RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
    
1TROSHKIN Sergei 300139RUSElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:20:17
2MACHTYL Zygmunt 3006Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:08:27
3FORMELA Piotr 3011Biegun OCR TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:58:08
4LORYCH Krystian 3012Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:02:03
5JASKÓLSKI Szymon 3019Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:23:58
6KOZIOŁ Kamil 3022Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:11:54
7KUBIESA Jakub 3023Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:04:17
8WASIELEWSKI Michał 3014Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:59:35
9CHMIELORZ Józef 3016Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:31
10CHŁĄD Aleksander 3037Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:03:00
11GÓRNIAK Robert 3038Ex TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:20:04
12PASON Tomasz 3039Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:43
13PASTUSZKA Paweł 3040Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:34
14SŁADEK Patryk 3041Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:13:32
15WÓJCIK Adam 3042Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:06:11
16BRZEZIŃSKI Bartosz 3052Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:57:55
17BUGAJ Mariusz 3058Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:45
18RAKOWSKI Przemysław 3084Melvit teamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:55
19GAWLAK Damian 3092Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:00:42
20GRZEBUŁA Łukasz 3106OSPRO TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:27:45
21MISSALA Mateusz 3109POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:14:52
22MISSALA Michał 3110POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:14:45
23PISKAŁA Daniel 3111POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:56:47
24TKACZYK Michał 3097Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:10:11
25SERAFIŃSKI Maciej 3120RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:19
26TOMAKA Tomasz 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn07:4000:00:0001:04:12
27PODGORSKI Marek 3123RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:57
28RYNKIEWICZ Mateusz 3124RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:56:21
29SKRZYSZOWSKI Janusz 3136SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:02:42
30GĄSIOROWSKI Karol 3143UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:36
31KALNIUK Paweł 3165WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:46
32KRAJNIAK Jarosław 3166WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:12:38
33JACIÓW Paweł 3161WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:55:15
34POŁEĆ Leszek 3162WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:25:39
35CWIRZEN Marcin 3163WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:56:16
36DUKIEWICZ Dariusz 3164WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:56
37ZALEJASZ Sylwester 3179xRunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0001:06:35
38CZACHURSKI Mateusz 3183Open Mężczyzn07:4000:00:0001:02:33
39SPRAWKA Marta 3215DZIKIsquadElite Kobiet08:1500:00:0001:13:48
40DANILUK Grzegorz 3237Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:22:41
41SAŁATA Marcin 3238RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:44
42TALAREK Patryk 3771WOLF TEAMElite Mężczyzn08:0000:00:0001:12:32
43ŁOSIN Marta 3774Biegun OCR TeamElite Kobiet08:1500:00:0001:06:55
44ZDOŃCZYK Krzysztof 3209Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:08
45WAŁCERZ Łukasz 3205Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:07:08
46WIŚNIEWSKI Norbert 3207Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:14:58
47WOJAS Michał 3208Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:20:37
48MAJOWSKI Michał 3024Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:42
49KURACH Stanisław 3031DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:18:12
50SPRUTTA Mateusz 3025Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:17:21
51JAGIEŁO Michał 3028Dragon RunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:55:47
52KŁOS Cezary 3029Drużyna Kitusia BajglusiaElite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:02
53ZIOBER Zbigniew 3043Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:49
54KOMARNICKI Tomasz 3044Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:26
55JANUSZEWSKI Andrzej 3094Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:32
56STOKOWSKI Dariusz 3125RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:55:20
57DĄBROWSKI Krzysztof 3129SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:16:04
58FABIAN Marcel 3130SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
59FILIP Bartosz 3131SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:56:28
60GONSIOR Krzysztof 3132SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:25:08
61GRZEGORZYCA Damian 3134SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:16:57
62MACIEJEWSKI Łukasz 3135SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:11:22
63NALEPKA Piotr 3147UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:48
64BRUSIŁO Bartosz 3149United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:39
65KROPIDŁOWSKI Grzegorz 3167WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:42
66LORENC Łukasz 3168WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:58:02
67BRZOSKWINIA Wojciech 3174xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:54:02
68CZAPRAN Marek 3175xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:05:49
69DOBRZYŃSKI Tomasz 3176xRunnersElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:01:55
70KALININ Jarosław 3177xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:06:10
71WOROBIEWA Jekatierina 3228POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:0001:14:45
72JANOSZ Rafał 3279Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:06
73MICHALCZYK Tomasz 3287Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:05
74SMOLCZEWSKI Arkadiusz 3372Open Mężczyzn09:0000:00:00
75PURCHALAK Paweł 3537SYMMETRY GOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
76MAŃKO Patryk 3566Open Mężczyzn10:0000:00:00
77DUDA Grzegorz 3003Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:04:33
78GRABARCZYK Wojciech 3004Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:11:20
79KARCZEWSKI Piotr 3005Best BeastsElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:49
80WIŚNIEWSKI Michał 3007Best BeastsElite Mężczyzn07:5000:00:0001:07:40
81JASTRZĘBSKI Sławomir 3008Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:14:36
82BĄK Daniel 3009Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0000:57:29
83DZIÓBEK Lech 3010Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:54
84MIŁOŚ Tomasz 3013Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:08:48
85WERYK Mateusz 3015Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:12:42
86HADRIAN Szymon 3017Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:5000:00:0001:23:45
87KLANOWSKI Marcin 3021Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:5000:00:0001:19:46
