Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KANCELARZ Rafał | 1590 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:36:29 | 01:17:22 | |||
2 | KRZYŻAK Tomasz | 2305 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:46 | 01:31:24 | |||
3 | CHROSTOWSKI Krzysztof | 1578 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:42:44 | 01:34:53 | |||
4 | KUREK Marcin | 1597 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:41:12 | 01:35:39 | |||
5 | PISKORSKI Adam | 1565 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:58 | 01:38:54 | ||
6 | DYKAS Adam | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:06 | 01:39:05 | |||
7 | DYKAS Piotr | 1580 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:43:07 | 01:39:05 | |||
8 | POPCZYK Sebastian | 1614 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:42 | 01:40:48 | |||
9 | RATAJCZYK Tomasz | 1616 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:06 | 01:41:06 | |||
10 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | 1958 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:47:54 | 01:43:09 | |||
11 | PISKORSKA Iwona | 1564 | Strefa Ruchu Rzeszów | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:38 | 01:44:42 | ||
12 | KYSILKA Vit | 1598 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | 01:45:02 | |||
13 | BOSENKO Oleksii | 2157 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:43 | 01:45:58 | |||
14 | STASIAK Jakub | 1626 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:50 | 01:47:00 | |||
15 | GŁOWACKI Marcin | 1552 | Mi i Dz | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:46:15 | 01:47:07 | ||
16 | MATEJKO Mateusz | 1541 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:48:29 | 01:50:37 | ||
17 | MROWIEC Witold | 1605 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:07 | 01:53:57 | |||
18 | ADAMCZEWSKI Filip | 2139 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:21 | 01:54:29 | ||
19 | KOWALIK Kamil | 2428 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:45 | 01:54:29 | |||
20 | TATKO Sebastian | 2140 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:32 | 01:54:32 | ||
21 | KOBLUK Jakub | 1525 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:59:25 | 01:54:41 | ||
22 | WOJCIECHOWSKI Marek | 1634 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:56:30 | |||
23 | PIOTROWSKA Edyta | 1612 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:36 | 01:57:15 | |||
23 | PIOTROWSKI Artur | 1613 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:54:36 | 01:57:15 | |||
25 | OLEJNIK Egidiusz | 1608 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:55:11 | 01:57:23 | |||
26 | KOŁOMYJSKI Damian | 1544 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:38 | 01:58:40 | ||
27 | POHULAJEWSKI Kamil | 1545 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:51:37 | 01:58:40 | ||
28 | DEPO Wojciech | 1540 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:55:05 | 02:00:23 | ||
29 | BLICHARSKI Michał | 2049 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:51 | 02:01:37 | |||
30 | KOSMALA Grzmot Grzegorz | 2463 | GRZMOT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:49:50 | 02:01:37 | ||
31 | WIATROS Kamil | 1867 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:53 | 02:06:22 | |||
32 | SZYMAŃSKI Adam | 1536 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:57:07 | 02:06:37 | ||
33 | LEŚNICZAK Barbara | 1602 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:47 | 02:07:55 | |||
34 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 1594 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:14 | 02:08:37 | |||
35 | SCHWAKOPF Joanna | 1621 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:14 | 02:08:37 | |||
36 | KRÓL Paulina | 1596 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:13 | 02:08:40 | |||
37 | WARWARKO Łukasz | 1632 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:58 | 02:08:43 | |||
38 | STOPKA Karolina | 1628 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:21 | 02:08:48 | |||
39 | JURCZENIA Michał | 1585 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:09:26 | 02:09:04 | |||
40 | MALINOWSKI Daniel | 1604 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:40 | 02:10:50 | |||
41 | KALNIUK Tomasz | 1555 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:39 | 02:11:04 | ||
42 | GŁUSZAK Piotr | 1583 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:31 | 02:11:37 | |||
43 | KRETEK Dariusz | 1542 | GoVaTeAm | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:53:15 | 02:13:08 | ||
44 | JURKITEWICZ Aleksander | 1586 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:50 | 02:14:47 | |||
45 | PECIAK Kamil | 1611 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:06 | 02:15:59 | |||
46 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 1636 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:08 | 02:15:59 | |||
47 | WAGSTYL Mirela | 1533 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:00 | 02:17:50 | ||
48 | MIERNIK Przemysław | 1534 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:35 | 02:17:50 | ||
49 | BUDEK Maciek | 1577 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:38 | 02:17:56 | |||
50 | KAŹMIERCZAK Daniel | 1591 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:38 | 02:18:50 | |||
51 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 2096 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:02:17 | 02:19:35 | |||
52 | SASINOWSKI Krzysztof | 1620 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:01:58 | 02:19:35 | |||
53 | KLĘK Jarosław | 1592 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:20 | 02:19:59 | |||
54 | DRECZKOWSKI Jan | 1537 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:04:24 | 02:20:08 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||||
55 | WIECZORKIEWICZ Lech | 1554 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 00:58:15 | 02:20:19 | ||
56 | GAJDAMOWICZ Beata | 1581 | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:32 | 02:21:40 | |||
57 | BIEDALAK Krzysztof | 1576 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:03:31 | 02:24:10 | |||
