Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAGIŃSKI Michał | 3619 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:13 | |||
2 | JOSKOWSKI Marek | 3592 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:03 | ||
3 | STĘPIEŃ Kacper | 3653 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:19:35 | |||
4 | LAUKS Jan | 3604 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:28 | ||
5 | ŚLIWIŃSKI Kamil | 3652 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:54 | |||
6 | JENTSCH Marcin | 3631 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:21 | |||
7 | HAJZLER Michał | 3629 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:19 | |||
8 | JÓSKOWSKI Lucjan | 3591 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:40 | ||
9 | WIECZOREK Mariusz | 3654 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:08 | |||
10 | CZPAK Tobiasz | 3624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:37 | |||
11 | SUCHOCKA Monika | 3779 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:14 | |||
12 | MORELOWSKA Maria | 3778 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:13 | ||
13 | BAJOR Krystian | 3620 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:21 | |||
14 | KARCZYŃSKI Tomasz | 3635 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:29 | |||
15 | ASTRASZEWSKI Rusłan | 3543 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:20 | |||
16 | WRÓBEL Andrzej | 3655 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:13 | |||
17 | DĘBECKI Jarosław | 3625 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:31 | |||
18 | BURACZEWSKI Tomasz | 3623 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:08 | |||
19 | MORAWSKI Bartosz | 3646 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:40:55 | |||
20 | KUKUCKI Michał | 3642 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:10 | |||
21 | KUREK Andrzej | 3643 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:40:43 | |||
22 | PAJĄK Michał | 3649 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:40:35 | |||
23 | GĄSECKI Bartosz | 3626 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:36 | |||
24 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 3630 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:36 | |||
25 | OKON Yurii | 3648 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:17 | |||
26 | MUDRYI Mykhailo | 3647 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:18 | |||
27 | LEBIODA Tomasz | 3645 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:35 | |||
28 | JÓZEFOWSKI Robert | 3634 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:26 | |||
29 | KRZYŚPIAK Jakub | 3640 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:23 | |||
30 | KRZYŚPIAK Michał | 3641 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:23 | |||
31 | DOMAGALSKI Artur | 3611 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:49:39 | ||
32 | DOMAGALSKI Marek | 3612 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:49:39 | ||
33 | FOREMNY Adrian | 3613 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:49:39 | ||
34 | RABASZOWSKI Jacek | 3603 | DGH | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:06 | ||
35 | BIZOŃ Jakub | 3622 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:08 | |||
36 | MILEWSKA Marta | 3607 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:54:12 | ||
37 | MACURA Marek | 3605 | Extreme Warrior Park | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:16 | ||
38 | RUSZEWSKI Jarosław | 3610 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:58 | ||
39 | RUSZEWSKA Anna | 3609 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:59 | ||
40 | KUREK Hubert | 3606 | Hardkorki Szczecin | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:04 | ||
41 | BRĄCZYK Ewa | 3728 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:46 | |||
42 | KOIS Mateusz | 3743 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:47 | |||
43 | STAŃCZYK Aleksandra | 3617 | Lwica i Lwy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:20 | ||
44 | STAŃCZYK Aleksandra | 3616 | Lwica i Lwy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:20 | ||
45 | MISZTELA Marcin | 3614 | Lwica i Lwy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:23 | ||
46 | KRAWCZAK Kamil | 3638 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:51 | |||
47 | KURKOWSKI Jaroslaw | 3644 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:39 | |||
48 | GIBALSKI Jarek | 3598 | Boxing Team Nosir | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:42 | ||
49 | GÓRNAŚ Zofia | 3600 | Boxing Team Nosir | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:41 | ||
50 | GÓRNAŚ Tomasz | 3599 | Boxing Team Nosir | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:42 | ||
51 | KRAWCZAK Karol | 3639 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:50 | |||
52 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 3637 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:54:55 | |||
53 | ZWIERZ Jakub | 3597 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:26 | ||
54 | GAWŁOWSKI Daniel | 3594 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:23 | ||
55 | KRÓL Darek | 3596 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:26 | ||
56 | JANIAK Łukasz | 3595 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:58:25 | ||
57 | PATROWICZ Michał | 3615 | Lwica i Lwy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:44 | ||
58 | RYBUS Piotr | 3651 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:37 | |||
59 | KITA Grzegorz | 3636 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:15:28 | |||
60 | BIENIEK Wojciech | 3621 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:11:34 | |||
61 | JOCHEMSKA Karolina | 3632 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:06 | |||
62 | JOCHEMSKI Mikołaj | 3633 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:08 | |||
63 | GRUSZFELD Agnieszka | 3627 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:13 | |||
64 | GRUSZFELD Przemek | 3628 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:13 | |||
65 | ROJEK Mateusz | 3650 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:12 | |||
66 | URBANOWICZ Magdalena | 3602 | CzakiSport.blogspot.com | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:21:28 | ||
67 | SAK Cezary | 3601 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:21:21 |
Znaleziono 67 wynik(ów)