88PRZYBYLSKI Krzysztof 3026Crossfit Stocznia GdańskOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:04:51
89MIZGALSKI Jacek 3032DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:09:41
90MACHNIO Bartosz Jan 3033DZIKIsquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:17:41
91KRZYŻOWSKI Grzegorz 3045Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:05:01
92KURTYKA Przemysław 3046Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:19:12
93MATUSIK Adam 3047Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:41
94ZIARKOWSKI Mirosław 3048Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:21:09
95WOLNY Krzysztof 3050forBET RunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0001:14:24
96JEZIORSKI Paweł 3054Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:0001:16:29
97HANUSIAK Leszek 3070Koniu SquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:16:02
98KĘDZIORA Bogumił 3071Koniu SquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:07:32
99NIŹNIK Borys 3072Koniu SquadElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:14:18
100LEPIARZ Michał 3075Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:09:40
101PIWNIK Bartosz 3077Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:10:18
102SKRZECZYŃSKI Sławomir 3078Lemon TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:05:58
103BURBUL Przemysław 3112PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:22
104ŁOTOCKI Rafał Jerzy 3142TRZCIANKAElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:05:59
105NOWICKI Marcin 3169WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0001:09:24
106OLICHOWSKI Mateusz 3170WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:03
107ROPELA Radek 3171WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:41:55
108ŚLIZ Arkadiusz 3172WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0001:14:14
109KURTA Rafał 3178xRunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:49
110BURAS Radoslaw 3061HELL'S HEAVEN SZCZECIN Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:08
111WRÓBLEWSKI Michał 3079Life4FitElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:12:12
112DRZEWIECKI Marcin 3082Mad RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:06:51
113JÓŹWICKI Karol 3099OCR PARK CHRABOŁYElite Mężczyzn08:0000:00:00
114CHOŁUJ Łukasz 3118PWPW S.A.Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:59:50
115MACHURA Marcin 3137SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn08:0000:00:0001:16:08
116JANUS Leszek 3138SpeedstersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:06
117KORULCZYK Marcin 3211United RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:15
118GIZAK Michał 3152Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:09:56
119MALEC Tomasz 3154Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:21
120TOMSKI Marcin 3155Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:06
121KOŁAKOWSKI Krzysztof 3187Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:03:01
122KVEDARAVIČUS Ričards 3188Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:56:56
123PASTUSZKA Michał 3191Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:51
124STAROSZYŃSKI Dawid 3200Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:18:10
125KARBOWSKI Sławomir 3086Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:18:24
126SIURNIK Sebastian 3775Open Mężczyzn08:3000:00:0001:19:22
127WAŚ Bartłomiej 3265STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:18:34
128MACIUSZEK Julia 3234RUNMAGEDDONElite Kobiet08:1500:00:0001:31:23
129ZIMIŃSKI Paweł 3057Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:0001:21:28
130MICHALSKI Dawid 3066I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn07:5000:00:0001:21:25
131FORNALSKI Irek 3090Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:11
132BARAŃSKI Maciek 3126SkurczyBykiElite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:57
133KOCZOROWSKI Paweł 3002Baltic SealsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:18:27
134GRABOWIEC Arkadiusz 3180Zalatani TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:19:33
135SZCZECH Szymon 3173WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:25:28
136DYKIER Krzysztof 3027Dominator TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:30:45
137SADOWSKI Tomasz 3087Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:33:00
138BORKOWSKI Bartłomiej 3181Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:34
139BIELICKI Wojciech 3073Lacroix TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:16
140SLIWA Krzysztof 3074Lacroix TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:25
141GRYŻEWSKI Karol 3093Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:32:27
142KARLIK Paweł 3020Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:19:04
143KANIECKI Paweł 3085MIEJSCE Blok BElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:14:43
144WEIS Michał 3098Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:32:25
145GARLACZ Justyna 3225POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:0001:16:55
146BOROWSKI Michał 3418Open Mężczyzn09:1500:00:0001:04:57
147KAZIMIERCZAK Paweł 3157Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:16:27
148TRESKA Jakub 3305Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:39
149BORECKI Tomasz 3270Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:41
150JANISZEWSKI Grzegorz 3030DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:22:16
151DYKO Bartosz 3083Mad RunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:21:31
152LUTYŃSKI Szymon 3502Open Mężczyzn09:3000:00:0002:25:17
153KMIECIAK Grzegorz 3242BRYGIERY OCROpen Mężczyzn08:3000:00:0001:22:39
154BUCZKOWSKI Krzysztof 3182Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:20
155ZIEMNICKI Tomasz 3049Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:21:51
156OGIŃSKI Szymon 3055Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:23:00
157SEWERYNOWICZ Michał 3059Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0001:33:46
158RAVIZZA Marco 3141Team WRIElite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
159CZUBASZEWSKI Kamil 3119PZU Sport TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:38:34
160WOCHNIK Dawid 3336SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:15:44
161WAŃKOWICZ Adrian 3306Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:38
162RESPONDEK Leszek 3067Klono TeamElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:35:23
163RADNY Michał 3088NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:32:35
164FRANCZAK Dominik 3184Open Mężczyzn08:0000:00:0001:06:37
165SOCHACZEWSKI Korneliusz 3300Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:59
166GOŁASZEWSKI Jacek 3185Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:44
167TOMSIA Wojciech 3204Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:32:29
168TUTAJ Jakub 3148UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:56:02
169JASKÓLSKI Piotr 3018Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:33:26
170CECCARELLI Luca 3271Open Mężczyzn08:3000:00:0001:48:27
