Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HARETSKI Aleksander | 1942 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:43:25 | 01:38:46 | |||
2 | ISHCHUK Aliaksandr | 1943 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:43:34 | 01:38:51 | |||
3 | DROZD Dominik | 1934 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:49:46 | 01:43:35 | |||
4 | BĄK Marcin | 1923 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:43:57 | |||
5 | BĄK Paweł | 1924 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:18 | 01:46:55 | |||
6 | BĄK Piotr | 1925 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:50:48 | 01:46:55 | |||
7 | GRUSZKA Marcin | 1939 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:50:33 | 01:47:16 | |||
8 | KUBATEK Kamil | 1953 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:52:04 | |||
9 | RYBICKI Mateusz | 1976 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:49:24 | 01:52:48 | |||
10 | BŁOŃSKI Maciej | 1886 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:06 | 01:53:55 | ||
11 | PIENIĄŻEK Kamil | 1972 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:56:24 | 01:54:08 | |||
12 | PIENIĄŻEK Mateusz | 1973 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:56:25 | 01:54:08 | |||
13 | WESOŁOWSKI Jerzy | 1983 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:52:57 | 01:57:00 | |||
14 | MACIEJOWSKI Dawid | 1961 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:17 | 02:01:03 | |||
15 | SZEWCZYK Marta | 1978 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:46 | 02:02:08 | |||
16 | KURZAWA Tomasz | 1956 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:00:02 | 02:02:13 | |||
17 | DĄBROWSKI Kamil | 1931 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:22 | 02:02:14 | |||
18 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 1929 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:25 | 02:02:51 | |||
19 | RUDNICKI Jakub | 2087 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:50 | 02:04:26 | |||
20 | FISCHER Filip | 1935 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:49 | 02:06:02 | |||
21 | ŁABĘCKI Daniel | 1959 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:53:23 | 02:06:02 | |||
22 | HAJDUK Krzysztof | 1940 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:59:59 | 02:11:28 | |||
23 | MARACHOWSKI Mateusz | 2469 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:36 | 02:11:34 | |||
24 | KUBIAK Michał | 1954 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:37 | 02:11:35 | |||
25 | PROCHWICZ Arkadiusz | 1974 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:22 | 02:12:35 | |||
26 | SZPAKOWSKI Jacek | 1884 | GERIATRIC MADNESS | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:54:51 | 02:13:11 | ||
27 | TOMYS Beata | 1981 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:39 | 02:15:22 | |||
28 | WARLIKOWSKI Łukasz | 1897 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:02:14 | 02:15:23 | ||
29 | TRACZ Jarosław | 1896 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:34 | 02:15:36 | ||
30 | JASZCZYSZYN Damian | 1945 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:00:03 | 02:16:24 | |||
31 | MORAWSKI Bartosz | 1966 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:40 | 02:17:04 | |||
32 | KUKUCKI Michał | 1955 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:42 | 02:17:06 | |||
33 | CZYŻEWSKI Dominik | 1930 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:55:21 | 02:17:34 | |||
34 | BĄK Agnieszka | 1922 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:31 | 02:17:59 | |||
35 | FELINIAK Daniel | 1893 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:18:06 | ||
36 | CHODKIEWICZ Adam | 1892 | Młode wilki byd. | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:33 | 02:18:53 | ||
37 | KARBOWY Mateusz | 2454 | Biegun Ninja Team | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:57:19 | 02:19:09 | ||
38 | KASZEWSKI Dawid | 1948 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 00:51:58 | 02:19:11 | |||
39 | SZEWCZYK Tomasz | 1979 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:22 | 02:19:27 | |||
40 | MIŚKIEWICZ Konrad | 1965 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:08:33 | 02:20:40 | |||
41 | BONIAKOWSKA Ilona | 1927 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:22 | 02:20:42 | |||
42 | KOWALSKI Bartłomiej | 1951 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:35 | 02:24:39 | |||
43 | ROSZAK Bartłomiej | 1894 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:49 | 02:24:50 | ||
44 | SIWIAK Łukasz | 1895 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:48 | 02:24:50 | ||
45 | WIĘCEK Urszula | 1905 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:40 | 02:25:11 | ||
46 | GĄSIOROWSKI Remigiusz | 1904 | SAME KONIE | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:50 | 02:25:12 | ||
47 | CYTERA Barbara | 1928 | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:19:41 | 02:25:13 | |||
48 | HAŁAS Rafał | 1941 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:52 | 02:25:24 | |||
49 | PAWŁOWSKI Tomasz | 1883 | Furteca | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:18 | 02:26:21 | ||
50 | BESSER Olga | 2277 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:30 | 02:26:37 | |||
51 | KOCHAŃSKI Artur | 2302 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:28 | 02:26:37 | |||
52 | KUŹNICKI Bartosz | 1957 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:40 | 02:26:42 | |||
53 | GROS Dawid | 1938 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:56 | 02:26:50 | |||
54 | CIUPKO Andrzej | 1903 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:59 | 02:26:52 | ||
55 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 1907 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:27 | 02:28:26 | ||
56 | PURCHALAK Karolina | 1901 | Nie da rady bez czekolady | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:16:45 | 02:28:28 | ||
57 | GABARA Aleksander | 1875 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:16:51 | 02:30:17 | ||
