RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
    
1FABIAN Marcel 3130SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:06
2SERAFIŃSKI Maciej 3120RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn07:4000:00:0000:51:19
3KRAWIECKI Mateusz 3122RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:34
4ZIOBER Zbigniew 3043Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0000:52:49
5CHMIELORZ Józef 3016Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0000:53:31
6BRZOSKWINIA Wojciech 3174xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0000:54:02
7JACIÓW Paweł 3161WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:55:15
8STOKOWSKI Dariusz 3125RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:55:20
9JAGIEŁO Michał 3028Dragon RunnersOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:55:47
10CWIRZEN Marcin 3163WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:56:16
11RYNKIEWICZ Mateusz 3124RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0000:56:21
12FILIP Bartosz 3131SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0000:56:28
13PISKAŁA Daniel 3111POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:56:47
14KVEDARAVIČUS Ričards 3188Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0000:56:56
15BĄK Daniel 3009Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0000:57:29
16BRZEZIŃSKI Bartosz 3052Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:57:55
17LORENC Łukasz 3168WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:58:02
18OLICHOWSKI Mateusz 3170WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:03
19FORMELA Piotr 3011Biegun OCR TeamOpen Mężczyzn07:4000:00:0000:58:08
20KURTA Rafał 3178xRunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:49
21DZIÓBEK Lech 3010Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0000:58:54
22WASIELEWSKI Michał 3014Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0000:59:35
23CHOŁUJ Łukasz 3118PWPW S.A.Elite Mężczyzn08:0000:00:0000:59:50
24ZIELIŃSKI Tomasz 3156Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:00:07
25GAWLAK Damian 3092Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:00:42
26PASTUSZKA Paweł 3040Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:34
27KROPIDŁOWSKI Grzegorz 3167WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:42
28SAŁATA Marcin 3238RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:44
29DOBRZYŃSKI Tomasz 3176xRunnersElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:01:55
30PODGORSKI Marek 3123RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:4000:00:0001:01:57
31LORYCH Krystian 3012Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:02:03
32ZDOŃCZYK Krzysztof 3209Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:08
33MALEC Bartłomiej 3153Warchlaki AdelajdyOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:02:09
34MALEC Tomasz 3154Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:02:21
35CZACHURSKI Mateusz 3183Open Mężczyzn07:4000:00:0001:02:33
36SKRZYSZOWSKI Janusz 3136SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:02:42
37CHŁĄD Aleksander 3037Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:03:00
38KOŁAKOWSKI Krzysztof 3187Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:03:01
39BAGIŃSKI Michał 3619Open Mężczyzn10:1500:00:0001:03:13
40TOMAKA Tomasz 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn07:4000:00:0001:04:12
41KUBIESA Jakub 3023Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:04:17
42BURBUL Przemysław 3112PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:22
43DUDA Grzegorz 3003Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:04:33
44MATUSIK Adam 3047Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:41
45KARCZEWSKI Piotr 3005Best BeastsElite Mężczyzn07:5000:00:0001:04:49
46PRZYBYLSKI Krzysztof 3026Crossfit Stocznia GdańskOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:04:51
47BOROWSKI Michał 3418Open Mężczyzn09:1500:00:0001:04:57
48KRZYŻOWSKI Grzegorz 3045Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:05:01
49BURAS Radoslaw 3061HELL'S HEAVEN SZCZECIN Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:08
50KORULCZYK Marcin 3211United RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:05:15
51CZAPRAN Marek 3175xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:05:49
52SKRZECZYŃSKI Sławomir 3078Lemon TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:05:58
53ŁOTOCKI Rafał Jerzy 3142TRZCIANKAElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:05:59
54KALININ Jarosław 3177xRunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:06:10
55WÓJCIK Adam 3042Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:06:11
56ZALEJASZ Sylwester 3179xRunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0001:06:35
57FRANCZAK Dominik 3184Open Mężczyzn08:0000:00:0001:06:37
58DRZEWIECKI Marcin 3082Mad RunnersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:06:51
59ŁOSIN Marta 3774Biegun OCR TeamElite Kobiet08:1500:00:0001:06:55
60WAŁCERZ Łukasz 3205Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:07:08
61KOMARNICKI Tomasz 3044Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:26
62KĘDZIORA Bogumił 3071Koniu SquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:07:32
63KLIMEK Zbigniew 3741Open Mężczyzn11:0000:00:0001:07:34
64WIŚNIEWSKI Michał 3007Best BeastsElite Mężczyzn07:5000:00:0001:07:40
65PASON Tomasz 3039Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:43
66BUGAJ Mariusz 3058Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0001:07:45
67MACHTYL Zygmunt 3006Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:08:27
68MIŁOŚ Tomasz 3013Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:08:48
69NOWICKI Marcin 3169WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0001:09:24
70JANUSZEWSKI Andrzej 3094Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:32
71GĄSIOROWSKI Karol 3143UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:36
72LEPIARZ Michał 3075Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:09:40
73MIZGALSKI Jacek 3032DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:09:41
74DUKIEWICZ Dariusz 3164WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:09:56
75GIZAK Michał 3152Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:09:56
76JOSKOWSKI Marek 3592Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:10:03
77TOMSKI Marcin 3155Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn08:0000:00:0001:10:06
78TKACZYK Michał 3097Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:10:11
79PIWNIK Bartosz 3077Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0001:10:18
80GOŁOŚ Mateusz 3495Open Mężczyzn09:3000:00:0001:10:52
81MICHALCZYK Tomasz 3287Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:05
82JANOSZ Rafał 3279Open Mężczyzn08:3000:00:0001:11:06
83GRABARCZYK Wojciech 3004Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:11:20
84MACIEJEWSKI Łukasz 3135SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:11:22
85CHILCZUK Kamil 3731Open Mężczyzn11:0000:00:0001:11:33
86WIDZ Robert 3759Open Mężczyzn11:0000:00:0001:11:35
