RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁOSIN Marta 3774Biegun OCR TeamElite Kobiet1K 108:1500:00:0001:06:5502:34:24.3002:34:24.30 7:218,2
2SPRAWKA Marta 3215DZIKIsquadElite Kobiet2K 208:1500:00:0001:13:4802:56:54.7002:56:54.70+00:22:308:257,1
3WOROBIEWA Jekatierina 3228POWER TRAININGElite Kobiet3K 308:1500:00:0001:14:4503:01:03.7003:01:03.70+00:26:398:377,0
4MACIUSZEK Julia 3234RUNMAGEDDONElite Kobiet4K 408:1500:00:0001:31:2303:13:57.9003:13:57.90+00:39:339:146,5
5GARLACZ Justyna 3225POWER TRAININGElite Kobiet5K 508:1500:00:0001:16:5503:28:05.3503:28:05.35+00:53:419:546,1
6KURAN Halina 3230WATAHAElite Kobiet6K 608:1500:00:0001:27:2503:36:11.5003:36:11.50+01:01:4710:175,8
7ŁAWNICZAK Justyna 3231WOLF TEAMOpen Kobiet5K 1308:1500:00:0001:28:2303:53:39.6003:53:39.60+01:19:1511:075,4
8RYŚ Marzena 3218Koniu SquadOpen Kobiet6K 1508:1500:00:0001:21:2603:58:21.6003:58:21.60+01:23:5711:215,3
9LIMANOWSKA Olga 3222Obstacle Center TeamElite Kobiet7K 1708:1500:00:0004:09:35.7504:09:35.75+01:35:1111:535,0
10DUŹNIAK Urszula 3213DENISTEAMOpen Masters Kobiet10K 5208:1500:00:0002:09:3004:57:10.9504:57:10.95+02:22:4614:094,2
11HANDZLIK Agnieszka 3214DENISTEAMOpen Kobiet36K 5308:1500:00:0002:09:3004:57:11.0004:57:11.00+02:22:4614:094,2
12WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 3212Carbon Silesia SportOpen Kobiet37K 5408:1500:00:0002:00:2904:58:21.6004:58:21.60+02:23:5714:124,2
13KACZOR Paulina 3232Open Kobiet42K 6008:1500:00:0002:03:4805:08:01.5505:08:01.55+02:33:3714:404,1
14WNOROWSKA Magdalena 3236Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet12K 6108:1500:00:0002:15:0605:11:19.9505:11:19.95+02:36:5514:494,0
15MOJEK Małgorzata 3235Open Kobiet49K 7308:1500:00:0002:26:4105:22:53.1505:22:53.15+02:48:2815:223,9
16GAŃKO Karolina 3221Obstacle Center TeamElite Kobiet8K 7708:1500:00:0002:20:5105:35:35.6005:35:35.60+03:01:1115:583,8
17BARAN Paulina 3772Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet59K 8508:1500:00:0002:17:0705:40:12.4005:40:12.40+03:05:4816:123,7
18JERMAKOWICZ Anna 3227POWER TRAININGOpen Kobiet64K 9108:1500:00:0002:11:2505:50:41.6505:50:41.65+03:16:1716:413,6
19DUKAT Sandra 3219Lemon TeamOpen Kobiet67K 9508:1500:00:0002:05:2205:59:00.9005:59:00.90+03:24:3617:053,5
20PODDĘBNIAK Małgorzata 3233Open Kobiet68K 9608:1500:00:0002:58:3706:00:19.1006:00:19.10+03:25:5417:093,5
21DĄDELEWSKA Joanna 3224Piękni i BestieOpen Masters Kobiet21K 9908:1500:00:0004:12:0107:09:29.5007:09:29.50+04:35:0520:272,9
22DĄDELEWSKA Oliwia 3216Gladiators by RMF4RTOpen Kobiet71K 10008:1500:00:0002:49:5007:09:30.1007:09:30.10+04:35:0520:272,9
23GARNUSZEK Anita 3226POWER TRAININGOpen Kobiet72K 10108:1500:00:0001:35:32+00:28:379:336,3
Znaleziono 23 wynik(ów)