Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-05 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 888 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 872 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAUZAITE Gabriele | 3251 | OCR BALTIC WARRIORS | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:53:43 | ||
2 | WIĘCŁAWSKA Magdalena | 3237 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 02:06:45 | ||
3 | KOCHANEK Agata | 3236 | Active Flow | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 02:07:56 | ||
4 | KREFTA Izabela | 3737 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:10:32 | ||
5 | KEGEL Anna | 3909 | kegelanna | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:15:41 | ||
6 | JERECZEK Joanna | 3736 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:21:52 | ||
7 | WĄDOŁKOWSKA Paulina | 3525 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:23:09 | ||
8 | DUBIEL Monika | 3298 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:23:21 | ||
9 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 3890 | SAME KONIE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:26:12 | ||
10 | MŁYNARCZYK Tatiana | 3368 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:26:19 | |||
11 | MATIRKO Anastasiia | 3932 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:29:48 | |||
12 | PAVLÍKOVÁ Petra | 3494 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:31:23 | |||
13 | WNOROWSKA Magdalena | 3249 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 02:33:46 | ||
14 | MARCHEWKA Monika | 3364 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:35:25 | |||
15 | SCHNEEWEIS Julia | 3383 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:38:00 | |||
16 | ZDUNIEWICZ Emilia | 3308 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:44:36 | ||
17 | PIŁAT Renata | 3427 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:46 | ||
18 | CHRUŚCICKA Malwina | 3683 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:45:59 | |||
19 | ŻÓŁĆ Beata | 3674 | Żółć | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:46:21 | ||
20 | KACHEL Agata | 3851 | Szturm | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:47:43 | ||
21 | WIŚNIEWSKA Arleta | 3670 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:48:05 | ||
22 | JABŁOŃSKA Sylwia | 3922 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:49:14 | |||
23 | BARCZYSZYN Aleksandra | 3255 | WATAHA | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 02:49:20 | ||
24 | TROCHA Malwina | 3669 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:49:27 | ||
25 | GRABOWSKA Anna | 3435 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:52:06 | ||
26 | PIÓRKOWSKA Justyna | 3709 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:52:42 | |||
27 | GREIBIG Michaela | 3462 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:55:01 | |||
28 | GODZIEBA Izabela | 3766 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:10 | |||
29 | ZIOMEK Anna | 3407 | Biegun OCR Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:55:12 | ||
30 | KRAWCZYK Joanna | 3539 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:56:00 | ||
31 | KOŁODZIEJ Estera | 3436 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:07 | ||
32 | TYPIAK Sylwia | 3439 | Stalowe Żylety | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:56:09 | ||
33 | KAMZOL Bogna | 3349 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:57:15 | |||
34 | TUREK Aneta | 3509 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:59:10 | |||
35 | KORDEL Zuzanna | 3641 | DeltaSzwadronSuperCool | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:01:38 | ||
36 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 3295 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:01:42 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
37 | GÓRA Aleksandra | 3258 | WOLF TEAM | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:01:59 | ||
38 | STACHOWICZ Monika | 3242 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:02:37 | ||
39 | HANDZLIK Agnieszka | 3241 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:02:49 | ||
40 | GAJEWSKA Joanna | 3920 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 03:04:16 | |||
41 | KORNACKA Agnieszka | 3353 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:06:51 | |||
42 | TOMCZAK Wioleta | 3507 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:06:52 | |||
43 | MIRKOWICZ Aleksandra | 3701 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:07:38 | |||
44 | WILCZEK Marta | 3555 | Reckitt Runners | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:08:21 | ||
45 | NIKOŁAJUK Julia | 3604 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:08:22 | |||
46 | GRACZYK Karolina | 3315 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:09:07 | ||
47 | DĄBROWSKA Angelika | 3256 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:09:59 | ||
48 | SEROCKA Basia | 3904 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 03:10:20 | ||
49 | JELEŃ Monika | 3592 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:13:19 | |||
50 | WYCZYŃSKA Bożena | 3625 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:13:26 | |||
51 | WENDT Nadine | 3265 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:14:31 | |||
52 | WILCZYŃSKA Dorota | 3747 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:14:32 | ||
53 | KOKOTEK Alicja | 3751 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:14:33 | ||