87KOZIOŁ Kamil 3022Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:11:54
88WRÓBLEWSKI Michał 3079Life4FitElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:12:12
89TALAREK Patryk 3771WOLF TEAMElite Mężczyzn08:0000:00:0001:12:32
90KRAJNIAK Jarosław 3166WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:12:38
91WERYK Mateusz 3015Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:12:42
92FILOCHOWSKI Krystian 3493Open Mężczyzn09:3000:00:0001:13:20
93SŁADEK Patryk 3041Ex TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:13:32
94ŻUREK Michał 3105OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:13:33
95SPRAWKA Marta 3215DZIKIsquadElite Kobiet08:1500:00:0001:13:48
96RAKOWSKI Przemysław 3084Melvit teamOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:13:55
97RUDNICKI Krzysztof 3578Open Mężczyzn10:0000:00:0001:13:56
98JANUS Leszek 3138SpeedstersElite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:06
99OSOWSKI Krzysztof 3575Open Mężczyzn10:0000:00:0001:14:07
100ŚLIZ Arkadiusz 3172WOLF TEAMElite Mężczyzn07:5000:00:0001:14:14
101NIŹNIK Borys 3072Koniu SquadElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:14:18
102MUSZYŃSKI Piotr 3571Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:14:19
103WOLNY Krzysztof 3050forBET RunnersElite Mężczyzn07:5000:00:0001:14:24
104JASTRZĘBSKI Sławomir 3008Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:14:36
105KANIECKI Paweł 3085MIEJSCE Blok BElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:14:43
106MISSALA Michał 3110POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:14:45
107WOROBIEWA Jekatierina 3228POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:0001:14:45
108PASTUSZKA Michał 3191Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:14:51
109MISSALA Mateusz 3109POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:14:52
110WIŚNIEWSKI Norbert 3207Elite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:14:58
111KŁOS Cezary 3029Drużyna Kitusia BajglusiaElite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:02
112JAKUBOWSKI Michał 3347Open Mężczyzn09:0000:00:0001:15:20
113BRUSIŁO Bartosz 3149United RunnersElite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:39
114WOCHNIK Dawid 3336SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:15:44
115NALEPKA Piotr 3147UNIT37Elite Mężczyzn07:4000:00:0001:15:48
116HANUSIAK Leszek 3070Koniu SquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:16:02
117DĄBROWSKI Krzysztof 3129SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:16:04
118MACHURA Marcin 3137SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn08:0000:00:0001:16:08
119KAZIMIERCZAK Paweł 3157Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:16:27
120JEZIORSKI Paweł 3054Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:0001:16:29
121GARLACZ Justyna 3225POWER TRAININGElite Kobiet08:1500:00:0001:16:55
122GRZEGORZYCA Damian 3134SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:16:57
123SPRUTTA Mateusz 3025Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:17:21
124LAUKS Jan 3604DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:17:28
125MACHNIO Bartosz Jan 3033DZIKIsquadElite Mężczyzn07:5000:00:0001:17:41
126STAROSZYŃSKI Dawid 3200Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:18:10
127KURACH Stanisław 3031DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:18:12
128KARBOWSKI Sławomir 3086Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:18:24
129KOCZOROWSKI Paweł 3002Baltic SealsElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:18:27
130WAŚ Bartłomiej 3265STG WARSZAWAOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:18:34
131GOLON Paweł 3345Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:18:35
132WAJDA Rafał 3514Open Mężczyzn09:3000:00:0001:18:41
133KARLIK Paweł 3020Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:19:04
134MICHROWSKI Sławomir 3568Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:19:10
135KURTYKA Przemysław 3046Fit & More RybnikElite Mężczyzn07:5000:00:0001:19:12
136WOJCIECHOWSKI Adam 3589Open Mężczyzn10:0000:00:0001:19:12
137SIURNIK Sebastian 3775Open Mężczyzn08:3000:00:0001:19:22
138GRABOWIEC Arkadiusz 3180Zalatani TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:19:33
139STĘPIEŃ Kacper 3653Open Mężczyzn10:1500:00:0001:19:35
140KLANOWSKI Marcin 3021Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:5000:00:0001:19:46
141GÓRNIAK Robert 3038Ex TeamElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:20:04
142TROSHKIN Sergei 300139RUSElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:20:17
143OBUDZIŃSKI Marcin 3572Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:20:18
144LOSZ Damian 3522Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:20:19
145WOJAS Michał 3208Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:20:37
146MACHERA Rafał 3430Open Mężczyzn09:1500:00:0001:20:41
147ZAJĄC Paweł 3408ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:49
148ANOWSKI Adrian 3113Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:20:51
149KRÓL Przemysław 3668Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:20:51
150SZARY Michał 3398i2 GeolabOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:20:59
151ZIARKOWSKI Mirosław 3048Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:21:09
152MICHALSKI Dawid 3066I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn07:5000:00:0001:21:25
153RYŚ Marzena 3218Koniu SquadOpen Kobiet08:1500:00:0001:21:26
154ZIMIŃSKI Paweł 3057Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:5000:00:0001:21:28
155DYKO Bartosz 3083Mad RunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:21:31
156MUSIELSKI Sebastian 3507Open Mężczyzn09:3000:00:0001:21:49
157ZIEMNICKI Tomasz 3049Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:21:51
158FILIPIAK Krzysztof 3714Mr.TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:21:57
159FERDYNAND Mateusz 3713Mr.TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:21:58
160JANISZEWSKI Grzegorz 3030DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:22:16
161HAJZLER Michał 3629Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:19
162CZPAK Tobiasz 3624Open Mężczyzn10:1500:00:0001:22:37
163KMIECIAK Grzegorz 3242BRYGIERY OCROpen Mężczyzn08:3000:00:0001:22:39
164DANILUK Grzegorz 3237Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:22:41
165BORECKI Tomasz 3270Open Mężczyzn08:3000:00:0001:22:41
166PASZEK Dawid 3521CStoreOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:22:43
167WALICKI Michał 3206Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:22:45
168DRĄŻKOWSKI Piotr 3732Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:22:47
169OGIŃSKI Szymon 3055Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:23:00
170KIWAŁA Szymon 3765CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:05
171BIELIŃSKI Przemysław 3704CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:05
172DUDEK Julian 3768CROSS SKCOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:23:07
