RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FABIAN Marcel 3130SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 107:4000:00:0000:51:0601:58:45.4501:58:45.45 5:3910,6
2KRAWIECKI Mateusz 3122RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 207:4000:00:0000:52:3402:06:56.3502:06:56.35+00:08:106:029,9
3SERAFIŃSKI Maciej 3120RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn3M 307:4000:00:0000:51:1902:08:03.4502:08:03.45+00:09:186:059,8
4BRZOSKWINIA Wojciech 3174xRunnersElite Mężczyzn4M 407:4000:00:0000:54:0202:09:57.5002:09:57.50+00:11:126:119,7
5CHMIELORZ Józef 3016Carbon Silesia SportElite Mężczyzn5M 507:4000:00:0000:53:3102:11:42.3502:11:42.35+00:12:566:169,6
6ZIOBER Zbigniew 3043Ex TeamElite Mężczyzn6M 607:4000:00:0000:52:4902:11:46.6502:11:46.65+00:13:016:169,6
7JACIÓW Paweł 3161WATAHAElite Mężczyzn7M 707:4000:00:0000:55:1502:11:47.4502:11:47.45+00:13:026:169,6
8RYNKIEWICZ Mateusz 3124RUNMAGEDDONElite Mężczyzn8M 807:4000:00:0000:56:2102:14:47.0002:14:47.00+00:16:016:259,3
9STOKOWSKI Dariusz 3125RUNMAGEDDONElite Mężczyzn9M 907:4000:00:0000:55:2002:16:42.6002:16:42.60+00:17:576:309,2
10BĄK Daniel 3009Biegun OCR TeamElite Mężczyzn10M 1007:5000:00:0000:57:2902:17:44.5502:17:44.55+00:18:596:339,1
11DZIÓBEK Lech 3010Biegun OCR TeamElite Mężczyzn11M 1107:5000:00:0000:58:5402:19:07.0002:19:07.00+00:20:216:379,1
12WÓJCIK Adam 3042Ex TeamElite Mężczyzn12M 1307:4000:00:0001:06:1102:20:37.7002:20:37.70+00:21:526:419,0
13FILIP Bartosz 3131SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn13M 1407:4000:00:0000:56:2802:21:30.5502:21:30.55+00:22:456:448,9
14PISKAŁA Daniel 3111POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn1M 1507:4000:00:0000:56:4702:21:57.9002:21:57.90+00:23:126:458,9
15CHOŁUJ Łukasz 3118PWPW S.A.Elite Mężczyzn14M 1608:0000:00:0000:59:5002:22:02.4002:22:02.40+00:23:166:458,9
16KVEDARAVIČUS Ričards 3188Elite Masters Mężczyzn2M 1708:0000:00:0000:56:5602:22:28.0502:22:28.05+00:23:426:478,8
17LORENC Łukasz 3168WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn3M 1807:4000:00:0000:58:0202:24:16.0002:24:16.00+00:25:306:528,7
18SAŁATA Marcin 3238RUNMAGEDDONElite Mężczyzn15M 1907:4000:00:0001:01:4402:29:17.1002:29:17.10+00:30:317:068,4
19OLICHOWSKI Mateusz 3170WOLF TEAMElite Mężczyzn16M 2107:5000:00:0000:58:0302:29:34.9002:29:34.90+00:30:497:078,4
20KURTA Rafał 3178xRunnersElite Mężczyzn17M 2207:5000:00:0000:58:4902:30:12.2002:30:12.20+00:31:267:098,4
21GAWLAK Damian 3092Obstacle Center TeamElite Mężczyzn18M 2307:4000:00:0001:00:4202:30:38.9502:30:38.95+00:31:537:108,4
22KOŁAKOWSKI Krzysztof 3187Elite Mężczyzn19M 2408:0000:00:0001:03:0102:31:09.8002:31:09.80+00:32:247:118,3
23LORYCH Krystian 3012Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn4M 2507:4000:00:0001:02:0302:31:51.7502:31:51.75+00:33:067:138,3