54 | ROPELA Monika | 3260 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:15:35 | ||
55 | KOWALCZYK Joanna | 3424 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:17:18 | ||
56 | PFAJFER Dagmara | 3733 | 4719 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:17:35 | ||
57 | WIŚNIEWSKA Marta | 3753 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:18:25 | ||
58 | REKSYN Malgorzata | 3752 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:18:27 | ||
59 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3257 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:18:40 | ||
60 | KACPRZAK Olga | 3347 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:19:12 | |||
61 | STEMPCZYŃSKA Justyna | 3803 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:20:35 | |||
62 | DROZD Anna | 3570 | WYtrenowani | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:21:18 | ||
63 | OTREMBA Beata | 3571 | WYtrenowani | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:21:19 | ||
64 | BUSIŁO Wiktoria | 3857 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 03:24:45 | |||
65 | PIETRZAK Julia | 3707 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:25:05 | |||
66 | SZEWCZYK Claudia | 3895 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 03:25:19 | ||
67 | SOBIES Teresa | 3892 | SAME KONIE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 03:25:24 | ||
68 | BUDEK Weronika | 3454 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:25:55 | |||
69 | KACZOR Paulina | 3953 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:27:12 | |||
70 | GACEK Aleksandra | 3323 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:27:37 | ||
71 | DULEWICZ Anna | 3246 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:28:40 | ||
72 | GÓRAK Agnieszka | 3414 | HARDCORY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:29:05 | ||
73 | KRZESIŃSKA Ewelina | 3748 | Mordercze pielmienoe | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:29:06 | ||
74 | GOSCINIAK Anna | 3863 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 03:30:24 | |||
75 | PASEK Marta | 3372 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:31:07 | |||
76 | STACHNIAK Kornelia | 3444 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:32:50 | ||
77 | PUŁA Karolina | 3314 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:32:58 | ||
78 | SOKÓLSKA Jolanta | 3957 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:33:53 | |||
79 | SEŃ Agata | 3715 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:40:41 | |||
80 | ANIELSKA Anna | 3676 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:40:46 | |||
81 | SZADZEWICZ Monika | 3551 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:41:41 | ||
82 | HOFFGUNST Anna | 3687 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:43:04 | |||
83 | MICHALSKA Nikola | 3486 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:44:21 | |||
84 | MIROTA Dominika | 3404 | BeerForceOne | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:48 | ||
85 | MOKSA-ZASZCZUDLOWICZ Kaja | 3703 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:45:57 | |||
86 | KUROWSKA Edyta | 3359 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:46:50 | |||
87 | BUCHOWSKA Joanna Alicja | 3453 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:46:51 | |||
88 | STAWOWA Karolina | 3324 | WF TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 03:47:47 | ||
89 | JAWORSKA Anna | 3422 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 03:48:07 | ||
90 | MACIASZEK Paulina | 3731 | 45 plus. | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:48:40 | ||
91 | NERĆ Karolina | 3603 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:50:40 | |||
92 | TOKAREK Justyna | 3646 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:50:50 | ||
93 | MILEWSKA Marta | 3645 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 03:50:51 | ||
94 | WAGSTYL Mirela | 3240 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 03:50:59 | ||
95 | BERGMANN Karina | 3521 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:51:13 | ||
96 | KARPIŃSKA Marzena | 3522 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:51:15 | ||
97 | SZAFRAŃSKA Oliwia | 3955 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:52:01 | |||
98 | WIĘCEK Urszula | 3893 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:52:05 | ||
99 | CYTERA Barbara | 3896 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:52:10 | |||
99 | WOŹNICKA Lucyna | 3894 | SAME KONIE | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:52:12 | ||
101 | SZYSZKA Natalia | 3883 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 03:53:49 | |||
102 | SZKUDLAREK Agata | 3253 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 04:00:00 | ||
103 | ZAGUBIEŃ Ania | 3512 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 04:02:20 | |||
104 | WRUK Agata | 3234 | AAAxRunners | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 04:04:27 | ||
105 | PĘKALA Aleksandra | 3496 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 04:16:42 | |||
106 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 3290 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 04:21:37 | ||
107 | KARBOWSKA Emilia | 3291 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 04:21:59 | ||
108 | CZARNOTTA Paulina | 3583 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 108 wynik(ów)