173JENTSCH Marcin 3631Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:21
174TOMANA Przemek 3582Open Mężczyzn10:0000:00:0001:23:35
175HADRIAN Szymon 3017Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:5000:00:0001:23:45
176ŚLIWIŃSKI Kamil 3652Open Mężczyzn10:1500:00:0001:23:54
177LIPIEC Paweł 3746Open Mężczyzn11:0000:00:0001:23:56
178JASKÓLSKI Szymon 3019Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:23:58
179PAWEŁCZAK Damian 3576Open Mężczyzn10:0000:00:0001:24:03
180WIECZOREK Mariusz 3654Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:24:08
181BOĆKO Jakub 3410Wściekłe BobryOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:24:13
182ZIĘBA Ernest 3380Open Mężczyzn09:0000:00:0001:24:15
183PREDYGIER Antoni 3769Blame It On The BoogieOpen Mężczyzn11:0000:14:2501:24:23
184WAŃKOWICZ Adrian 3306Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:38
185TRESKA Jakub 3305Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:39
186SOBUTKOWSKI Piotr 3699Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:24:39
187SALSKI Wojtek 3770Blame It On The BoogieOpen Mężczyzn11:0000:14:0201:24:47
188ODEJEWSKI Dariusz 3696Open Mężczyzn10:3000:00:0001:24:51
189JEZIONEK Daniel 3740Open Mężczyzn11:0000:00:0001:24:54
190SOCHACZEWSKI Korneliusz 3300Open Mężczyzn08:3000:00:0001:24:59
191GONSIOR Krzysztof 3132SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:25:08
192WRÓBEL Andrzej 3655Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:25:13
193BIELICKI Wojciech 3073Lacroix TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:16
194GOŁĘBIOWSKI Tomasz 3494Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:25:24
195SLIWA Krzysztof 3074Lacroix TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:25
196SZCZECH Szymon 3173WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:25:28
197DĘBOWSKI Damian 3686Open Mężczyzn10:3000:00:0001:25:38
198POŁEĆ Leszek 3162WATAHAElite Mężczyzn07:4000:00:0001:25:39
199GRUDZIŃSKI Jacek 3690Open Mężczyzn10:3000:00:0001:25:43
200GOŁASZEWSKI Jacek 3185Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:25:44
201ELLMANN Filip 3276Open Mężczyzn08:3000:00:0001:25:50
202DOBROWOLSKI Piotr 3489Open Mężczyzn09:3000:00:0001:25:59
203FORNALSKI Irek 3090Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:11
204OLENDER Marcin 3573Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:26:26
205MWENDELA Filip 3436Open Mężczyzn09:1500:00:0001:26:27
206MAJOWSKI Michał 3024Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:42
207KALNIUK Paweł 3165WOLF TEAMElite Mężczyzn07:4000:00:0001:26:46
208WOLENTARSKI Przemysław 3447Open Mężczyzn09:1500:00:0001:27:05
209JEZIORAŃSKI Bartosz 3520AGDPRO.PLOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:27:08
210MASTELA Mateusz 3359Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:12
211SZKODA Bartłomiej 3374Open Mężczyzn09:0000:00:0001:27:12
212GÓRECKI Krzysztof 3735Open Mężczyzn11:0000:00:0001:27:16
213ASTRASZEWSKI Rusłan 3543Open Mężczyzn10:1500:00:0001:27:20
214KURAN Halina 3230WATAHAElite Kobiet08:1500:00:0001:27:25
215AUGUSTYNIAK Robert 3723Open Mężczyzn11:0000:00:0001:27:27
216DĘBECKI Jarosław 3625Open Mężczyzn10:1500:00:0001:27:31
217GRZEBUŁA Łukasz 3106OSPRO TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:27:45
218ŁAWNICZAK Justyna 3231WOLF TEAMOpen Kobiet08:1500:00:0001:28:23
219KUDLIŃSKI Leszek 3383Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:31
220MICHALAK Damian 3388Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:36
221GRUBA Andrzej 3496Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:28:36
222GRABOWICZ Robert 3386Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:28:37
223GRZANECKI Marcin 3186Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:28:40
224BIENIASZ Bogusław 3486Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:28:40
225JÓSKOWSKI Lucjan 3591Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:28:40
226MATYSIAK Sławomir 3432Open Mężczyzn09:1500:00:0001:28:49
227GAPSA Franek 3767Open Mężczyzn10:3000:00:0001:28:59
227HOŁTYN Filip 3692Open Mężczyzn10:3000:00:0001:29:01
229GŁAZ Jacek 3396Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:29:07
230ORLIŃSKI Karol 3365Open Mężczyzn09:0000:00:0001:29:11
231RYMARCZYK Paulina 3441Open Kobiet09:1500:00:0001:29:13
232BIERNACKI Maciej 3334Skrzydlate świnieOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:29:15
233SZWAJKOWSKI Karol 3717Sportowe świry z kaliszaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:29:38
234POPIOŁEK Piotr 3716Sportowe świry z kaliszaOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:29:45
235KLIPO Mateusz 3454Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:29:51
236SZCZEPAŃSKI Bogdan 3700Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
237JĘDRASZCZYK Tomasz 3694Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:29:59
238SYCHOWSKI Dawid 3757Open Mężczyzn11:0000:00:0001:30:03
239CYWINSKI Kamil 3488Open Mężczyzn09:3000:00:0001:30:07
240BUCZKOWSKI Krzysztof 3182Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:20
241PODNAJMER Piotr 3657DonFishOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:30:28
242KARCZYŃSKI Tomasz 3635Open Mężczyzn10:1500:00:0001:30:29
243BORKOWSKI Bartłomiej 3181Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:34
244GAŁĘZIEWSKI Marcin 3689Open Mężczyzn10:3000:00:0001:30:40
245GADOMSKI Tomasz 3688Open Mężczyzn10:3000:00:0001:30:42
246DYKIER Krzysztof 3027Dominator TeamElite Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:30:45
247HOMAN Grzegorz 3425Open Mężczyzn09:1500:00:0001:30:46
248MORA Karol 3435Open Mężczyzn09:1500:00:0001:30:47
249ANDRZEJEWSKI Kamil 3241Beye KohaneOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:30:52
250BARAŃSKI Maciek 3126SkurczyBykiElite Mężczyzn08:0000:00:0001:30:57
251OGIERMAN Mariusz 3397i2 GeolabOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:30:57
252KOWALCZYK Piotr 3127SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:30:58
253TRĘDA Cezary 3663Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn11:0000:00:0001:31:02
254KOZIEŁ Jan 3356Open Mężczyzn09:0000:00:0001:31:22
255MACIUSZEK Julia 3234RUNMAGEDDONElite Kobiet08:1500:00:0001:31:23
256KOZIEŁ Adam 3355Open Mężczyzn09:0000:00:0001:31:23
257MACIEJEWSKA Agnieszka 3457Gladiators by RMF4RTOpen Masters Kobiet09:3000:00:0001:32:01
258TUZ Bartosz 3470Modrzyca WarriorsOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:32:06
259GRUDZIŃSKI Tomek 3477Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:32:08
260GÓRSKI Tomasz 3469Modrzyca WarriorsOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:32:08
261ZDANUCZYK Mateusz 3310Open Mężczyzn08:3000:00:0001:32:09
262WEIS Michał 3098Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:32:25
263RUCKI Bartosz 3194Open Mężczyzn08:0000:00:0001:32:26
264GRYŻEWSKI Karol 3093Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:32:27
265TOMSIA Wojciech 3204Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:32:29
266RADNY Michał 3088NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:32:35
