RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BAGIŃSKI Michał 3619Open Mężczyzn6M 5510:1500:00:0001:03:1302:44:49.7002:44:49.70 7:507,6
2JOSKOWSKI Marek 3592Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn11M 7210:1500:00:0001:10:0302:53:14.1002:53:14.10+00:08:248:147,3
3STĘPIEŃ Kacper 3653Open Mężczyzn35M 13710:1500:00:0001:19:3503:20:07.5503:20:07.55+00:35:179:316,3
4LAUKS Jan 3604DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn39M 14210:1500:00:0001:17:2803:21:33.0503:21:33.05+00:36:439:356,3
5ŚLIWIŃSKI Kamil 3652Open Mężczyzn40M 14410:1500:00:0001:23:5403:23:10.8503:23:10.85+00:38:219:406,2
6JENTSCH Marcin 3631Open Mężczyzn43M 14810:1500:00:0001:23:2103:24:08.6003:24:08.60+00:39:189:436,2
7HAJZLER Michał 3629Open Mężczyzn47M 15410:1500:00:0001:22:1903:25:36.5503:25:36.55+00:40:469:476,1
8JÓSKOWSKI Lucjan 3591Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn49M 15710:1500:00:0001:28:4003:26:01.5503:26:01.55+00:41:119:486,1
9WIECZOREK Mariusz 3654Open Masters Mężczyzn7M 17310:1500:00:0001:24:0803:29:58.7003:29:58.70+00:45:099:596,0
10CZPAK Tobiasz 3624Open Mężczyzn80M 21310:1500:00:0001:22:3703:39:36.1503:39:36.15+00:54:4610:275,7
11SUCHOCKA Monika 3779Open Kobiet2K 910:1500:00:0001:35:1403:42:12.2503:42:12.25+00:57:2210:345,7
12MORELOWSKA Maria 3778Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet2K 1010:1500:00:0001:35:1303:42:14.2003:42:14.20+00:57:2410:345,7
13BAJOR Krystian 3620Open Mężczyzn91M 22810:1500:00:0001:35:2103:44:00.1003:44:00.10+00:59:1010:405,6
14KARCZYŃSKI Tomasz 3635Open Mężczyzn92M 22910:1500:00:0001:30:2903:44:03.4503:44:03.45+00:59:1310:405,6
15ASTRASZEWSKI Rusłan 3543Open Mężczyzn93M 23010:1500:00:0001:27:2003:44:23.2003:44:23.20+00:59:3310:415,6
16WRÓBEL Andrzej 3655Open Masters Mężczyzn23M 25210:1500:00:0001:25:1303:49:45.4003:49:45.40+01:04:5510:565,5
17DĘBECKI Jarosław 3625Open Mężczyzn121M 27510:1500:00:0001:27:3103:52:42.7503:52:42.75+01:07:5311:045,4
18BURACZEWSKI Tomasz 3623Open Mężczyzn128M 28210:1500:00:0001:41:0803:54:27.4503:54:27.45+01:09:3711:095,4
19MORAWSKI Bartosz 3646Open Masters Mężczyzn29M 29210:1500:00:0001:40:5503:56:28.2503:56:28.25+01:11:3811:155,3
20KUKUCKI Michał 3642Open Mężczyzn136M 29310:1500:00:0001:41:1003:56:28.5003:56:28.50+01:11:3811:155,3
21KUREK Andrzej 3643Open Mężczyzn138M 29510:1500:00:0001:40:4303:56:54.5003:56:54.50+01:12:0411:165,3
22PAJĄK Michał 3649Open Mężczyzn144M 30410:1500:00:0001:40:3503:59:21.0503:59:21.05+01:14:3111:235,3
23GĄSECKI Bartosz 3626Open Mężczyzn157M 32310:1500:00:0001:39:3604:03:59.9004:03:59.90+01:19:1011:375,2