24SKRZYSZOWSKI Janusz 3136SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn20M 2707:4000:00:0001:02:4202:32:40.6502:32:40.65+00:33:557:168,3
25WASIELEWSKI Michał 3014Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn5M 2807:4000:00:0000:59:3502:32:53.3002:32:53.30+00:34:077:168,2
26PODGORSKI Marek 3123RUNMAGEDDONElite Mężczyzn21M 2907:4000:00:0001:01:5702:33:22.8502:33:22.85+00:34:377:188,2
27TOMAKA Tomasz 3121RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn22M 3007:4000:00:0001:04:1202:33:39.8002:33:39.80+00:34:547:198,2
28KUBIESA Jakub 3023Carbon Silesia SportElite Mężczyzn23M 3107:4000:00:0001:04:1702:34:05.2502:34:05.25+00:35:197:208,2
29PASTUSZKA Paweł 3040Ex TeamElite Mężczyzn24M 3207:4000:00:0001:01:3402:34:08.3002:34:08.30+00:35:227:208,2
30CHŁĄD Aleksander 3037Ex TeamElite Mężczyzn25M 3307:4000:00:0001:03:0002:34:45.0502:34:45.05+00:35:597:228,1
31DOBRZYŃSKI Tomasz 3176xRunnersElite Masters Mężczyzn6M 3407:4000:00:0001:01:5502:35:05.0002:35:05.00+00:36:197:238,1
32BURAS Radoslaw 3061HELL'S HEAVEN SZCZECIN Elite Mężczyzn26M 3508:0000:00:0001:05:0802:35:26.0502:35:26.05+00:36:407:248,1
33MATUSIK Adam 3047Fit & More RybnikElite Mężczyzn27M 3607:5000:00:0001:04:4102:35:53.1002:35:53.10+00:37:077:258,1
34KRZYŻOWSKI Grzegorz 3045Fit & More RybnikElite Mężczyzn28M 3707:5000:00:0001:05:0102:36:02.3502:36:02.35+00:37:167:258,1
35KROPIDŁOWSKI Grzegorz 3167WOLF TEAMElite Mężczyzn29M 3807:4000:00:0001:01:4202:37:06.7002:37:06.70+00:38:217:288,0
36WIŚNIEWSKI Michał 3007Best BeastsElite Mężczyzn30M 3907:5000:00:0001:07:4002:37:29.8502:37:29.85+00:38:447:298,0
37BURBUL Przemysław 3112PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn31M 4007:5000:00:0001:04:2202:38:09.2002:38:09.20+00:39:237:318,0
38KARCZEWSKI Piotr 3005Best BeastsElite Mężczyzn32M 4107:5000:00:0001:04:4902:38:17.7502:38:17.75+00:39:327:328,0
39JÓŹWICKI Karol 3099OCR PARK CHRABOŁYElite Mężczyzn33M 4308:0000:00:0002:38:44.0002:38:44.00+00:39:587:337,9
40ZALEJASZ Sylwester 3179xRunnersElite Mężczyzn34M 4407:5000:00:0001:06:3502:40:08.5002:40:08.50+00:41:237:377,9
41BUGAJ Mariusz 3058Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn35M 4507:4000:00:0001:07:4502:41:51.8002:41:51.80+00:43:067:427,8
42KĘDZIORA Bogumił 3071Koniu SquadElite Mężczyzn36M 4607:5000:00:0001:07:3202:41:54.4002:41:54.40+00:43:087:427,8
43SKRZECZYŃSKI Sławomir 3078Lemon TeamElite Masters Mężczyzn7M 4707:5000:00:0001:05:5802:42:15.4002:42:15.40+00:43:297:437,8
44JANUSZEWSKI Andrzej 3094Obstacle Center TeamElite Mężczyzn37M 4807:4000:00:0001:09:3202:42:16.2502:42:16.25+00:43:307:437,8
45KORULCZYK Marcin 3211United RunnersElite Mężczyzn38M 5008:0000:00:0001:05:1502:43:12.8002:43:12.80+00:44:277:467,7
46NOWICKI Marcin 3169WOLF TEAMElite Mężczyzn39M 5107:5000:00:0001:09:2402:43:29.6002:43:29.60+00:44:447:477,7
47MACHTYL Zygmunt 3006Best BeastsElite Masters Mężczyzn8M 5207:4000:00:0001:08:2702:43:40.9502:43:40.95+00:44:557:477,7
