RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MICHALCZYK Tomasz 3287Open Mężczyzn12M 7308:3000:00:0001:11:0502:53:22.1002:53:22.10 8:157,3
2JANOSZ Rafał 3279Open Mężczyzn13M 7508:3000:00:0001:11:0602:54:39.9002:54:39.90+00:01:178:197,2
3SIURNIK Sebastian 3775Open Mężczyzn16M 8308:3000:00:0001:19:2203:00:50.7003:00:50.70+00:07:288:367,0
4WAŚ Bartłomiej 3265STG WARSZAWAOpen Mężczyzn18M 8508:3000:00:0001:18:3403:01:09.4503:01:09.45+00:07:478:377,0
5TRESKA Jakub 3305Open Mężczyzn33M 13408:3000:00:0001:24:3903:18:55.8503:18:55.85+00:25:339:286,3
6BORECKI Tomasz 3270Open Mężczyzn36M 13808:3000:00:0001:22:4103:20:17.7003:20:17.70+00:26:559:326,3
7KMIECIAK Grzegorz 3242BRYGIERY OCROpen Mężczyzn42M 14608:3000:00:0001:22:3903:23:57.8003:23:57.80+00:30:359:426,2
8WAŃKOWICZ Adrian 3306Open Mężczyzn55M 16408:3000:00:0001:24:3803:28:19.8503:28:19.85+00:34:579:556,0
9SOCHACZEWSKI Korneliusz 3300Open Mężczyzn64M 17708:3000:00:0001:24:5903:30:28.3003:30:28.30+00:37:0610:016,0
10CECCARELLI Luca 3271Open Mężczyzn72M 19808:3000:00:0001:48:2703:36:21.8503:36:21.85+00:42:5910:185,8
11HOROSZCZAK Adrian 3278Open Mężczyzn77M 20708:3000:00:0001:35:5703:37:49.7503:37:49.75+00:44:2710:225,8
12KANCELARZ Rafał 3281Open Mężczyzn84M 21808:3000:00:0003:41:23.0003:41:23.00+00:48:0010:325,7
13ANDRZEJEWSKI Kamil 3241Beye KohaneOpen Mężczyzn86M 22008:3000:00:0001:30:5203:41:52.9003:41:52.90+00:48:3010:335,7
14HAWEL Rafał 3257One Team One Dream Open Masters Mężczyzn17M 22308:3000:00:0001:33:3003:43:04.1503:43:04.15+00:49:4210:375,6
15MŁYNARCZYK Tatiana 3290Open Kobiet3K 1108:3000:00:0001:33:2903:43:37.4503:43:37.45+00:50:1510:385,6
16ZDANUCZYK Mateusz 3310Open Mężczyzn102M 24408:3000:00:0001:32:0903:48:27.1003:48:27.10+00:55:0510:525,5
17BARAN Dawid 3248Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn105M 24708:3000:00:0001:33:3303:48:46.9003:48:46.90+00:55:2410:535,5
18PARAFINIUK Michał 3292Open Mężczyzn107M 25008:3000:00:0001:36:3803:49:23.9003:49:23.90+00:56:0110:555,5
19LEKSIŃSKI Michal 3284Open Mężczyzn145M 30508:3000:00:0001:42:2003:59:38.1503:59:38.15+01:06:1611:245,3
20FISCHER Filip 3277Open Mężczyzn148M 30808:3000:00:0001:39:5204:00:23.6504:00:23.65+01:07:0111:265,2
21KUBULUS Tomasz 3249Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn33M 31408:3000:00:0001:36:5704:01:29.2004:01:29.20+01:08:0711:295,2
22ELLMANN Filip 3276Open Mężczyzn152M 31508:3000:00:0001:25:5004:01:50.4504:01:50.45+01:08:2811:305,2
23RZEWNICKI Marek 3400Melvit teamOpen Mężczyzn156M 32208:3000:00:0001:37:5504:03:39.2504:03:39.25+01:10:1711:365,2
