RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BĄK Daniel 3009Biegun OCR TeamElite Mężczyzn10M 1007:5000:00:0000:57:2902:17:44.5502:17:44.55 6:339,1
2DZIÓBEK Lech 3010Biegun OCR TeamElite Mężczyzn11M 1107:5000:00:0000:58:5402:19:07.0002:19:07.00+00:01:226:379,1
3OLICHOWSKI Mateusz 3170WOLF TEAMElite Mężczyzn16M 2107:5000:00:0000:58:0302:29:34.9002:29:34.90+00:11:507:078,4
4KURTA Rafał 3178xRunnersElite Mężczyzn17M 2207:5000:00:0000:58:4902:30:12.2002:30:12.20+00:12:277:098,4
5MATUSIK Adam 3047Fit & More RybnikElite Mężczyzn27M 3607:5000:00:0001:04:4102:35:53.1002:35:53.10+00:18:087:258,1
6KRZYŻOWSKI Grzegorz 3045Fit & More RybnikElite Mężczyzn28M 3707:5000:00:0001:05:0102:36:02.3502:36:02.35+00:18:177:258,1
7WIŚNIEWSKI Michał 3007Best BeastsElite Mężczyzn30M 3907:5000:00:0001:07:4002:37:29.8502:37:29.85+00:19:457:298,0
8BURBUL Przemysław 3112PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn31M 4007:5000:00:0001:04:2202:38:09.2002:38:09.20+00:20:247:318,0
9KARCZEWSKI Piotr 3005Best BeastsElite Mężczyzn32M 4107:5000:00:0001:04:4902:38:17.7502:38:17.75+00:20:337:328,0
10ZALEJASZ Sylwester 3179xRunnersElite Mężczyzn34M 4407:5000:00:0001:06:3502:40:08.5002:40:08.50+00:22:237:377,9
11KĘDZIORA Bogumił 3071Koniu SquadElite Mężczyzn36M 4607:5000:00:0001:07:3202:41:54.4002:41:54.40+00:24:097:427,8
12SKRZECZYŃSKI Sławomir 3078Lemon TeamElite Masters Mężczyzn7M 4707:5000:00:0001:05:5802:42:15.4002:42:15.40+00:24:307:437,8
13NOWICKI Marcin 3169WOLF TEAMElite Mężczyzn39M 5107:5000:00:0001:09:2402:43:29.6002:43:29.60+00:25:457:477,7
14ŁOTOCKI Rafał Jerzy 3142TRZCIANKAElite Masters Mężczyzn9M 5307:5000:00:0001:05:5902:43:49.9502:43:49.95+00:26:057:487,7
15JASTRZĘBSKI Sławomir 3008Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn10M 6607:5000:00:0001:14:3602:50:23.0002:50:23.00+00:32:388:067,4
16MIŁOŚ Tomasz 3013Biegun OCR TeamElite Mężczyzn48M 6807:5000:00:0001:08:4802:52:32.1002:52:32.10+00:34:478:127,3
17PIWNIK Bartosz 3077Lemon TeamElite Mężczyzn49M 6907:5000:00:0001:10:1802:52:33.8002:52:33.80+00:34:498:137,3
18GRABARCZYK Wojciech 3004Best BeastsElite Masters Mężczyzn11M 7407:5000:00:0001:11:2002:53:51.3002:53:51.30+00:36:068:167,2
19ŚLIZ Arkadiusz 3172WOLF TEAMElite Mężczyzn56M 8007:5000:00:0001:14:1402:59:44.7502:59:44.75+00:42:008:337,0
20MIZGALSKI Jacek 3032DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn12M 8707:5000:00:0001:09:4103:01:25.6503:01:25.65+00:43:418:386,9
21WERYK Mateusz 3015Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn13M 8807:5000:00:0001:12:4203:01:43.1503:01:43.15+00:43:588:396,9
22MACHNIO Bartosz Jan 3033DZIKIsquadElite Mężczyzn59M 9207:5000:00:0001:17:4103:03:21.1003:03:21.10+00:45:368:436,9
23NIŹNIK Borys 3072Koniu SquadElite Masters Mężczyzn16M 9607:5000:00:0001:14:1803:03:59.4503:03:59.45+00:46:148:456,8
24HANUSIAK Leszek 3070Koniu SquadElite Mężczyzn63M 10107:5000:00:0001:16:0203:08:06.1503:08:06.15+00:50:218:576,7
25LEPIARZ Michał 3075Lemon TeamElite Mężczyzn65M 10607:5000:00:0001:09:4003:09:27.0503:09:27.05+00:51:429:016,7
26PRZYBYLSKI Krzysztof 3026Crossfit Stocznia GdańskOpen Masters Mężczyzn1M 10807:5000:00:0001:04:5103:09:38.4003:09:38.40+00:51:539:016,6
27KLANOWSKI Marcin 3021Carbon Silesia SportElite Mężczyzn66M 10907:5000:00:0001:19:4603:10:14.6003:10:14.60+00:52:309:036,6
28JEZIORSKI Paweł 3054Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn71M 12007:5000:00:0001:16:2903:14:43.6503:14:43.65+00:56:599:166,5
29DUDA Grzegorz 3003Best BeastsElite Masters Mężczyzn22M 12907:5000:00:0001:04:3303:16:48.9003:16:48.90+00:59:049:226,4
30ROPELA Radek 3171WOLF TEAMOpen Mężczyzn34M 13507:5000:00:0001:41:5503:19:09.4503:19:09.45+01:01:249:296,3
31KURTYKA Przemysław 3046Fit & More RybnikElite Mężczyzn75M 14307:5000:00:0001:19:1203:22:58.2503:22:58.25+01:05:139:396,2
32ZIARKOWSKI Mirosław 3048Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn27M 15107:5000:00:0001:21:0903:25:25.2503:25:25.25+01:07:409:466,1