48ŁOTOCKI Rafał Jerzy 3142TRZCIANKAElite Masters Mężczyzn9M 5307:5000:00:0001:05:5902:43:49.9502:43:49.95+00:45:047:487,7
49KOMARNICKI Tomasz 3044Fit & More RybnikElite Mężczyzn40M 5407:4000:00:0001:07:2602:44:44.8502:44:44.85+00:45:597:507,6
50MALEC Tomasz 3154Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn41M 5608:0000:00:0001:02:2102:45:15.7002:45:15.70+00:46:307:527,6
51CZAPRAN Marek 3175xRunnersElite Mężczyzn42M 5807:4000:00:0001:05:4902:45:48.1002:45:48.10+00:47:027:537,6
52WAŁCERZ Łukasz 3205Elite Mężczyzn43M 5908:0000:00:0001:07:0802:46:04.0002:46:04.00+00:47:187:547,6
53PASON Tomasz 3039Ex TeamElite Mężczyzn44M 6007:4000:00:0001:07:4302:46:04.3002:46:04.30+00:47:187:547,6
54ZDOŃCZYK Krzysztof 3209Elite Mężczyzn45M 6108:0000:00:0001:02:0802:46:15.9502:46:15.95+00:47:307:557,6
55DRZEWIECKI Marcin 3082Mad RunnersElite Mężczyzn46M 6408:0000:00:0001:06:5102:49:45.7502:49:45.75+00:51:008:057,4
56JASTRZĘBSKI Sławomir 3008Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn10M 6607:5000:00:0001:14:3602:50:23.0002:50:23.00+00:51:378:067,4
57TOMSKI Marcin 3155Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn47M 6708:0000:00:0001:10:0602:52:20.8502:52:20.85+00:53:358:127,3
58MIŁOŚ Tomasz 3013Biegun OCR TeamElite Mężczyzn48M 6807:5000:00:0001:08:4802:52:32.1002:52:32.10+00:53:468:127,3
59PIWNIK Bartosz 3077Lemon TeamElite Mężczyzn49M 6907:5000:00:0001:10:1802:52:33.8002:52:33.80+00:53:488:137,3
60GĄSIOROWSKI Karol 3143UNIT37Elite Mężczyzn50M 7007:4000:00:0001:09:3602:52:34.6002:52:34.60+00:53:498:137,3
61GIZAK Michał 3152Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn51M 7108:0000:00:0001:09:5602:52:36.3502:52:36.35+00:53:508:137,3
62GRABARCZYK Wojciech 3004Best BeastsElite Masters Mężczyzn11M 7407:5000:00:0001:11:2002:53:51.3002:53:51.30+00:55:058:167,2
63KOZIOŁ Kamil 3022Carbon Silesia SportElite Mężczyzn52M 7607:4000:00:0001:11:5402:57:10.3502:57:10.35+00:58:248:267,1
64TKACZYK Michał 3097Obstacle Center TeamElite Mężczyzn53M 7707:4000:00:0001:10:1102:57:29.3502:57:29.35+00:58:438:277,1
65MACIEJEWSKI Łukasz 3135SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn54M 7807:4000:00:0001:11:2202:57:29.8002:57:29.80+00:58:448:277,1
66DUKIEWICZ Dariusz 3164WOLF TEAMElite Mężczyzn55M 7907:4000:00:0001:09:5602:59:37.8002:59:37.80+01:00:528:337,0
67ŚLIZ Arkadiusz 3172WOLF TEAMElite Mężczyzn56M 8007:5000:00:0001:14:1402:59:44.7502:59:44.75+01:00:598:337,0
68KŁOS Cezary 3029Drużyna Kitusia BajglusiaElite Mężczyzn57M 8607:4000:00:0001:15:0203:01:17.0503:01:17.05+01:02:318:377,0
69MIZGALSKI Jacek 3032DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn12M 8707:5000:00:0001:09:4103:01:25.6503:01:25.65+01:02:408:386,9
70WERYK Mateusz 3015Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn13M 8807:5000:00:0001:12:4203:01:43.1503:01:43.15+01:02:578:396,9