24JĘDRZEJEWSKI Marcin 3630Open Mężczyzn158M 32410:1500:00:0001:39:3604:04:04.3004:04:04.30+01:19:1411:375,2
25OKON Yurii 3648Open Mężczyzn175M 34910:1500:00:0001:35:1704:13:14.1004:13:14.10+01:28:2412:035,0
26MUDRYI Mykhailo 3647Open Mężczyzn179M 35310:1500:00:0001:35:1804:13:42.4504:13:42.45+01:28:5212:045,0
27LEBIODA Tomasz 3645Open Mężczyzn183M 35810:1500:00:0001:53:3504:14:44.6004:14:44.60+01:29:5412:074,9
28JÓZEFOWSKI Robert 3634Open Mężczyzn201M 38110:1500:00:0001:44:2604:20:16.4004:20:16.40+01:35:2612:234,8
29KRZYŚPIAK Jakub 3640Open Mężczyzn202M 38210:1500:00:0001:44:2304:20:16.5004:20:16.50+01:35:2612:234,8
30KRZYŚPIAK Michał 3641Open Mężczyzn203M 38310:1500:00:0001:44:2304:20:17.1504:20:17.15+01:35:2712:234,8
31DOMAGALSKI Artur 3611Latające walenie śmierciOpen Masters Mężczyzn48M 38510:1500:00:0001:49:3904:21:04.2004:21:04.20+01:36:1412:254,8
32DOMAGALSKI Marek 3612Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn204M 38610:1500:00:0001:49:3904:21:04.3504:21:04.35+01:36:1412:254,8
33FOREMNY Adrian 3613Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn205M 38710:1500:00:0001:49:3904:21:04.6004:21:04.60+01:36:1412:254,8
34RABASZOWSKI Jacek 3603DGHOpen Mężczyzn208M 39010:1500:00:0001:45:0604:22:01.6004:22:01.60+01:37:1112:284,8
35BIZOŃ Jakub 3622Open Mężczyzn209M 39110:1500:00:0001:45:0804:22:01.7004:22:01.70+01:37:1212:284,8
36MILEWSKA Marta 3607Hardkorki SzczecinOpen Kobiet11K 2310:1500:00:0001:54:1204:22:08.6004:22:08.60+01:37:1812:284,8
37MACURA Marek 3605Extreme Warrior Park Open Mężczyzn214M 39710:1500:00:0001:43:1604:25:16.1504:25:16.15+01:40:2612:374,7
38RUSZEWSKI Jarosław 3610Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn49M 40910:1500:00:0001:47:5804:26:46.5004:26:46.50+01:41:5612:424,7
39RUSZEWSKA Anna 3609Husaria Race Team Open Masters Kobiet6K 2410:1500:00:0001:47:5904:26:46.6504:26:46.65+01:41:5612:424,7
40KUREK Hubert 3606Hardkorki SzczecinOpen Mężczyzn226M 41010:1500:00:0001:57:0404:26:59.9004:26:59.90+01:42:1012:424,7
41BRĄCZYK Ewa 3728Open Kobiet20K 3410:1500:00:0001:56:4604:38:04.1504:38:04.15+01:53:1413:144,5
42KOIS Mateusz 3743Open Mężczyzn251M 44810:1500:00:0001:56:4704:38:05.6504:38:05.65+01:53:1513:144,5
43STAŃCZYK Aleksandra 3617Lwica i LwyOpen Kobiet22K 3610:1500:00:0001:52:2004:40:55.2504:40:55.25+01:56:0513:224,5
44STAŃCZYK Aleksandra 3616Lwica i LwyOpen Kobiet23K 3710:1500:00:0001:52:2004:40:57.5004:40:57.50+01:56:0713:224,5
45MISZTELA Marcin 3614Lwica i LwyOpen Masters Mężczyzn63M 45510:1500:00:0001:52:2304:40:59.0504:40:59.05+01:56:0913:224,5