171DE LIETO Massimo 3035Enrico Manzo TeamOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:44:35
172HOROSZCZAK Adrian 3278Open Mężczyzn08:3000:00:0001:35:57
173JAKUBOWSKI Michał 3347Open Mężczyzn09:0000:00:0001:15:20
174KANCELARZ Rafał 3281Open Mężczyzn08:3000:00:00
175ŁAWNICZAK Justyna 3231WOLF TEAMOpen Kobiet08:1500:00:0001:28:23
176ANDRZEJEWSKI Kamil 3241Beye KohaneOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:30:52
177KRAWIECKI Mateusz 3122RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:34
178HAWEL Rafał 3257One Team One Dream Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:33:30
179MŁYNARCZYK Tatiana 3290Open Kobiet08:3000:00:0001:33:29
180GOLON Paweł 3345Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:18:35
181JANISZEWSKI Marcin 3693Open Mężczyzn10:3000:00:0001:35:54
182SUCHY Tomasz 3201Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:48:10
183RYŚ Marzena 3218Koniu SquadOpen Kobiet08:1500:00:0001:21:26
184JULIKOWSKI Karol 3107POWER TRAININGElite Mężczyzn07:5000:00:0001:39:46
185BOŚKA Patryk 3051Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:36:59
186GOŁOŚ Mateusz 3495Open Mężczyzn09:3000:00:0001:10:52
187ZDANUCZYK Mateusz 3310Open Mężczyzn08:3000:00:0001:32:09
188BARAN Dawid 3248Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:33:33
189DENHAM Justin 3062Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:49:36
190MATEJCZYK Artur 3100OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:33:32
191ROMAŃCZUK Tomasz 3101OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:33:32
192SZARY Michał 3398i2 GeolabOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:59
193RUCKI Bartosz 3194Open Mężczyzn08:0000:00:0001:32:26
194MACHERA Rafał 3430Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:41
195ZIĘBA Ernest 3380Open Mężczyzn09:0000:00:0001:24:15
196MASTELA Mateusz 3359Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:12
197SZKODA Bartłomiej 3374Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:12
198BOĆKO Jakub 3410Wściekłe BobryOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:24:13
199LIMANOWSKA Olga 3222Obstacle Center TeamElite Kobiet08:1500:00:00
200FILOCHOWSKI Krystian 3493Open Mężczyzn09:3000:00:0001:13:20
201MROCZKA Maciej 3190Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:50:09
202LEKSIŃSKI Michal 3284Open Mężczyzn08:3000:00:0001:42:20
203MORA Karol 3435Open Mężczyzn09:1500:00:0001:30:47
204FISCHER Filip 3277Open Mężczyzn08:3000:00:0001:39:52
205ŁĘPICKI Mateusz 3076Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0002:02:03
206KUBULUS Tomasz 3249Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:36:57
207ELLMANN Filip 3276Open Mężczyzn08:3000:00:0001:25:50
208ORLIŃSKI Karol 3365Open Mężczyzn09:0000:00:0001:29:11
209RZEWNICKI Marek 3400Melvit teamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:37:55
210WAJDA Rafał 3514Open Mężczyzn09:3000:00:0001:18:41
211GRABOWICZ Robert 3386Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:37
212MICHALAK Damian 3388Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:36
213HOMAN Grzegorz 3425Open Mężczyzn09:1500:00:0001:30:46
214TOMASZEWICZ Adam 3068Klono TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:35:23
215CZECHOWSKI Konrad 3160WATAHAOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:53:18
216GRZANECKI Marcin 3186Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:28:40
217MOCHNACZ Szymon 3189Open Mężczyzn08:0000:00:0001:49:26
218MANGONI Francesco 3358Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:39:23
219KUDLIŃSKI Leszek 3383Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:31
220PELA Jakub 3192Open Mężczyzn08:0000:00:0001:42:59
221NABAGŁO Marcin 3069KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:06:40
222ZIELIŃSKI Michał 3210Open Mężczyzn08:0000:00:0002:09:10
223ZAJĄC Paweł 3408ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:49
224ROSZAK Piotr 3369Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:33:05
225MUSIELSKI Sebastian 3507Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:49
226MARCZYŃSKI Jacek 3146UNIT37Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:52:57
227CHODORSKI Łukasz 3115Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:46:45
228WÓJCIK Rafał 3261Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:31
229ŻUREK Michał 3105OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:13:33
230WIŚNIEWSKI Rafał 3269Wiśnia TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:44:59
231MALEC Bartłomiej 3153Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:02:09
232WRÓBLEWSKI Tomasz 3309Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:46:47
233ZIELIŃSKI Tomasz 3156Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:00:07
234BIERNACKI Maciej 3334Skrzydlate świnieOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:29:15
235BECZEK Pawel 3726Open Mężczyzn11:0000:00:0001:36:56
236JANKOWSKI Dominik 3053Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:57:28
237RYBACKI Błażej 3056Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:57:25
238MWENDELA Filip 3436Open Mężczyzn09:1500:00:0001:26:27
239OGIERMAN Mariusz 3397i2 GeolabOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:30:57
240GŁAZ Jacek 3396Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:29:07
241KURAN Halina 3230WATAHAElite Kobiet08:1500:00:0001:27:25
242MATYSIAK Sławomir 3432Open Mężczyzn09:1500:00:0001:28:49
243RYMARCZYK Paulina 3441Open Kobiet09:1500:00:0001:29:13
244GARBACZ Damian 3036Etrans TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0002:03:46
245LUTEREK Michał 3766Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:34:02
246WOLENTARSKI Przemysław 3447Open Mężczyzn09:1500:00:0001:27:05
247SZCZUDŁO Andrzej 3303Open Mężczyzn08:3000:00:0001:47:41
248SŁODKOWSKI Marek 3060HARDCORYOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:51:52
249WLAZŁOWSKI Rafał 3409Wlazłowski TransportOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:35
250WASIEWICZ Michał 3445Open Mężczyzn09:1500:00:0001:32:40
251GĘCA Marcin 3139ŚwinioDzikiOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:05:48
252ZAWADZKI Jakub 3379Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:48
253CHOMICZ Rafał 33118EOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:39:49
254KULCZAK Paweł 3283Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:46:28
255MIERZICKI Marcel 3108POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:00:36
256SIMON Adam 3064Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:36:08
257GORCZEWSKI Maciej 3133SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4000:00:0002:08:22
258WOLAŃSKI Michał 3378Open Mężczyzn09:0000:00:0001:40:58
259KOZIEŁ Jan 3356Open Mężczyzn09:0000:00:0001:31:22
260KOZIEŁ Adam 3355Open Mężczyzn09:0000:00:0001:31:23
261WALICKI Michał 3206Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:22:45
262KWIATKOWSKI Maciej 3357Open Mężczyzn09:0000:00:0001:41:41
263DOBEK Marcin 3252Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:31
264ŁYPIK Jakub 3255Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:31
265FUCHS Bartosz 3253Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:32
266MIERZEJEWSKI Adam 3327Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:35:57
