22:26 | |||
13 | KRYSZTOFIAK Damian | 1243 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:08 | 01:23:02 | ||
14 | CIASTOŃ Bartłomiej | 1272 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:24 | 01:23:43 | |||
15 | WITKOWSKI Rafał | 1253 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:18 | 01:24:36 | ||
16 | GĄSZCZ Krzysztof | 1278 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | 01:25:12 | |||
17 | DOBROWOLSKI Piotr | 1274 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:40 | 01:25:22 | |||
18 | KŁOS Cezary | 1288 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:02 | 01:25:24 | |||
19 | LIPIEC Paweł | 1292 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | 01:25:24 | |||
20 | PAWŁOWSKI Piotr | 1304 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:54 | 01:25:43 | |||
21 | KOVAL Vasyl | 1289 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:52 | 01:25:52 | |||
22 | DERA Grzegorz | 1273 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:20 | 01:26:10 | |||
23 | MECHTA Sebastian | 1234 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | 01:26:17 | ||
24 | MORAWSKI Grzegorz | 1295 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:51 | 01:27:44 | |||
25 | KĘSIK Michał | 1285 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:08 | 01:28:00 | |||
26 | BOGUSKI Adam | 1268 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:01 | 01:28:32 | |||
27 | ZAWADKA Mariusz | 1223 | SAME KONIE | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:13 | 01:29:03 | ||
28 | TOBIASZ Łukasz | 1322 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:25 | 01:29:03 | |||
29 | MIESZCZANIN Adrian | 1294 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:25 | 01:29:09 | |||
30 | SOLARCZYK Maciej | 1315 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:50 | 01:29:27 | |||
31 | VÍŠEK Tadeáš | 1324 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:41 | 01:29:35 | |||
32 | BURY Mariusz | 1270 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | 01:29:49 | |||
33 | KMIECIAK Grzegorz | 1247 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:03 | 01:30:30 | ||
34 | PABIAN Karol | 1303 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:22 | 01:30:31 | |||
35 | PAWLIKOWSKI Piotrek | 1255 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:11 | 01:31:25 | ||
36 | PELC Hubert | 1256 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:19 | 01:31:25 | ||
37 | BUDZYŃSKI Adam | 1242 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:15 | 01:31:47 | ||
38 | JEZIORSKI Marcin | 1283 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:07 | 01:31:48 | |||
39 | LATOPOLSKI Piotr | 1235 | Team OCR - Kwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:36 | 01:32:16 | ||
40 | DĄBROWSKI Krzysztof | 1224 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:26 | 01:32:42 | ||
41 | JANISZEWSKI Dariusz | 1282 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:42 | 01:33:19 | |||
42 | BACHURA Grzegorz | 1266 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:31 | 01:36:03 | |||
43 | PURZYCKI Remigiusz | 1309 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:08 | 01:37:55 | |||
44 | GRUBKAJTYS Henryk | 1233 | Sportowe Zakapiory | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:02 | 01:38:09 | ||
45 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 1302 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:56 | 01:38:41 | |||
46 | TOKAREK Jan | 1323 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:17 | 01:39:44 | |||
47 | PORKUSZEWSKI Konrad | 1308 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | 01:40:07 | |||
48 | DUROK Przemysław | 1226 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | 01:40:30 | ||
49 | TUTAJ Jakub | 1241 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:57 | 01:40:31 | ||
50 | SZOT Maksymilian | 1319 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:58 | 01:40:33 | |||
51 | KURYŁO Kamil | 1291 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:07 | 01:40:35 | |||
52 | KIEŚ Damian | 1286 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:05 | 01:41:17 | |||
53 | DUDZIK Sebastian | 1236 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:59 | 01:41:24 | ||
54 | KIEŚ Mateusz | 1287 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:15 | 01:41:39 | |||
55 | GUMNY Maciej | 1280 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:11 | 01:43:12 | |||
56 | KOŁPA Łukasz | 1237 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:30 | 01:43:17 | ||
57 | SIEWIERSKI Maciej | 1216 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:19 | 01:43:45 | ||
58 | WOCHNIAK Michał | 1249 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:05 | 01:43:53 | ||
59 | SYPOSZ Marcin | 1217 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:20 | 01:43:58 | ||
60 | MACHAŁA Patryk | 1293 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:58 | 01:44:19 | |||
61 | NIKIEL Dariusz | 1368 | SKLEP NIKIEL | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:03 | 01:45:04 | ||
62 | MIERZICKI Marcel | 1220 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:13 | 01:45:21 | ||
63 | KRAWCZAK Emil | 1290 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:26 | 01:45:53 | |||