58 | BŁACHNIO Maciej | 1874 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:15:29 | 02:30:19 | ||
59 | MIROTA Dominika | 1876 | BeerForceOne | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:26 | 02:30:20 | ||
60 | WARDAK Arek | 1870 | (A)d(A)sie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:20 | 02:30:52 | ||
61 | WARDAK Jakub | 1871 | (A)d(A)sie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:20 | 02:30:53 | ||
62 | OSTROWSKA Patrycja | 1970 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:02:52 | 02:31:44 | |||
63 | GROCHALA Maciek | 1937 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:04:06 | 02:32:08 | |||
64 | ZAWADZIŃSKI Artur | 1985 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:54 | 02:32:14 | |||
65 | KRÓLICKI Konrad | 1906 | STG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:03:47 | 02:32:15 | ||
66 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 1952 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:06 | 02:32:49 | |||
67 | PLOCKI Jakub | 1887 | JTCNWWW | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:30 | 02:33:51 | ||
68 | TYSZKO Maciej | 1982 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:23 | 02:33:51 | |||
69 | GADZINA Kamil | 1936 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:33 | 02:34:51 | |||
70 | OBRZUT Krzysztof | 1968 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:32 | 02:34:52 | |||
71 | ZAJĄC Ewa | 1873 | Bad Boys VIVE PROFIT | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:29 | 02:34:54 | ||
72 | PAJĄK Michał | 1971 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:12:28 | 02:39:02 | |||
73 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1984 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:02 | 02:40:00 | |||
74 | KANIK Tomasz | 1889 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:12:52 | 02:40:27 | ||
75 | WOJEWODA Grzegorz | 1891 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:40 | 02:40:28 | ||
76 | KASZA Kacper | 1890 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:59 | 02:40:34 | ||
77 | SNARSKI Wojciech | 1977 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:11:09 | 02:41:09 | |||
78 | TARNAWSKI Bartosz | 1980 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:09:04 | 02:42:14 | |||
79 | KITA Grzegorz | 1949 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:05:42 | 02:42:18 | |||
80 | WASIOŁKA Bartosz | 1866 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:10:50 | 02:43:07 | |||
81 | GNIADEK Kora | 1881 | FitPark Team | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:25 | 02:46:24 | ||
82 | DORUCH Kamil | 1933 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:02 | 02:46:44 | |||
83 | NIEWIŃSKA Sylwia | 1967 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:14:04 | 02:46:45 | |||
84 | SANETRA Bożena | 2117 | FitPark Team | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:51 | 02:46:50 | ||
85 | WASIK Aleksandra | 1882 | FitPark Team | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:13:28 | 02:46:51 | ||
86 | KACPRZAK Olga | 1946 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:19 | 02:51:48 | |||
87 | ARCIPOWSKI Damian | 1921 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:17:19 | 02:51:48 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||||
88 | ANTOSIK Bartosz | 1898 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:38 | 02:57:22 | ||
89 | PIASECKI Hubert | 1900 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:06:39 | 02:57:22 | ||
90 | KOMAR Tomasz | 1899 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:07:04 | 02:57:24 | ||
91 | OKRÓJ Mieszko | 1879 | Climbersi | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:28:49 | 03:12:12 | ||
92 | ZABŁOCKA Małgorzata | 1880 | Climbersi | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:28:49 | 03:12:12 | ||
93 | PAWLIK Grzegorz | 1918 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:27:08 | 03:16:01 | ||
94 | PRUCHNICKA Klaudia | 1919 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:37 | 03:21:09 | ||
95 | NOWAK Aleksandra | 1915 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:30 | 03:21:09 | ||
96 | KMIEĆ Natalia | 1910 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:28 | 03:21:10 | ||
97 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 1908 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:34 | 03:24:44 | ||
98 | KUZARA Joanna | 1911 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:26 | 03:24:44 | ||
99 | KUZARA Rafał | 1912 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:25 | 03:24:44 | ||
100 | FLOREK Piotr | 1909 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:31 | 03:24:45 | ||
101 | NOWAK Natalia | 1916 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:32 | 03:24:48 | ||
102 | ORLIŃSKI Artur | 1917 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:32:32 | 03:24:49 | ||
103 | MALINOWSKA Dominika | 1962 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:36:41 | 03:25:00 | |||
104 | JANECZEK Konrad | 1944 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:36:41 | 03:25:02 | |||
105 | GAWROŃSKI Kordian | 1877 | Bez'st Squad | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:21:59 | 03:35:55 | ||
106 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 1878 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 01:22:22 | 03:35:57 | ||
107 | KACZYCA Marek | 1947 | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 01:18:40 | ||||
108 | KNICZ Wioletta | 1950 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | 03:52:06 | ||||
109 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 2338 | Familia RMG | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | 02:02:44 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
ŁANOCHA Michał | 1913 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 11:20 | DNF | 01:27:06 DNF | DNF | |||
NIDECKI Grzegorz | 1914 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 11:20 | DNF | 01:27:20 DNF | DNF |
Znaleziono 111 wynik(ów)