RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GRUDZIŃSKI Jacek 3690Open Mężczyzn28M 11910:3000:00:0001:25:4303:14:19.5503:14:19.55 9:156,5
2ODEJEWSKI Dariusz 3696Open Mężczyzn29M 12110:3000:00:0001:24:5103:14:51.8003:14:51.80+00:00:329:166,5
3SZYMKIEWICZ Albert 3681Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn58M 16710:3000:00:0001:32:5003:29:06.5003:29:06.50+00:14:469:576,0
4JARZĄBEK Kacper 3680Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn59M 16810:3000:00:0001:32:5103:29:07.2503:29:07.25+00:14:479:576,0
5DOMAGAŁA Kamil 3679Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn60M 16910:3000:00:0001:32:4903:29:07.5503:29:07.55+00:14:489:576,0
6SOBUTKOWSKI Piotr 3699Open Masters Mężczyzn8M 17910:3000:00:0001:24:3903:31:06.6503:31:06.65+00:16:4710:036,0
7DĘBOWSKI Damian 3686Open Mężczyzn69M 19310:3000:00:0001:25:3803:35:37.7503:35:37.75+00:21:1810:165,8
8SZCZEPAŃSKI Bogdan 3700Open Masters Mężczyzn15M 21110:3000:00:0001:29:5903:39:14.0003:39:14.00+00:24:5410:265,7
9FILIPCZAK Kamil 3687Open Masters Mężczyzn19M 23410:3000:00:0001:33:3603:44:54.5003:44:54.50+00:30:3410:425,6
10CHODKOWSKA Patrycja 3684Open Kobiet4K 1210:3000:00:0001:33:3803:44:55.0003:44:55.00+00:30:3510:425,6
11GAŁĘZIEWSKI Marcin 3689Open Mężczyzn98M 23710:3000:00:0001:30:4003:45:18.3503:45:18.35+00:30:5810:435,6
12GADOMSKI Tomasz 3688Open Mężczyzn100M 23910:3000:00:0001:30:4203:45:34.4503:45:34.45+00:31:1410:445,6
13GAPSA Franek 3767Open Mężczyzn103M 24510:3000:00:0001:28:5903:48:34.8003:48:34.80+00:34:1510:535,5
13HOŁTYN Filip 3692Open Mężczyzn103M 24510:3000:00:0001:29:0103:48:34.8003:48:34.80+00:34:1510:535,5
15JĘDRASZCZYK Tomasz 3694Open Masters Mężczyzn28M 27110:3000:00:0001:29:5903:52:12.5003:52:12.50+00:37:5211:035,4
16DUERSCHLAG Iwona 3661Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet3K 1410:3000:00:0001:44:2403:54:03.8503:54:03.85+00:39:4411:085,4
17PODNAJMER Piotr 3657DonFishOpen Mężczyzn130M 28510:3000:00:0001:30:2803:55:19.7503:55:19.75+00:41:0011:125,4
18SKRABEL Artur 3675STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn134M 29010:3000:00:0001:44:2403:55:48.0503:55:48.05+00:41:2811:135,3
19FILUSZ Dawid 3669STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn135M 29110:3000:00:0001:44:2303:55:51.2003:55:51.20+00:41:3111:135,3
20CHOROMAŃSKI Paweł 3548Open Mężczyzn162M 32810:3000:00:0001:38:1004:06:10.4504:06:10.45+00:51:5011:435,1
21NESTOROWICZ Grzegorz 3665Live 4 HealthOpen Mężczyzn176M 35010:3000:00:0001:46:3504:13:27.2004:13:27.20+00:59:0712:045,0
22MARKOWSKI Łukasz 3664Live 4 HealthOpen Mężczyzn177M 35110:3000:00:0001:46:3404:13:28.2504:13:28.25+00:59:0812:045,0
23MICHALCZEWSKI Sławomir 3671STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn181M 35610:3000:00:0001:49:0004:14:06.0504:14:06.05+00:59:4612:065,0
24PYSZNY Patryk 3673STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn192M 37110:3000:00:0001:49:5304:17:40.3004:17:40.30+01:03:2012:164,9
25LEONARSKI Sebastian 3670STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn196M 37510:3000:00:0001:49:5404:18:36.4504:18:36.45+01:04:1612:184,9
26RZONSIK Katarzyna 3674STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet4K 2010:3000:00:0001:48:1704:20:10.2004:20:10.20+01:05:5012:234,8
27WIŚNIEWSKA Arleta 3676STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet5K 2110:3000:00:0001:48:1804:20:17.4004:20:17.40+01:05:5712:234,8
28PODBIELSKI Krystian 3667OSPRO TeamOpen Mężczyzn245M 44110:3000:00:0001:50:1304:35:14.3504:35:14.35+01:20:5413:064,6
29PODBIELSKA Gosia 3666OSPRO TeamOpen Kobiet14K 2810:3000:00:0001:50:1404:35:17.6004:35:17.60+01:20:5813:064,6
30NAWARA Beniamin 3695Open Mężczyzn250M 44710:3000:00:0001:43:0704:37:54.5004:37:54.50+01:23:3413:144,5
31PIĄTEK Przemysław 3662Husaria Race Team Open Mężczyzn252M 45010:3000:00:0001:50:2404:39:31.0004:39:31.00+01:25:1113:184,5
32TORBUS Marcin 3701Open Mężczyzn253M 45110:3000:00:0001:50:2404:39:38.6004:39:38.60+01:25:1913:184,5
33PIĄTEK Łukasz 3698Open Mężczyzn254M 45210:3000:00:0001:50:2504:39:39.8504:39:39.85+01:25:2013:194,5
34CZERECH Łukasz 3685Open Mężczyzn255M 45310:3000:00:0001:50:3204:39:46.5004:39:46.50+01:25:2613:194,5
35HAJDUCZYK Kamil 3691Open Mężczyzn265M 46510:3000:00:0001:53:2804:42:54.0504:42:54.05+01:28:3413:284,5
36GREBER Jarek 3658FF Red TeamOpen Masters Mężczyzn67M 47410:3000:00:0001:57:1304:43:43.4504:43:43.45+01:29:2313:304,4
37WIENER Szymon 3660FF Red TeamOpen Mężczyzn273M 47710:3000:00:0001:57:1404:43:51.8004:43:51.80+01:29:3213:314,4
38ZIÓŁKOWSKA Monika 3677STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet28K 4310:3000:00:0001:49:0004:43:55.4004:43:55.40+01:29:3513:314,4
39PODLEŚNY Michał 3672STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn275M 47910:3000:00:0001:49:2904:43:59.6504:43:59.65+01:29:4013:314,4
40OSZCZEPALSKI Krzysztof 3697Open Mężczyzn280M 48410:3000:00:0001:52:0004:45:04.6004:45:04.60+01:30:4513:344,4
41FETLIŃSKI Grzegorz 3608Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn69M 48510:3000:00:0001:57:1404:45:04.6504:45:04.65+01:30:4513:344,4
42ŁASKAWSKI Michał 3656BeFit24TeamOpen Mężczyzn308M 52310:3000:00:0001:48:0404:55:42.1004:55:42.10+01:41:2214:044,3
43ROSA Karolina 3440Open Kobiet58K 8410:3000:31:4302:17:5405:07:17.6505:39:00.65+02:24:4114:374,1
44JANISZEWSKI Marcin 3693Open Mężczyzn393M 63010:3000:00:0001:35:54+00:10:119:356,3
Znaleziono 44 wynik(ów)