267BOLC Patryk 3325Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:35:57
268TARAS Michał 3203Open Mężczyzn08:0000:00:0002:15:19
269BAGIŃSKI Michał 3619Open Mężczyzn10:1500:00:0001:03:13
270BARANOWSKI Łukasz 3342Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:11
271ŚLIWOWSKI Adrian 3299Open Mężczyzn08:3000:00:0001:53:42
272JABLONKA Radoslaw 3315DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:39:11
273MALEŃCZYK Sylwester 3431Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:43
274ZAŁUSKI Paweł 3448Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:15
275RATAJCZAK Rafał 3293Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:56:50
276KRAWCZYK Joanna 3254Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0001:56:56
277RATAJCZAK Grzegorz 3193Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0002:20:50
278KRZYŻANOWSKI Julian 3406POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:34:46
279OSOWSKI Krzysztof 3575Open Mężczyzn10:0000:00:0001:14:07
280MICHALSKI Daniel 3288Open Mężczyzn08:3000:00:0001:44:59
281WENDER Michał 3377Open Mężczyzn09:0000:00:0001:35:25
282GOŁĘBIOWSKI Tomasz 3494Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:25:24
283GRUDZIŃSKI Tomek 3477Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:32:08
284BIENIASZ Bogusław 3486Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:28:40
285SIENKIEWICZ Jakub 3197Open Mężczyzn08:0000:00:0001:43:43
286SZCZEPEK Michał 3096Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:56:30
287KONIECZNA Żaneta 3260Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:0001:59:13
288GRUBA Andrzej 3496Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:28:36
289JOSKOWSKI Marek 3592Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:10:03
290URBAN Jarosław 3333Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:01
291MIKIELSKI Paweł 3434Open Mężczyzn09:1500:00:0001:34:13
292KORZENIOWSKI Mateusz 3103OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:54:34
293KACZMAREK Tomasz 3350Open Mężczyzn09:0000:00:0001:44:50
294KACZMAREK Adam 3349Open Mężczyzn09:0000:00:0001:44:52
295RUDNICKI Krzysztof 3578Open Mężczyzn10:0000:00:0001:13:56
296DZIURDA Adam 3405POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:34:48
297BŁASZCZYŃSKI Michał 3414Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:42
298MACIEJEWSKA Agnieszka 3457Gladiators by RMF4RTOpen Masters Kobiet09:3000:00:0001:32:01
299ZELL Jacek 3450Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:08
300WASĄG Dawid 3515Open Mężczyzn09:3000:00:0001:36:48
301ŁĄTKA Robert 3145UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0002:12:36
302HUK Mateusz 3402Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:38
303CYFRA Damian 3401Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:41
304BOGUSKI Adam 3416Open Mężczyzn09:1500:00:0001:42:08
305CIEŚLAK Piotr 3480TEAM TITOOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:36:47
306CHOROŚ Michał 3267United RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:00:39
307GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 3258POWER TRAININGOpen Kobiet08:3000:00:0002:05:19
308BARAŃSKI Marcin 3317HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:56
309POPCZYŃSKI Krystian 3318HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:56
310KOWALCZYK Piotr 3127SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:30:58
311TUZ Bartosz 3470Modrzyca WarriorsOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:32:06
312GÓRSKI Tomasz 3469Modrzyca WarriorsOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:32:08
313KRAWCZAK Emil 3262PWPW S.A.Open Mężczyzn08:3000:00:0001:52:13
314KOSIŃSKI Tomasz 3250EXTREME WAYSOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:52:13
315ŚLIWIŃSKI Marcin 3478Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:33:52
316DYLEWSKI Sławomir 3476Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:33:59
317SZYDŁO Michał 3304Open Mężczyzn08:3000:00:0001:47:41
318HANDZLIK Agnieszka 3214DENISTEAMOpen Kobiet08:1500:00:0002:09:30
319DUŹNIAK Urszula 3213DENISTEAMOpen Masters Kobiet08:1500:00:0002:09:30
320GĘCA Angelika 3266ŚwinioDzikiOpen Kobiet08:3000:00:0001:59:51
321WOJCIECHOWSKI Adam 3589Open Mężczyzn10:0000:00:0001:19:12
322WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 3212Carbon Silesia SportOpen Kobiet08:1500:00:0002:00:29
323MUSZYŃSKI Piotr 3571Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:14:19
324SĄCZAWA Filip 3195Open Mężczyzn08:0000:00:0002:11:19
325DAROSZEWSKI Adam 3275Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:02:25
326KLIPO Mateusz 3454Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:29:51
327POLUS Piotr Peter 3776POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:46:05
328MICHROWSKI Sławomir 3568Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:19:10
329ŁANOCHA Michał 3144UNIT37Open Mężczyzn07:4000:00:0002:12:34
330KOZAK Arkadiusz 3128SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:33:50
331ŁYŻWA Stanisław 3286Open Mężczyzn08:3000:00:0001:59:38
332CYWINSKI Kamil 3488Open Mężczyzn09:3000:00:0001:30:07
333NIEWIAROWSKI Paweł 3458Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:35:24
334OLAS Piotr 3363Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:50
335ZUBKOWSKI Marcin 3479Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:34:31
336CHILCZUK Piotr 3343Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:19
337KUDŁA Grzegorz 3104OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:32:45
338PAWEŁCZAK Damian 3576Open Mężczyzn10:0000:00:0001:24:03
339MUSZ Rafał 3362Open Mężczyzn09:0000:00:0001:50:40
340MAZUR Piotr 3360Open Mężczyzn09:0000:00:0001:50:41
341GOŁĘBIEWSKI Patryk 3344Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:15
342PRZYBYLSKI Maciej 3368Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
343KACZOR Paulina 3232Open Kobiet08:1500:00:0002:03:48
344OLENDER Marcin 3573Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:26:26
345STEFANIAK Marek 3302Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:02:02
346ANOWSKI Adrian 3113Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:20:51
347SKLEPOWICZ Jacek 3442Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:53:43
348PARAFINIUK Michał 3292Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:38
349ZIÓŁKOWSKI Adam 3518Open Mężczyzn09:3000:00:0001:54:41
350OSIK Grzegorz 3403Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:02:18
351PIŁAT Renata 3404Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:02:38
352WNOROWSKA Magdalena 3236Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:1500:00:0002:15:06
353WÓDCZAK Waldemar 3308Open Mężczyzn08:3000:00:0002:06:21
354MISIUKIEWICZ Arkadiusz 3289Open Mężczyzn08:3000:00:0002:09:13
355TOMANA Przemek 3582Open Mężczyzn10:0000:00:0001:23:35
356MŁOTEK Jakub 3338STOMILEXOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
357KAMIŃSKI Maciej 3314DANFOSSOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
358MODERSKI Mateusz 3361Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:55:48
359GORCZYCA Rafał 3422Open Mężczyzn09:1500:00:0001:45:58