71WIŚNIEWSKI Norbert 3207Elite Masters Mężczyzn14M 8908:0000:00:0001:14:5803:02:08.8003:02:08.80+01:03:238:406,9
72PASTUSZKA Michał 3191Elite Mężczyzn58M 9108:0000:00:0001:14:5103:03:05.5003:03:05.50+01:04:208:436,9
73MACHNIO Bartosz Jan 3033DZIKIsquadElite Mężczyzn59M 9207:5000:00:0001:17:4103:03:21.1003:03:21.10+01:04:358:436,9
74MISSALA Michał 3110POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn15M 9307:4000:00:0001:14:4503:03:24.2003:03:24.20+01:04:388:446,9
75JANUS Leszek 3138SpeedstersElite Mężczyzn60M 9408:0000:00:0001:14:0603:03:41.5503:03:41.55+01:04:568:446,9
76NIŹNIK Borys 3072Koniu SquadElite Masters Mężczyzn16M 9607:5000:00:0001:14:1803:03:59.4503:03:59.45+01:05:148:456,8
77MACHURA Marcin 3137SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn61M 9708:0000:00:0001:16:0803:04:00.8003:04:00.80+01:05:158:456,8
78KRAJNIAK Jarosław 3166WOLF TEAMElite Mężczyzn62M 9807:4000:00:0001:12:3803:04:13.6003:04:13.60+01:05:288:466,8
79HANUSIAK Leszek 3070Koniu SquadElite Mężczyzn63M 10107:5000:00:0001:16:0203:08:06.1503:08:06.15+01:09:208:576,7
80GÓRNIAK Robert 3038Ex TeamElite Masters Mężczyzn17M 10207:4000:00:0001:20:0403:08:25.8503:08:25.85+01:09:408:586,7
81DĄBROWSKI Krzysztof 3129SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn18M 10307:4000:00:0001:16:0403:08:47.1503:08:47.15+01:10:018:596,7
82BRUSIŁO Bartosz 3149United RunnersElite Mężczyzn64M 10407:4000:00:0001:15:3903:09:01.7503:09:01.75+01:10:169:006,7
83LEPIARZ Michał 3075Lemon TeamElite Mężczyzn65M 10607:5000:00:0001:09:4003:09:27.0503:09:27.05+01:10:419:016,7
84MISSALA Mateusz 3109POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn19M 10707:4000:00:0001:14:5203:09:29.3503:09:29.35+01:10:439:016,6
85KLANOWSKI Marcin 3021Carbon Silesia SportElite Mężczyzn66M 10907:5000:00:0001:19:4603:10:14.6003:10:14.60+01:11:299:036,6
86SŁADEK Patryk 3041Ex TeamElite Mężczyzn67M 11107:4000:00:0001:13:3203:10:54.1503:10:54.15+01:12:089:056,6
87STAROSZYŃSKI Dawid 3200Elite Mężczyzn68M 11408:0000:00:0001:18:1003:11:45.9503:11:45.95+01:13:009:076,6
88TROSHKIN Sergei 300139RUSElite Masters Mężczyzn20M 11507:4000:00:0001:20:1703:11:56.6503:11:56.65+01:13:119:086,6
89NALEPKA Piotr 3147UNIT37Elite Mężczyzn69M 11607:4000:00:0001:15:4803:12:02.2503:12:02.25+01:13:169:086,6
90KALININ Jarosław 3177xRunnersElite Mężczyzn70M 11807:4000:00:0001:06:1003:13:54.0503:13:54.05+01:15:089:146,5
91JEZIORSKI Paweł 3054Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn71M 12007:5000:00:0001:16:2903:14:43.6503:14:43.65+01:15:589:166,5
92WRÓBLEWSKI Michał 3079Life4FitElite Masters Mężczyzn21M 12208:0000:00:0001:12:1203:14:53.9503:14:53.95+01:16:089:166,5
93TALAREK Patryk 3771WOLF TEAMElite Mężczyzn72M 12408:0000:00:0001:12:3203:15:37.7503:15:37.75+01:16:529:186,4
94WOJAS Michał 3208Elite Mężczyzn73M 12808:0000:00:0001:20:3703:16:46.1003:16:46.10+01:18:009:226,4
