RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZIELIŃSKI Tomasz 3156Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn1M 1208:0000:00:0001:00:0702:19:16.5502:19:16.55 6:379,0
2CHOŁUJ Łukasz 3118PWPW S.A.Elite Mężczyzn14M 1608:0000:00:0000:59:5002:22:02.4002:22:02.40+00:02:456:458,9
3KVEDARAVIČUS Ričards 3188Elite Masters Mężczyzn2M 1708:0000:00:0000:56:5602:22:28.0502:22:28.05+00:03:116:478,8
4MALEC Bartłomiej 3153Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn2M 2008:0000:00:0001:02:0902:29:28.5002:29:28.50+00:10:117:078,4
5KOŁAKOWSKI Krzysztof 3187Elite Mężczyzn19M 2408:0000:00:0001:03:0102:31:09.8002:31:09.80+00:11:537:118,3
6BURAS Radoslaw 3061HELL'S HEAVEN SZCZECIN Elite Mężczyzn26M 3508:0000:00:0001:05:0802:35:26.0502:35:26.05+00:16:097:248,1
7JÓŹWICKI Karol 3099OCR PARK CHRABOŁYElite Mężczyzn33M 4308:0000:00:0002:38:44.0002:38:44.00+00:19:277:337,9
8KORULCZYK Marcin 3211United RunnersElite Mężczyzn38M 5008:0000:00:0001:05:1502:43:12.8002:43:12.80+00:23:567:467,7
9MALEC Tomasz 3154Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn41M 5608:0000:00:0001:02:2102:45:15.7002:45:15.70+00:25:597:527,6
10WAŁCERZ Łukasz 3205Elite Mężczyzn43M 5908:0000:00:0001:07:0802:46:04.0002:46:04.00+00:26:477:547,6
11ZDOŃCZYK Krzysztof 3209Elite Mężczyzn45M 6108:0000:00:0001:02:0802:46:15.9502:46:15.95+00:26:597:557,6
12DRZEWIECKI Marcin 3082Mad RunnersElite Mężczyzn46M 6408:0000:00:0001:06:5102:49:45.7502:49:45.75+00:30:298:057,4
13TOMSKI Marcin 3155Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn47M 6708:0000:00:0001:10:0602:52:20.8502:52:20.85+00:33:048:127,3
14GIZAK Michał 3152Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn51M 7108:0000:00:0001:09:5602:52:36.3502:52:36.35+00:33:198:137,3
15WIŚNIEWSKI Norbert 3207Elite Masters Mężczyzn14M 8908:0000:00:0001:14:5803:02:08.8003:02:08.80+00:42:528:406,9
16PASTUSZKA Michał 3191Elite Mężczyzn58M 9108:0000:00:0001:14:5103:03:05.5003:03:05.50+00:43:488:436,9
17JANUS Leszek 3138SpeedstersElite Mężczyzn60M 9408:0000:00:0001:14:0603:03:41.5503:03:41.55+00:44:258:446,9
18MACHURA Marcin 3137SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn61M 9708:0000:00:0001:16:0803:04:00.8003:04:00.80+00:44:448:456,8
19STAROSZYŃSKI Dawid 3200Elite Mężczyzn68M 11408:0000:00:0001:18:1003:11:45.9503:11:45.95+00:52:299:076,6
20WRÓBLEWSKI Michał 3079Life4FitElite Masters Mężczyzn21M 12208:0000:00:0001:12:1203:14:53.9503:14:53.95+00:55:379:166,5
21TALAREK Patryk 3771WOLF TEAMElite Mężczyzn72M 12408:0000:00:0001:12:3203:15:37.7503:15:37.75+00:56:219:186,4
22WOJAS Michał 3208Elite Mężczyzn73M 12808:0000:00:0001:20:3703:16:46.1003:16:46.10+00:57:299:226,4
23KARBOWSKI Sławomir 3086Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn26M 15008:0000:00:0001:18:2403:24:47.1503:24:47.15+01:05:309:456,2
24BARAŃSKI Maciek 3126SkurczyBykiElite Mężczyzn76M 15808:0000:00:0001:30:5703:26:20.6503:26:20.65+01:07:049:496,1
