Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-05 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 888 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 872 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUGDA Sebastian | 3488 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:23 | |||
2 | FIRST Tomasz | 3432 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:09 | ||
3 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 3460 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:56:45 | |||
4 | ŁABĘCKI Daniel | 3483 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:47 | |||
5 | DYKAS Adam | 3456 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:10:44 | |||
6 | DYKAS Piotr | 3457 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:10:50 | |||
7 | WIŚNIEWSKI Marcin | 3299 | NAFCIARZE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:12:56 | ||
8 | BĘTLEJEWSKI Marek | 3420 | NAFCIARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:18 | ||
9 | JAGODZKI Paweł | 3467 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:14 | |||
10 | GRYLEWICZ Mikołaj | 3406 | BIEGUN OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:23 | ||
11 | STARCZEWSKI Krzysztof | 3504 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:23:04 | |||
12 | KYRC Karol | 3443 | Team Kyrc | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:23:05 | ||
13 | KUĆMIERZ Ryszard | 3480 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:24:30 | |||
14 | BOĆKO Jakub | 3446 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:25:34 | ||
15 | ODEJEWSKI Dariusz | 3491 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:53 | |||
15 | KALINOWSKI Adam | 3470 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:53 | |||
17 | BIAŁY Pawel | 3448 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:28:00 | |||
18 | BIERNAT Robert | 3450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:28:35 | |||
19 | BOROWIECKI Przemysław | 3452 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:29:21 | |||
20 | PAVLÍKOVÁ Petra | 3494 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:31:23 | |||
21 | CYMIŃSKI Łukasz | 3442 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:03 | ||
22 | BŁOŃSKI Maciej | 3416 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:41 | ||
23 | KARAŚ Karol | 3473 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:51 | |||
24 | KŁOSKOWSKI Jakub | 3475 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:36:35 | |||
25 | FILA Piotr | 3434 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:27 | ||
26 | BARTOSIEWICZ Dominik | 3447 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:29 | |||
27 | BOROWSKI Maciej | 3405 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:39 | ||
28 | HELUSZKA Jakub | 3464 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:53 | |||
29 | SKOTNICKI Bartosz | 3502 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:54 | |||
30 | IWANOWSKI Tomasz | 3466 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:39:31 | |||
31 | CZERWIŃSKI Rafał | 3441 | Szypcy i Wściekli | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:44:12 | ||
32 | TARAS Michał | 3506 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:28 | |||
33 | PIŁAT Renata | 3427 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:46 | ||
34 | KRUPA Adam | 3438 | Stalowe Żylety | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:46:32 | ||
35 | CZACHURSKI Mateusz | 3412 | Ex Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:47:45 | ||
36 | KAŹMIERCZAK Daniel | 3474 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:49:14 | |||
37 | KOMORNICKI Krzysiek | 3477 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:50:03 | |||
38 | KRAWCZYK Bartosz | 3401 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:51:33 | ||
39 | GRABOWSKA Anna | 3435 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:52:06 | ||
40 | WUCZKO Dariusz | 3440 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:52:09 | ||
41 | PTASIŃSKI Piotr | 3516 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:53:23 | ||
42 | WALCZAK Grzesiek | 3517 | 365 cheat day | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:53:36 | ||
43 | ŻERDZIŃSKI Michał | 3514 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:54:05 | |||
44 | DYNOWSKI Wiktor | 3419 | La Pumba Kebab | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:54:22 | ||
45 | FLOREK Łukasz | 3458 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:54:45 | |||
46 | SOBONKIEWICZ Leszek | 3503 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:54:54 | |||
47 | ZIOMEK Anna | 3407 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:55:12 | ||
48 | KOŁODZIEJ Estera | 3436 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:07 | ||
49 | KOŁODZIEJ Mateusz | 3437 | Stalowe Żylety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:08 | ||
50 | TYPIAK Sylwia | 3439 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:09 | ||
51 | OSIŃSKI Marcin | 3433 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:13 | ||
52 | KAPTUR Lukasz | 3472 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:59:09 | |||
53 | TUREK Aneta | 3509 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:59:10 | |||
54 | KOŁAKOWSKI Rafał | 3476 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:00:56 | |||
55 | POPCZYŃSKI Krystian | 3415 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:00:59 | ||
56 | GWIAZDA Krzysztof | 3463 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:21 | |||
57 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 3489 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:21 | |||
58 | PABJAN Kamil | 3492 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:25 | |||
59 | JABŁOŃSKI Jakub | 3640 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:37 | ||
60 | KORDEL Zuzanna | 3641 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:38 | ||
61 | BIENIEK Wojciech | 3449 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:02:16 | |||
62 | JANKOWSKI Adam | 3468 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:03:57 | |||
63 | TOMCZAK Wioleta | 3507 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:06:52 | |||
64 | MATYSEK Ireneusz | 3485 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:07:52 | |||
65 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3431 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:09:34 | ||
66 | ZIMNY Adam | 3515 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:13:38 | |||
67 | FRANASZEK Krzysztof | 3409 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:16:10 | ||
68 | FRANASZEK Tomasz | 3410 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:16:12 | ||
69 | KOWALCZYK Joanna | 3424 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:17:18 | ||
70 | LECH Arkadiusz | 3426 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:17:20 | ||
71 | KALETA Adrian | 3428 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:19:32 | ||
72 | KULECZKA Jacek | 3481 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:25:30 | |||
73 | PIOTRKOWICZ Michał | 3497 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:25:32 | |||
74 | KACZOR Paulina | 3953 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:27:12 | |||
75 | GÓRAK Agnieszka | 3414 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:29:05 | ||
76 | SAMORAJ Krystian | 3500 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:29:06 | |||
77 | BARAŃSKI Marcin | 3413 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:29:08 | ||
78 | KOZDROŃ Mateusz | 3479 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:44:20 | |||
79 | MICHALSKA Nikola | 3486 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:44:21 | |||
80 | GABARA Aleksander | 3403 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:44:41 | ||
81 | BŁACHNIO Maciej | 3402 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:48 | ||
82 | MIROTA Dominika | 3404 | BeerForceOne | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:48 | ||
83 | WALCZY Marek | 3724 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:49 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
84 | STEFANIAK Marek | 3388 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:51 | |||
85 | MOKSA-ZASZCZUDLOWICZ Kaja | 3703 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:57 | |||
86 | JAWORSKA Anna | 3422 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:48:07 | ||
87 | JAWORSKI Sylwester | 3423 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:48:09 | ||
88 | HOROŚ Łukasz | 3465 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:53:42 | |||
89 | GAWEŁ Mateusz | 3459 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 03:53:44 | |||
90 | ZAGUBIEŃ Ania | 3512 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 04:02:20 | |||
91 | KOPYTO Jakub | 3430 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 04:06:16 | ||
92 | OŻÓG Mateusz | 3418 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 04:30:57 | ||
93 | POLUS Piotr Peter | 3097 | GACIOGEDDON | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 04:33:36 |
Znaleziono 93 wynik(ów)