33WOLNY Krzysztof 3050forBET RunnersElite Mężczyzn78M 17207:5000:00:0001:14:2403:29:50.6503:29:50.65+01:12:069:596,0
34HADRIAN Szymon 3017Carbon Silesia SportElite Mężczyzn80M 17807:5000:00:0001:23:4503:30:48.6503:30:48.65+01:13:0410:026,0
35ZIMIŃSKI Paweł 3057Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn87M 18707:5000:00:0001:21:2803:34:38.5003:34:38.50+01:16:5310:135,9
36MICHALSKI Dawid 3066I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn88M 19007:5000:00:0001:21:2503:35:04.1003:35:04.10+01:17:1910:145,9
37KOCZOROWSKI Paweł 3002Baltic SealsElite Masters Mężczyzn29M 20307:5000:00:0001:18:2703:37:21.1503:37:21.15+01:19:3610:215,8
38SZCZECH Szymon 3173WOLF TEAMOpen Mężczyzn78M 20907:5000:00:0001:25:2803:38:46.1503:38:46.15+01:21:0110:255,8
39DYKIER Krzysztof 3027Dominator TeamElite Masters Mężczyzn30M 21507:5000:00:0001:30:4503:39:43.2003:39:43.20+01:21:5810:275,7
40KARLIK Paweł 3020Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn96M 23507:5000:00:0001:19:0403:45:11.5503:45:11.55+01:27:2710:435,6
41KAZIMIERCZAK Paweł 3157Warriors ŁódźOpen Mężczyzn116M 26407:5000:00:0001:16:2703:51:15.3003:51:15.30+01:33:3011:005,4
42OGIŃSKI Szymon 3055Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn140M 29807:5000:00:0001:23:0003:57:59.7003:57:59.70+01:40:1511:195,3
43ZIEMNICKI Tomasz 3049Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn33M 30007:5000:00:0001:21:5103:58:13.3003:58:13.30+01:40:2811:205,3
44DE LIETO Massimo 3035Enrico Manzo TeamOpen Mężczyzn168M 33807:5000:00:0001:44:3504:09:43.6004:09:43.60+01:51:5911:535,0
45BOŚKA Patryk 3051Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn200M 38007:5000:00:0001:36:5904:20:13.4504:20:13.45+02:02:2812:234,8
46JULIKOWSKI Karol 3107POWER TRAININGElite Mężczyzn100M 38407:5000:00:0001:39:4604:20:23.8504:20:23.85+02:02:3912:234,8
47DENHAM Justin 3062Husaria Race Team Open Mężczyzn206M 38807:5000:00:0001:49:3604:21:22.8504:21:22.85+02:03:3812:264,8
48ŁĘPICKI Mateusz 3076Lemon TeamElite Mężczyzn102M 43707:5000:00:0002:02:0304:34:01.5004:34:01.50+02:16:1613:024,6
49MALISZEWSKI Jakub 3063Husaria Race Team Open Mężczyzn246M 44207:5000:00:0001:51:5104:35:24.1004:35:24.10+02:17:3913:064,6
50CHODORSKI Łukasz 3115Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn279M 48307:5000:00:0001:46:4504:44:49.7004:44:49.70+02:27:0513:334,4
51JANKOWSKI Dominik 3053Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn70M 49007:5000:00:0001:57:2804:46:25.5004:46:25.50+02:28:4013:384,4
52RYBACKI Błażej 3056Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn287M 49507:5000:00:0001:57:2504:46:54.8004:46:54.80+02:29:1013:394,4
53GARBACZ Damian 3036Etrans TeamElite Mężczyzn103M 50707:5000:00:0002:03:4604:50:48.5004:50:48.50+02:33:0313:504,3
54MIERZICKI Marcel 3108POWER TRAININGOpen Mężczyzn297M 51007:5000:00:0002:00:3604:52:46.5504:52:46.55+02:35:0213:564,3
55SIMON Adam 3064Husaria Race Team Open Mężczyzn303M 51707:5000:00:0001:36:0804:53:34.2504:53:34.25+02:35:4913:584,3
56SZAFRAN Jakub 3117Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn104M 60007:5000:00:0002:30:4205:39:44.2005:39:44.20+03:21:5916:103,7
57KITALA Radosław 3116Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn368M 60107:5000:00:0002:41:3105:39:53.1005:39:53.10+03:22:0816:113,7
58SOBKIEWICZ Michał 3034Enax Run4FunOpen Mężczyzn388M 62407:5000:00:0002:00:4406:13:47.7506:13:47.75+03:56:0317:473,4
59WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3159Warriors ŁódźOpen Mężczyzn391M 62707:5000:00:0002:41:3006:45:31.6506:45:31.65+04:27:4719:183,1
60MOSTOWSKI Radosław 3158Warriors ŁódźOpen Mężczyzn392M 62807:5000:00:0002:41:2706:45:31.8006:45:31.80+04:27:4719:183,1
61GRALEC Dariusz 3065I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn97M 62907:5000:00:0001:38:5906:56:30.0006:56:30.00+04:38:4519:503,0
Znaleziono 61 wynik(ów)