360MICHALSKA Adrianna 3433Open Kobiet09:1500:00:0001:45:59
361ZAKRZEWSKI Marcin 3467MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:37:11
362FOKS Grzegorz 3463MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:37:12
363ZYGMUNT Rafał 3468MITMAROpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:37:10
364KOWALKOWSKI Tomasz 3329Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:54:21
365MAKUSIEWICZ Mariusz 3330Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:54:22
366KISIEL Konrad 3282Open Mężczyzn08:3000:00:0001:57:58
367RATAJSZCZAK Dominik 3268United RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:09:16
368WIŚNIEWSKA Katarzyna 3307Open Kobiet08:3000:00:0002:09:13
369GAŃKO Mateusz 3091Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0002:27:00
370BUDZISZ Rafał 3420Open Mężczyzn09:1500:00:0001:47:51
371PASZEK Dawid 3521CStoreOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:22:43
372STĘPIEŃ Kacper 3653Open Mężczyzn10:1500:00:0001:19:35
373DOBROWOLSKI Piotr 3489Open Mężczyzn09:3000:00:0001:25:59
374JEZIORAŃSKI Bartosz 3520AGDPRO.PLOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:27:08
375LAUKS Jan 3604DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:17:28
376KAMIENIECKI Tristan 3280Open Mężczyzn08:3000:00:0002:02:05
377RUDOLF Arkadiusz 3296Open Mężczyzn08:3000:00:0002:02:08
378SZAFRAN Jakub 3117Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn07:5000:00:0002:30:42
379ŚLIWIŃSKI Kamil 3652Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:54
380KITALA Radosław 3116Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:31
381NOWAK Agnieszka 3508Open Kobiet09:3000:00:0001:49:46
382DANEK Mariusz 3274Open Mężczyzn08:3000:00:0002:09:21
383WASIŁEK Kamil 3376Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:05
384JENTSCH Marcin 3631Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:21
385WILCZEK Lukasz 3264SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:01:35
386KOWALEWSKI Filip 3095Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:00
387MATCZAK Hubert 3387Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:02
388ANDRZEJEWSKI Grzegorz 3340Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:05
389TROJANOWSKI Maciej 3331RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:47:06
390SZYMAŃSKI Adam 3385DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:46:56
391HAJZLER Michał 3629Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:19
392BARAN Grzegorz 3341Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:07:41
393JÓSKOWSKI Lucjan 3591Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:28:40
394MOJEK Małgorzata 3235Open Kobiet08:1500:00:0002:26:41
395WODZYŃSKI Adam 3313Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:55:36
395BARAN Przemysław 3312Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:55:35
397STEFAN Grzegorz 3384Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:55:00
398DENDRA Marcin 3245CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:03:25
398DENDRA Beata 3244CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:03:25
400GRUDZIŃSKI Jacek 3690Open Mężczyzn10:3000:00:0001:25:43
401WIECZOREK Mariusz 3654Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:24:08
402ŚLIFIŃSKI Patryk 3298Open Mężczyzn08:3000:00:0002:10:43
403ODEJEWSKI Dariusz 3696Open Mężczyzn10:3000:00:0001:24:51
404LEWIKOWSKI Marcin 3565Open Mężczyzn10:0000:00:0001:33:55
405KUCIŃSKI Krzysztof 3465MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:42:52
406TRĘBSKI Mateusz 3466MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:43:22
407KOZŁOWSKI Mateusz 3464MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:42:53
408PRZEWŁOCKI Michał 3509Open Mężczyzn09:3000:00:0001:44:26
409ŻÓŁKOWSKI Jakub 3519Open Mężczyzn09:3000:00:0001:44:29
410OBUDZIŃSKI Marcin 3572Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:20:18
411CHMIELEWSKI Józef 3240Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0002:21:53
412HANDZLIK Barbara 3246DENISTEAMOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:09:41
413HANDZLIK Tomasz 3247DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:09:39
414BARCIKOWSKI Jarosław 3545Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:34:05
415BARCIKOWSKI Daniel 3544Open Mężczyzn10:0000:00:0001:34:11
416KOZDÓJ Ewa 3428Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:54:50
417ŁYSEK Tomasz 3429Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:54:50
418KALWARCZYK Mariusz 3351Open Mężczyzn09:0000:00:0002:03:56
419KĄDZIELSKA Magdalena 3323INSOpen Masters Kobiet09:0000:00:0002:03:57
420LOSZ Damian 3522Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:20:19
421CZARDYBON Dominik 3256Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:44:31
422GORZEŃ Krzysztof 3080Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:52:31
423MICHALCZYK Patryk 3081Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:00:35
424GAŃKO Karolina 3221Obstacle Center TeamElite Kobiet08:1500:00:0002:20:51
425SŁABASZEWSKI Kamil 3319HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:05
426CZPAK Tobiasz 3624Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:37
427NIEDZIELA Sebastian 3251HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:18
428CZAICKI Jakub 3395HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:12
429NOZDERKA Wojciech 3536SpeedstersOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:33:56
430KAŁUŻA Robert 3472PARTACZEOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:50:36
431BEDNARSKI Rafał 3471PARTACZEOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:50:33
432PACEK Cezary 3291Open Mężczyzn08:3000:00:0002:14:25
433JABŁOŃSKI Szymon 3556Open Mężczyzn10:0000:00:0001:38:15
434SUCHOCKA Monika 3779Open Kobiet10:1500:00:0001:35:14
435MORELOWSKA Maria 3778Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet10:1500:00:0001:35:13
436OLZACKI Piotr 3364Open Mężczyzn09:0000:00:0002:11:19
437STĘPIEŃ Karol 3373Open Mężczyzn09:0000:00:0002:11:18
438OPOKA Piotr 3574Open Mężczyzn10:0000:00:0001:34:25
439HOŁOWATY Renata 3424Open Kobiet09:1500:00:0001:58:33
440FIK Magdalena 3421Open Kobiet09:1500:00:0001:58:32
441JACHIMOWSKI Jarosław 3426Open Mężczyzn09:1500:00:0001:58:30
442BOBYK Paweł 3415Open Mężczyzn09:1500:00:0001:58:34
443JANKOWSKI Konrad 3427Open Mężczyzn09:1500:00:0001:53:10
444POPOWSKI Krzysztof 3439Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:50
445BAJOR Krystian 3620Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:21
446KARCZYŃSKI Tomasz 3635Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:29
447ASTRASZEWSKI Rusłan 3543Open Mężczyzn10:1500:00:0001:27:20
448SZYMKIEWICZ Albert 3681Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:50
449JARZĄBEK Kacper 3680Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:51
450DOMAGAŁA Kamil 3679Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:49
451SZMYCIŃSKI Wojciech 3391Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:53:51
452SIDORCZUK Marcin 3337StepStone RunnersOpen Mężczyzn09:0000:00:00
453BARAN Paulina 3772Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet08:1500:00:0002:17:07
454SOBUTKOWSKI Piotr 3699Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:24:39