24MANGONI Francesco 3358Open Masters Mężczyzn37M 32908:3000:00:0001:39:2304:06:53.4004:06:53.40+01:13:3111:455,1
25WÓJCIK Rafał 3261Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn169M 34108:3000:00:0001:38:3104:11:53.7004:11:53.70+01:18:3111:595,0
26WIŚNIEWSKI Rafał 3269Wiśnia TeamOpen Mężczyzn178M 35208:3000:00:0001:44:5904:13:35.0004:13:35.00+01:20:1212:045,0
27WRÓBLEWSKI Tomasz 3309Open Masters Mężczyzn43M 35408:3000:00:0001:46:4704:13:52.1004:13:52.10+01:20:3012:055,0
28SZCZUDŁO Andrzej 3303Open Mężczyzn193M 37208:3000:00:0001:47:4104:18:10.7504:18:10.75+01:24:4812:174,9
29KULCZAK Paweł 3283Open Masters Mężczyzn47M 37808:3000:00:0001:46:2804:19:35.6004:19:35.60+01:26:1312:214,9
30DOBEK Marcin 3252Husaria Race Team Open Mężczyzn216M 39908:3000:00:0001:51:3104:25:35.1504:25:35.15+01:32:1312:384,7
31ŁYPIK Jakub 3255Husaria Race Team Open Mężczyzn217M 40008:3000:00:0001:51:3104:25:36.3504:25:36.35+01:32:1412:384,7
32FUCHS Bartosz 3253Husaria Race Team Open Mężczyzn221M 40408:3000:00:0001:51:3204:26:00.6504:26:00.65+01:32:3812:404,7
33ŚLIWOWSKI Adrian 3299Open Mężczyzn232M 41708:3000:00:0001:53:4204:28:50.4004:28:50.40+01:35:2812:484,7
34RATAJCZAK Rafał 3293Open Masters Mężczyzn57M 43008:3000:00:0001:56:5004:32:57.0504:32:57.05+01:39:3412:594,6
35KRAWCZYK Joanna 3254Husaria Race Team Open Kobiet13K 2708:3000:00:0001:56:5604:33:04.1004:33:04.10+01:39:4213:004,6
36MICHALSKI Daniel 3288Open Mężczyzn242M 43408:3000:00:0001:44:5904:33:36.6004:33:36.60+01:40:1413:014,6
37KONIECZNA Żaneta 3260Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet16K 3008:3000:00:0001:59:1304:36:13.8504:36:13.85+01:42:5113:094,6
38CHOROŚ Michał 3267United RunnersOpen Mężczyzn257M 45708:3000:00:0002:00:3904:41:37.1504:41:37.15+01:48:1513:244,5
39GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 3258POWER TRAININGOpen Kobiet26K 4108:3000:00:0002:05:1904:41:43.5004:41:43.50+01:48:2113:244,5
40KRAWCZAK Emil 3262PWPW S.A.Open Mężczyzn266M 46708:3000:00:0001:52:1304:43:04.5004:43:04.50+01:49:4213:284,5
41KOSIŃSKI Tomasz 3250EXTREME WAYSOpen Mężczyzn267M 46808:3000:00:0001:52:1304:43:05.1004:43:05.10+01:49:4313:284,5
42SZYDŁO Michał 3304Open Mężczyzn277M 48108:3000:00:0001:47:4104:44:30.5504:44:30.55+01:51:0813:324,4
43GĘCA Angelika 3266ŚwinioDzikiOpen Kobiet30K 4508:3000:00:0001:59:5104:45:16.7504:45:16.75+01:51:5413:354,4
44DAROSZEWSKI Adam 3275Open Masters Mężczyzn72M 49408:3000:00:0002:02:2504:46:53.0504:46:53.05+01:53:3013:394,4
45ŁYŻWA Stanisław 3286Open Mężczyzn293M 50208:3000:00:0001:59:3804:48:49.4004:48:49.40+01:55:2713:454,4
46STEFANIAK Marek 3302Open Masters Mężczyzn79M 52408:3000:00:0002:02:0204:55:45.4504:55:45.45+02:02:2314:054,3
