Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km | Punkt Rege 18km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAŃKO Karolina | 1342 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:27 | 01:45:02 | 02:33:41 | ||
2 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 1343 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:53 | 01:33:03 | 02:13:38 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||||
3 | MOTYLSKA Aleksa | 1344 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:53 | 02:03:03 | 02:59:16 | ||
4 | WNOROWSKA Magdalena | 1345 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:37 | 02:38:22 | 03:49:52 | ||
5 | MONTVILĖ Sandra | 1346 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:21 | 01:11:28 | 01:44:58 | ||
6 | ZHOLOB Anzhelika | 1347 | Oranzh Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:00 | 01:51:02 | 02:46:33 | ||
7 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 1327 | Active Flow | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:45 | 01:19:45 | 01:56:49 | ||
8 | NAPIERAJ Katarzyna | 1331 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:17 | 01:17:44 | 01:52:11 | ||
9 | PASTERKA Faustyna | 1332 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:13 | 01:58:10 | 02:52:34 | ||
10 | PIETRAS Mariola | 1333 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:25 | 01:35:49 | 02:14:46 | ||
11 | WIERZBOWSKA Magdalena | 1334 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | 02:03:57 | 03:31:49 | ||
12 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1336 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:22 | 01:35:21 | 02:12:40 | ||
13 | KOŚCIELNIAK Barbara | 1337 | FitPark Team | Elite Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:18 | 01:37:26 | 02:23:28 | ||
14 | BARANOWSKA Katarzyna | 1338 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:51 | 01:09:54 | 01:42:20 | ||
15 | RYŚ - HANUSIAK Marzena | 1340 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:11 | 01:21:30 | 01:58:05 | ||
16 | GARNUSZEK Anita | 1349 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:56 | 01:28:36 | 02:09:09 | ||
17 | MACIUSZEK Julia | 1352 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:34 | 01:16:03 | 01:50:01 | ||
18 | SZUBA-ŁATA Klaudia | 1353 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:04 | 01:11:04 | 01:45:20 | ||
19 | METELSKA Karolina | 1354 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:33 | 01:25:00 | 02:05:20 | ||
20 | SZARUGA Małgorzata | 1355 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:42 | 01:10:22 | 01:43:41 | ||
21 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 1357 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:37 | 03:14:06 | 04:44:01 | ||
22 | ŁAWNICZAK Justyna | 1361 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:42 | 01:25:38 | 02:03:07 | ||
23 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 1364 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:22 | 02:01:40 | 02:53:44 | |||
24 | SZOSTEK Patrycja | 1365 | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:20 | 01:34:53 | 02:17:50 | |||
25 | PISULA Anna | 1350 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:07 | 01:49:23 | 02:38:14 |
Znaleziono 25 wynik(ów)