267WLAZŁOWSKI Rafał 3409Wlazłowski TransportOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:32:35
268WASIEWICZ Michał 3445Open Mężczyzn09:1500:00:0001:32:40
269JANUS Grzegorz 3710Kołobrzeskie MoździerzeOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:32:41
270WANDZIK Tomasz 3711Kołobrzeskie MoździerzeOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:32:41
271KUDŁA Grzegorz 3104OCR TEAM BYDLAKIOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:32:45
272DOMAGAŁA Kamil 3679Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:49
273SZYMKIEWICZ Albert 3681Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:50
274JARZĄBEK Kacper 3680Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:32:51
275SADOWSKI Tomasz 3087Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0001:33:00
276ROSZAK Piotr 3369Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:33:05
277ZAŁUSKI Paweł 3448Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:15
278JASKÓLSKI Piotr 3018Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:33:26
279MŁYNARCZYK Tatiana 3290Open Kobiet08:3000:00:0001:33:29
280HAWEL Rafał 3257One Team One Dream Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:33:30
281MATEJCZYK Artur 3100OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:33:32
282ROMAŃCZUK Tomasz 3101OCR PARK CHRABOŁYOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:33:32
283BARAN Dawid 3248Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:33:33
284FILIPCZAK Kamil 3687Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:33:36
285CHODKOWSKA Patrycja 3684Open Kobiet10:3000:00:0001:33:38
286MALEŃCZYK Sylwester 3431Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:33:43
287SEWERYNOWICZ Michał 3059Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn07:4000:00:0001:33:46
288KOZAK Arkadiusz 3128SkurczyBykiOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:33:50
289POPOWSKI Krzysztof 3439Open Mężczyzn09:1500:00:0001:33:50
290ŚLIWIŃSKI Marcin 3478Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:33:52
291LEWIKOWSKI Marcin 3565Open Mężczyzn10:0000:00:0001:33:55
292NOZDERKA Wojciech 3536SpeedstersOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:33:56
293DYLEWSKI Sławomir 3476Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:33:59
294LUTEREK Michał 3766Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:34:02
295BARCIKOWSKI Jarosław 3545Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:34:05
296BARCIKOWSKI Daniel 3544Open Mężczyzn10:0000:00:0001:34:11
297MIKIELSKI Paweł 3434Open Mężczyzn09:1500:00:0001:34:13
298OPOKA Piotr 3574Open Mężczyzn10:0000:00:0001:34:25
299ZUBKOWSKI Marcin 3479Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:34:31
300KRZYŻANOWSKI Julian 3406POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:34:46
301DZIURDA Adam 3405POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:34:48
302ZELL Jacek 3450Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:35:08
303MORELOWSKA Maria 3778Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet10:1500:00:0001:35:13
304SUCHOCKA Monika 3779Open Kobiet10:1500:00:0001:35:14
305OKON Yurii 3648Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:17
306MUDRYI Mykhailo 3647Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:18
307BAJOR Krystian 3620Open Mężczyzn10:1500:00:0001:35:21
308RESPONDEK Leszek 3067Klono TeamElite Masters Mężczyzn08:0000:00:0001:35:23
309TOMASZEWICZ Adam 3068Klono TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:35:23
310NIEWIAROWSKI Paweł 3458Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:35:24
311WENDER Michał 3377Open Mężczyzn09:0000:00:0001:35:25
312GARNUSZEK Anita 3226POWER TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0001:35:32
313JANISZEWSKI Marcin 3693Open Mężczyzn10:3000:00:0001:35:54
314HOROSZCZAK Adrian 3278Open Mężczyzn08:3000:00:0001:35:57
315MIERZEJEWSKI Adam 3327Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:35:57
316BOLC Patryk 3325Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:35:57
317SIMON Adam 3064Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:36:08
318BŁOŃSKI Maciej 3708Huragan LigotaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:36:28
319MIETŁA Łukasz 3709Huragan LigotaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:36:32
320PARAFINIUK Michał 3292Open Mężczyzn08:3000:00:0001:36:38
321CIEŚLAK Piotr 3480TEAM TITOOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:36:47
322WASĄG Dawid 3515Open Mężczyzn09:3000:00:0001:36:48
323BECZEK Pawel 3726Open Mężczyzn11:0000:00:0001:36:56
324KUBULUS Tomasz 3249Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:36:57
325BOŚKA Patryk 3051Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:36:59
326OLSZEWSKI Dawid 3753Open Mężczyzn11:0000:00:0001:37:00
327MODELSKI Piotr 3750Open Mężczyzn11:0000:00:0001:37:07
328ZYGMUNT Rafał 3468MITMAROpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:37:10
329ZAKRZEWSKI Marcin 3467MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:37:11
330FOKS Grzegorz 3463MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:37:12
331SCHMIDT Paweł 3703BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:37:40
332GRYMEK Dagmara 3702BeFit24TeamOpen Kobiet11:0000:00:0001:37:42
333RZEWNICKI Marek 3400Melvit teamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:37:55
334BEDNARCZYK Mariusz 3727Open Mężczyzn11:0000:00:0001:38:01
335CHOROMAŃSKI Paweł 3548Open Mężczyzn10:3000:00:0001:38:10
336JABŁOŃSKI Szymon 3556Open Mężczyzn10:0000:00:0001:38:15
337CEGIEŁKA Dawid 3683Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:38:23
338WÓJCIK Rafał 3261Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:38:31
339CZUBASZEWSKI Kamil 3119PZU Sport TeamElite Mężczyzn08:0000:00:0001:38:34
340PIESIURA Krzysztof 3335SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:38:42
341GRALEC Dariusz 3065I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:38:59
342BARANOWSKI Łukasz 3342Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:11
343JABLONKA Radoslaw 3315DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:39:11
344MANGONI Francesco 3358Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:39:23
345BIEŃKOWSKI Tomasz 3546Open Mężczyzn10:0000:00:0001:39:36
346GĄSECKI Bartosz 3626Open Mężczyzn10:1500:00:0001:39:36
347JĘDRZEJEWSKI Marcin 3630Open Mężczyzn10:1500:00:0001:39:36
348OSIŃSKI Marcin 3530Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:39:40
349BŁASZCZYŃSKI Michał 3414Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:42
350JULIKOWSKI Karol 3107POWER TRAININGElite Mężczyzn07:5000:00:0001:39:46
351ZAWADZKI Jakub 3379Open Mężczyzn09:0000:00:0001:39:48
352CHOMICZ Rafał 33118EOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:39:49
353FISCHER Filip 3277Open Mężczyzn08:3000:00:0001:39:52
354PAJĄK Michał 3649Open Mężczyzn10:1500:00:0001:40:35
355RULAK Jerzy 3579Open Mężczyzn10:0000:00:0001:40:36
356KUREK Andrzej 3643Open Mężczyzn10:1500:00:0001:40:43
357MORAWSKI Bartosz 3646Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:40:55
358WOLAŃSKI Michał 3378Open Mężczyzn09:0000:00:0001:40:58