64 | POMIANEK Michał | 1306 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:26 | 01:46:52 | |||
65 | SZATKOWSKI Kamil | 1318 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:50 | 01:46:57 | |||
66 | CIEŚLA Krzysztof | 1372 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:09 | 01:47:56 | |||
67 | WITKOWSKI Arkadiusz | 1248 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:32 | 01:48:38 | ||
68 | BUCZYNSKI Dariusz | 1269 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:09:04 | 00:49:50 | 01:48:41 | |||
69 | JESSWEIN Filip | 1218 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:21 | 01:48:57 | ||
70 | GIEMZA Michał | 1264 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:52:33 | 01:49:19 | ||
71 | KOŚCIELNY Jacek | 1238 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | 01:50:21 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||||
72 | RYNDAK Rafał | 1239 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:38 | 01:50:23 | ||
73 | STACHURSKI Bartosz | 1240 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | 01:50:24 | ||
74 | MICHNA Maciej | 1316 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:40 | 01:51:41 | |||
75 | ROLNIK Tomasz | 1259 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:47 | 01:51:41 | ||
76 | FLUDER Andrzej | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:55 | 01:52:58 | |||
77 | AUGUSTYNIAK Kamil | 1245 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:36 | 01:56:43 | ||
78 | ANUSZCZYK Mariusz | 1265 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:12 | 01:57:30 | |||
79 | KARWOWSKI Paweł | 1284 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:11 | 01:58:08 | |||
80 | RATH Andreas | 1311 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:16 | 01:58:36 | |||
81 | RUCKI Bartosz | 1312 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:09 | 01:58:59 | |||
82 | POGRZEBSKI Roman | 1260 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:31 | 01:59:31 | ||
83 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 1219 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:45 | 02:00:13 | ||
84 | NGUYEN CANH Oskar | 1298 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:12 | 02:00:40 | |||
85 | CHMIEL Dominik | 1271 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:10 | 02:00:42 | |||
86 | EHRLICH Przemysław | 1222 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:08 | 02:00:46 | ||
87 | PIECZONKA Jakub | 1258 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:43 | 02:03:51 | ||
88 | WIETESKA Łukasz | 1325 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:06 | 02:04:26 | |||
89 | OGIERMAN Mariusz | 1229 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:38 | 02:04:53 | ||
90 | SZWAJKOWSKI Karol | 1320 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:20 | 02:05:03 | |||
91 | POPIOŁEK Piotr | 1307 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:22 | 02:05:04 | |||
92 | GRZANECKI Marcin | 1279 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:52 | 02:05:39 | |||
93 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1244 | United Runners | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:15 | 02:06:50 | ||
94 | MILKA Radosław | 1257 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:57:25 | 02:08:44 | ||
95 | TARNAWSKI Maciej | 1321 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:19 | 02:10:32 | |||
96 | JASTRZĘBSKI Rafał | 1232 | Sportowe Dusze | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:20 | 02:10:55 | ||
97 | CHROMIŃSKI Stefan | 1250 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:26 | 02:11:02 | ||
98 | ZANDER Kamil | 1231 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:35 | 02:11:07 | ||
99 | DOBRZAŃSKI Tomasz | 1225 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:47 | 02:13:04 | ||
100 | WOJTCZAK Jakub | 1230 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:59:57 | 02:13:04 | ||
101 | DZINDZIO Jakub | 1227 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:58:42 | 02:14:28 | ||
102 | SZULIMOWICZ Maciej | 1262 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | 02:14:57 | ||
103 | TAŃSKI Michał | 1263 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | 02:14:59 | ||
104 | KACZMAREK Marcin | 1080 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:59 | 02:15:51 | ||
105 | SIMON Adam | 1314 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:09:39 | 02:17:27 | |||
106 | JURCZAK Piotr | 1371 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:40 | 02:26:15 | ||
107 | HERÓD Rafał | 1215 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:45 | 02:34:42 | ||
108 | BŁASIŃSKI Piotr | 1267 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:03:41 | 02:37:08 | |||
109 | POLUS Piotr Peter | 1305 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:21:38 | 02:38:25 | |||
110 | PRZYBYTEK Sławomir | 1367 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:22:26 | 02:46:15 | |||
111 | KULPIŃSKI Bartosz | 1254 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:00:30 | 02:48:14 | ||
112 | RAJNIK Daniel | 1310 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:55 |
Znaleziono 112 wynik(ów)