25GRABOWIEC Arkadiusz 3180Zalatani TeamElite Mężczyzn77M 17108:0000:00:0001:19:3303:29:45.4003:29:45.40+01:10:289:596,0
26BORKOWSKI Bartłomiej 3181Elite Mężczyzn81M 18008:0000:00:0001:30:3403:32:45.1003:32:45.10+01:13:2810:075,9
27BIELICKI Wojciech 3073Lacroix TeamElite Mężczyzn83M 18208:0000:00:0001:25:1603:33:44.6503:33:44.65+01:14:2810:105,9
28SLIWA Krzysztof 3074Lacroix TeamElite Mężczyzn84M 18308:0000:00:0001:25:2503:33:44.7003:33:44.70+01:14:2810:105,9
29KOWALEWSKI Filip 3095Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn73M 19908:0000:00:0003:36:28.0003:36:28.00+01:17:1110:185,8
30KANIECKI Paweł 3085MIEJSCE Blok BElite Masters Mężczyzn28M 20008:0000:00:0001:14:4303:36:32.4503:36:32.45+01:17:1510:185,8
31DYKO Bartosz 3083Mad RunnersOpen Mężczyzn97M 23608:0000:00:0001:21:3103:45:14.1003:45:14.10+01:25:5710:435,6
32BUCZKOWSKI Krzysztof 3182Elite Mężczyzn91M 24308:0000:00:0001:30:2003:48:01.7503:48:01.75+01:28:4510:515,5
33RADNY Michał 3088NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn115M 26308:0000:00:0001:32:3503:51:05.5503:51:05.55+01:31:4911:005,5
34RAVIZZA Marco 3141Team WRIElite Masters Mężczyzn31M 26608:0000:00:0003:51:37.1503:51:37.15+01:32:2011:015,4
35CZUBASZEWSKI Kamil 3119PZU Sport TeamElite Mężczyzn93M 26708:0000:00:0001:38:3403:51:37.4003:51:37.40+01:32:2011:015,4
36RESPONDEK Leszek 3067Klono TeamElite Masters Mężczyzn32M 27208:0000:00:0001:35:2303:52:41.7503:52:41.75+01:33:2511:045,4
37FRANCZAK Dominik 3184Open Mężczyzn124M 27808:0000:00:0001:06:3703:53:18.3003:53:18.30+01:34:0111:065,4
38GOŁASZEWSKI Jacek 3185Elite Mężczyzn96M 28908:0000:00:0001:25:4403:55:46.3003:55:46.30+01:36:2911:135,3
39TOMSIA Wojciech 3204Elite Mężczyzn97M 29608:0000:00:0001:32:2903:57:01.1503:57:01.15+01:37:4411:175,3
40SUCHY Tomasz 3201Elite Mężczyzn99M 33708:0000:00:0001:48:1004:09:13.5004:09:13.50+01:49:5611:525,1
41ROMAŃCZUK Tomasz 3101OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn41M 34508:0000:00:0001:33:3204:12:04.4004:12:04.40+01:52:4712:005,0
42MATEJCZYK Artur 3100OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn42M 34708:0000:00:0001:33:3204:12:41.8504:12:41.85+01:53:2512:015,0
43RUCKI Bartosz 3194Open Mężczyzn182M 35708:0000:00:0001:32:2604:14:16.8004:14:16.80+01:55:0012:065,0
44MROCZKA Maciej 3190Elite Mężczyzn101M 39408:0000:00:0001:50:0904:22:54.8004:22:54.80+02:03:3812:314,8
45TOMASZEWICZ Adam 3068Klono TeamOpen Mężczyzn215M 39808:0000:00:0001:35:2304:25:23.8004:25:23.80+02:06:0712:384,7
46PELA Jakub 3192Open Mężczyzn218M 40108:0000:00:0001:42:5904:25:39.1004:25:39.10+02:06:2212:394,7
47MOCHNACZ Szymon 3189Open Mężczyzn223M 40608:0000:00:0001:49:2604:26:38.8004:26:38.80+02:07:2212:414,7
48SZULC Michał 3202Open Mężczyzn230M 41508:0000:00:0001:50:1904:27:53.3504:27:53.35+02:08:3612:454,7
