RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1RUNMAGEDDONMateusz Krawiecki
Mateusz Rynkiewicz
Dariusz Stokowski
Marcin Sałata
Marek Podgorski
02:06:56.35
02:14:47.00
02:16:42.60
02:29:17.10
02:33:22.85
11:41:04.000
2BIEGUN OCR TEAMDaniel Bąk
Lech Dzióbek
Krystian Lorych
Michał Wasielewski
Marta Łosin
02:17:44.55
02:19:07.00
02:31:51.75
02:32:53.30
02:34:24.30
12:15:59.000
3EX TEAMZbigniew Ziober
Adam Wójcik
Paweł Pastuszka
Aleksander Chłąd
Tomasz Pason
02:11:46.65
02:20:37.70
02:34:08.30
02:34:45.05
02:46:04.30
12:27:20.000
4XRUNNERSWojciech Brzoskwinia
Rafał Kurta 
TOMASZ DOBRZYŃSKI
Sylwester Zalejasz
Marek Czapran
02:09:57.50
02:30:12.20
02:35:05.00
02:40:08.50
02:45:48.10
12:41:10.000
5SOCIOS SILESIAMarcel  Fabian
Bartosz Filip
Janusz Skrzyszowski
Łukasz Maciejewski
Krzysztof Dąbrowski
01:58:45.45
02:21:30.55
02:32:40.65
02:57:29.80
03:08:47.15
12:59:11.000
6WOLF TEAMŁukasz Lorenc
Mateusz Olichowski
Grzegorz  Kropidłowski
Marcin Nowicki
Dariusz Dukiewicz
02:24:16.00
02:29:34.90
02:37:06.70
02:43:29.60
02:59:37.80
13:14:02.000
7BEST BEASTSMichał Wiśniewski
Piotr Karczewski
Zygmunt Machtyl
Wojciech Grabarczyk
Grzegorz Duda
02:37:29.85
02:38:17.75
02:43:40.95
02:53:51.30
03:16:48.90
14:10:05.000
8CARBON SILESIA SPORTJózef Chmielorz
Jakub Kubiesa
Kamil Kozioł
Marcin Klanowski
Szymon Hadrian
02:11:42.35
02:34:05.25
02:57:10.35
03:10:14.60
03:30:48.65
14:23:59.000
9FIT & MORE RYBNIKAdam Matusik
Grzegorz Krzyżowski
Tomasz Komarnicki
Przemysław Kurtyka
MIROSŁAW ZIARKOWSKI
02:35:53.10
02:36:02.35
02:44:44.85
03:22:58.25
03:25:25.25
14:45:02.000
10POWER TRAININGDaniel Piskała
Jekatierina Worobiewa
Michał Missala
Mateusz Missala
Justyna Garlacz
02:21:57.90
03:01:03.70
03:03:24.20
03:09:29.35
03:28:05.35
15:03:58.000
11OBSTACLE CENTER TEAMDamian Gawlak
Andrzej Januszewski
Michał  Tkaczyk
Irek Fornalski
Karol Gryżewski
02:30:38.95
02:42:16.25
02:57:29.35
03:43:46.85
03:52:04.00
15:46:13.000
Znaleziono 11 wynik(ów)