359BURACZEWSKI Tomasz 3623Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:08
360KUKUCKI Michał 3642Open Mężczyzn10:1500:00:0001:41:10
361BRODZIAK Andrzej 3729Open Masters Mężczyzn11:0000:00:0001:41:13
362KWIATKOWSKI Maciej 3357Open Mężczyzn09:0000:00:0001:41:41
363ROPELA Radek 3171WOLF TEAMOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:41:55
364URBAN Jarosław 3333Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:01
365BOGUSKI Adam 3416Open Mężczyzn09:1500:00:0001:42:08
366LEKSIŃSKI Michal 3284Open Mężczyzn08:3000:00:0001:42:20
367RYBUS Piotr 3651Open Mężczyzn10:1500:00:0001:42:37
368KAWĘCKI Artur 3527Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:0000:00:0001:42:47
369MICHALAK Artur 3529Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:42:48
370KOMOROWSKI Łukasz 3528Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn10:0000:00:0001:42:50
371KUCIŃSKI Krzysztof 3465MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:42:52
372KOZŁOWSKI Mateusz 3464MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:42:53
373BARAŃSKI Marcin 3317HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:56
374POPCZYŃSKI Krystian 3318HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:42:56
375PELA Jakub 3192Open Mężczyzn08:0000:00:0001:42:59
376NAWARA Beniamin 3695Open Mężczyzn10:3000:00:0001:43:07
377MACURA Marek 3605Extreme Warrior Park Open Mężczyzn10:1500:00:0001:43:16
378TRĘBSKI Mateusz 3466MITMAROpen Mężczyzn09:3000:00:0001:43:22
379SIENKIEWICZ Jakub 3197Open Mężczyzn08:0000:00:0001:43:43
380MATCZAK Hubert 3387Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:02
381POLAK Jarosław 3755Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:11
382JANIKOWSKI Dominik 3738Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:12
383FILUSZ Dawid 3669STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:44:23
384KRZYŚPIAK Jakub 3640Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:23
385KRZYŚPIAK Michał 3641Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:23
386DUERSCHLAG Iwona 3661Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:44:24
387SKRABEL Artur 3675STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:44:24
388PRZEWŁOCKI Michał 3509Open Mężczyzn09:3000:00:0001:44:26
389JÓZEFOWSKI Robert 3634Open Mężczyzn10:1500:00:0001:44:26
390ŻÓŁKOWSKI Jakub 3519Open Mężczyzn09:3000:00:0001:44:29
391CZARDYBON Dominik 3256Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:44:31
392DE LIETO Massimo 3035Enrico Manzo TeamOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:44:35
393HUK Mateusz 3402Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:38
394CYFRA Damian 3401Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:44:41
395KACZMAREK Tomasz 3350Open Mężczyzn09:0000:00:0001:44:50
396KACZMAREK Adam 3349Open Mężczyzn09:0000:00:0001:44:52
397CHARA Piotr 3730Open Mężczyzn11:0000:00:0001:44:54
398WIŚNIEWSKI Rafał 3269Wiśnia TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:44:59
399MICHALSKI Daniel 3288Open Mężczyzn08:3000:00:0001:44:59
400RABASZOWSKI Jacek 3603DGHOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:45:06
401BIZOŃ Jakub 3622Open Mężczyzn10:1500:00:0001:45:08
402CZARNIECKI Jakub 3552Open Mężczyzn10:0000:00:0001:45:10
403RACZYŃSKI Mariusz 3538SYMMETRY GOOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:45:10
404GORCZYCA Rafał 3422Open Mężczyzn09:1500:00:0001:45:58
405MICHALSKA Adrianna 3433Open Kobiet09:1500:00:0001:45:59
406POLUS Piotr Peter 3776POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:46:05
407KULCZAK Paweł 3283Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:46:28
408MARKOWSKI Łukasz 3664Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:46:34
409NESTOROWICZ Grzegorz 3665Live 4 HealthOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:46:35
410CHODORSKI Łukasz 3115Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:46:45
411WRÓBLEWSKI Tomasz 3309Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:46:47
412SZYMAŃSKI Adam 3385DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:46:56
413WASIŁEK Kamil 3376Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:05
414ANDRZEJEWSKI Grzegorz 3340Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:05
415TROJANOWSKI Maciej 3331RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:47:06
416OWCZAREK Adam 3531Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:0000:00:0001:47:13
417MAJEWSKI Jacek 3748Open Mężczyzn11:0000:00:0001:47:17
418OLESIAK Mateusz 3712MatkamOpen Mężczyzn11:0000:00:0001:47:17
419JEZIORSKI Marcin 3499Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0001:47:36
420SZCZUDŁO Andrzej 3303Open Mężczyzn08:3000:00:0001:47:41
421SZYDŁO Michał 3304Open Mężczyzn08:3000:00:0001:47:41
422OLAS Piotr 3363Open Mężczyzn09:0000:00:0001:47:50
423BUDZISZ Rafał 3420Open Mężczyzn09:1500:00:0001:47:51
424RUSZEWSKI Jarosław 3610Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:47:58
425RUSZEWSKA Anna 3609Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:1500:00:0001:47:59
426ŁASKAWSKI Michał 3656BeFit24TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:48:04
427SUCHY Tomasz 3201Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:48:10
428RZONSIK Katarzyna 3674STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:48:17
429WIŚNIEWSKA Arleta 3676STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:3000:00:0001:48:18
430CECCARELLI Luca 3271Open Mężczyzn08:3000:00:0001:48:27
431KIELISZEK Konrad 3559Open Mężczyzn10:0000:00:0001:48:38
432NIEZBECKA Mariola 3751Open Kobiet11:0000:00:0001:48:55
433MICHALCZEWSKI Sławomir 3671STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:00
434ZIÓŁKOWSKA Monika 3677STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:3000:00:0001:49:00
435CHILCZUK Piotr 3343Open Mężczyzn09:0000:00:0001:49:19
436MOCHNACZ Szymon 3189Open Mężczyzn08:0000:00:0001:49:26
437PODLEŚNY Michał 3672STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:29
438DENHAM Justin 3062Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:49:36
439HWASTEK Waldemar 3737Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:37
440DOMAGALSKI Artur 3611Latające walenie śmierciOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
441DOMAGALSKI Marek 3612Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
442FOREMNY Adrian 3613Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:49:39
443BASISTA Maciej 3725Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:39
444BASISTA Filip 3724Open Mężczyzn11:0000:00:0001:49:40
445KUCHARCZYK Piotr 3563Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:41
446NOWAK Agnieszka 3508Open Kobiet09:3000:00:0001:49:46
447GÓRCZAK Arkadiusz 3555Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:51
448WASIAK Rafal 3586Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:53
449PYSZNY Patryk 3673STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:53
450LEONARSKI Sebastian 3670STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:49:54
451KORNACKA Agnieszka 3562Open Masters Kobiet10:0000:00:0001:49:58