455BOGACZ Bartosz 3114Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:42:19
456CEGIEŁKA Dawid 3683Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:38:23
457WRÓBEL Andrzej 3655Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:25:13
458DĘBOWSKI Damian 3686Open Mężczyzn10:3000:00:0001:25:38
459BŁASIŃSKI Piotr 3413Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:58:47
460ZACHARJASZ Hubert 3456Dragon TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:54:10
461RULAK Jerzy 3579Open Mężczyzn10:0000:00:0001:40:36
462DĘBECKI Jarosław 3625Open Mężczyzn10:1500:00:0001:27:31
463STACHYRA Rafał 3198Open Mężczyzn08:0000:00:0002:05:49
464KLIMEK Zbigniew 3741Open Mężczyzn11:0000:00:0001:07:34
465LASSOTA Konrad 3393Green MotorsOpen Mężczyzn09:1500:00:0002:03:19
466BURACZEWSKI Tomasz 3623Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:08
467SZCZEPAŃSKI Bogdan 3700Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
468CIERNIAK Agata 3273Open Masters Kobiet08:3000:00:0002:19:28
469JERMAKOWICZ Anna 3227POWER TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0002:11:25
470KAWĘCKI Artur 3527Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:0000:00:0001:42:47
471KOMOROWSKI Łukasz 3528Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:0000:00:0001:42:50
472KORNAK Michał 3392Green MotorsOpen Mężczyzn09:1500:00:0002:03:20
473MICHALAK Artur 3529Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:42:48
474KRÓL Przemysław 3668Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:20:51
475PITUCH Krystian 3366Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:49
476SERKIS Bartosz 3371Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:52
477MORAWSKI Bartosz 3646Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:40:55
478KUKUCKI Michał 3642Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:10
479KUREK Andrzej 3643Open Mężczyzn10:1500:00:0001:40:43
480SOBKIEWICZ Michał 3034Enax Run4FunOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:00:44
481POLIT Filip 3089Ninja teamOpen Mężczyzn07:4000:00:0002:44:45
482PACZKOWSKI Tomasz 3332Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:12:14
483IMBIORSKI Dawid 3498Open Mężczyzn09:3000:00:0001:59:13
484PAJĄK Michał 3649Open Mężczyzn10:1500:00:0001:40:35
485BIEŃKOWSKI Tomasz 3546Open Mężczyzn10:0000:00:0001:39:36
486FILIPCZAK Kamil 3687Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:33:36
487CHODKOWSKA Patrycja 3684Open Kobiet10:3000:00:0001:33:38
488OSIŃSKI Marcin 3530Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:39:40
489GAŁĘZIEWSKI Marcin 3689Open Mężczyzn10:3000:00:0001:30:40
490GARNUSZEK Anita 3226POWER TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0001:35:32
491CHILCZUK Kamil 3731Open Mężczyzn11:0000:00:0001:11:33
492GADOMSKI Tomasz 3688Open Mężczyzn10:3000:00:0001:30:42
493PSUT Kamil 3462Melvit teamOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:08:09
494CZARNIECKI Jakub 3552Open Mężczyzn10:0000:00:0001:45:10
495RACZYŃSKI Mariusz 3538SYMMETRY GOOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:45:10
496JANISZEWSKA Katarzyna 3348Open Masters Kobiet09:0000:00:0002:11:58
497SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 3375Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:11:58
498SZULC Michał 3202Open Mężczyzn08:0000:00:0001:50:19
499ANDRZEJEWSKI Maciej 3482Open Mężczyzn09:3000:00:0002:06:21
500BORKOWSKA Kasia 3394Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet09:1500:00:0002:03:43
501DUKAT Sandra 3219Lemon TeamOpen Kobiet08:1500:00:0002:05:22
502MRÓZ Adrian 3328Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0002:12:17
503JEZIORSKI Marcin 3499Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:47:36
504GAPSA Franek 3767Open Mężczyzn10:3000:00:0001:28:59
504HOŁTYN Filip 3692Open Mężczyzn10:3000:00:0001:29:01
506GĄSECKI Bartosz 3626Open Mężczyzn10:1500:00:0001:39:36
507JĘDRZEJEWSKI Marcin 3630Open Mężczyzn10:1500:00:0001:39:36
508JAMROZIK Adrian 3459Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0001:58:57
509PODDĘBNIAK Małgorzata 3233Open Kobiet08:1500:00:0002:58:37
510KRUGLAK Anna 3320HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Kobiet09:0000:00:0002:13:44
511PIĘTKA Grzegorz 3321HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:13:44
512BORSUK Igor 3487Open Mężczyzn09:3000:00:0001:59:15
513JĘDRASZCZYK Tomasz 3694Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
514MALISZEWSKI Jakub 3063Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:51:51
515KOWALIK Karol 3354Open Mężczyzn09:0000:00:0002:14:59
516DUERSCHLAG Iwona 3661Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:44:24
517WIDZ Robert 3759Open Mężczyzn11:0000:00:0001:11:35
518KIELISZEK Konrad 3559Open Mężczyzn10:0000:00:0001:48:38
519PODNAJMER Piotr 3657DonFishOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:28
520MAZGAJ Konrad 3506Open Mężczyzn09:3000:00:0002:02:48
521KOŁODZIEJ Agata 3501Open Kobiet09:3000:00:0002:02:50
522ANTECKI Kamil 3483Open Mężczyzn09:3000:00:0002:02:51
523SKRABEL Artur 3675STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:44:24
524FILUSZ Dawid 3669STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:44:23
525KRAWCZYK Bartosz 3452365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:35
526DURAJCZYK Piotr 3451365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:34
527PTASIŃSKI Piotr 3453365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:35
528PAWŁOWSKI Krzysztof 3481United RunnersOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:53:18
529OKON Yurii 3648Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:17
530SASINOWSKI Krzysztof 3243BRYGIERY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0002:15:05
531MUDRYI Mykhailo 3647Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:18
532HEREDA Tomasz 3339Zbój TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0002:10:24
533OWCZAREK Adam 3531Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:47:13
534MILLER Robert 3569Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:02
535RUŁA Tomasz 3297Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:15
536GÓRCZAK Arkadiusz 3555Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:51
537HERÓD Rafał 3102OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:01:11
538LEBIODA Tomasz 3645Open Mężczyzn10:1500:00:0001:53:35
539DRĄŻKOWSKI Piotr 3732Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:22:47
540KUŚMIEREK Tomasz 3564Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:25
541WASIAK Rafal 3586Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:53
542KORNACKA Agnieszka 3562Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:49:58
543KARASEK Andrzej 3558Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:58
544ZDUŃCZYK Sylwia 3449Open Kobiet09:1500:00:0002:08:22
545WICHEREK Mateusz 3446Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:17
546MARKOWSKI Robert 3567Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:33
547BARCIK Łukasz 3460Jak nie teraz to kiedyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:04:59
548BOROWSKI Marek 3461Jak nie teraz to kiedyOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:05:00