95DUDA Grzegorz 3003Best BeastsElite Masters Mężczyzn22M 12907:5000:00:0001:04:3303:16:48.9003:16:48.90+01:18:039:226,4
96GRZEGORZYCA Damian 3134SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn23M 13207:4000:00:0001:16:5703:17:48.2003:17:48.20+01:19:029:256,4
97KURACH Stanisław 3031DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn24M 13307:4000:00:0001:18:1203:18:34.2003:18:34.20+01:19:489:276,3
98DANILUK Grzegorz 3237Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn25M 13607:4000:00:0001:22:4103:19:51.5003:19:51.50+01:21:069:316,3
99GONSIOR Krzysztof 3132SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn74M 14107:4000:00:0001:25:0803:20:56.6003:20:56.60+01:22:119:346,3
100KURTYKA Przemysław 3046Fit & More RybnikElite Mężczyzn75M 14307:5000:00:0001:19:1203:22:58.2503:22:58.25+01:24:129:396,2
101KARBOWSKI Sławomir 3086Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn26M 15008:0000:00:0001:18:2403:24:47.1503:24:47.15+01:26:019:456,2
102ZIARKOWSKI Mirosław 3048Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn27M 15107:5000:00:0001:21:0903:25:25.2503:25:25.25+01:26:399:466,1
103BARAŃSKI Maciek 3126SkurczyBykiElite Mężczyzn76M 15808:0000:00:0001:30:5703:26:20.6503:26:20.65+01:27:359:496,1
104GRABOWIEC Arkadiusz 3180Zalatani TeamElite Mężczyzn77M 17108:0000:00:0001:19:3303:29:45.4003:29:45.40+01:30:599:596,0
105WOLNY Krzysztof 3050forBET RunnersElite Mężczyzn78M 17207:5000:00:0001:14:2403:29:50.6503:29:50.65+01:31:059:596,0
106POŁEĆ Leszek 3162WATAHAElite Mężczyzn79M 17407:4000:00:0001:25:3903:30:01.3003:30:01.30+01:31:1510:006,0
107HADRIAN Szymon 3017Carbon Silesia SportElite Mężczyzn80M 17807:5000:00:0001:23:4503:30:48.6503:30:48.65+01:32:0310:026,0
108BORKOWSKI Bartłomiej 3181Elite Mężczyzn81M 18008:0000:00:0001:30:3403:32:45.1003:32:45.10+01:33:5910:075,9
109SPRUTTA Mateusz 3025Carbon Silesia SportElite Mężczyzn82M 18107:4000:00:0001:17:2103:32:47.6503:32:47.65+01:34:0210:075,9
110BIELICKI Wojciech 3073Lacroix TeamElite Mężczyzn83M 18208:0000:00:0001:25:1603:33:44.6503:33:44.65+01:34:5910:105,9
111SLIWA Krzysztof 3074Lacroix TeamElite Mężczyzn84M 18308:0000:00:0001:25:2503:33:44.7003:33:44.70+01:34:5910:105,9
112GRZEBUŁA Łukasz 3106OSPRO TeamElite Mężczyzn85M 18507:4000:00:0001:27:4503:34:21.5003:34:21.50+01:35:3610:125,9
113KALNIUK Paweł 3165WOLF TEAMElite Mężczyzn86M 18607:4000:00:0001:26:4603:34:22.8503:34:22.85+01:35:3710:125,9
114ZIMIŃSKI Paweł 3057Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn87M 18707:5000:00:0001:21:2803:34:38.5003:34:38.50+01:35:5310:135,9
115MICHALSKI Dawid 3066I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn88M 19007:5000:00:0001:21:2503:35:04.1003:35:04.10+01:36:1810:145,9
116KANIECKI Paweł 3085MIEJSCE Blok BElite Masters Mężczyzn28M 20008:0000:00:0001:14:4303:36:32.4503:36:32.45+01:37:4710:185,8
117KOCZOROWSKI Paweł 3002Baltic SealsElite Masters Mężczyzn29M 20307:5000:00:0001:18:2703:37:21.1503:37:21.15+01:38:3510:215,8