46KRAWCZAK Kamil 3638Open Mężczyzn264M 46410:1500:00:0001:52:5104:42:48.5004:42:48.50+01:57:5813:284,5
47KURKOWSKI Jaroslaw 3644Open Masters Mężczyzn65M 46610:1500:00:0001:56:3904:42:59.5504:42:59.55+01:58:0913:284,5
48GIBALSKI Jarek 3598Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn66M 47310:1500:00:0001:56:4204:43:41.3504:43:41.35+01:58:5113:304,4
49GÓRNAŚ Zofia 3600Boxing Team NosirOpen Kobiet27K 4210:1500:00:0001:56:4104:43:41.4004:43:41.40+01:58:5113:304,4
50GÓRNAŚ Tomasz 3599Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn68M 47510:1500:00:0001:56:4204:43:46.2504:43:46.25+01:58:5613:304,4
51KRAWCZAK Karol 3639Open Mężczyzn282M 48710:1500:00:0001:52:5004:45:32.0504:45:32.05+02:00:4213:354,4
52KOZŁOWSKI Zbigniew 3637Open Masters Mężczyzn75M 50510:1500:00:0001:54:5504:49:31.0004:49:31.00+02:04:4113:474,4
53ZWIERZ Jakub 3597Biegające ChloryOpen Mężczyzn298M 51110:1500:00:0001:58:2604:53:08.3504:53:08.35+02:08:1813:574,3
54GAWŁOWSKI Daniel 3594Biegające ChloryOpen Mężczyzn299M 51210:1500:00:0001:58:2304:53:08.5504:53:08.55+02:08:1813:574,3
55KRÓL Darek 3596Biegające ChloryOpen Mężczyzn300M 51310:1500:00:0001:58:2604:53:10.8004:53:10.80+02:08:2113:574,3
56JANIAK Łukasz 3595Biegające ChloryOpen Mężczyzn301M 51410:1500:00:0001:58:2504:53:11.2504:53:11.25+02:08:2113:574,3
57PATROWICZ Michał 3615Lwica i LwyOpen Mężczyzn305M 52010:1500:00:0001:53:4404:55:21.4004:55:21.40+02:10:3114:034,3
58RYBUS Piotr 3651Open Mężczyzn312M 52810:1500:00:0001:42:3704:56:27.8504:56:27.85+02:11:3814:074,3
59KITA Grzegorz 3636Open Masters Mężczyzn91M 57810:1500:00:0002:15:2805:20:35.1005:20:35.10+02:35:4515:153,9
60BIENIEK Wojciech 3621Open Mężczyzn359M 58910:1500:00:0002:11:3405:25:51.7005:25:51.70+02:41:0215:313,9
61JOCHEMSKA Karolina 3632Open Kobiet56K 8110:1500:00:0002:19:0605:36:57.4505:36:57.45+02:52:0716:023,7
62JOCHEMSKI Mikołaj 3633Open Mężczyzn367M 59910:1500:00:0002:19:0805:37:29.9005:37:29.90+02:52:4016:043,7
63GRUSZFELD Agnieszka 3627Open Kobiet62K 8910:1500:00:0002:19:1305:41:51.6505:41:51.65+02:57:0116:163,7
64GRUSZFELD Przemek 3628Open Mężczyzn373M 60710:1500:00:0002:19:1305:41:52.1005:41:52.10+02:57:0216:163,7
65ROJEK Mateusz 3650Open Mężczyzn374M 60810:1500:00:0002:19:1205:41:54.5505:41:54.55+02:57:0416:163,7
66URBANOWICZ Magdalena 3602CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet63K 9010:1500:00:0002:21:2805:47:27.8005:47:27.80+03:02:3816:323,6
67SAK Cezary 3601CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn377M 61210:1500:00:0002:21:2105:47:29.0005:47:29.00+03:02:3916:323,6
Znaleziono 67 wynik(ów)