49GRZANECKI Marcin 3186Open Masters Mężczyzn52M 42008:0000:00:0001:28:4004:30:20.8004:30:20.80+02:11:0412:524,7
50NABAGŁO Marcin 3069KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn234M 42208:0000:00:0002:06:4004:31:09.4504:31:09.45+02:11:5212:544,6
51ZIELIŃSKI Michał 3210Open Mężczyzn238M 42808:0000:00:0002:09:1004:32:10.2004:32:10.20+02:12:5312:574,6
52ŻUREK Michał 3105OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn249M 44608:0000:00:0001:13:3304:36:13.2004:36:13.20+02:16:5613:094,6
53GĘCA Marcin 3139ŚwinioDzikiOpen Mężczyzn261M 46108:0000:00:0002:05:4804:41:55.4004:41:55.40+02:22:3813:254,5
54SŁODKOWSKI Marek 3060HARDCORYOpen Mężczyzn263M 46308:0000:00:0001:51:5204:42:47.6504:42:47.65+02:23:3113:274,5
55WALICKI Michał 3206Open Masters Mężczyzn71M 49108:0000:00:0001:22:4504:46:32.4004:46:32.40+02:27:1513:384,4
56TARAS Michał 3203Open Mężczyzn295M 50608:0000:00:0002:15:1904:49:33.7004:49:33.70+02:30:1713:474,4
57RATAJCZAK Grzegorz 3193Open Masters Mężczyzn80M 53208:0000:00:0002:20:5004:56:54.2504:56:54.25+02:37:3714:084,2
58SIENKIEWICZ Jakub 3197Open Mężczyzn325M 54208:0000:00:0001:43:4304:59:43.9004:59:43.90+02:40:2714:164,2
59SZCZEPEK Michał 3096Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn326M 54308:0000:00:0001:56:3004:59:48.5004:59:48.50+02:40:3114:164,2
60CHMIELEWSKI Józef 3240Open Masters Mężczyzn81M 54408:0000:00:0002:21:5305:00:02.2505:00:02.25+02:40:4514:174,2
61KORZENIOWSKI Mateusz 3103OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn327M 54508:0000:00:0001:54:3405:01:11.7005:01:11.70+02:41:5514:204,2
62KOWALCZYK Piotr 3127SkurczyBykiOpen Mężczyzn336M 55708:0000:00:0001:30:5805:05:33.8505:05:33.85+02:46:1714:334,1
63SĄCZAWA Filip 3195Open Mężczyzn339M 56108:0000:00:0002:11:1905:09:59.8505:09:59.85+02:50:4314:454,1
64KOZAK Arkadiusz 3128SkurczyBykiOpen Mężczyzn340M 56208:0000:00:0001:33:5005:11:54.8005:11:54.80+02:52:3814:514,0
65KUDŁA Grzegorz 3104OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn87M 56808:0000:00:0001:32:4505:13:44.4005:13:44.40+02:54:2714:564,0
66ANOWSKI Adrian 3113Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn348M 57508:0000:00:0001:20:5105:20:05.4005:20:05.40+03:00:4815:143,9
67GORZEŃ Krzysztof 3080Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn375M 61008:0000:00:0001:52:3105:46:12.1005:46:12.10+03:26:5516:293,6
68MICHALCZYK Patryk 3081Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn376M 61108:0000:00:0002:00:3505:46:19.1005:46:19.10+03:27:0216:293,6
69BOGACZ Bartosz 3114Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn380M 61508:0000:00:0002:42:1905:55:58.3005:55:58.30+03:36:4116:573,5
70STACHYRA Rafał 3198Open Mężczyzn382M 61808:0000:00:0002:05:4905:59:54.8005:59:54.80+03:40:3817:083,5
71HERÓD Rafał 3102OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn389M 62508:0000:00:0002:01:1106:21:28.6006:21:28.60+04:02:1218:093,3
Znaleziono 71 wynik(ów)