118MAJOWSKI Michał 3024Carbon Silesia SportElite Mężczyzn89M 21207:4000:00:0001:26:4203:39:22.6503:39:22.65+01:40:3710:265,7
119DYKIER Krzysztof 3027Dominator TeamElite Masters Mężczyzn30M 21507:5000:00:0001:30:4503:39:43.2003:39:43.20+01:40:5710:275,7
120FORNALSKI Irek 3090Obstacle Center TeamElite Mężczyzn90M 22607:4000:00:0001:26:1103:43:46.8503:43:46.85+01:45:0110:395,6
121BUCZKOWSKI Krzysztof 3182Elite Mężczyzn91M 24308:0000:00:0001:30:2003:48:01.7503:48:01.75+01:49:1610:515,5
122SADOWSKI Tomasz 3087Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn92M 24907:4000:00:0001:33:0003:49:23.2003:49:23.20+01:50:3710:555,5
123RAVIZZA Marco 3141Team WRIElite Masters Mężczyzn31M 26608:0000:00:0003:51:37.1503:51:37.15+01:52:5111:015,4
124CZUBASZEWSKI Kamil 3119PZU Sport TeamElite Mężczyzn93M 26708:0000:00:0001:38:3403:51:37.4003:51:37.40+01:52:5111:015,4
125GRYŻEWSKI Karol 3093Obstacle Center TeamElite Mężczyzn94M 27007:4000:00:0001:32:2703:52:04.0003:52:04.00+01:53:1811:035,4
126RESPONDEK Leszek 3067Klono TeamElite Masters Mężczyzn32M 27208:0000:00:0001:35:2303:52:41.7503:52:41.75+01:53:5611:045,4
127WEIS Michał 3098Obstacle Center TeamElite Mężczyzn95M 28307:4000:00:0001:32:2503:55:13.2503:55:13.25+01:56:2711:125,4
128GOŁASZEWSKI Jacek 3185Elite Mężczyzn96M 28908:0000:00:0001:25:4403:55:46.3003:55:46.30+01:57:0011:135,3
129TOMSIA Wojciech 3204Elite Mężczyzn97M 29608:0000:00:0001:32:2903:57:01.1503:57:01.15+01:58:1511:175,3
130ZIEMNICKI Tomasz 3049Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn33M 30007:5000:00:0001:21:5103:58:13.3003:58:13.30+01:59:2711:205,3
131SEWERYNOWICZ Michał 3059Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn98M 33307:4000:00:0001:33:4604:08:29.2004:08:29.20+02:09:4311:495,1
132SUCHY Tomasz 3201Elite Mężczyzn99M 33708:0000:00:0001:48:1004:09:13.5004:09:13.50+02:10:2811:525,1
133TUTAJ Jakub 3148UNIT37Elite Masters Mężczyzn34M 36707:4000:00:0001:56:0204:17:00.4504:17:00.45+02:18:1512:144,9
134JULIKOWSKI Karol 3107POWER TRAININGElite Mężczyzn100M 38407:5000:00:0001:39:4604:20:23.8504:20:23.85+02:21:3812:234,8
135MROCZKA Maciej 3190Elite Mężczyzn101M 39408:0000:00:0001:50:0904:22:54.8004:22:54.80+02:24:0912:314,8
136ŁĘPICKI Mateusz 3076Lemon TeamElite Mężczyzn102M 43707:5000:00:0002:02:0304:34:01.5004:34:01.50+02:35:1613:024,6
137GARBACZ Damian 3036Etrans TeamElite Mężczyzn103M 50707:5000:00:0002:03:4604:50:48.5004:50:48.50+02:52:0313:504,3
138ŁĄTKA Robert 3145UNIT37Elite Masters Mężczyzn35M 58007:4000:00:0002:12:3605:21:59.4005:21:59.40+03:23:1315:193,9
139SZAFRAN Jakub 3117Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn104M 60007:5000:00:0002:30:4205:39:44.2005:39:44.20+03:40:5816:103,7
140GAŃKO Mateusz 3091Obstacle Center TeamElite Mężczyzn105M 60907:4000:00:0002:27:0005:45:16.3005:45:16.30+03:46:3016:263,6
Znaleziono 140 wynik(ów)