452KARASEK Andrzej 3558Open Mężczyzn10:0000:00:0001:49:58
453MILLER Robert 3569Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:02
454MROCZKA Maciej 3190Elite Mężczyzn08:0000:00:0001:50:09
455PODBIELSKI Krystian 3667OSPRO TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:50:13
456PODBIELSKA Gosia 3666OSPRO TeamOpen Kobiet10:3000:00:0001:50:14
457SZULC Michał 3202Open Mężczyzn08:0000:00:0001:50:19
458PIĄTEK Przemysław 3662Husaria Race Team Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:24
459TORBUS Marcin 3701Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:24
460KUŚMIEREK Tomasz 3564Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:25
461PIĄTEK Łukasz 3698Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:25
462CZERECH Łukasz 3685Open Mężczyzn10:3000:00:0001:50:32
463BEDNARSKI Rafał 3471PARTACZEOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:50:33
464MARKOWSKI Robert 3567Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:50:33
465KAŁUŻA Robert 3472PARTACZEOpen Mężczyzn09:3000:00:0001:50:36
466MUSZ Rafał 3362Open Mężczyzn09:0000:00:0001:50:40
467MAZUR Piotr 3360Open Mężczyzn09:0000:00:0001:50:41
468DOBEK Marcin 3252Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:31
469ŁYPIK Jakub 3255Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:31
470FUCHS Bartosz 3253Husaria Race Team Open Mężczyzn08:3000:00:0001:51:32
471FLICIŃSKI Marcin 3733Open Mężczyzn11:0000:00:0001:51:43
472MALISZEWSKI Jakub 3063Husaria Race Team Open Mężczyzn07:5000:00:0001:51:51
473SŁODKOWSKI Marek 3060HARDCORYOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:51:52
474OSZCZEPALSKI Krzysztof 3697Open Mężczyzn10:3000:00:0001:52:00
475SŁABASZEWSKI Kamil 3319HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:05
476CZAICKI Jakub 3395HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:12
477KRAWCZAK Emil 3262PWPW S.A.Open Mężczyzn08:3000:00:0001:52:13
478KOSIŃSKI Tomasz 3250EXTREME WAYSOpen Mężczyzn08:3000:00:0001:52:13
479GOŁĘBIEWSKI Patryk 3344Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:15
480PRZYBYLSKI Maciej 3368Open Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
481MŁOTEK Jakub 3338STOMILEXOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
482KAMIŃSKI Maciej 3314DANFOSSOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:52:17
483NIEDZIELA Sebastian 3251HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:52:18
484ŁUSZCZYNA Robert 3747Open Mężczyzn11:0000:00:0001:52:18
485STAŃCZYK Aleksandra 3617Lwica i LwyOpen Kobiet10:1500:00:0001:52:20
486STAŃCZYK Aleksandra 3616Lwica i LwyOpen Kobiet10:1500:00:0001:52:20
487MISZTELA Marcin 3614Lwica i LwyOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:52:23
488GORZEŃ Krzysztof 3080Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:52:31
489KRAWCZAK Karol 3639Open Mężczyzn10:1500:00:0001:52:50
490KRAWCZAK Kamil 3638Open Mężczyzn10:1500:00:0001:52:51
491MARCZYŃSKI Jacek 3146UNIT37Open Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:52:57
492JANKOWSKI Konrad 3427Open Mężczyzn09:1500:00:0001:53:10
493CZECHOWSKI Konrad 3160WATAHAOpen Mężczyzn07:4000:00:0001:53:18
494PAWŁOWSKI Krzysztof 3481United RunnersOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:53:18
495HAJDUCZYK Kamil 3691Open Mężczyzn10:3000:00:0001:53:28
496LEBIODA Tomasz 3645Open Mężczyzn10:1500:00:0001:53:35
497ŚLIWOWSKI Adrian 3299Open Mężczyzn08:3000:00:0001:53:42
498SKLEPOWICZ Jacek 3442Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:53:43
499PATROWICZ Michał 3615Lwica i LwyOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:53:44
500ZALEWSKI Sebastian 3761Open Mężczyzn11:0000:00:0001:53:49
501SZMYCIŃSKI Wojciech 3391Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:53:51
502ZACHARJASZ Hubert 3456Dragon TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:0001:54:10
503MILEWSKA Marta 3607Hardkorki SzczecinOpen Kobiet10:1500:00:0001:54:12
504KOWALKOWSKI Tomasz 3329Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:54:21
505MAKUSIEWICZ Mariusz 3330Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:54:22
506KORZENIOWSKI Mateusz 3103OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:54:34
507WŁUKA Łukasz 3588Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:54:36
508ZIÓŁKOWSKI Adam 3518Open Mężczyzn09:3000:00:0001:54:41
509KOZDÓJ Ewa 3428Open Masters Kobiet09:1500:00:0001:54:50
510ŁYSEK Tomasz 3429Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:54:50
511KOZŁOWSKI Zbigniew 3637Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:54:55
512JEDRASZYK Klaudia 3540Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:54:57
513STEFAN Grzegorz 3384Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:55:00
514BARAN Przemysław 3312Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:55:35
514WODZYŃSKI Adam 3313Bieg dla HaniOpen Mężczyzn09:0000:00:0001:55:36
516MODERSKI Mateusz 3361Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0001:55:48
517KACHEL Agata 3718SzturmOpen Kobiet11:0000:00:0001:55:49
518TYKWIŃSKI Łukasz 3585Open Mężczyzn10:0000:00:0001:55:55
519JAROSZ Antoni 3526OIOMOpen Mężczyzn10:0000:00:0001:55:55
520TUTAJ Jakub 3148UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0001:56:02
521MAJEWSKA Nicola 3541Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:56:10
522CZOPEK Miłosz 3553Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:56:13
523CHRUŚCICKA Malwina 3550Open Kobiet10:0000:00:0001:56:14
524CERAJEWSKA Hanna 3539Zjebki bez epkiOpen Kobiet10:0000:00:0001:56:22
525SZCZEPEK Michał 3096Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:0001:56:30
526KURKOWSKI Jaroslaw 3644Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:39
527GÓRNAŚ Zofia 3600Boxing Team NosirOpen Kobiet10:1500:00:0001:56:41
528GIBALSKI Jarek 3598Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:42
529GÓRNAŚ Tomasz 3599Boxing Team NosirOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:0001:56:42
530BRĄCZYK Ewa 3728Open Kobiet10:1500:00:0001:56:46
531LIBERADZKI Marcin 3381Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:56:47
532KOIS Mateusz 3743Open Mężczyzn10:1500:00:0001:56:47
533RATAJCZAK Rafał 3293Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0001:56:50
534KRAWCZYK Joanna 3254Husaria Race Team Open Kobiet08:3000:00:0001:56:56
535ADAMCZYK Zuzanna 3542Open Kobiet10:0000:00:0001:56:56
535KOMOŃ Kamil 3561Open Mężczyzn10:0000:00:0001:56:57
537BORUC Tomasz 3535SpeedstersOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:0001:56:58
538KUREK Hubert 3606Hardkorki SzczecinOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:57:04
539GREBER Jarek 3658FF Red TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:57:13
540WIENER Szymon 3660FF Red TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:0001:57:14
541FETLIŃSKI Grzegorz 3608Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn10:3000:00:0001:57:14
542ZAMECKI Radosław 3762Open Mężczyzn11:0000:00:0001:57:18
543RYBACKI Błażej 3056Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn07:5000:00:0001:57:25
544KUZIOŁA Konrad 3745Open Mężczyzn11:0000:00:0001:57:26
