Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANISZEWSKI Marcin | 3693 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:54 | |||
2 | GRUDZIŃSKI Jacek | 3690 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:43 | |||
3 | ODEJEWSKI Dariusz | 3696 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:51 | |||
4 | SZYMKIEWICZ Albert | 3681 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:50 | ||
5 | JARZĄBEK Kacper | 3680 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:51 | ||
6 | DOMAGAŁA Kamil | 3679 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:49 | ||
7 | SOBUTKOWSKI Piotr | 3699 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:39 | |||
8 | DĘBOWSKI Damian | 3686 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:38 | |||
9 | SZCZEPAŃSKI Bogdan | 3700 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:59 | |||
10 | FILIPCZAK Kamil | 3687 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:36 | |||
11 | CHODKOWSKA Patrycja | 3684 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:33:38 | |||
12 | GAŁĘZIEWSKI Marcin | 3689 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:40 | |||
13 | GADOMSKI Tomasz | 3688 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:42 | |||
14 | GAPSA Franek | 3767 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:59 | |||
14 | HOŁTYN Filip | 3692 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:01 | |||
16 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 3694 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:59 | |||
17 | DUERSCHLAG Iwona | 3661 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:24 | ||
18 | PODNAJMER Piotr | 3657 | DonFish | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:28 | ||
19 | SKRABEL Artur | 3675 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:24 | ||
20 | FILUSZ Dawid | 3669 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:23 | ||
21 | CHOROMAŃSKI Paweł | 3548 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:10 | |||
22 | NESTOROWICZ Grzegorz | 3665 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:35 | ||
23 | MARKOWSKI Łukasz | 3664 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:34 | ||
24 | MICHALCZEWSKI Sławomir | 3671 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:00 | ||
25 | PYSZNY Patryk | 3673 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:53 | ||
26 | LEONARSKI Sebastian | 3670 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:54 | ||
27 | RZONSIK Katarzyna | 3674 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:17 | ||
28 | WIŚNIEWSKA Arleta | 3676 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:18 | ||
29 | PODBIELSKI Krystian | 3667 | OSPRO Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:13 | ||
30 | PODBIELSKA Gosia | 3666 | OSPRO Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:14 | ||
31 | NAWARA Beniamin | 3695 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:43:07 | |||
32 | PIĄTEK Przemysław | 3662 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:24 | ||
33 | TORBUS Marcin | 3701 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:24 | |||
34 | PIĄTEK Łukasz | 3698 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:25 | |||
35 | CZERECH Łukasz | 3685 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:50:32 | |||
36 | HAJDUCZYK Kamil | 3691 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:28 | |||
37 | GREBER Jarek | 3658 | FF Red Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:57:13 | ||
38 | WIENER Szymon | 3660 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:57:14 | ||
39 | ZIÓŁKOWSKA Monika | 3677 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:00 | ||
40 | PODLEŚNY Michał | 3672 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:49:29 | ||
41 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 3697 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:00 | |||
42 | FETLIŃSKI Grzegorz | 3608 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:57:14 | ||
43 | ŁASKAWSKI Michał | 3656 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:04 | ||
44 | ROSA Karolina | 3440 | Open Kobiet | 10:30 | 00:31:43 | 02:17:54 |
Znaleziono 44 wynik(ów)