58 | WAJDA Paulina | 2242 | Kasztan Team | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:45 | 02:28:09 | ||
59 | PLUCIŃSKI Jakub | 1136 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:41 | 02:28:09 | ||
60 | BŁĘDOWSKI Artur | 1531 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:07:33 | 02:28:19 | ||
61 | BŁĘDOWSKI Michał | 1532 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:08:03 | 02:28:20 | ||
62 | PĘKALA Aleksandra | 2344 | Jak żółwie w galopie | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:15:03 | 02:28:24 | ||
63 | GOŚCINIAK Beata | 2292 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:27 | 02:29:53 | |||
64 | KUROWSKI Rafał | 2308 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:28 | 02:29:53 | |||
65 | KLIMEK Paulina | 2343 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:59 | 02:29:53 | ||
66 | TOMCZYK Karol | 1631 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:50 | 02:31:43 | |||
67 | RYZNAR Piotr | 1619 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:06:49 | 02:31:43 | |||
68 | STELMACH Artur | 1627 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:22:05 | 02:33:56 | |||
69 | SIKORSKI Marcin | 1622 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:37 | 02:35:34 | |||
70 | SKOTNICKI Bartosz | 1624 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:50 | 02:37:35 | |||
71 | HELUSZKA Jakub | 1556 | Pachoły | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:05:49 | 02:37:35 | ||
72 | KALETA Adrian | 1587 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:15:36 | 02:40:11 | |||
73 | GÓRZNY Krzysztof | 2291 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:16 | 02:41:37 | |||
74 | LANGOWSKA Oliwia | 1599 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:56 | 02:41:39 | |||
74 | ŁUKIEWICZ Dominik | 1603 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:56 | 02:41:39 | |||
76 | MISIŃSKI Paweł | 1551 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:37 | 02:42:45 | ||
77 | DENYS Dariusz | 1550 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:37 | 02:42:46 | ||
78 | NAPORA Joanna | 1571 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:17 | 02:45:07 | ||
79 | GIMLIK Krzysztof | 1582 | Open Masters Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:25:00 | 02:45:29 | |||
80 | OLSZEWSKI Alan | 1609 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:24:59 | 02:45:30 | |||
81 | STAWOWA Karolina | 1567 | WF TEAM | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:00 | 02:45:46 | ||
82 | ZAGUBIEŃ Ania | 1635 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:18:22 | 02:45:48 | |||
83 | NOWAK Łukasz | 1607 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | 02:45:57 | |||
84 | KOGUT Sebastian | 1593 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:43 | 02:45:58 | |||
85 | MACIERZYŃSKI Adam | 1546 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:20 | 02:46:25 | ||
86 | PORC Mateusz | 1548 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:13:22 | 02:46:25 | ||
87 | Paweł | 2419 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:12:22 | 02:48:51 | |||
88 | POZORSKI Mateusz | 1615 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:52 | 02:49:36 | |||
89 | LEWICKA Katarzyna | 1569 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:21:57 | 02:49:52 | ||
90 | KALWARCZYK Mariusz | 1588 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:10:56 | 02:50:35 | |||
91 | WILCZYŃSKA Agata | 1566 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:11:39 | 02:51:36 | ||
92 | RUDNICKA Anna | 1618 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:11:39 | 02:51:36 | |||
93 | KŁYCHO Tristan | 1700 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:39 | 02:53:57 | |||
94 | OZGA Patrycja | 1572 | Winko Skład | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:20:21 | 02:57:40 | ||
95 | ĶAMRAD Żaneta | 1568 | Winko Skład | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:21:31 | 02:57:41 | ||
96 | PATON Iwona | 1573 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:49 | 02:57:41 | ||
97 | WOJTAL Marta | 1574 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:52 | 02:57:41 | ||
98 | MURDZEK Aleksandra | 1570 | Winko Skład | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:51 | 02:58:18 | ||
99 | CIUPEK Paweł | 1522 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:36 | 02:59:16 | ||
100 | MARKOWSKI Artur | 1523 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:19:35 | 02:59:17 | ||
101 | SZEWCZYK Claudia | 1563 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:35:18 | 03:01:46 | ||
102 | TRATKOWSKA Brygida | 1562 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:35:18 | 03:01:48 | ||
103 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 1539 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:42 | 03:01:53 | ||
104 | ABRAMCZYK Bernard | 1575 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | 03:01:53 | |||
105 | LEŚNIAK Natalia | 1601 | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:27:22 | 03:03:16 | |||
106 | NIEDOPYTALSKI Marcel | 1606 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:16:06 | 03:03:32 | |||
107 | SŁOWIK Tomasz | 1625 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:27:29 | 03:03:54 | |||
108 | JANIAK Łukasz | 1527 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:14 | 03:06:36 | ||
109 | KSIĄŻEK Anna | 1528 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:02 | 03:06:36 | ||
110 | ZWIERZ Jakub | 1529 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:02 | 03:06:36 | ||
111 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 1526 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:26:14 | 03:06:37 | ||
112 | ŁYKOWSKI Eryk | 1559 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:31:30 | 03:06:40 | ||
113 | KRAUSE Krzysztof | 1595 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:31:53 | 03:06:42 | |||
114 | BAŁA Maciej | 1558 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 01:32:04 | 03:06:42 | ||
115 | SZLĘZAK Mateusz | 1630 | Open Mężczyzn | 10:50 | 00:00:00 | 03:24:58 |
Znaleziono 115 wynik(ów)