545JANKOWSKI Dominik 3053Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn07:5000:00:0001:57:28
546SMATER Katarzyna 3534Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:46
547PROTASEWICZ Paulina 3533Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:47
548KOŹMIŃSKA Aleksandra 3532Skończeni OCROpen Kobiet10:0000:00:0001:57:47
549KISIEL Konrad 3282Open Mężczyzn08:3000:00:0001:57:58
550GAWŁOWSKI Daniel 3594Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:23
551JANIAK Łukasz 3595Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:25
552ZWIERZ Jakub 3597Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:26
553KRÓL Darek 3596Biegające ChloryOpen Mężczyzn10:1500:00:0001:58:26
554JACHIMOWSKI Jarosław 3426Open Mężczyzn09:1500:00:0001:58:30
555FIK Magdalena 3421Open Kobiet09:1500:00:0001:58:32
556HOŁOWATY Renata 3424Open Kobiet09:1500:00:0001:58:33
557BOBYK Paweł 3415Open Mężczyzn09:1500:00:0001:58:34
558BŁASIŃSKI Piotr 3413Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0001:58:47
559JAGLIŃSKI Rafał 3557Open Mężczyzn10:0000:00:0001:58:51
560JAMROZIK Adrian 3459Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:0001:58:57
561KONIECZNA Żaneta 3260Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet08:3000:00:0001:59:13
562IMBIORSKI Dawid 3498Open Mężczyzn09:3000:00:0001:59:13
563BORSUK Igor 3487Open Mężczyzn09:3000:00:0001:59:15
564BUDEK Weronika 3547Open Kobiet10:0000:00:0001:59:32
565FILAS Rafał 3554Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:32
566ŁYŻWA Stanisław 3286Open Mężczyzn08:3000:00:0001:59:38
567PAWŁOWSKI Tomasz 3577Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:45
568GĘCA Angelika 3266ŚwinioDzikiOpen Kobiet08:3000:00:0001:59:51
569KLUCH Łukasz 3560Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:51
570TRUBIŁO Paweł 3583Open Mężczyzn10:0000:00:0001:59:52
571WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 3212Carbon Silesia SportOpen Kobiet08:1500:00:0002:00:29
572MICHALCZYK Patryk 3081Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:00:35
573MIERZICKI Marcel 3108POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:00:36
574CHOROŚ Michał 3267United RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:00:39
575SOBKIEWICZ Michał 3034Enax Run4FunOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:00:44
576HERÓD Rafał 3102OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:01:11
577WOJTAŚ Bartłomiej 3707EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:01:11
578WILCZEK Lukasz 3264SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:01:35
579STEFANIAK Marek 3302Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:02:02
580ŁĘPICKI Mateusz 3076Lemon TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0002:02:03
581KAMIENIECKI Tristan 3280Open Mężczyzn08:3000:00:0002:02:05
582RUDOLF Arkadiusz 3296Open Mężczyzn08:3000:00:0002:02:08
583GAŁCZYŃSKI Piotr 3705CrossGym MalborkOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:02:14
584OSIK Grzegorz 3403Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:02:18
585PIENIĘŻNA Marta 3706CrossGym MalborkOpen Kobiet11:0000:00:0002:02:19
586DAROSZEWSKI Adam 3275Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:02:25
587DURAJCZYK Piotr 3451365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:34
588KRAWCZYK Bartosz 3452365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:35
589PTASIŃSKI Piotr 3453365 cheat dayOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:02:35
590PIŁAT Renata 3404Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:02:38
591MAZGAJ Konrad 3506Open Mężczyzn09:3000:00:0002:02:48
592KOŁODZIEJ Agata 3501Open Kobiet09:3000:00:0002:02:50
593ANTECKI Kamil 3483Open Mężczyzn09:3000:00:0002:02:51
594WIDUCH Ryszard 3777Open Masters Mężczyzn10:0000:00:0002:03:04
595LASSOTA Konrad 3393Green MotorsOpen Mężczyzn09:1500:00:0002:03:19
596KORNAK Michał 3392Green MotorsOpen Mężczyzn09:1500:00:0002:03:20
597DENDRA Marcin 3245CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:03:25
597DENDRA Beata 3244CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:03:25
599BORKOWSKA Kasia 3394Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet09:1500:00:0002:03:43
600GARBACZ Damian 3036Etrans TeamElite Mężczyzn07:5000:00:0002:03:46
601KACZOR Paulina 3232Open Kobiet08:1500:00:0002:03:48
602KALWARCZYK Mariusz 3351Open Mężczyzn09:0000:00:0002:03:56
603KĄDZIELSKA Magdalena 3323INSOpen Masters Kobiet09:0000:00:0002:03:57
604BARCIK Łukasz 3460Jak nie teraz to kiedyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:04:59
605KORCZAK Karolina 3475Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:3000:00:0002:04:59
606BOROWSKI Marek 3461Jak nie teraz to kiedyOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:05:00
607GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 3258POWER TRAININGOpen Kobiet08:3000:00:0002:05:19
608DUKAT Sandra 3219Lemon TeamOpen Kobiet08:1500:00:0002:05:22
609GĘCA Marcin 3139ŚwinioDzikiOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:05:48
610STACHYRA Rafał 3198Open Mężczyzn08:0000:00:0002:05:49
611WÓDCZAK Waldemar 3308Open Mężczyzn08:3000:00:0002:06:21
612ANDRZEJEWSKI Maciej 3482Open Mężczyzn09:3000:00:0002:06:21
613NABAGŁO Marcin 3069KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:06:40
614TUORA-SZOST Dominika 3513Open Kobiet09:3000:00:0002:07:02
615BARAN Grzegorz 3341Open Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:07:41
616GADZIAŁA Sylwester 3773Open Mężczyzn09:1500:00:0002:07:48
617PSUT Kamil 3462Melvit teamOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:08:09
618WICHEREK Mateusz 3446Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:17
619DYL Żaneta 3490Open Kobiet09:3000:00:0002:08:18
620GORCZEWSKI Maciej 3133SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:4000:00:0002:08:22
621ZDUŃCZYK Sylwia 3449Open Kobiet09:1500:00:0002:08:22
622NOWAKOWSKI Paweł 3437Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:40
623BEREDA Arkadiusz 3412Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:41
624ŚWIĘTOŃ Patryk 3443Open Mężczyzn09:1500:00:0002:08:42
625TALAR Szymon 3524Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0002:08:55
626WILCZYŃSKA Dorota 3525Lacroix TeamOpen Masters Kobiet10:0000:00:0002:08:56
627LEWANDOWSKI Leszek 3523Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:0002:08:58
628PŁAZA Artur 3438Open Mężczyzn08:3000:00:1302:09:00
629ZIELIŃSKI Michał 3210Open Mężczyzn08:0000:00:0002:09:10
630MISIUKIEWICZ Arkadiusz 3289Open Mężczyzn08:3000:00:0002:09:13
631WIŚNIEWSKA Katarzyna 3307Open Kobiet08:3000:00:0002:09:13
632RATAJSZCZAK Dominik 3268United RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:0002:09:16
633DANEK Mariusz 3274Open Mężczyzn08:3000:00:0002:09:21
634ROMEJKO Karolina 3722SzturmOpen Kobiet11:0000:00:0002:09:23
635MARSZAŁEK Wojciech 3720SzturmOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:0002:09:25
636HANDZLIK Agnieszka 3214DENISTEAMOpen Kobiet08:1500:00:0002:09:30
637DUŹNIAK Urszula 3213DENISTEAMOpen Masters Kobiet08:1500:00:0002:09:30
638HANDZLIK Tomasz 3247DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:0002:09:39