47OSIK Grzegorz 3403Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn318M 53508:3000:00:0002:02:1804:58:31.9504:58:31.95+02:05:0914:124,2
48PIŁAT Renata 3404Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet11K 5508:3000:00:0002:02:3804:58:32.5004:58:32.50+02:05:1014:124,2
49WÓDCZAK Waldemar 3308Open Mężczyzn320M 53708:3000:00:0002:06:2104:59:00.6004:59:00.60+02:05:3814:144,2
50MISIUKIEWICZ Arkadiusz 3289Open Mężczyzn324M 54108:3000:00:0002:09:1304:59:23.6004:59:23.60+02:06:0114:154,2
51KISIEL Konrad 3282Open Mężczyzn329M 54808:3000:00:0001:57:5805:01:58.9505:01:58.95+02:08:3614:224,2
52RATAJSZCZAK Dominik 3268United RunnersOpen Mężczyzn331M 55008:3000:00:0002:09:1605:02:55.3505:02:55.35+02:09:3314:254,2
53WIŚNIEWSKA Katarzyna 3307Open Kobiet39K 5708:3000:00:0002:09:1305:02:55.6005:02:55.60+02:09:3314:254,2
54PŁAZA Artur 3438Open Mężczyzn332M 55108:3000:00:1302:09:0005:02:44.6505:02:58.35+02:09:3614:244,2
55KAMIENIECKI Tristan 3280Open Mężczyzn334M 55508:3000:00:0002:02:0505:05:13.5005:05:13.50+02:11:5114:324,1
56RUDOLF Arkadiusz 3296Open Mężczyzn335M 55608:3000:00:0002:02:0805:05:21.6005:05:21.60+02:11:5914:324,1
57DANEK Mariusz 3274Open Mężczyzn337M 55808:3000:00:0002:09:2105:07:01.0005:07:01.00+02:13:3814:374,1
58WILCZEK Lukasz 3264SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn338M 55908:3000:00:0002:01:3505:07:58.8505:07:58.85+02:14:3614:394,1
59BARAN Grzegorz 3341Open Masters Mężczyzn85M 56008:3000:00:0002:07:4105:09:23.6505:09:23.65+02:16:0114:434,1
60DENDRA Marcin 3245CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn86M 56408:3000:00:0002:03:2505:12:37.1005:12:37.10+02:19:1514:534,0
60DENDRA Beata 3244CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet13K 6308:3000:00:0002:03:2505:12:37.1005:12:37.10+02:19:1514:534,0
62ŚLIFIŃSKI Patryk 3298Open Mężczyzn344M 56708:3000:00:0002:10:4305:13:33.2505:13:33.25+02:20:1114:554,0
63HANDZLIK Barbara 3246DENISTEAMOpen Masters Kobiet15K 6708:3000:00:0002:09:4105:19:48.8005:19:48.80+02:26:2615:133,9
64HANDZLIK Tomasz 3247DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn90M 57108:3000:00:0002:09:3905:19:53.7005:19:53.70+02:26:3115:133,9
65CZARDYBON Dominik 3256Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn351M 58108:3000:00:0001:44:3105:22:18.1005:22:18.10+02:28:5615:203,9
66PACEK Cezary 3291Open Mężczyzn356M 58608:3000:00:0002:14:2505:25:06.5505:25:06.55+02:31:4415:283,9
67CIERNIAK Agata 3273Open Masters Kobiet18K 8208:3000:00:0002:19:2805:38:07.3005:38:07.30+02:44:4516:063,7
Znaleziono 67 wynik(ów)