549JEDRASZYK Klaudia 3540Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:54:57
550SZUMIELEWICZ Kinga 3382BigYellowFoot Adventue TeamOpen Kobiet09:1500:00:0002:17:40
551KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA Danuta 3353Open Kobiet09:0000:00:0002:30:09
552BEREDA Arkadiusz 3412Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:41
553ŚWIĘTOŃ Patryk 3443Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:42
554NOWAKOWSKI Paweł 3437Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:40
555JÓZEFOWSKI Robert 3634Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:26
556KRZYŚPIAK Jakub 3640Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:23
557KRZYŚPIAK Michał 3641Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:23
558KORCZAK Karolina 3475Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:3000:00:0002:04:59
559DOMAGALSKI Artur 3611Latające walenie śmierciOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
560DOMAGALSKI Marek 3612Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
561FOREMNY Adrian 3613Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
562GADZIAŁA Sylwester 3773Open Mężczyzn09:1500:00:0002:07:48
563CHOROMAŃSKI Paweł 3548Open Mężczyzn10:3000:00:0001:38:10
564GŁAZ Magdalena 3322Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0002:20:20
565DUDEK Julian 3768CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:07
566KUCHARCZYK Piotr 3563Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:41
567RABASZOWSKI Jacek 3603DGHOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:45:06
568BIZOŃ Jakub 3622Open Mężczyzn10:1500:00:0001:45:08
569MILEWSKA Marta 3607Hardkorki SzczecinOpen Kobiet10:1500:00:0001:54:12
570ADAMCZYK Zuzanna 3542Open Kobiet10:0000:00:0001:56:56
570KOMOŃ Kamil 3561Open Mężczyzn10:0000:00:0001:56:57
572BORUC Tomasz 3535SpeedstersOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:56:58
573KIWAŁA Szymon 3765CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:05
574BIELIŃSKI Przemysław 3704CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:05
575SMATER Katarzyna 3534Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:46
576PROTASEWICZ Paulina 3533Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:47
577KOŹMIŃSKA Aleksandra 3532Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:47
578WŁUKA Łukasz 3588Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:54:36
579LIBERADZKI Marcin 3381Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:56:47
580MACURA Marek 3605Extreme Warrior Park Open Mężczyzn10:1500:00:0001:43:16
581RUSZEWSKI Jarosław 3610Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:47:58
582RUSZEWSKA Anna 3609Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:1500:00:0001:47:59
583KUREK Hubert 3606Hardkorki SzczecinOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:57:04
584CERAJEWSKA Hanna 3539Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:56:22
585MAJEWSKA Nicola 3541Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:56:10
586CZERNIKOWSKI Daniel 3474Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:3000:00:0002:09:42
586MATRACKA Magdalena 3505Open Kobiet09:3000:00:0002:09:45
588NESTOROWICZ Grzegorz 3665Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:46:35
589MARKOWSKI Łukasz 3664Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:46:34
590MOSTOWSKI Radosław 3158Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:27
591WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3159Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:30
592FILIPIAK Krzysztof 3714Mr.TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:21:57
593MICHALCZEWSKI Sławomir 3671STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:00
594TUORA-SZOST Dominika 3513Open Kobiet09:3000:00:0002:07:02
595DYL Żaneta 3490Open Kobiet09:3000:00:0002:08:18
596FERDYNAND Mateusz 3713Mr.TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:21:58
597BUDEK Weronika 3547Open Kobiet10:0000:00:0001:59:32
598FILAS Rafał 3554Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:32
599HANDY Samanta 3423Open Kobiet09:1500:00:0002:17:20
600BIGA Małgorzata 3407ŚnieżynkiOpen Kobiet09:1500:00:0002:17:12
601BORYCZKA Szymon 3419Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0002:17:20
602JAGLIŃSKI Rafał 3557Open Mężczyzn10:0000:00:0001:58:51
603PYSZNY Patryk 3673STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:53
604LIPIEC Paweł 3746Open Mężczyzn11:0000:00:0001:23:56
605LEONARSKI Sebastian 3670STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:54
606PAWŁOWSKI Tomasz 3577Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:45
607JÓŹWIAKOWSKA Weronika 3500Open Kobiet09:3000:00:0002:11:23
608DŻUR Magdalena 3491Open Kobiet09:3000:00:0002:11:27
609RUCIŃSKI Kajetan 3511Open Mężczyzn09:3000:00:0002:11:25
610GRUNDKOWSKI Oskar 3497Open Mężczyzn09:3000:00:0002:11:24
611RZONSIK Katarzyna 3674STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:48:17
612WIŚNIEWSKA Arleta 3676STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:48:18
613JANUS Grzegorz 3710Kołobrzeskie MoździerzeOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:32:41
614WANDZIK Tomasz 3711Kołobrzeskie MoździerzeOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:32:41
615BRĄCZYK Ewa 3728Open Kobiet10:1500:00:0001:56:46
616KOIS Mateusz 3743Open Mężczyzn10:1500:00:0001:56:47
617AUGUSTYNIAK Robert 3723Open Mężczyzn11:0000:00:0001:27:27
618BŁOŃSKI Maciej 3708Huragan LigotaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:36:28
619MIETŁA Łukasz 3709Huragan LigotaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:36:32
620CHRUŚCICKA Malwina 3550Open Kobiet10:0000:00:0001:56:14
621CZOPEK Miłosz 3553Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:56:13
622GRALEC Dariusz 3065I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:38:59
623STAŃCZYK Aleksandra 3617Lwica i LwyOpen Kobiet10:1500:00:0001:52:20
624STAŃCZYK Aleksandra 3616Lwica i LwyOpen Kobiet10:1500:00:0001:52:20
625MISZTELA Marcin 3614Lwica i LwyOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:52:23
626TYKWIŃSKI Łukasz 3585Open Mężczyzn10:0000:00:0001:55:55
627JAROSZ Antoni 3526OIOMOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:55:55
628MADEJAK Anna 3503Open Kobiet09:3000:00:0002:10:57
629AUGUŚCIK Marcin 3484Open Mężczyzn09:3000:00:0002:10:58
630KRAWCZAK Kamil 3638Open Mężczyzn10:1500:00:0001:52:51
631MADEJAK Tomasz 3504Open Mężczyzn09:3000:00:0002:10:59
632KURKOWSKI Jaroslaw 3644Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:39
633KLUCH Łukasz 3560Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:51
634GIBALSKI Jarek 3598Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:42
635GÓRNAŚ Zofia 3600Boxing Team NosirOpen Kobiet10:1500:00:0001:56:41
636SZWAJKOWSKI Karol 3717Sportowe świry z kaliszaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:29:38
637GÓRNAŚ Tomasz 3599Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:42
638POPIOŁEK Piotr 3716Sportowe świry z kaliszaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:29:45
639GÓRECKI Krzysztof 3735Open Mężczyzn11:0000:00:0001:27:16