639HANDZLIK Barbara 3246DENISTEAMOpen Masters Kobiet08:3000:00:0002:09:41
640CZERNIKOWSKI Daniel 3474Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:3000:00:0002:09:42
640MATRACKA Magdalena 3505Open Kobiet09:3000:00:0002:09:45
642ROBERT FELCZAK Robert 3764Open Mężczyzn10:0000:00:0002:09:55
643KRYGOWSKA Agata 3763Open Kobiet10:0000:00:0002:09:57
644RUŁA Tomasz 3297Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:15
645HEREDA Tomasz 3339Zbój TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:0002:10:24
646ŚLIFIŃSKI Patryk 3298Open Mężczyzn08:3000:00:0002:10:43
647PITUCH Krystian 3366Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:49
648SERKIS Bartosz 3371Open Mężczyzn09:0000:00:0002:10:52
649MADEJAK Anna 3503Open Kobiet09:3000:00:0002:10:57
650AUGUŚCIK Marcin 3484Open Mężczyzn09:3000:00:0002:10:58
651MADEJAK Tomasz 3504Open Mężczyzn09:3000:00:0002:10:59
652STĘPIEŃ Karol 3373Open Mężczyzn09:0000:00:0002:11:18
653SĄCZAWA Filip 3195Open Mężczyzn08:0000:00:0002:11:19
654OLZACKI Piotr 3364Open Mężczyzn09:0000:00:0002:11:19
655JÓŹWIAKOWSKA Weronika 3500Open Kobiet09:3000:00:0002:11:23
656GRUNDKOWSKI Oskar 3497Open Mężczyzn09:3000:00:0002:11:24
657JERMAKOWICZ Anna 3227POWER TRAININGOpen Kobiet08:1500:00:0002:11:25
658RUCIŃSKI Kajetan 3511Open Mężczyzn09:3000:00:0002:11:25
659DŻUR Magdalena 3491Open Kobiet09:3000:00:0002:11:27
660BIENIEK Wojciech 3621Open Mężczyzn10:1500:00:0002:11:34
661JANISZEWSKA Katarzyna 3348Open Masters Kobiet09:0000:00:0002:11:58
662SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 3375Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:11:58
663PACZKOWSKI Tomasz 3332Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:12:14
664MRÓZ Adrian 3328Melvit teamOpen Mężczyzn09:0000:00:0002:12:17
665ŁANOCHA Michał 3144UNIT37Open Mężczyzn07:4000:00:0002:12:34
666ŁĄTKA Robert 3145UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:4000:00:0002:12:36
667KRUGLAK Anna 3320HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Kobiet09:0000:00:0002:13:44
668PIĘTKA Grzegorz 3321HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Mężczyzn09:0000:00:0002:13:44
669PACEK Cezary 3291Open Mężczyzn08:3000:00:0002:14:25
670KOWALIK Karol 3354Open Mężczyzn09:0000:00:0002:14:59
671SASINOWSKI Krzysztof 3243BRYGIERY OCROpen Mężczyzn09:0000:00:0002:15:05
672WNOROWSKA Magdalena 3236Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet08:1500:00:0002:15:06
673TARAS Michał 3203Open Mężczyzn08:0000:00:0002:15:19
674KITA Grzegorz 3636Open Masters Mężczyzn10:1500:00:0002:15:28
675BARAN Paulina 3772Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet08:1500:00:0002:17:07
676BIGA Małgorzata 3407ŚnieżynkiOpen Kobiet09:1500:00:0002:17:12
677HANDY Samanta 3423Open Kobiet09:1500:00:0002:17:20
678BORYCZKA Szymon 3419Open Masters Mężczyzn09:1500:00:0002:17:20
679SZUMIELEWICZ Kinga 3382BigYellowFoot Adventue TeamOpen Kobiet09:1500:00:0002:17:40
680ROSA Karolina 3440Open Kobiet10:3000:31:4302:17:54
681JOCHEMSKA Karolina 3632Open Kobiet10:1500:00:0002:19:06
682JOCHEMSKI Mikołaj 3633Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:08
683ROJEK Mateusz 3650Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:12
684GRUSZFELD Agnieszka 3627Open Kobiet10:1500:00:0002:19:13
685GRUSZFELD Przemek 3628Open Mężczyzn10:1500:00:0002:19:13
686CIERNIAK Agata 3273Open Masters Kobiet08:3000:00:0002:19:28
687GŁAZ Magdalena 3322Husaria Race Team Open Kobiet09:0000:00:0002:20:20
688RATAJCZAK Grzegorz 3193Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0002:20:50
689GAŃKO Karolina 3221Obstacle Center TeamElite Kobiet08:1500:00:0002:20:51
690SAK Cezary 3601CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn10:1500:00:0002:21:21
691URBANOWICZ Magdalena 3602CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet10:1500:00:0002:21:28
692CHMIELEWSKI Józef 3240Open Masters Mężczyzn08:0000:00:0002:21:53
693KOZUBEK Katarzyna 3719SzturmOpen Masters Kobiet11:0000:00:0002:23:09
694ROCHALSKI Kamil 3721SzturmOpen Mężczyzn11:0000:00:0002:23:10
695KOSTRZEWA Anita 3744Open Kobiet11:0000:00:0002:23:11
696GNATOWSKI Bartosz 3734Open Mężczyzn11:0000:00:0002:23:12
697LUTYŃSKI Szymon 3502Open Mężczyzn09:3000:00:0002:25:17
698MORAWIEC Jagoda 3570Open Kobiet10:0000:00:0002:25:51
699ŚLIWA Katarzyna 3580Open Kobiet10:0000:00:0002:25:53
700PAKUŁA Bartosz 3390Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:25:57
701MATUSIAK Michał 3399Madness&Fatness 75+Open Mężczyzn09:3000:00:0002:25:58
702MOJEK Małgorzata 3235Open Kobiet08:1500:00:0002:26:41
703GAŃKO Mateusz 3091Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:4000:00:0002:27:00
704BARSZCZ Dominika 3411Open Kobiet09:3000:00:0002:27:49
705THOMAS Szczepan 3581Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:27:52
706BOGUSŁAWSKI Jakub 3417Open Mężczyzn09:3000:00:0002:27:52
707WARZOCHA Bartłomiej 3444Open Mężczyzn09:3000:00:0002:27:53
708SZCZEPAŃSKI Jarek 3512Open Masters Mężczyzn09:3000:00:0002:29:27
709DRASZAWKA Łukasz 3473POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:00:0002:29:29
710REGULSKA Ewa 3510Open Kobiet09:3000:00:0002:29:31
711FILIPOWICZ Natalia 3492Open Kobiet09:3000:00:0002:29:31
712KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA Danuta 3353Open Kobiet09:0000:00:0002:30:09
713SZAFRAN Jakub 3117Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn07:5000:00:0002:30:42
714PLATE Piotr 3754Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:34
715PYTEL Michał 3756Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:35
716WŁOCZEWSKA Joanna 3760Open Masters Kobiet11:0000:00:0002:31:39
717NOWAKOWSKI Grzegorz 3752Open Mężczyzn11:0000:00:0002:31:41
718MOSTOWSKI Radosław 3158Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:27
719WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3159Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:30
720KITALA Radosław 3116Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn07:5000:00:0002:41:31
721BOGACZ Bartosz 3114Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn08:0000:00:0002:42:19
722POLIT Filip 3089Ninja teamOpen Mężczyzn07:4000:00:0002:44:45
723DĄDELEWSKA Oliwia 3216Gladiators by RMF4RTOpen Kobiet08:1500:00:0002:49:50
724WYSOCKI Paweł 3517Open Mężczyzn09:3000:00:0002:51:44
725WOJTYNOWSKI Oskar 3516Open Mężczyzn09:3000:00:0002:51:46
726PODDĘBNIAK Małgorzata 3233Open Kobiet08:1500:00:0002:58:37
727DĄDELEWSKA Joanna 3224Piękni i BestieOpen Masters Kobiet08:1500:00:0004:12:01
728SMOLCZEWSKI Arkadiusz 3372Open Mężczyzn09:0000:00:00
729PURCHALAK Paweł 3537SYMMETRY GOOpen Mężczyzn10:0000:00:00
730MAŃKO Patryk 3566Open Mężczyzn10:0000:00:00
731JÓŹWICKI Karol 3099OCR PARK CHRABOŁYElite Mężczyzn08:0000:00:00
732RAVIZZA Marco 3141Team WRIElite Masters Mężczyzn08:0000:00:00
733KANCELARZ Rafał 3281Open Mężczyzn08:3000:00:00
734LIMANOWSKA Olga 3222Obstacle Center TeamElite Kobiet08:1500:00:00
735KOWALEWSKI Filip 3095Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:00
736SIDORCZUK Marcin 3337StepStone RunnersOpen Mężczyzn09:0000:00:00
Znaleziono 736 wynik(ów)