640SYCHOWSKI Dawid 3757Open Mężczyzn11:0000:00:0001:30:03
641JEZIONEK Daniel 3740Open Mężczyzn11:0000:00:0001:24:54
642KRAWCZAK Karol 3639Open Mężczyzn10:1500:00:0001:52:50
643TRĘDA Cezary 3663Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn11:0000:00:0001:31:02
644TRUBIŁO Paweł 3583Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:52
645KOZŁOWSKI Zbigniew 3637Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:54:55
646PODBIELSKI Krystian 3667OSPRO TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:50:13
647PODBIELSKA Gosia 3666OSPRO TeamOpen Kobiet10:3000:00:0001:50:14
648WIDUCH Ryszard 3777Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0002:03:04
649SCHMIDT Paweł 3703BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:37:40
650ZWIERZ Jakub 3597Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:26
651GAWŁOWSKI Daniel 3594Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:23
652KRÓL Darek 3596Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:26
653JANIAK Łukasz 3595Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:25
654NAWARA Beniamin 3695Open Mężczyzn10:3000:00:0001:43:07
655PIĄTEK Przemysław 3662Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:24
656TORBUS Marcin 3701Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:24
657PIĄTEK Łukasz 3698Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:25
658WARZOCHA Bartłomiej 3444Open Mężczyzn09:3000:00:0002:27:53
659THOMAS Szczepan 3581Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:27:52
660CZERECH Łukasz 3685Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:32
661PATROWICZ Michał 3615Lwica i LwyOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:53:44
662BOGUSŁAWSKI Jakub 3417Open Mężczyzn09:3000:00:0002:27:52
663BARSZCZ Dominika 3411Open Kobiet09:3000:00:0002:27:49
664RYBUS Piotr 3651Open Mężczyzn10:1500:00:0001:42:37
665HAJDUCZYK Kamil 3691Open Mężczyzn10:3000:00:0001:53:28
666JANIKOWSKI Dominik 3738Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:12
667GREBER Jarek 3658FF Red TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:57:13
668WIENER Szymon 3660FF Red TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:57:14
669ZIÓŁKOWSKA Monika 3677STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:3000:00:0001:49:00
670PODLEŚNY Michał 3672STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:29
671OSZCZEPALSKI Krzysztof 3697Open Mężczyzn10:3000:00:0001:52:00
672FETLIŃSKI Grzegorz 3608Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:57:14
673POLAK Jarosław 3755Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:11
674BRODZIAK Andrzej 3729Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:41:13
675GRYMEK Dagmara 3702BeFit24TeamOpen Kobiet11:0000:00:0001:37:42
676WILCZYŃSKA Dorota 3525Lacroix TeamOpen Masters Kobiet10:0000:00:0002:08:56
677TALAR Szymon 3524Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0002:08:55
678LEWANDOWSKI Leszek 3523Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0002:08:58
679NIEZBECKA Mariola 3751Open Kobiet11:0000:00:0001:48:55
680BEDNARCZYK Mariusz 3727Open Mężczyzn11:0000:00:0001:38:01
681ŁASKAWSKI Michał 3656BeFit24TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:48:04
682REGULSKA Ewa 3510Open Kobiet09:3000:00:0002:29:31
683DRASZAWKA Łukasz 3473POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:29:29
684FILIPOWICZ Natalia 3492Open Kobiet09:3000:00:0002:29:31
685MAJEWSKI Jacek 3748Open Mężczyzn11:0000:00:0001:47:17
686OLESIAK Mateusz 3712MatkamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:47:17
687MODELSKI Piotr 3750Open Mężczyzn11:0000:00:0001:37:07
688OLSZEWSKI Dawid 3753Open Mężczyzn11:0000:00:0001:37:00
689SZCZEPAŃSKI Jarek 3512Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:29:27
690DĄDELEWSKA Joanna 3224Piękni i BestieOpen Masters Kobiet08:1500:00:0004:12:01
691CHARA Piotr 3730Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:54
692DĄDELEWSKA Oliwia 3216Gladiators by RMF4RTOpen Kobiet08:1500:00:0002:49:50
693KRYGOWSKA Agata 3763Open Kobiet10:0000:00:0002:09:57
694ROBERT FELCZAK Robert 3764Open Mężczyzn10:0000:00:0002:09:55
695MATUSIAK Michał 3399Madness&Fatness 75+Open Mężczyzn09:3000:00:0002:25:58
696KITA Grzegorz 3636Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0002:15:28
697PAKUŁA Bartosz 3390Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:25:57
698WOJTYNOWSKI Oskar 3516Open Mężczyzn09:3000:00:0002:51:46
699WYSOCKI Paweł 3517Open Mężczyzn09:3000:00:0002:51:44
700ZALEWSKI Sebastian 3761Open Mężczyzn11:0000:00:0001:53:49
701BIENIEK Wojciech 3621Open Mężczyzn10:1500:00:0002:11:34
702BASISTA Filip 3724Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:40
703BASISTA Maciej 3725Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:39
704HWASTEK Waldemar 3737Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:37
705KACHEL Agata 3718SzturmOpen Kobiet11:0000:00:0001:55:49
706ŁUSZCZYNA Robert 3747Open Mężczyzn11:0000:00:0001:52:18
707FLICIŃSKI Marcin 3733Open Mężczyzn11:0000:00:0001:51:43
708JOCHEMSKA Karolina 3632Open Kobiet10:1500:00:0002:19:06
709JOCHEMSKI Mikołaj 3633Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:08
710WOJTAŚ Bartłomiej 3707EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:01:11
711ZAMECKI Radosław 3762Open Mężczyzn11:0000:00:0001:57:18
712KUZIOŁA Konrad 3745Open Mężczyzn11:0000:00:0001:57:26
713GRUSZFELD Agnieszka 3627Open Kobiet10:1500:00:0002:19:13
714GRUSZFELD Przemek 3628Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:13
715ROJEK Mateusz 3650Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:12
716GAŁCZYŃSKI Piotr 3705CrossGym MalborkOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:02:14
717PIENIĘŻNA Marta 3706CrossGym MalborkOpen Kobiet11:0000:00:0002:02:19
718URBANOWICZ Magdalena 3602CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet10:1500:00:0002:21:28
719SAK Cezary 3601CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn10:1500:00:0002:21:21
720MARSZAŁEK Wojciech 3720SzturmOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0002:09:25
721ROMEJKO Karolina 3722SzturmOpen Kobiet11:0000:00:0002:09:23
722ŚLIWA Katarzyna 3580Open Kobiet10:0000:00:0002:25:53
723MORAWIEC Jagoda 3570Open Kobiet10:0000:00:0002:25:51
724KOZUBEK Katarzyna 3719SzturmOpen Masters Kobiet11:0000:00:0002:23:09
725ROCHALSKI Kamil 3721SzturmOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:23:10
726KOSTRZEWA Anita 3744Open Kobiet11:0000:00:0002:23:11
727GNATOWSKI Bartosz 3734Open Mężczyzn11:0000:00:0002:23:12
728PLATE Piotr 3754Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:34
729PYTEL Michał 3756Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:35
730WŁOCZEWSKA Joanna 3760Open Masters Kobiet11:0000:00:0002:31:39
731NOWAKOWSKI Grzegorz 3752Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:41
732PIESIURA Krzysztof 3335SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:38:42
733PŁAZA Artur 3438Open Mężczyzn08:3000:00:1302:09:00
734SALSKI Wojtek 3770Blame It On The BoogieOpen Mężczyzn11:0000:14:0201:24:47
735PREDYGIER Antoni 3769Blame It On The BoogieOpen Mężczyzn11:0000:14:2501:24:23
736ROSA Karolina 3440Open Kobiet10:3000:31:4302:17:54
Znaleziono 736 wynik(ów)